Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 15:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Linden Lab oglosilo wczoraj, ze kantory wymieniajace linden dolary beda niedlugo zakazane. Nie wynika to wprawdze bezposrednio z nowego ToSu wiec trwaja przepychanki prawne, ale sprawa jest chyba przesądzona.
Risk Api zostalo wylaczone, podobnie jak strona z lista afiliowanych kantorow.
W zwiazku z tym smutnym faktem, oglaszam wyprzedaz lindenow w Podexie.
Od teraz sa one sprzedawane w cenie 12,50 zl za 1000 LS, czyli najtaniej jak sie da w SL, taniej niz na Lindexie.
"Promocja" trwa do wyczerpania zapasow, wiec jesli ktos planowal zakupy LS w najblizszym czasie, to lepiej zrobic to juz teraz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 15:36 
Dołączenie:
Grudzień 2012
Widze, że jakiś z lindenów wpadł na genialny pomysł, ze jak pozamyka pośredników, to wszyscy sie rzucą, by u lindenów kupować. Coż na własnej głupocie sie przejadą.
Rozumiem, że doładowanie tel. za lindeny tez zlikwidujecie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 15:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Na razie jest taki balagan, ze nikt nic nie wie, wiec i ja boje sie cokolwiek obiecac.
Lindeni puscili info na blogu i dali zmieniony ToS. Wpis na blogu nie zakazywal handlu LSami, mowil tylko, ze kupujacy i sprzedajacy biora na siebie ryzyko , czyli nic nowego.
Za chwile jednak zmienieli ten wpis, dodajac zakaz. Wpis na blogu nie jest jednak prawem, prawem jest ToS, a tam zakazu nie ma. Od tego czasu jest cisza, Lindeni sie schowali i nic nie odpowiadaja, a Support jak zwykle nic nie wie i odsyla do ToS:)
Jesli chodzi o Podex to sam jeszcze nie wiem co z nim bedzie. Nie wydaje mi sie teraz, zebym go zamknal, bo przez tyle lat jakos sie przywiazalem, a mam nadzieje, ze klienci tez :)
Zapewne bedzie wiec istnial, ale w zmienionej formie. Jakiej? Sam jeszcze nie wiem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 16:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
Podziemna sprzedaż L$ :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 20:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Smutniej i smutniej w tym SL, aż żal patrzeć.
A może to cały świat idiocieje? 8)

Konsekwencją takiego zakazu będzie blokowanie kont tym użytkownikom, którzy przeleją znajomemu więcej niż 10 L$?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2013, 23:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
W sumie to nie jedyna idiotyczna zmiana ostatnimi czasy: http://www.cubeyterra.com/2013/04/linde ... ng-is-l11/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Maj 2013, 09:09 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Dupa blada. Weź tam Jacek zrób z nimi porządek ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Maj 2013, 19:40 
Dołączenie:
Lipiec 2009
a co jeśli chodzi o wymianę L$ na PLN ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Maj 2013, 23:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jesli czarna wizja sie spelni i LL zamknie wszystkei kantory to wymiana LS na ZL tez bedzie sie odbywala tylko przez LindeX.
W tej chwili skup zostaje w Podexie w dawnej cenie, a wyprzedaje tylko zapasy LSow, bo wole je sprzedac rodakom niz na Lindexie. Gdy sprzedam juz to co mam w magazynach to przywroce dawna cene.
Jesli kogos interesuje obecna sytuacja w tej sprawie to wyglada ona tak:
Linden Lab zniknelo i sie nie odzywa.
Na rynku tan naprawde zostaly trzy liczace sie kantory: Anshex, ktory nic nie mowi i handluje jak zawsze, DX Exchange, ktorego szef wydal oficjalne oswiadczenie, ze bedzie dalej handlowal tylko zaostrza procedury kontrolne i Podex, ktory postepuje podobnie jak DX, tylko nie wydal oswiadczenia.
Sa jeszcze jakies mniejsze punkty wymiany, ktore obsluguja tylko starych klientow, nowych juz nie.
Wiekszosc liczacych sie bankow jak Eldex, Virvox itd wystraszyla sie i zamknela swoje biura.
Sutuacja jest naprawde ciekawa:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2013, 10:15 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Z tego co mi wiadomo Singularity i Radegast ponoć planują zbojkotowanie tej zmiany. Firestorm na tą chwilę... zastanawia się. Ten ruch bowiem bez wątpienia ma powiązanie z marudzeniem amerykańskiego FinCEN (Financial Crimes Enforcement Network) na walutę L$, a otwarty protest przeciwko agencji rządowej oraz amerykańskiemu prawu finansowemu... może się bardzo źle skończyć dla protestującego. Linden Lab zrobiło wiele błędów i strzelało sobie w stopę, ale nie wierzę, żeby tym razem zrobili to aż z działa czołgowego - ludzie spoza USA, którzy nie mogą podpiąć kart/PayPala do systemu Linden Lab, a do tej pory korzystali z kantorów jako jedynego źródła wymiany gotówki na L$, przestaną po prostu płacić za usługi / tier za ziemię i zarząd Second Life ostro przez to dostanie po kieszeni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2013, 14:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
No cóż szkoda by było zlikwidować interese który pośrednio przyczynia się do tego , że jeszcze ktoś bywa w SL. W woli ścisłości sam skorzystałem co prawda 1 raz ale skorzystałem z usług Podex-u i mam nadzieję , że Lindeni się obudzą ze snu w którym widzą złote góry bo jak to wprowadzą to pozostanie im co najwyzej złoty garczek bez złotych monent w srodku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2013, 14:58 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Droga pantero. Działo czołgowe już dawno im wystrzeliło. Teraz użyli broni masowego rażenia, której wynalezienie można datować na setki lat w przyszłość. Bo jak już tutaj stwierdzono, wiele osób pozamyka interesy, bo bez wymiany walut nie dadzą rady się utrzymać... Chyba, że przymusowo nabędą kartę, którą podepną pod SL.

Można by zaryzykować stwierdzenie, że Linden Lab zaczyna zamykać swój produkt dla niektórych. Jak tak dalej pójdzie, to pewnie i zakażą handlu towarami. I bez porządnej pobudki rzeczywiście SL zacznie upadać, jak to już od wielu lat się mówi (w sensie, że mówią "SL upada/upadło")

W sumie sam się ostatnio lekko przeraziłem, jak do SL wszedłem... Na regionie tylko moja zabudowa, a wokół całkiem pusto... Tereny do wykupienia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2013, 18:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
pantera_polnocy napisał(a):
Z tego co mi wiadomo Singularity i Radegast ponoć planują zbojkotowanie tej zmiany. Firestorm na tą chwilę... zastanawia się.

Co znaczy zbojkotowanie? Wylaczenie viewerow?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Maj 2013, 18:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Można gdybać, że wyłączanie tego małego guzika do kupowania L$ na LindeX'ie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Maj 2013, 12:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Oto tabelka przedstawiajaca obecna sytuacje wsrod kantorow. TABELKA
Na rynku zostal tylko Podex i Anshex.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2013, 18:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Petycja z prosba do LL aby w koncu zaczeli dyskutowac z uzytownikami na temat zmian jakie wprowadzaja: PETYCJA

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Maj 2013, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Linden Lab wczoraj w nicy przyslalo mi informacje, ze jesli nie zaprzestane dzialalnosci to zawiesza mi konto. Postanowilem, ze nie bede sie podporzadkowywal ich żądaniom, poniewaz sa one sprzeczne z ToS.
Dostalem wiec bana.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Maj 2013, 14:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
uuuuuuuuuuuuu i co teraz mam nadzieje że Podex jeszcze bedzie działał

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Maj 2013, 16:15 
Dołączenie:
Lipiec 2008
W taki sposób klient traci zaufanie do usługodawcy... W sensie, że do Linden Lab człowiek zaufanie trafi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Maj 2013, 13:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jacek napisał(a):
Postanowilem, ze nie bede sie podporzadkowywal ich żądaniom, poniewaz sa one sprzeczne z ToS.
Dostalem wiec bana.

ToS ToSem, ale wiadomo, kto ma w ręku pilota od tego ustrojstwa.

Co zamierzasz? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Maj 2013, 23:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Linden Lab wydalo nowe zarzadzenie. Sprzedawcy afiliowani przez nich beda mogli sprzedawac lindeny, ale tylko kupione na LindeX, wiec skup przestanie istniec.
Zlozylem wiec podanie i czekam. Jest szansa, ze Podex wroci i bedzie dalej sprzedawal.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2013, 14:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Lindeni chyba dostali niezłego kopa za zmianę ToS. Bo pojawiła się:
Lista Autoryzowanych Sprzedawców

W skrócie polega to na tym, że reseller krajowy może sprzedawać Lindeny tylko jeśli zakupił je uprzednio na LindeXie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Maj 2013, 15:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
smutne to i glupie
nie mam czasu na sl ostatnio
ale czas ktory spedzilem w sl wspominam milo
i jestem przekonany, ze 'wirtualne swiaty' maja przyszlosc

czy akurat sl?
w to watpilem i watpie
problemem jest wlasnie to, ze sl nie nalezy do uzytkownikow
nawet jesli maja tam ziemie czy kontynety :D
to tak naprawde nie maja nic
i ktos moze zawsze wyciagnac wtyczke :D
co w przypadku uzytkownikow ktorzy zainwestowali chociazby czas
smakuje srednio

wiem ze Jacek ma dosyc liberalne poglady
ale czy rzeczywiscie caly swiat jako czyjas prywatna wlasnosc
moze byc atrakcyjny?

glownym problemem sl jest jednak bardzo kulawa ekonomia
takie ruchy chyba nikogo nie zacheca :D

no nic
pozdrawiam wszystkich

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Maj 2013, 21:37 
Dołączenie:
Maj 2007
A jak sobie wyobrażasz wirtualny świat, który nie należy do nikogo?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Maj 2013, 22:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
Deso napisał(a):
A jak sobie wyobrażasz wirtualny świat, który nie należy do nikogo?

tak jak internet
czyli standardowe protokoly laczace w jeden 'swiat' miejsca na serwerach nalezacych do roznych wlascicieli
w sumie namiastka tego chyba juz jest tylko nie do konca przebic sie moze

teraz sytuacja jest taka, jakby calosc internetu byla na serwerach wypozyczanych od jednego wlasciciela
czy to by moglo dzialac?

edit
albo bardziej taka, ze kilka alternatywnych dostawcow
kazdy z calkowicie odrebna siecia

to sie na dluzsza mete sprawdzic nie moze

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Maj 2013, 23:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Darnok napisał(a):
smutne to i glupie
nie mam czasu na sl ostatnio
ale czas ktory spedzilem w sl wspominam milo
i jestem przekonany, ze 'wirtualne swiaty' maja przyszlosc

Cieszę się, że Cię tu widzę :) I podpisuję się pod tym, co napisałeś. Wszystko się zgadza, brak czasu, miłe wspomnienia i nadzieja na przyszłość. A przede wszystkim brak wiary w SL :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Maj 2013, 09:42 
Dołączenie:
Maj 2007
Hmm. Nie do końca wiem jak chciałbyś zapanować nad gospodarką w takiej sytuacji i nad walutą. Bezpieczeństwo itp. Co innego stronki internetowe, na których w większości przypadków czyta się o jakichś pierdołach (:)), a co innego wirtualny świat, w którym ma być gospodarka, pieniądze, przedmioty tworzone przez ludzi. Aby nie dopuścić do totalnej samowolki - kopiowanie, przekręty z pieniędzmi i tak ktoś musiałby sprawować sporą władzę.
Zauważ, że Internet, pomimo że jest wiele różnych serwerów, stron, to większość z nich nie jest z sobą tak na dobrą sprawę w żaden sposób powiązane - to, że na jakimś forum założysz konto i będziesz tam znany i lubiany, nie znaczy, że na innym automatycznie tworzy Ci się konto. To są wszystko różne strony, z różnymi właścicielami, którzy ustalają swoje zasady. Czyli masz prawie to, co z OpenSIMami itp - są różne simy, różne miejsca, należące do różnych ludzi, ale raczej nie są ze sobą połączone - to, że na jednym zrobisz sobie awatara i ubierzesz go w ciuszki tam dostępne, nie oznacza, że na innym będziesz miał tego samego awatara. Oczywiście, właściciele mogą się ze sobą dogadać, próbować tworzyć wspólną bazę itp itd, co zresztą w przypadku stron internetowych też ma miejsce. Ale właśnie - to właściciele muszą się dogadać i to właściciele w każdej chwili mogą ze współpracy zrezygnować. A użytkownik? :)
Swoją drogą, "Internet" to też nie należy tak bezpośrednio do użytkowników - płacisz za serwer (albo i nie, zależy co wybierasz), za dostęp do netu (chyba, że korzystasz z darmowego ogólnodostępnego), opłacasz domeny itp itd. Wystarczy, że któryś z podmiotów kontrolujących Twój dostęp do netu czy też właściciel serwera nawali i co... Internet jest zły, bo nie należy do użytkowników?
LL stworzyło SL, więc według mnie to ich sprawa co z tym robią. Niestety. A użytkownikom, albo się to podoba, albo nie. Wiele jest osób, które narzeka, za granicą również, ale jakoś nie widzę jeszcze cudownego świata, który należy do użytkowników, a który chociażby w minimalnym stopniu mógłby dorównać SL. Wygląda na to, że chyba jednak nie jest to takie łatwe do urzeczywistnienia, jak Ci się wydaje a taki świat być może wcale nie byłby taki piękny i cudowny. Dlaczego? Bo ludzie mało kiedy potrafią się dogadać i na dłuższą metę współpracować, szczególnie gdy w grę wejdą pieniądze.
Niestety, albo stety, nasze społeczeństwo chyba nie jest gotowe na to, by funkcjonować w świecie jaki Ci się marzy.
Obym się mylił i w najbliższej czasie powstanie 'wirtualny świat idealny'. A że często się mylę, to kto wie, czy już w przyszłym tygodniu nie usłyszymy jakiejś super nowiny ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Maj 2013, 19:07 
Dołączenie:
Maj 2013
Deso napisał(a):
Nie do końca wiem jak chciałbyś zapanować nad gospodarką w takiej sytuacji i nad walutą.

Istnieje coś takiego jak kryptowaluty, które nie wymagają żadnego centralnego serwera/emitenta, najpopularniejszy jest w tej chwili Bitcoin. Ale wtedy nie byłoby nikogo do kogo można by się zwrócić o pomoc, jeśli ktoś nas oszuka. Trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i nie ufać pierwszej napotkanej osobie. No cóż, albo wolność, albo bezpieczeństwo.

Trwają prace nad High Fidelity, które ma być takim zdecentralizowanym Second Life. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Maj 2013, 21:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
Czy Podex powróci do sprzedaży Lindenów? Czy jest na to jakaś szansa?

Jeśli miałby wrócić do sprzedaży musi trafić na oficjalną listę resellerów, tak? Dlatego zastanawiam się czy to jest możliwe na obecną chwilę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Maj 2013, 22:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Podex do sprzedazy lindenow wroci na pewno. W tej chwili, podobnie jak wiekszosc kantorow, czekam na przyznanie pozwolenia od Linden Lab i od razu gdy je dostane zaczynam prace.
Aby sprzedawac lindeny i pozostac w zgodzie z prawem nalezy byc na liscie sprzedawcow.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2013, 01:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Podex dostal pozwolenie od LL, zostal wpisany na liste oficjalnych sprzedawcow i dziala dalej.
Niestety, LL nie zazwala juz na skup LSow od awatarow, co w polaczeniu z obecnym kursem dolara, sprawilo ze cena musiala wzrosnac.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 10 Cze 2013, 23:21.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 01:09 
Dołączenie:
Październik 2013
Hej :)
Jakoże to mój pierwszy post na forum to chciałbym sie upewnić, że dobrze zrozumiałem sytuację. Do tej pory w SL funkcjonowali trade'rzy, którzy wymieniali L$ na PLN i odwrotnie, a od maja LL postanowiło namieszać w regulaminie i zablokować handel tym, którzy nie spełnią jakichś ich wymagań i nie przejdą autoryzacji.
Przez to wszystko trudniej jest teraz kupować coś w SL nie ma jak przelać realnej kasy, czy tak?

A nie wydaje Wam sie to jest zbieranie klocków przed przenosinami na nowy projekt HighFidelity?

Karol

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 02:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie, mnie się tak nie wydaje.
Dla mnie to raczej rozpaczliwa próba chwytania wszystkich sznurków. Zbyt duża kasa uciekała Lindenom przez zewnętrzne kantory, więc postanowili zmusić użytkowników do zakupów na LindeXie.
Ale ja się nie znam, więc mogę nie mieć racji 8)

Nadal można sprzedawać i kupować L$, więc nie rozumiem twierdzenia, że "nie ma jak przelać realnej kasy".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 09:12 
Dołączenie:
Październik 2013
Madelaine napisał(a):
Nadal można sprzedawać i kupować L$, więc nie rozumiem twierdzenia, że "nie ma jak przelać realnej kasy".

Ale Lindex nie obsługuje przecież PLN prawda?, więc gdyby zupełnie zrezygnowano z zewnętrznych kantonów to Ci którzy nie mają $ albo euro mieliby wiecej kłopotu z przelaniem pieniedzy, a im coś jest bardziej intuicyjne tym ludzie chętniej z tego korzystają.
Od dawna w SL funkcjonują kantony?
Moglibyście mi jeszcze powiedzieć jak w ogóle trzyma sie gospodarka SL, bo kiedyś były ogloszenia o "milionerach", potem przycichło, a i szkoda, że LL nie publikuje już raportów finansowych...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 13:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Zrób jak np. ja zaczynam robić.

1. Kupowanie L$ - podepnij kartę pod konto w SL (jak mam debetową z Inteligo, ale nie każda karta i nie każdy bank tak działa)

2. Sprzedaż L$ - podepnij konto Paypal pod SL, a konto swojego banku pod PayPal

Ja aktualnie czekam do jutra, aby porobić podpięcia, bo w weekend nic nie zdziałasz w banku (uwierzytelnianie poprzez transakcje, a transakcje działają tylko w dni robocze... Jak każdy przelew)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 15:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
karolinho5 napisał(a):
Od dawna w SL funkcjonują kantony?

Nie mam pojęcia. Ale może dlatego, że nie znam nikogo ze społeczności szwajcarskiej, Francuzów też znałam niewielu. A zresztą na jakiej zasadzie miałyby funkcjonować? 1 kanton = 1 sim, czy kilka kantonów na 1 simie, na wielu działkach?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2013, 19:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Wyjasnien nigdy za duzo, zwlaszcza ze ostatnio sprawa czarnego rynku LSow jest na jezykach polskiej spolecznosci.
Zacznijmy od rzeczy najprostrzej, czyli LindeX.
LSy, tak jak zawsze, mozna zarowno kupowac na LindeXie za zl jak i je sprzedawac. Potrzebne jest do tego zweryfikowane konto PayPal z podlaczona pod nie karta i cierpliwosc w oczekowaniu na przelew. Podobno ostatnio czeka sie ponad 2 tygodnie, moim zdaniem - skandal! Prywatne kantory robily to kiedys tego samego dnia.
LSy mozna tez kupowac od autoryzowanych sprzedawcow. Ich liste znajdziecie tutaj: TUTAJ
Teraz pora na rzecz najtrudniejsza, czyli handel miedzy awatarami, zwany czarnym rynkiem. Nie wiem jak wyglada praktyka Linden Lab w tym wzgledzie, wiec odwołac sie moge tylko do ToSu:
"Users are not allowed to sell Linden Dollars to Authorized Resellers and Authorized Resellers are not allowed to purchase Linden Dollars from users. Any purchase of Linden Dollars from anywhere other than the LindeX or from an Authorized Reseller is not permitted and is considered a violation of these Terms of Service which may result in suspension or termination of your Account"
Moje szybie tlumaczenie:
"Użytkownicy nie mogą sprzedawać lindenów Autoryzowanym Sprzedawcom, a Autoryzowanani Sprzedawcy nie mogą kupować lindenów od użytkowników. Każdy zakup lindenów z dowolnego miejsca innego niż Lindex lub od Autoryzowanego Sprzedawcy jest niedozwolone i jest uważane za naruszenie niniejszego Regulaminu, które może prowadzić do zawieszenia lub zamknięcia konta "
Czyli w skrócie:
Chcesz kupić lindeny - możesz to zrobić tylko na LindeXie albo od Autoryzowanego sprzedawcy. Inaczej - ban.
Chcesz sprzedać lindeny - nie możesz ich sprzedać Autoryzowanemu Sprzedawcy. Zwróccie jednak uwagę na ciekawy aspekt tego paragrafu. Nie ma w nim mowy o innych użytkownikach, co prowadzi do wniosku, że można sprzedawać LSy innym awatarom! ( Oczywiście będzie im groził ban, bo kupują, ale to już nie wasze zmartwienie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lis 2013, 11:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
Hmm. Ja jak podliczałem, to korzystniej było przez PayPal. Nie rozumiem po co tyle stresu.
Napinanie mięśni nie potrzebnie, prowadzi do pęknięcia.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso