Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 19 Lip 2014, 00:53 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Panów proszę o rozłączenie się :)

Sama idea meshowych stóp i dłoni nie bardzo mi odpowiada, ale niestety, jeżeli chcę uczciwie pokazywać na blogu atrakcyjne freebiesy, nie mogę tematu zbywać milczeniem.
O ile na dłonie mogę machnąć - nomen omen - ręką, bo nigdy nie pałałam miłością do tipsów i wypasionej biżuterii, butów tworzonych na meshowe stopy Slink jest coraz więcej. Do tego stopnia, że czasem zaczynam się bać, że Mad zostanie bosa jako ta sierotka-weteranka.
Chwyciłam więc na marketplace demo stóp od Slink, pełna dobrych chęci. Założyłam, obejrzałam z każdej strony.
No i nie.
Cholera jasna, jak one mi się nie podobają. Do skina mi nie pasują, a ja nie chcę nowego skina tylko po to, żeby nosić szpilki.
Wiem, że stóp i różnych butów na nie tworzonych jest trochę, ale Slink w czarodziejski sposób ma niemal monopol. I pewnie to jest jeden z powodów, dla których te stopy mi się nie podobają, nie widzę możliwości noszenia ich, bo cały czas widzę wyraźnie kreskę-granicę, gdzie kończą się one, a zaczyna mój skin. Na zdjęciu wyglądają dobrze, w codziennym użyciu są dla mnie nie do przyjęcia.
Mam jeszcze inne meshowe stopy, które pasują mi zdecydowanie bardziej, ale na nie nie ma butów...

Niech mnie ktoś przytuli.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lip 2014, 03:25 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Olej system i przestań nosić buty. Oryginalniej, zdrowiej - i możesz nosić swoje ulubione meshowe stopy.

http://www.firestormviewer.org

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lip 2014, 11:33 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Mad od kilku lat chodzi boso, więc problem dotyczy twórczości blogowej - trafiam na piękne freebiesowe buty, które chciałabym pokazać, ale niedasie, bo stóp nie ma. Powinnam kupić, ale - patrz post nr 1 :)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lip 2014, 13:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Mój offtop :P
Ja tam uwielbiam kobiece ładne stopy na ładnych właścicielkach… ale w realu. :P W SL to co za różnica, jak to tylko kilka pixeli? ;p Olejcie ten cały SL, wyjdzie na spacer, chłopa se znajdźcie. :P Nie ma porównania co do kontaktu z żywym człowiekiem a w SL, i imo czas spędzonym głownie towarzysko na SL jest czasem zmarnowanym, bo wtenczas można z kimś na żywo porozmawiać, widzieć jego uśmiech, potrzymać się za ręce, poprzytulać, poseksić. ;-) A ze znajomymi wyjść gdzieś potańczyć, połazić po górach, pojeździć na rowerze, itd. Marnujecie sobie życie dziewczyny w tym SL. :P Też swego czasu zmarnowałem sporo życia na grach komputerowych, więc wiem o czym piszę. :P

Sam obecnie poszedłem za swoją radą i realizuje moje marzenie, co łaziło za mną od lat – nauka tańców latino. :-) W szkole tańca spędzam średnio 3h dziennie, 6 dni w tyg. plus średnio 3 razy w tyg. tańczenie w klubach ze znajomymi ze szkoły tańca. Zaraźcie się ode mnie tą pasja, a zobaczycie że żadne SL Wam nie będzie potrzebne. :D Jako że sam tańczę te 3 tańce to i Wam polecam:
- Mambo (rodzaj Salsy do potańczenia w klubie):

- Zouk (zakręcony taniec, przy którym ma się ochotę latać :-) ):

- Bachata (wersja – sensual – gdzie bliskość jest esencją ;-) ):

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lip 2014, 18:22 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Llorando Runo napisał(a):
W SL to co za różnica, jak to tylko kilka pixeli? ;p Olejcie ten cały SL, wyjdzie na spacer, chłopa se znajdźcie. :P Nie ma porównania co do kontaktu z żywym człowiekiem a w SL, i imo czas spędzonym głownie towarzysko na SL jest czasem zmarnowanym

Nawet offtopować można z sensem, ale jak widać to trudna sztuka.

W SL towarzysko nie bywam od lat (dokładnie - od czterech), poszukiwania chłopa pozwolisz, że sobie odpuszczę, bo podejrzewam, że aktualny mógłby mi mieć za złe. Loguję się do SL ze względu na bloga, ponieważ lubię się nim zajmować i właśnie ze względu na bloga te kilka pikseli ma znaczenie.
Wydawało mi się, że w pierwszym poście napisałam dość jasno. Ale czasami zapominam, że jest spora różnica między "dość" a "wystarczająco".

Prosiłam panów o rozłączenie się, wiedziałam co robię 8)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lip 2014, 20:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Całą wypowiedz Llorando brzmi jak opowiesc alkoholika na spotkaniu AA,ktory jest zachwycony zyciem w trzezwosci.
Ja tez twierdze, ze mozna sie bawic bez alkoholu, pytanie brzmi - po co?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lip 2014, 22:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze. :P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 03 Lut 2015, 08:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Troszke odgrzeje temat poniewaz nabyłam sobie takie raczki https://marketplace.secondlife.com/p/Sl ... -1/5573294 . I mam problem z dopasowaniem ich do swojego avka działaja mi tylko 2 z 3 hudów to znaczy jeden od koloru paznokci działa jak i od rozmiaru ich tez natomiast trzeci OMNI HUD nie działa jak na niego klikam nie wiem o co chodz, może ktos z was ma tkie rtączki i wie jak to rozgryźć

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2015, 01:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
ja posiadam i stopy i ręce OmniHud działa jak należy oO, aczkowliek ja osobiście używam skin appliers aby kolor pasował idealnie bez żadnych linii. Spróbuj rezzować hud na ziemi idź to content i reset scripts, powinno zadziałać. W sklepie slink jest darmowe 'alternative skin hud' możesz się udać i wziąść.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 08 Lut 2015, 20:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Dzięki wielkie okazało się ze byl trafiony i nie działał juz wszystko ok

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Maj 2015, 11:29 
Dołączenie:
Listopad 2014
nick w SL: qq
Jak już tu rozmawiamy o meshowych częściach ciała, to tak Was jeszcze podpytam - co sądzicie o meshowych ciałach i głowach?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Maj 2015, 15:19 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dla mnie to smutny koniec epoki ;-)
Uwielbiałam bawić się w tworzenie sylwetek i twarzy, poprawianie tych, które kupowałam/dostawałam. Meshowe jakoś mnie przerażają (poza lalkami Coco Dolls), chociaż nie wiem, jaka jest możliwość ich edycji - poza wzrostem.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 13 Maj 2015, 07:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Wiem od znajomego iz te avatary liquid sa chyba najmniej edycyjne i na dodatek ciuszki tez tylko pod liquid mozna zakładac reszta wkleja sie w ciało, a jak sie zał wiekszy rozmiar to wyglada sie jak w worku wiec ja jak Madelaine jestem za stara wersja która mam od 2009 roku i do tej pory ulepszam, zmieniam hahahahah

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Maj 2015, 14:55 
Dołączenie:
Listopad 2014
Syntia Sahara napisał(a):
Dla mnie to smutny koniec epoki ;-)

Początek końca, zgadzam się, ale chyba nie taki zupełnie smutny :) Długo wzbraniałam się przed zakupem meshowego ciała, a teraz je bardzo lubię i niechętnie zdejmuję. Z głowami mam taki problem, że przyzwyczajam się do wyglądu avatarów, w tym swojego, i dziwnie się czuję po radykalnej zmianie. Ale gdybym zaczynała, to bym się poważnie zastanowiła. Zabawki się trochę zmieniły, zabawa dalej fajna. Jak dla mnie, oczywiście.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2015, 09:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Dal mnie cialo Maitreya z moją 'starą' glowa to rozwiazanie idealne , cialo jest piekne wiekszosc meshowych ubran jestem w stanie dopasować bez komplikacji. Meshowa glowa nie dla mnie lubie stara glowe. :-P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2015, 12:24 
Dołączenie:
Listopad 2014
A Stelle zakładałaś? No magnetyczna jest. :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2015, 19:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2015
nick w SL: Magdzia Correia
Ja mam ciało slink i po update jest super:D
Wszystkie ciuchy mogę dopasować

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso