Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2016, 09:47 
Dołączenie:
Grudzień 2016
Witam wszystkich zanim zostanę okrzyknięty jako spamer chciałbym poinformować iż sposób na dodatkowe pieniądzę jest łatwy w wykonani ale i zarazem strasznie wolny. Jak również nikogo nie zmuszam do skorzystania z takowego sposobu ;-)

Czemu w ogóle postanowiłem o tym napisać na tym form? Szczerze powiedziawszy w cel złapania ewentualnych poleconych. Prawda jest taka że ja nawet nie gram w Second Life !!! Gram w całkiem inną gierkę, kiedyś coś tam grałem ale to już zamierzchłe czasy :lol: Co nie zmienia fakt że program który chcę przedstawić daje możliwość zarabiania i w tej grze w którą gram jak i w Second Life...

Podczas rejestracji wystarczy zaznaczyć opcję z second Life i już możemy zarabiać nasze LD słuchając radia

1.Słuchanie Radia
Na stronie są 2 radia internetowe nadające non stop dość rytmiczne i powtarzające się w pętli utwory które co prawda można ściszyć ale nie wyciszyć zupełnie bowiem wtedy przestają być naliczane nasze zarobki... a wynoszą one w przypadku pierwszej rozgłośni 0,02 peda (czyli 2 pece) co 10-17 minut słuchania. W przypadku drugiej rozgłośni czas naliczanie wynosi 10-15 min i zarobek nie został jeszcze określony - zostanie on podany w ciągu 3-4 tygodni a na razie można zbierać punkty
które przeliczone zostaną na pedy.
Każda rozgłośnia co 1h wymaga kliknięcia na link anty-AFK potwierdzający obecność "słuchacza" przy komputerze - w wypadku braku potwierdzenia naliczanie zostaje wstrzymane.
2.SLEGO - prosta gra.
SLEGO to prymitywnie prosta gierka polegająca na umieszczaniu na 25 polowej planszy kolorowych klocków w taki sposób by jednokolorowe grupy znikały dając nam przy tym punkty (za przykrycie zajętego pola i postawienie części klocka poza planszą dostaje się punkty ujemne). Runda trwa 6 min. (30 klocków) i za zdobycie określonych poziomów liczby punktów dostajemy różne nagrody. I tak:
150 punktów - przedmiot (różnorodne przedmioty są raz w tygodniu skupowane za cenę 1pec/szt. -niestety nie można sprawdzić rodzaju posiadanych przedmiotów i tego czy coś sprzedaliśmy dowiadujemy się dopiero po terminie skupu).
275 punktów - dzienny bilet na loterię (codzienne losowanie może nas wzbogacić o 5 pedów - gdy się nam poszczęści)
350 punktów - tygodniowy bilet na loterię (cotygodniowe losowanie może nas wzbogacić o 20,40 lub 80 pedów - gdy się nam poszczęści)
475 punktów - nasze konto zasila kwota 10 peców.
600 punktów - nasze konto zasila kwota 50 peców.
(nagrody się sumują czyli gdy ktoś w danej rozgrywce uzyska np 543 punkty to otrzymuje wszystkie nagrody za poziom 150, 275, 350 i 475 punktów)

W sLego udało mi się raz wygrać w ranking dziennym :->

3.Mikrozadania
Stale zmieniająca się lista prac do wykonania (w zależności od poziomu dostępne są dłuższe ale lepiej płatne zadania), najczęściej są to zadania typu wejdź na stronę lub profil, przeczytaj i zanalizuj treść a następnie podaj wnioski lub odpowiedz na pytania - język angielski wskazany w stopniu średnim i wyższym.
Zysk to 5 - 75 peców w przypadk mojej gry, natomiast nie wiem jakie stawki będą w opcji z SL
4.Inwestowanie w DEP (EntropiaPartners Debentures) tego nie testowałem jeszcze

Zapraszam do rejestracji z mojego reflinka www.entropiapartners.com/?r=66185 pozwoli mi to na przetestowanie systemu poleconych z góry dzięki jeśli się ktoś zdecyduje :-)

PS: Oczywiście jest to sposób powolny na zarabianie i w przypadku slego nie ma 100% gwarancji na wygraną gdyż jak by nie patrzeć system losuje zwycięzców. Im więcej ugramy tym większa szansa na to że nas wylosuje...

Również na siłę nikogo nie namawiam na korzystanie z tego sposobu, jest to tylko i wyłącznie moja propozycja...z której ktoś skorzysta lub też nie.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 13 Gru 2016, 22:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nic z tego nie rozumiem, więc zatwierdziłam z nadzieją, że ktoś mi to wytłumaczy 8-)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Gru 2016, 01:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A jakie jest przeliczenie peda na PLN? I czy po uzbieraniu odpowiedniej kwoty nie zmieni się regulamin uniemożliwiający wypłatę środków?

Pytam jako osoba, która na klikaniu w reklamy zebrała 2000 PLN dokładnie w dniu zmiany regulaminu, co mnie wkurzyło i zniechęciło do dalszego klikania (które straciło sens).

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Gru 2016, 17:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Vangelis Vought
Jedno jest pewne, jest szansa zostać milionerem :-P
Gdybym był bogaczem
Dejdel didel dejdel
Digu digu didel, dejdel dum.....

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Gru 2016, 00:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nie ma darmowych obiadów.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2017, 19:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Obawiam się po długości i jakości posta (literówki),że albo to był BOT, albo ktoś tłumaczył Googlem tekst angielski, który znalazł gdzieś na jakiejś stronie.
Prawdopodobnie:
Skoro 1 Ped = 100 Pec.
1: za 10-15 min dostajemy 2 pece, to robiąc rachunki: 4 - 6 Pec / godzinę co daje na 1 Ped ok. 25 godzin słuchania muzy! (Kto wytrzymał dłużej niż 120s miauczenie NyanCat może coś takiego wytrzyma)

2,3,4 - Kurka to chyba coś jak Bitcoin.

Problemem jest przelicznik z Ped na L$, o ile w ogóle istnieje.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso