Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 18 Sty 2014, 10:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Artykul wprawdzie nie dotyczy Second Life ale bitcoinow, tematyka jednak zblizona bo urzedy panstwowe te same psy wieszaja na lidenach jak i BTC. Warto przeczytac i pomyslec o tym, czym naprawde sa zlotowki, dolary itd.
(Od siebie dodam, ze jesli ktos ma jakies zaskorniaki niech kupuje bitcoiny, lindeny, zloto, ziemie, piwo, ksiazki, cokolowiek byle nie trzymac tego w banku!)
Waluta fiat jest zazwyczaj kawałkiem papieru z nadrukowaną twarzą, albo mostem i z pokręconymi liniami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Sty 2014, 19:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Masz może wiedzę jak zacząć kopać bitcoin-y. Jakieś wskazówki dla początkujących?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Sty 2014, 20:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Niestety nie mam pojecia jak technicznie wyglada wydobycie, ale z tego co czytalem nie jest to juz tak oplacalne jak kiedys. Powstaly wielkie farmy, ktore robia to na skale masowa, wiec zwyklemu szaraczkowi ciezko cos wyskrobac, zwlaszcza, ze ilosc BTC do wykopania maleje.
Mozna za to pobawic sie w spekulacje i zarabiac ( albo tracic:) na roznicach kursow. Wahania sa dosyc duze, a koszty przelewow niewielkie. Moge opisac jak to robic, jesli jest zaintersowanie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Sty 2014, 01:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Proponujesz coś w stylu giełdy, aby wiedzieć, kiedy kupować, a kiedy sprzedawać L$ ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sty 2014, 00:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Wydobywac sie praktycznie w ogole nie oplaca, a szczegolnie poczatkujacemu,na zwyklym sprzecie (koszt zuzycia pradu bylby wiekszy niz zysk),chociaz obecnie jeest duzo nizszy technologicznie niz na poczatku
natomiast spekulowac-ho,ho -zyla zlota(poki co) z tego co pamietam cena wzrosla z kilku centow do kilkuset USD za 1 bitcoin w ciagu ok roku
Wiec jak kupowac, to tylko teraz
Przelewy sa bardzo tanie, ale tylko do Polski, z tego co wiem
Polecam polskie fora na temat btc,mozna latwo kupic/sprzedac,nie polecam natomiast Mtgox-przelew trwa wieki(nawet miesiace)teraz!
W krajach azjatyckich bitcoin zaczyna byc zakazywany powoli, nie wiadomo jak bedzie w Europie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sty 2014, 21:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Dokładnie tak jest jak piszesz thekonstancja. Wniknąłem w temat ostatnio, spróbowałem kopać, przeliczyłem stosunkowo ile można by zarobić. Na moim sprzęcie w przeliczeniu na PLN wyszło jakieś 10 zł rocznie haha. Są do tego specjalne wydajne maszynki. Można było obudzić się kilka miesięcy wcześniej i zainwestować w zakup kilku B$-ów. :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso