Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Maj 2015, 22:23 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witam no więc od jakiegoś czasu w Second Life pojawił się troll....Wysyła na prywatne imy obraźliwe teksty i wyzwiska,oczywiście moja rada to blokowanie tego delikwenta i nie reagowanie bo tym się oczywiście jego karmi....Pozwoliłem sobie skopiować jego niektóre konta..Ҳ̸ Dנ ναѕѕ ßαѕѕ Ҳ̸ (patryk24brunn) Ҳ̸ Dנ ναѕѕ ßαѕѕ Ҳ̸ (patryk24bruunn) DJ DZISwCLUBIEbedzieBANG (franzstrzeleckii) BRAZnaKLATE wonchaczKLOAKI COLAchcialaMNIEzabic PATERLACHA (mamokresiiigazy) JOANNAdziuniaStatic itd....Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Maj 2015, 15:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Mam ok. 40 jego avatarów na liście zablokowanych. Codziennie 2-3 powstają nowe więc blokowanie nic nie daje. Można wyłączyć otrzymywanie IM od nieznajomych.

Mogę dodać, że jak się okazało, większa część tych kont, o ile nie wszystkie, należą do osoby którą w sl-u znam od kilku lat. Jego główne konto to "Grzegorz Savira", a obecnie najczęściej przebywa na "GumaTurbo - *****". Z tego drugiego ze wszystkimi się przyjaźni, a jednocześnie będąc na innych kontach robi zadymy i oskarża o wszystko osoby które ośmieliły się mu przeciwstawić. Od 2 tygodni dostaję mega obraźliwe wiadomości (na szczęście na pocztę email jako powiadomienie o wiadomości) a od 3 dni to nawet pogróżki w stosunku mojej osoby oraz mojej rodziny.

Był kiedyś spoko, ale w życiu mu się nie ułożyło i poprzewracało się wszystko w główce. Najczęściej przesiaduje w Atmosferze mimo, że większa część avków jest tam zbanowana

--------------

Post został zgłoszony, ale ponieważ nie znam żadnej z osób, o których mowa, pozostawiam go w niezmienionej formie - tym bardziej, że po ewentualnej edycji zatraciłby się sens wątku. Madelaine.

Cytuj:
Ten człowiek widocznie celowo chce mnie oczernić i za pomówienia należało by wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Nie znam go, linka do forum dostałem od znajomej i to co widzę przechodzi wszelkie pojęcie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2015, 17:49 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witam no cóż inni mówią że to niejaki Urko Ziplon....

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Maj 2015, 18:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
dlatego napisałem, że większość avków to grzegorz. żadnego urko nigdy wcześniej nie znałem ani on mnie i tym bardziej nie wiedział by o mnie tylu rzeczy którymi nie chwali się każdemu

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2015, 22:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Nie idzie takiego zablokować od strony Lindenów? Wysyłanie oficjalnych raportów itp? No nie rozumiem żeby nie zareagowali. Od kilku dobrych lat jestem w SL na szczęście nie miałem takich przypadków ale chyba powinni Lindeni reagować tak mi się wydaje. Czy jeden debil aż tak dużo może?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2015, 22:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2014
kuleer powiem delikatnie.....zanim zaczniesz kogokolwiek oczerniać publicznie to dowiedz sie u źródła, bo za takie coś to w tym momencie TY możesz mieć problemy :!: Pozostałych zapraszam do nas (Elven World) gdzie jestem non stop i te same avki też sie pojawiają.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 08 Maj 2015, 23:16 
Dołączenie:
Maj 2015
nick w SL: DianaFairy
kuleer.....a czy to nie jest tak ze wlasnie ty jestes wlascicielem tych wszystkich altow?

Swietnie jest zwalac wine na czlowieka ktory nie ma z tym wszystkim nic wspolnego i malo tego sam jest poszkodowany bo nawet jego kopie pojawily sie w SL, wiec od Grzegorza Savira to ty sie odklej. Nastepnym razem zastanow sie co piszesz i co ludziom sugerujesz.

Zapewniam wszystkich, ze Grzegorz Savira nie ma z ta sprawa NIC do czynienia !

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2015, 16:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
No własnie. Czy wysłaliście zgodnie z zasadami oficjalny i udokumentowany (screeny, wklejki z rozmow, podanie wszystkich altow itd) Abuse Raport do Linden Lab?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2015, 17:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
Język jest barierą :) Zajmę się tym w inny sposób

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2015, 19:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
W erze, gdy google translator calkeim dobrze sobie radzi z tlumaczeniami na angielski jezyk nie jest juz bariera.
Napisz poprawnie po polsku skarge, przetlumacz ja translatorem i wyslij wg tego wzoru:
Jak zlozyc ABuse Raport
Pisanie na forum nic nie pomoze.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2015, 20:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
Jacku powiedz mi jeszcze taką rzecz: Mam wyłączone dostawanie wiadomości IM od nieznajomych, ale gdy nie ma mnie na sl to treści tych pogróżek przychodzą mi na maila kilka razy dziennie za każdym razem od innego avatara. W tej chwili jest ich ok. 40-stu. Czy mam złożyć 40 skarg i w każdej wypisując te same? Nie mogę napisać jednej wiadomości, a w niej podać wszystkie avatary? Wyślę screena ze skrzynki mailowej, ale co z tego skoro tam nikt nie zna polskiego i nie będą wiedzieli co jest w treści

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2015, 20:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Mozesz napisac jedna skarge, zwlaszcza ze masz solidne podejrzenia, ze pogrozki pochodza od jednej osoby.
Oczywiscie opisz dokladnie problem podajac imiona tych avatarow, a niektore z bardziej soczystych grozb tez przeslij po przetlumaczeniu. Screena skrzynki mozesz zalączyc, to w niczym nie szkodzi.
Rozwaz tez opcje, w ktorej odblokujesz IMy od nieznajomych, zalogujesz sie do SL i bedziesz mial wszystkie nieladne IMy na ekranie. Wtedy mozesz zrobic screena i wyslac razem z Ticketem AR.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 10 Maj 2015, 04:52 
Dołączenie:
Maj 2015
nick w SL: DianaFairy
Kuleer....skoro dziennie masz tyle pogrozek to chyba ciagle zyjesz w swiecie "wlasnych" fantazji lub ta dana osoba sporo o tobie wie by ci grozic :mrgreen: Miej "jaja", dume i godnosc zeby z czlowiekiem w SL porozmawiac a nie uciekac poza swiat i oczerniac publicznie kogos kto sam tez jest barrrdzo poszkodowany :!: tym bardziej na forum, ktore w rzeczy samej z SL nie ma wiecej wspolnego jak jedynie co niektore tematy. Ludzie to tylko forum a nie psychiatryk......proponuje realnego lekarza, lub calkowite pranie mozgu dla ludzi z PL "w sensie pozytywnym", wyluzujcie, bawcie sie, ale nie atakujcie niewinnych ludzi tylko dlstego ze " nie podba sie im wasz wyglad" lub dlatego ze maja troche wiecej niz wy !

PL - POBUDKA - najwyzszy czas !!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2015, 09:25 
Dołączenie:
Maj 2015
Witam. W sl mam awatara Guma turbo, i nie życzę sobie wkręcania, w temat wyzwisk i trolowania, oczerniania mojej osoby itp. Myślę, że pan Kuleer Kanto , występuje pod postacią różnych altów w sl i to właśnie ta osoba jest źródłem zamieszania. Dziwne jest to , że ja też dostaje groźby i wyzwiska ze strony tak zwanych altów. Pomijam to, że ta osoba zna różne fakty z mojego realnego życia i rozpowiada to po sl. Mam też takie nie odparte wrażenie, że od momentu kiedy pan Kuleer Kanto kiedyś kuleer Arabello wrócił do świata sl, zaczęło się to wyzywanie i trolowanie. Kiedyś to była normalna spokojna osoba, a teraz można od niego usłyszeć, wyzwiska i bluzgi.....po co to robisz człowieku? Wprowadzasz zamieszanie w sl , i starasz się wytworzyć sztuczne zaingerowanie twoją osobą, nie tylko w sl ale i tu na forum. Pozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 11 Maj 2015, 12:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
DianaaX napisał(a):
PL - POBUDKA - najwyzszy czas !!!!

To jakaś kampania wyborcza?
Czy jednak chodziło o SL? ;-)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Maj 2015, 17:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
guma turbo napisał(a):
Witam. W sl mam awatara Guma turbo, i nie życzę sobie wkręcania, w temat wyzwisk i trolowania, oczerniania mojej osoby itp. Myślę, że pan Kuleer Kanto , występuje pod postacią różnych altów w sl i to właśnie ta osoba jest źródłem zamieszania. Dziwne jest to , że ja też dostaje groźby i wyzwiska ze strony tak zwanych altów. Pomijam to, że ta osoba zna różne fakty z mojego realnego życia i rozpowiada to po sl. Mam też takie nie odparte wrażenie, że od momentu kiedy pan Kuleer Kanto kiedyś kuleer Arabello wrócił do świata sl, zaczęło się to wyzywanie i trolowanie. Kiedyś to była normalna spokojna osoba, a teraz można od niego usłyszeć, wyzwiska i bluzgi.....po co to robisz człowieku? Wprowadzasz zamieszanie w sl , i starasz się wytworzyć sztuczne zaingerowanie twoją osobą, nie tylko w sl ale i tu na forum. Pozdrawiam :)

przestań robić z siebie ofiarę psycholu. Jesteś jedyną osobą w całym SL z którą rozmawiałem po powrocie. Tylko tobie wspomniałem, że zmieniam pracę na taką, a nie inną. Nikt inny o tym nie wiedział. 2 dni później zaczęły się wyzwiska dotyczące właśnie tej pracy. Kiedy to ignorowałem zaczęły się pogróżki. No to przyjedź skoro jesteś taki odważny i wygadany. Tylko tyle potrafisz i nic więcej. Jestem w 100% pewny, że to ty i gardzę tobą. Wcale się ciebie nie boję. W tej naszej społeczności z daleka cuchnie fałszem więc definitywnie zamykam ten rozdział i spadam stąd. A ty sobie dalej siedź i twórz alty bo nic innego w życiu nie potrafisz zrobić. Wszelkie powiadomienia mam już wyłączone więc możesz sobie pisać do bólu. Na koniec dla zainteresowanych zamieszczam liczbę altów tego psychicznie chorego "człowieka"

DJ Dzień polaczka i flagi (2majaumylemjaja)
ADJANfangMOZESZmiKOLBEobsmyczyc
Ҳ̸ҳ Ɗل ADJAN Ҳ̸ҳ (adjanphang)
BANbanBANtvn
BARABASZkiepski
RAPAKER (zrobmilacheustamiswojejmamy)
Imvu kokoszka77 (zbieramkal)
DAJEdupyZAmiskeZUPY (zarazdostanebana)
DJ SEXon (zadzwonazrobiekolbe)
WYLIZEpisanki
Dj SepleniącyGEJ (veronverrazano)
TRZEPIErozpor
BRACIAK ŁUCJI (truparek)
DJ Bania u Cygana (toxxpolicjassijpsu)
DJ 50zł (ssaklesny)
Dj Sekret Mnicha (serekspodjaderek)
Ҳ̸ҳ Ɗل ຣαηÐґą ҳҲ (*****)
BYŁAtoxxaBYŁAmalboroBYŁAurko (rudakutosiek)
ROCOzaliczaSL
PaulllWalker
Ҳ̸ Dנ Vąs ßrąz Ҳ̸ (patyk24cmbrumbrum)
Ҳ̸ Dנ ναѕѕ ßαѕѕ Ҳ̸ (patryk24bruunn)
Ҳ̸ Dנ ναѕѕ ßαѕѕ Ҳ (patryk24brumpedalztorunia)
MironBatistta
PATERLACHA (mamokresiiigazy)
Dj PoznańskiOkiennik (kulleerkanto)
kulerKanto
dj oszukanyPRZEZżycie (kuleerkantovellarabelo)
JOANNAdziuniaStatic
JEZUSchytruss
JajnuszKorwinMikke
DJ ZBAWIENIEzaHAJS (jajnpawel2)
sprzedam nerke (irek1111)
GumaTurbo (*****)
G̶r̶z̶E̶s̶ (grzegorz.savira)
COLAchcialaMNIEzabic
edyta (braznaklate)
Ҳ̸ Dנ ναѕѕ ßαѕѕ Ҳ̸ (patryk24brunn)
DJ DZISwCLUBIEbedzieBANG (franzstrzeleckii)
29Grudnia1984mariusz
ArtuDi2
ZwlokiBRATAlucjiLYSKO

PS
Doskonale się znamy z nicków gumaturbo i grzegorz savira. Setki razy rozmawialiśmy na voice. Dziwne, że tu też musiałeś założyć drugie konto aby zamieścić dwie wypowiedzi. Lecz się człowieku bo ***** ci się światy.
Żegnam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Maj 2015, 20:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2014
Ehh dobra napisze coś w końcu sensownego bo widze Kuleer nie przestanie tu gadać bez sensu i oczerniać ludzi.
1. Nie znam takowego osobnika jak Kuleer i nigdy nie znałem.
2. Nigdy, ale to NIGDY nie używałem voice w slu i każdy kto mnie zna o tym wie.
3. Mam na głowie cały czas sim który tworzę wspólnie z innymi ludźmi i nie mam czasu nawet na takie brednie.
(Efekty 2tygodniowego remuntu możecie śmiało obejrzeć ...Zapraszam do Elven World ;) )
4. Te alty już od dawna pojawiają sie również u nas i nie ma dnia żebym nie dostawał takich samych wiadomości.
A co jest najciekawsze Dziś napisał do mnie niejaki kulerrKANTO sypiąc marnymi wiązankami.
Tak, nie tylko pode mnie sie ktoś podszywa! I równie dobrze mogłem pierwszy napisać tutaj posta i Ciebie oskarżać
<Pisząc tego posta "AMIGA600" pisze mi kolejne obelgi...komuś już naprawdę psychika siadła>
5. Mamy na simie skrypt który wyrzuca ludzi poniżej określonego wieku w sl, to też pewnie jest dobry powód żeby odegrać sie za nie wpuszczanie altów, ale osobiście przynajmniej nie musimy tyle banować, co nie zmienia faktu że ciągłe blokowanie kogoś jest równie ...delikatnie mówiąc "wkurzające".
6. Została już naprawdę nie tak duża grupa ludzi w slu w końcu wyjdzie kto to, pomimo że ta osoba czuje sie bardzo pewna siebie z tego co napisał z konta "kulerrKANTO". A wtedy TY Kuleer (chyba prawdziwy) odszczekasz wszystko co tutaj na mój temat napisałeś.
7. Miałem nie poruszać tego, ale myślę że warto na koniec dopisać...dziwi mnie bierność Administracji tego forum, czy to tak na porządku dziennym jest, że można tutaj bezpodstawnie pisać pomówienia i oczerniać ludzi?!

Szkoda słów normalnie na niektórych, ręce opadają i w ogóle mnie dziwi, że z takim psycholem nikt nic nie może zrobić.
Tak jak to Adjan napisał w 1 poście : " moja rada to blokowanie tego delikwenta i nie reagowanie bo tym się oczywiście jego karmi...." Myśle że dobra rada, ale naprawdę nie ma innej możliwości? (raporty i tak pewnie nic nie dadzą)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Maj 2015, 05:43 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Każdy mógł zabrać głos. Proszę zachowywać się jak przystało na użytkowników forum. Pozdrawiam.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 12 Maj 2015, 08:31 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Powtórzę to, co pisałam tutaj wielokrotnie, kiedy takie dramy rozgrywały się niemal bez przerwy, w SL i na forum - każdy odpowiada sam, za to co i jak pisze, każdy sam sobie wystawia najlepsze świadectwo.
Ponieważ sama w SL bywam sporadycznie (nie wiem, czy "bywam" jest już odpowiednim słowem), nie znam ludzi, nie znam afer, nie mam do czynienia z trollami - trudno mi ocenić co jest prawdą, a co pomówieniem. Grzegorz, dziękuję, trochę naświetliłeś temat :-)

Przypomnę starą zasadę - trolla należy zagłodzić.

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2015, 20:32 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witam to jest oficjalna strona LL na której można składać raporty ze zdięciami tego osobnika....https://support.secondlife.com/create-case/

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso