Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2014, 21:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Przyszla mi do glowy pewna mysl, ale moze od poczatku.
Ze zdziwieniem dowiedzialem sie, ze nie wszyscy wiedza o istnieniu Open Gridu, wiec szybko wyjasnie o co w tym chodzi. Open Grid jest to osobny swiat zbudowany na silniku Second Life, ale zawiadywany przez innego wlasciciela. Wyglada prawie identycznie jak SL chociaz pojawiaja sie tez roznice - np. nie dzialaja niektore skrypty. Jest tych swiatow mnostwo, ciagle powstaja nowe ale ogolnie mowiac - ich rola rosnie.
Zainteresowanych odsylam np tutaj
Podex wszedl do niektorych z nich ze swoimi uslugami i handluje ich waluta, z kilkoma innymi prowadze negocjacje i tez pewnie niedlugo do nich zawitam.
A teraz do rzeczy:
Wiem, ze jest wsrod Polakow wielu zdolnych i niezle sie sprzedajacych kreatorow, kilku z nim znam, wiekszosci pewnie nie. Pomyslalem wiec, ze moglibysmy polaczyc nasze sily i stworzyc polska, silna grupe uderzeniowa, ktora z impetem wejdzie w nowe swiaty. Bardzo czesto ich wlasciciele z otwartymi rekoma witaja kazdego kreatora, a co dopiero jesli bedzie ich kilku, albo nawet kilkunastu!
Idea jest taka:
Jesli prowadzisz biznes i chcesz go rozwinac poza SL, gdzie tez bedziesz mogl sprzedawac swoje towary. to po prostu napisz do mnie, a ja dolacze Cie do listy. Gdy bedzie jakas akcja zwiazana z nowym swiatem to dam Ci znac. Napisze jakie sa warunki a Ty zdecydujesz czy chcesz tam wejsc czy nie. (Przymusu oczywiscie nie ma) Na siebie biore negocjacje z wlascicielem tego swiata, ale beda one latwiejsze, jesli bedzie nas wiecej
Aby nie byc goloslownym to jest teraz konkretna akcja:
W jednym z nowo powstalych swiatow ( nazwy na razie nie moge zdradzic) wytargowalem caly SIM. Mam go na wlasnosc, nie musze placic, i chetnie kawalek odstapie za darmo kazdemu, kto chce tam postawic swoj sklepik z towarami. Ryzyka nie ma, bo nie ma kosztow, a mozna zarobic bo walute maja, i to wymienna na zlotowki.

Jesli sa zainteresowani pomyslem to zapraszam!

Kontakt najlepiej mailowy na jacek(at)podex.com.pl ale i na wszelkie inne sposoby tez.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2014, 03:25 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Brzmi to jak reklama innych światów. :mrgreen: Kto wie, może wkrótce przeczytamy tu o StarWars Online czy Fallout Online... No tak, ale one już są :) Życzę powodzenia, może ktoś, np Projekt mógłby Ci pomóc ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2014, 16:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zuo, nie czyta się w myślach...

Ja nie jestem kreatorem, ale fakt, ciekawy pomysł. Tylko musiałbym te inne światy nieco poznać, bo tak nie wiedząc, co to w ogóle jest, trudno o czymkolwiek myśleć.

Chyba, że taka grupa mogłaby wspólnie też nad niektórymi sprawami pracować.

Działać trzeba. Bo będąc biernym znowu się wyjdzie na dziwaków zamkniętych we własnych czterech pikselach.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso