Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Mar 2013, 22:21 
Dołączenie:
Marzec 2013
W 90% te miejsca nie są przyjazne użytkownikowi> Admini lub ownerzy wyrzucają lub banuja nowe osoby które trafią na ich teren. Zatem dziwię się postom o pustkę w SL. Skoro chcecie się bawić w soim gronie to czemu piszecie o pustce? Nitk nie przyjdzie gdzieś gdzie czeka go ban albo kick. Po co mam wchodzić na polską wyspę skoro czeka mnie kick od ownerki czy innej administratorki za to że w ogóle się pojawiłem? Kick był nie zasłuzony i ona o tym wie, a gdy zwróciłem uwagę to otrzymałem wyjaśnienia że "nie musze tam prebywać". Oczywiście że nie muszę, ale skoro krzyczycie że jest pustka to czemu wyrzucacie osobę którą może przynieść nastepne avki? A jeśli nie chcecie nowych osób to zamknijcie region jako prywatny i nie narzekajcie że macie pustke. Prosta sprawa, więcej otwartosci. A co do mnie to nie wiem czy chcę bawić się w SL, skoro mnie tam nie chcą to po co mam tam wchodzić?. Szkoda, bo to ma potencjał( mówię jako informatyk) ale zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Bez urazy i bez zbednych gniewów,

Volverine, alias snake1779

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Mar 2013, 23:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
Po co mam wchodzić na polską wyspę skoro czeka mnie kick od ownerki czy innej administratorki za to że w ogóle się pojawiłem?

Jestes pewien, ze byl to ban lub kick "za niewinnosc" ? Zazwyczaj ownerzy maja do tego jakies podstawy. Czasami sluszne, czasami nie, ale zazwyczaj jakies sa bo wiekszosci z nich zalezy na trafiku i nie podcinaja galezi na ktorej sami siedza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Mar 2013, 00:04 
Dołączenie:
Grudzień 2012
Zgadzam się w pełni z przedmówczynią. Raz poszłam do pewnego polskiego miejsca, gdzie od razu ownerka tego miejsca rozmawiając ze swoją znajomą pytała czy nie powinna mnie wykopać, chociaż nawet nie zdąrzyłam nic powiedzieć, ani nawet sie przywitać.

Cóż niektórzy jak już pobędą dłużej w SL to im odbiją i tych co są krócej od nich traktują jak śmieci. Nie mówię, że wszyscy tak robią, ale cóż, niektórzy w SL stawiają kluby jedynie po to, by im wchodzić do d... bez wazeliny.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Mar 2013, 15:33 
Dołączenie:
Marzec 2013
Tak, jestem pewien że kick był za nic. Nie jestem osobą która by rozrabiała ludziom na ich włościach. Nie mam ku temu powodów. A że niektórzy ownerzy, administratorzy trochę ze swoją "władzą" przesadzają to jest to dość znany fakt. Szkoda że tak się dzieje, ale skoro tak się dzieje to czemu ci sami ownerzy i administratorzy narzekają na brak "ruchu" w ich włościach? Rozumiem że zakładając przestrzeń w SL czy inny publiczny czat czy pokój trzeba wprowadzić swoje porzadki ale regulamin jeśli jest obowiązuje wszystkich, tak zwykłych szaraczków jak i mości wielmożną administrację. A nawet adminów bardziej gdyż oni powinni być przykładem dla innych. Nie oczerniam nikogo, kazdy ma lepsze i gorsze dni, mozna być wściekłym na pogodę, znajomych, na to że obiad nie smakował, ale czemu zaraz odgrywać się na zwykłych szaraczkach.

Z powazaniem Volverine alias snake1779

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Mar 2013, 17:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Co do przestrzegając regulaminu przez administratorów to jest pewna (niestety) zasada: Admin ma zawsze rację. Jeżeli będzie drobnym drukiem napisane, że awatar musi być czerwony, to admin niekoniecznie będzie czerwony, bo może być zielony. W końcu to admin.

Ale z drugiej strony przyjść do kogoś i się nie przywitać może być oznaką negatywną w stosunku do gospodarza. Ale to od gospodarza też zależy...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Mar 2013, 18:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Mój awatar dostał kicka "za zbyt noob'owy wygląd"- według ownerki tego simu (zagranicznego) Awatar , który nie jest wykonany w całości przez użytkownika (shape, włosy, wszystkie akcesoria) nie ma prawa bytu. I dzięki temu od dwóch lat traffic nie przekroczył 7300 osób. W nazwie dodatkowo umieściła: NO NOOBS.

Jeżeli jest kick lub ban, to powinien być on poprzedzony 2 - 3 ostrzeżeniami na IM.
Taką zasadę ma wiele miejsc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Mar 2013, 21:27 
Dołączenie:
Marzec 2013
Wiec może zamiast narzekać na brak odwiedzin ownerzy, administratorzy zweryfikują swoje podejście do odwiedzających. Choć to pewnie płonne zyczenie tylko. Ale by byc otwartym nie wystarczy otworzyć drzwi, trzeba jeszcze otworzyć umysł.

Z Poważaniem i pozdrowieniami Volverine alias snake 1779

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Mar 2013, 11:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Volverine napisał(a):
. A co do mnie to nie wiem czy chcę bawić się w SL, skoro mnie tam nie chcą to po co mam tam wchodzić?.

Myślę że nie CAŁE SL skład się z miejsc gdzie są niemiłe osoby, jest to tak wielki świt że na pewno znajdziesz miejsce gdzie jest miło i przyjaźnie wystarczy trochę pozwiedzać. Sama sie troszkę naszukałam zanim znalazłam kilka naprawdę idealnych miejsc dla mnie, więc nie poddawaj się zbyt szybko bo jedna jaskółka wiosny nie czyni

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Mar 2013, 22:18 
Dołączenie:
Marzec 2013
Syntia Sahara, być może, być może są miejsca które tchną przyjaźnią, które są otwarte na ludzi, tylko odpowiedz mi jako nowicjuszowi, czemu mam ich szukać skoro na progu dostaje bana?, Dlaczego mam zadawać sobie trud szukania miejsc które są przyjazne? skoro admini polskich miejsc narzekają na brak ludzi? Nie sądzisz że to śmieszne? Ale skoro admini polskich miejsc zakładają je tylko po to by narzekać( co jest polską cechą) to ok, niech oni narzekaja a ja będe bawił sie gdzies indziej. Po co mi polskie SWL skoro tam same bany i kicki?

ZA poważaniem Volverine alias snake1779

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Mar 2013, 22:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Irene1 Daviau
Volverine napisał(a):
Dlaczego mam zadawać sobie trud szukania miejsc które są przyjazne? skoro admini polskich miejsc narzekają na brak ludzi? Nie sądzisz że to śmieszne? Ale skoro admini polskich miejsc zakładają je tylko po to by narzekać( co jest polską cechą) to ok, niech oni narzekaja a ja będe bawił sie gdzies indziej. Po co mi polskie SWL skoro tam same bany i kicki?

ZA poważaniem Volverine alias snake1779

Czytam ,i muszę napisać ze w ogóle się nie zgodzę z Toba ,znam polskich ownerów i wiem ze nie dają Kicka za to ze wylądowałeś u nich na simie (klubie-czy kawiarence)ale jeśli już są zmuszeni podjąć decyzje o wykopaniu kogoś z swego landu musza mieć dostateczny powód.Nie wygląd i wiek awatara ,a sposób w jaki się zachowuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Mar 2013, 23:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Czekaj czekaj, bo nie nadążam. Najpierw pisałeś o jednym banie. Ile ich dostałeś w końcu? Jeśli jeden to totalnie nie rozumiem twierdzenia, że

Volverine napisał(a):
W 90% te miejsca nie są przyjazne użytkownikowi> Admini lub ownerzy wyrzucają lub banuja nowe osoby które trafią na ich teren.

W jakich 90%? Jeśli dostałeś bana w jednym polskim miejscu to skąd ta piana i uogólnienia? :)
No, chyba, że dostałeś więcej niż jeden ban lub kick w różnych miejscach, wtedy z kolei nie uwierzę zupełnie w przypadkowość tego faktu :)

Volverine napisał(a):
Po co mi polskie SWL skoro tam same bany i kicki?

Może tu leży klucz? SL jest wielkie i zawsze można znaleźć coś dla siebie, skoro nie podoba Ci się u rodaków spróbuj w innych miejscach :) W końcu znajdziesz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 00:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Mi tez cala ta historia wyglada jakos dziwnie. Ktos ma land, cos na nim robi. Land jest otwarty dla wszystkich i zapewne ownerowi zalezy na traffiku.
Przylatuje Volverine i, mimo, ze ownerowi zalezy na traffku, dostaje bana za nic, co zmniejsza oczywiscie traffik. Nie widze w tym sensu.
Jedyne wytlumaczenie to, ze owner mial wlasnie intymne spotkanie i twoja osoba mogla mu przeszkadzac, ale to chyba zrozumiale.
Nie ma czegos takiego jak ban za nic, zawsze jest jakas przyczyna. Moze byc nia sposob pisania, wyglad, znajomi, przynaleznosc do okreslonej grupy, narodowsc, orientacja seksualna itd, Ale bez powodu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 09:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Volverine napisał(a):
Syntia Sahara, być może, być może są miejsca które tchną przyjaźnią, które są otwarte na ludzi, tylko odpowiedz mi jako nowicjuszowi, czemu mam ich szukać skoro na progu dostaje bana?

A czy idąc do jakiegoś klubu w RL miałeś kiedyś wrażenie że to nie jest miejsce dla ciebie ? ( pewnie tak bo nie ma idealnych miejsc) i jeśli pojawiło się takie uczucie to czy uciekłeś do domu i postanowiłeś się obrazić na cały świat bo dane miejsce ci nie odpowiadało, lub nie było przyjazne. Jeśli dane miejsce nie jest mi przyjazne po prostu wyszukuje nowego i powiem ci że niekiedy na dobre mi to wyszło gdyż znalazłam wiele ciekawych i zadziwiających miejsc, SL nie składa się tylko z klubów i sklepów ale również z pięknych i ciekawych miejsc, i uwierz mi nie warto przejmować się takim stanem rzeczy tylko zacząć działać, ale to tylko moje skromne zdanie i odpowiedz na twoje pytanie. :-)

PS. dodam tylko że jestem w SL od 2009 roku i nie zdarzyło mi się dostać bana w żadnym miejscu Polskim i w obcokrajowym, a w wielu bywałam i bywam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 13:04 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Volverine napisał(a):
Ale skoro admini polskich miejsc zakładają je tylko po to by narzekać( co jest polską cechą)

Ponarzekać, powiadasz? :)

Ostatnio edytowany przez Deso, 12 Mar 2013, 13:19, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 13:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Albo nie jestem Polakiem, albo odbiegam od tej reguły, bo jakoś nie narzekam na małą ilość osób... Przynajmniej głośno.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 16:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Głosowałeś w ostatnich wyborach - Tak? więc prawo do narzekania przysługuje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2013, 16:37 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Nie ma się co przejmować jakimś tam śmiesznym banem. Ban jest formą kary tylko dla osoby ktora bardzo pragnie przebywać akurat w tym miejscu gdzie go dostała. Fakt to będzie dla takiej czlowieka kara. Ale przecież Ty nie potrzebujesz tam przebywać w tym miejscu, to co się przejmujesz. Jeśli to jest nudne miejsce, to ban jest nawet porządany, bo nie trafisz tam ponownie przez pomyłkę i nie stracisz dobrego samopoczucia haha

PS. sory za orta :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2013, 19:41 
Dołączenie:
Marzec 2013
Hmmm, może masz rację, ale skoro wiele miejsc jest nieprzyjaznych użytkownikom to po co ownerzy narzekają? Skoro brak im tłumów w ich landach to wystarczy bys bardzej otwartym dla ludzi, nawet nowicjuszy, nikt się nie rodzi z awatarem w SL , choć może w ostatnmich czasach się mylę w tym twierdzeniu :).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2013, 19:53 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Jeśli faktycznie narzekają, a jednocześnie banują to widać sa szaleni, a na szaleństwo nie ma rady haha
Nie wiem, może w sl jest po prostu za dużo tych ownerów a za mało zwiedzaczy ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Mar 2013, 15:56 
Dołączenie:
Styczeń 2013
Volverine napisał(a):
Hmmm, może masz rację, ale skoro wiele miejsc jest nieprzyjaznych użytkownikom to po co ownerzy narzekają? Skoro brak im tłumów w ich landach to wystarczy bys bardzej otwartym dla ludzi, nawet nowicjuszy, nikt się nie rodzi z awatarem w SL , choć może w ostatnmich czasach się mylę w tym twierdzeniu :).

Ja się nie zgodze z tym, sam jestem nie długo w SL i moje pierwsze wejscie do Polskiego klubu Stodoła Było bardzo mile.
Ludzie zaczeli mi pomagac ,dosałem nawet fajne ciuchy ,pokazali mi ciekawe miejsca zaopiekowali sie mna od samego poczatku.Dziś zwiedziłem duzo miejsc i wiem ze zawsze miło byłem i jestem przyjmowany.I co dzis wracam do Stodoły a nawet gram w niej dlkaczego? Bo sa tam i nie tylko tam fajni i ciekawi ludzie .

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso