Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2008, 13:11 
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Foxy Wisent
Może by tak powstał nowy dział albo coś poświęcone tworzeniu przedmiotów w SL ? Napisane jest, że przedmioty można robić w Sandboxach. Ale JAK to zrobić? Może gdzieś jest taki poradnik, ale chodzi oto, żeby go łatwo znaleźć. W Spisie Treści jest napisane jak zrobić ubrania. Mi chodzi o ogólne tworzenie przedmiotów (krzesła, ubrania itd.)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2008, 13:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Może warto odwiedzić "Centrum Polska". Są tam organizowane kursy on-line z podstaw budowania.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2008, 15:55 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
na youtube tez mozna znalezc rozne filmiki pomocne początkującym :) Do tego na niektorych sandboxach są tablice ktore pokazują jak dany prim wygląda po odpowiednich 'operacjach'

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2008, 18:12 
Dołączenie:
Styczeń 2008
1. Na SL (centrum Polska) mogą być lagi, powodujące trudności w ''zrozumieniu lekcji".
2. Na youtube grafika jest strasznie zła, przez co można się nie doczytać (lub nie widzieć czegoś) - oglądałem kiedyś taki ''poradnik" i nic z tego nie zrozumiałem.
Dlatego poradniki w formie piśmiennej są lepsze od innych. Oczywiście do tych poradników można by było dodać obrazki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2008, 18:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Polecam, jeśli znasz angielski, poradnik Natali Zelmanov. Jest to blog avatara z SL i zarazem ilustrowana kopalnia wiedzy i poradników. Sam czasami zaglądam.

Natalia Zelmanov's blog

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 16:24 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Tak tam różowo, że nie mogę znaleźć informacji dotyczących tworzenia przedmiotów ( oprócz robienia ubranka) . Mógłby ktoś podać bezpośredni link do tych informacji na tym blogu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 17:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Czy ty potrzebujesz osobistego asystenta-wyszukiwarkę ? :mrgreen: Ja się nie nadaje, a w ogóle to pamiętaj: Google twoim najlepszym przyjacielem...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso