Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Gru 2015, 17:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
Przyjmijmy, że jestem osobą nie całkiem normalną i wszystkie tu zamieszczone informacje nie są prawdziwe. A usunięcie tych informacji spowoduje pogorszenie mojego stanu psychicznego.

Na wstępie pozdrawiam Akademie Elektronikę. Nie dostaje tam BANA-na...
Także chciałem pozdrowić ID, gdziekolwiek teraz jest, która pomogła mi na początku SL...

...

Ignorancja Graczy SL, aby stać się kimś ważnym. Mnie na waszym miejscu było by strasznie głupio, jak patrze na to co wyprawiacie.

Jaka jest sytuacja w społeczeństwie wirtualnym i realnym, każdy wie, lecz trudno się do tego przyznać.
Blokowanie Voice, Ban. Dla zakłócających spokój jest to w zupełności zrozumiałe.
Odbywa się to również wobec osób mających ponadprzeciętne umiejętności, programistyczne i graficzne, a także osób z droższym Awatarem, co powoduje u zdecydowanej większości zazdrość. Praca powoduje rezultat w postaci umiejętności.

Ja nie mam powodu unikać kontaktu czy skrywania umiejętności. Dzięki temu wychodzi na wierzch, jak słabi są ludzie, nawet gdy są anonimowymi użytkownikami SL.
Ja osobiście, gdy widzę człowieka o wyższych umiejętnościach, pragnę odkryć jego fenomen.
Oczywiście nie musimy w swoją przestrzeń wpuszczać wszystkich ludzi. Ale powinno być to jakieś logiczne bądz paranormalne wytłumaczenie.

Spotkania kogoś mądrego w SL jest przypadkiem. Normalni rzadko zatrzymują się na dłużej w SL.
Wcale nie mam zamiaru martwić się o próżnych ludzi czy za nich coś robić. Przyjaźń kończy się, gdy odmówię wykonania skryptu.
Brakuje mi jedynie kontaktu z ludźmi, ale proszę tu nie mylić z maszynami humanoidalnymi, z nimi kontakt jest na poziomie jak ze zwierzątkami, które bardzo kocham, ale sobie niezbyt porozmawiam.

Niedługo nowy projekt SL, wstępna nazwa "SUNSAR" czy jaka by to nie była.
PROSZĘ o KONTAKT w nowym świecie wirtualnym Grafików, Skryptorów ze mną. A także ludzi normalnych. Oczywiście zależy mi na grupie gdzieś 3-4 osobowej do pomocy, dla wspólnej nauki i biznesu. Tak, wiem, śmieszne słowo "Biznes" dla Polaków i będziecie mieć mokro...
Łączyłem SL z Bazą, tak więc chyba mam wystarczające doświadczenie i wyobrażenie zdobytą do tej pory.

SL to świetna zabawa w Kreatora.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 17 Gru 2015, 19:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Cytuj:
Tak, wiem, śmieszne słowo "Biznes" dla Polaków i będziecie mieć mokro...

Może właśnie przez takie epitety niektórzy ludzie nie chcą rozmawiać z niektórymi ludźmi. ;) Niemniej powodzenia w szukaniu tej grupy 3-4 osób.

Cytuj:
Łączyłem SL z Bazą, tak więc chyba mam wystarczające doświadczenie i wyobrażenie zdobytą do tej pory.

Napisanie prostego adaptera w PHP dla MySQL opartego o CRUD i ślącego dane przez API nie stanowi większego problemu. Zresztą całe to doświadczenie Ci się w pisaniu programów na nowej platformie nie przyda, bo z tego co jaskółki mówią, to w Sansarze królować będzie język C#.

http://www.firestormviewer.org

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Gru 2015, 09:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
1. Tak z doświadczenia wiem, że ludzie mają dopisane do różnych słów, zaprogramowane odpowiednie emocje.
Ja doskonale widzę, jak osoba ma wryty program w głowę. Program ten nie dopuszcza nawet do rozmowy na dany temat, bo inaczej człowiek zastanawiający się, odkrył by prawdę. I to oddziałuje na zdecydowaną większość populacji. Człowiek taki jest tak mocno zamknięty i wystraszony.
Nawet celowo zaczynam stosować pewne słowa i spokojnie czekam, kim okażą się moi rozmówcy.
Mówię spokojnym głosem, pytam się o argumenty drugiej strony, dowody, CISZA...
Przez to czuję się osamotniony, rozmowa z maszyną, nie poprawia mojego nastroju.
...w filmach "nie twój biznes" jest tłumaczony na polski "nie twój interes". Oto jeden dowód na programowanie człowieka, które jak widać jest skuteczne. Niech śmieje się z biznesu, niech nie myślą o bogaceniu się, niech to słowo będzie jemu obce...

2. Ja mam wiele nieudanych doświadczań przy próbach nauki i sprzedaży. A język programistyczny, ma niewiele do tego. Czy to LS, C czy PHP nie ma znaczenia, o to samo chodzi. Chociaż gdybym nie musiał sam rozgryzać kodu, nauka była by skuteczniejsza, poprzez dzielenie się informacją...
Tak więc będę naprawiał błędy z poprzedniego SL. Skupiając się na użyteczności i technologiczności, uwzględniając czas...
Nie można liczyć w dzisiejszym świecie na większą grupę niż gdzieś 3 osoby. Współpraca daje duże efekty. Inni uzupełniają twoje braki. Jeden wąski zator blokuje duży projekt, który staje się kompletnie nie użyteczny.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso