Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2013, 22:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Weronika Pobieski
Jeśli na pytanie zawarte w tytule wątku odpowiedziałeś „tak”, to grupo się mylisz.

Agnes86 jest dość nowym awatarem. Gdy pierwszy raz ją poznałam byłam zaskoczona ile w tej dziewczynie radości i pozytywnych emocji. Dobrze się czuła w sl, wszystko ją tu cieszyło, była ciekawa odkrywania nowych miejsc, nowych rzeczy. Lubię pozytywnych ludzi, poza tym powiedziała, że jest z Krakowa, czym nawet bardziej mnie do siebie przekonała (oj tak, uwieeelbiam Kraków).

Co Wam mogę teraz powiedzieć? Że nie uczę się na błędach.

Agnes wyróżniała się również tym, że bardzo dużo mówiła na temat swojego rl. Do tego stopnia, że wiadomości podpisywała swoim realnym imieniem i nazwiskiem a ponadto bardzo lubiła się przechwalać swoją świetną pracą, wykształceniem, cudowną rodziną, bogactwem, nieprzeciętną urodą i tak dalej…
Agnes po kilku wymianach zdań była skłonna podać swojego realnego facebooka obfitującego w realne zdjęcia i wiele cennych prywatnych informacji.

Powiecie, „i co z tego?”, każdy ma prawo mówić o swoim rl, ujawniać prawdziwą tożsamość, opowiadać o sukcesach. Macie rację. To samo odpowiadałam na słowa krytyki w jej kierunku. Wszystko zmieniło się gdy Agnes poproszona o zdjęcia ze swojego realnego ślubu przedstawiła zdjęcie, które chwile później udało się komuś odnaleźć na stronie australijskiej fotografki. Tak, Agnes mogła brać ślub w Australii ale z tego co opowiadała miało miejsce w Krakowie, mogła także ściągnąć fotografkę z innego kontynentu.

Kwestia zdjęć ślubnych wyjaśniła się w momencie gdy odnalezione zostały zdjęcia z podobizną tej samej dziewczyny. Dziewczyna ze zdjęć to słynna australijska modelka i blogerka Zanita Morgan. Facebookowy mąż Agnes to również osoba fikcyjna. Piękna, malutka dziewczyna ze zdjęć to z kolei rosnąca na gwiazdę modeleczka.
Profil Agnes na FB został usunięty przez Facebook, po tym jak Zanita Morgan zgłosiła fakt podszywania się.

Gdybyście spytali Agnes co stało się z jej FB powie Wam, że sama usunęła, gdyż ludzie wchodzą w jej prywatne życie z butami. Zaraz po zdemaskowaniu, Agnes zmieniła zdjęcie profilowe. Przeprowadziłam dziś z nią rozmowę, bo miałam nadzieję, że zwyczajnie się przyzna i będzie chciała przeprosić, zmienić, nie chciałam jej skreślać. Niestety podczas rozmowy posypały się kolejne kłamstwa. Agnes upierała się, że to zmienione zdjęcie jest już jej realnym. Na jej nieszczęście to zdjęcie także zobaczyłam na modowym blogu. Od wczoraj Agnes zmieniła zdjęcie profilowe co najmniej 4 razy. Oczywiście za każdym razem na zdjęciu była inna kobieta.

Piszę, ponieważ po prostu chciałabym przestrzec kolejne osoby. Ja się bardzo zawiodłam i żałuję, że nikt nie zdążył się poznać na Agnes przede mną. Nie wiem po co ta cała szopka z jej strony. Może wynik kompleksów, może zbiera dane osobowe;) (na facebooku miała 900 znajomych, których ciągle przybywało).

Mogłabym jeszcze wiele powiedzieć ale mimo wszystko z szacunku do człowieka nie będę wdawać się w więcej szczegółów. Po przeprowadzonych rozmowach z kilkoma osobami wiem, że Agnes stworzyła swoją wersje i dalej brnie w kłamstwo, dlatego jeśli cenicie sobie szczerość proponuje na tą Panią uważać.

Jestem bardzo otwartą osobą i rzadko skreślam ludzi. Ale jest jedna rzecz, która bardzo mnie w ludziach złości – obłuda. Jeśli bezczelnie kłamiemy ludziom, którzy nam zaufali, pomogli, obdarzyli sympatią, to liczmy się z konsekwencjami.

Samych dobrych chwil w sl życzę. Pozdrawiam.
Wer

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2013, 12:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Kiedyś na pewnym portalu randkowym przeglądając profile dziewczyn z mego miasta natknąłem się na profil na którym było zdjęcie ślicznej piegowatej dziewczyny. Dosłownie była śliczna jak fotomodelka, a i zdjęcie było profesjonalnie wykonane. Tknięty przeczuciem wygooglowałem to zdjęcie, i oczywiście była to jakaś amerykańska modelka na zdjęciu. Dziewczynie z portalu randkowego pogratulowałem świetnej znajomości polskiego, i wyraziłem swoje zaskoczenie iż tak sławna modelka ma tam swój profil. Nie widzieć czemu nie odpisała mi. :mrgreen: :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2013, 13:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wiekszosc ludzi popelnia blad i umieszcza w swoim profilu zdjecie, ktore przedstawia je w duzo lepszym swietle niz w rzeczywistosci, co jest zupelnie bez sensu.
Lepiej zrobic inaczej, wkleic jakas malo urodziwa twarz, poznac kogos i jaka mila niespodzianka bedzie przy okazji pierwszego spotkania.
Okrzyk 'Rany boskie! wygladasz duzo lepiej niz w profilu!" brzmi duzo lepiej, niz tekst w rodzaju "Hmmm, sadzac po fotce spodziewalam sie czegos innego... Masz brata?"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 01:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2013
Brawo Weroniko ! Na lepszą reklamę i to za darmo nie mogłam chyba liczyć :mrgreen: Nie mam zamiaru z Tobą polemizować, bo ani nie mam z kim a nie widzę powodu i celu. Mam pogodne usposobienie i nie chcę psuć sobie humoru.
Ale mam dobre rady. Weroniko prawdziwych facetów nie znajdziesz w SL , oni w świecie realnym chodzą po ulicach. Jak tak dalej pójdzie stracisz młodość i zostaniesz sama. Jacku i Llorando SL to nie portal randkowy, w rzeczywistości dziewczyn wam braknie jak całe dni będziecie spędzać z komputerem czy laptopem. Miejcie wyobraźnię, SL to scena, jesteście aktorami, grajcie ! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w SL :-)

P.S. Weroniko jak będziesz kiedyś w Krk, daj mi znać umówimy się na dobrą kawę znam odpowiednie miejsca w moim mieście i zobaczysz wtedy czy mam powody mieć jakiekolwiek kompleksy ;-)

Jeszcze jedno w profilu mam wpisane "uważaj jestem wiedźmą" :twisted: " yyyyy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 05:51 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
agnes86 napisał(a):
Brawo Weroniko ! Na lepszą reklamę i to za darmo nie mogłam chyba liczyć :mrgreen: Nie mam zamiaru z Tobą polemizować, bo ani nie mam z kim a nie widzę powodu i celu. Mam pogodne usposobienie i nie chcę psuć sobie humoru.
Ale mam dobre rady. Weroniko prawdziwych facetów nie znajdziesz w SL , oni w świecie realnym chodzą po ulicach. Jak tak dalej pójdzie stracisz młodość i zostaniesz sama. Jacku i Llorando SL to nie portal randkowy, w rzeczywistości dziewczyn wam braknie jak całe dni będziecie spędzać z komputerem czy laptopem. Miejcie wyobraźnię, SL to scena, jesteście aktorami, grajcie ! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w SL :-)

P.S. Weroniko jak będziesz kiedyś w Krk, daj mi znać umówimy się na dobrą kawę znam odpowiednie miejsca w moim mieście i zobaczysz wtedy czy mam powody mieć jakiekolwiek kompleksy ;-)

Jeszcze jedno w profilu mam wpisane "uważaj jestem wiedźmą" :twisted: " yyyyy.

Zapomniałeś Agnes napisać, kiedy wypuścili Cie z psychiatryka

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 10:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
P.S. Weroniko jak będziesz kiedyś w Krk, daj mi znać umówimy się na dobrą kawę znam odpowiednie miejsca w moim mieście i zobaczysz wtedy czy mam powody mieć jakiekolwiek kompleksy

Czy propozycja dotyczy tylko Weroniki? Bo czasem w KRK bywam, a i LLorando pewnie tez by nie odmowil ( kawy z Toba, bo ze mna to by pewnie nie chcial).

A mowiac bardziej serio. Teatr, o ktorym piszesz, polega na tym, ze i aktorzy i widzowie wiedza, iz sytuacja w jakiej sie znajduja jest umowna, i piekna heroina nie umiera na scenie naprawde, tylko udaje. Jesli jednak ktos symuluje zawal serca na ulicy to nie jest zadnym aktorem tylko klamca i idiota.

Analogicznie w SL. Sa miejca przeznaczone do zabaw w udawanie, np RPGi, jednak cala reszta to zwykly swiat i tak sie mowi prawde, klamie albo milczy. Innych mozliwosci nie ma.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 12:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2013
Jacku masz całkowitą rację, pojechałam po bandzie, wybieram opcje milczenia bo tak będzie dla wszystkich najlepiej. Zaproszenie rozszerzam więc na obu panów. Pozdrawiam , udanego dnia :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 17:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Jacek napisał(a):
Cytuj:
[...] Jesli jednak ktos symuluje zawal serca na ulicy to nie jest zadnym aktorem tylko klamca i idiota.

Analogicznie w SL. Sa miejca przeznaczone do zabaw w udawanie, np RPGi, jednak cala reszta to zwykly swiat i tak sie mowi prawde, klamie albo milczy. Innych mozliwosci nie ma.

A Ja tam znam kogos z SL co to w RL udawał atak serca, zawał serca, a nawet prawie zgon :mrgreen: i jakoś NIKT go za kłamce i idiote nie uważa - przeciwnie, hołdy co niektórzy składają - w tym chyba i Ty :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 20:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ja w Krakowie bywam tak często że chyba się częściej nie da już. :D Jacku, na kawę to można wyskoczyć, ale na nic więcej to już nie licz! :D
A koleżanka Agnes, jak będzie symulować atak serc na tej kawie to się zrobi usta usta, jak ładna. :D jak nie, to się wezwie tylko karetkę. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2013, 22:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2013
Nareszcie ktoś ma tu poczucie humoru, Llorando przyjmijmy opcję bez karetki ;-) Dziękuję, dobranoc ! :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2013, 20:02 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Agnes, proponowałeś ludziom lindeny za moje realne dane. Mógłbyś sprecyzować jaka jest wysokość Twojej oferty, bo może się skuszę.
Poproszę jeszcze odpowiedź na wcześniej zadane pytanie, kiedy wypuścili Cie z psychiatryka i czy intensywna terapia elektrowstrząsami coś Ci pomogła czy dalej sieczka w mózgu pozostała?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2013, 06:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2013
Nie chce się przechwalać ani nic, ale "chyba" ja bylem pierwszym poznanym człowiekiem przez nią i muszę tu przyznać Ci rację, Agnes dwa razy zmieniła swoje zdjęcie, na których była inna kobieta, ale wydaje mi sie, że jej życiorys może być prawdziwy.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 18 Mar 2013, 08:59.
Powód: podwójny post
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2013, 10:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2013
deverile faktycznie tak było, miło wspominam wspólne wędrówki i jak będziesz w SL zapraszam do siebie. Pozdrawiam :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2013, 18:23 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Co to jakiś portal randkowy, że takie to ma znaczenie jakie kto ma zdjęcie w profilu ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2013, 18:49 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Second Hot Date :D

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Artemida.Charisma oraz 19 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso