Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Cze 2013, 14:09 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Trudno trochę uwierzyć, że gra Second Life jest już dostępna od blisko dekady. 23 czerwca 2003 roku Linden Lab wystartowało z MMO, które szybko zdobyło ogromną popularność. Chociaż w kolejnych latach zaciekawienie projektem zmalało, tak pozostawał on żywy w umysłach graczy przynajmniej z uwagi na liczne skandale — że wspomnę tylko o głośnym płodzeniu sobie jednorożców czy kwestii przyciągania do wirtualnego świata pedofilów.

Twórcy chwalą się, że przez dziesięć lat w Second Life konta założyło przeszło 36 milionów zainteresowanych. Łącznie spędzili oni w grze ponad 217 tysięcy lat, wydając 3,2 miliarda dolarów na różnorakie rzeczy (najczęściej nowe fryzury). Miesięcznie rozległy cyfrowy świat o powierzchni prawie 700 mil kwadratowych odwiedza milion żądnych wrażeń osób, nowych rejestruje się zaś około 400 tysięcy. Oczywiście nie obędzie się bez świętowania. Linden Lab przygotowało z uroczystej okazji specjalne przedmioty dla fanów swego MMO, będą liczne konkursy z nagrodami, a sami gracze również planują kilka wielkich imprez na setki awatarów. Szczegóły na blogu produkcji.
za http://www.dobreprogramy.pl/To-juz-10-l ... 42147.html

Natomiast moje konto ma już lat 6... Jestem w SL starsza od węgla :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Cze 2013, 14:21 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
U mnie też jakoś 6.5 roku temu się konto założyło. Jak ten czas szybko leci.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Cze 2013, 16:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Ja dopiero 4.5 roku w sumie :)
Oj za szybko zdecydowanie.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Cze 2013, 15:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
Ta, macie po tyle lat, jeden do przedszkola powinien, drugi do pierwszej klasy.
Ja mam dużo więcej lat, ale chyba nie powinienem się chwalić.
Nawet więcej niż to SecondLife.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso