Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Cze 2015, 20:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
od kilku dni mam ikonę o update windows 7 do windows 10... brzmi ciekawie ald oto pojawia się pytanie czy po update wszustko bedzie dzialać jak dzialalo? Jako uzależniony rezydent SL zastanawiam się jak viewery bedą się zachowywac oraz cale SL na win10. Jak myslicie?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Cze 2015, 00:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Czytałem, że ten update ma być podobno dostępny przez rok*, a potem będzie trzeba kupić Win 10, jeżeli się ktoś przyzwyczai. Ja póki co nie ruszam tej ikonki, bo nie wiem, czy inne rzeczy będą mi działać tak jak działają.

I tak jak dla mnie to byłby lepszy downgrade do WinXP, bo mam wiele rzeczy, których na Win 7 i Win 8 nie mogę odczytać.

*Rok od premiery Win 10.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 04 Cze 2015, 22:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2015
nick w SL: Magdzia Correia
Możesz spróbować :P Zawsze możesz wrócić do Windows 7 jak nie będzie stabilnie

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 06 Cze 2015, 12:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Ja bym poczekała ze 3 miesiące. Zresztą od roku mam wyłączone updaty na Windowsie bo wolę się męczyć z antywirem niż z setkami poprawek ;)

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 06 Cze 2015, 17:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Jak nie wyłączymy automatycznych aktualizacji to Win10 sam się zainstaluje w tle i tylko poprosi o restart. Klikanie w ikonkę daje tylko rezerwację że jesteśmy chętni na update systemu 29 lipca. Obecnie można też zarejestrować się na stronie Microsoftu i za darmo testować Windows 10 Technical Preview. Zainstalowałem sobie ale jak na razie to porażka. Chodzi wolniej u mnie niż 8.1. Menu START działa losowo kiedy chce (w Większości nie chce) Miejmy nadzieję że kolejne wersje będą poprawione bo sami możemy zgłaszać problemy. Aktualizacja do Win10 będzie dostępna za darmo przez rok dla wszystkich poza wersjami Ultimate jeśli się spóźnimy to trzeba płacić. Ten kto zdąży ma nową wersję niezależnie ile czasu upłynie. Nie będzie tak że po roku trzeba płacić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Cze 2015, 19:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Czyli rozumiem , ze jesli nie wylącze aktualizacji to samo sie.. pieknie, wynika wiec z tego ze win7 przestanie mieć support microsoftu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Cze 2015, 23:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/lifecycle

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Cze 2015, 09:16 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
A ja od siebie powiem, że zrobiłam tak... ;)

http://www.howtogeek.com/218856/how-do- ... tion-tray/ lub http://superuser.com/questions/922068/h ... -area-tray

Cytuj:
If you just want to remove the tray icon until the next restart you can terminate the GWX.exe process using Task Manager.

To get rid of the icon permanently uninstall KB3035583 which is responsible for these notifications. When you're offered the same again via Windows Update remember to hide it.

1. Wywalenie procesu z pamięci.
2. Deinstalacja poprawki KB3035583 przez Panel Sterowania.
3. Przeskanowanie komputera ponownie z apletu Windows Update i ukrycie/wyłączenie otrzymywania tej aktualizacji poprzez kliknięcie na niej prawym przyciskiem myszy i wybranie stosownej opcji.

Czemu tak? Bo nie lubię kafelków. :P

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso