Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2015, 08:59 
Dołączenie:
Marzec 2007
Witam!
Jak obecnie wygląda frekwencja w SL? Ostatni raz zaglądałem w okolicach 2007 kiedy nastąpił wielki krach związany z opodatkowaniem lindenów w USA czy jakoś tak i masowy odpływ graczy. Z dnia na dzień upadły banki, cała gotówka jaką miałem wytańczoną w klubach przepadła (na szczęście niewielka). Nawet głośno było o kilku osobach, które popełniły samobójstwo po utracie grubej kasy (tej realnej) zainwestowanej w SL (oprocentowanie rzędu 30% w skali ~miesiąca). Zaglądałem jeszcze kilka razy ale za każdym razem natrafiałem na postapokaliptyczny świat bez "żywej duszy". Cały misterny plan sprzedawania luksusowych mebli czy innych przedmiotów (z ograniczonym okresem trwałości) oraz gadżetów z podobizną Małysza poszedł w piz...u.

Mógłby ktoś opisać jak to teraz wygląda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2015, 13:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Trudno mi odpowiedzieć, skoro sama zaglądam raz na kwartał. Ale jest pusto (chociaż pewnie zaraz wyskoczy Shuftan ze swoimi statystykami i powie, że jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej ;-) )
Ostateczny zmierzch nastąpił chyba w związku z tym: viewtopic.php?f=1&t=8727

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2015, 09:21 
Dołączenie:
Listopad 2014
nick w SL: qq
Spójrzcie na to z innej strony. Ogólna liczba graczy może zmalała, ale za to wzrosło prawdopodobieństwo spotkania prawdziwych pasjonatów, z którymi świetnie się gra.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Kwi 2015, 14:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Saba Horan napisał(a):
Spójrzcie na to z innej strony. Ogólna liczba graczy może zmalała, ale za to wzrosło prawdopodobieństwo spotkania prawdziwych pasjonatów, z którymi świetnie się gra.

po 1.dyskutowałabym co do prawdziwych pasjonatów :)
a po 2. z tym, że z nimi się świetnie gra...

no chyba, że masz na myśli SL "w ogólnym pojęciu" a nie polski światek/półświatek xD.

Czasem zerkam na forum, siedzę na FB koncie Janki (bo oryginalnego nie chce mi się zakładać) i czasem wbijam do SL do Polaczkowa na nowym koncie, ale szybko uciekam bo wieje nudą i nic niedziejstwem. Inicjatywy jakieś tam są, ale ich wykon (czyli pasja o której piszesz) jakoś mnie nie przekonuje.

Jednym słowem - dzieje się NIC.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso