Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Lis 2012, 19:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Nigella Nightfire
1. WPROWADZENIE

Zazwyczaj każdy z nas wchodzi do Second Life, po to żeby się zrelaksować, w spokoju porozmawiać z przebywającymi tutaj ludźmi, oderwać się od rzeczywistości czy też realizować swoje hobby lub po prostu pracować. Niestety zdarza się tak, że część osób wchodzi do Secod Life tylko po to żeby uprzykrzyć życie innym rezydentom poprzez obrażanie, wysuwanie gróźb, spamowanie, celowe używanie różnego rodzaju lagujących skryptów czy też zakłócanie spokoju na wszelkie inne sposoby. Tego typu postępowanie nie jest tolerowane przez Linden Lab, co zawarte jest w w rozdziale "The Big Six" na stronie oficjalnej Second Life: http://secondlife.com/corporate/cs.php

Do jednych z osób, które łamią zasady "The Big Six" należą filip0 i MariettaRusso. Chyba nie jeden z nas miał z nimi do czynienia, gdyż osoby te już od dłuższego czasu zakłócają spokój rezydentów Second Life na wielu wyspach polskich, a nawet i zagranicznych. BANowanie tych osób nie daje pożądanych efektów, gdyż po każdym BANie tworzą nowe alty. Od ponad pół roku starają się utrudnić nam życie na wiele sposobów i mimo wielu wysłanych raportów do Linden Lab, telefonów ze skargami, a nawet ticketów z kont premium wciąż bezkarnie mogą wchodzić do Second Life i robić co chcą! Za każdym razem Lindeni odpowiadają to samo: "spamujcie raportami, może to coś da".

W związku z powyższym zwracam się do wszystkich z prośbą o włączenie się do akcji "spamowania" raportami na filipa0, MariettaRusso oraz jego alty, bo im więcej ludzi wyśle raport, tym większe szanse na powstrzymanie tak niedopuszczalnego zachowania!

2. SZCZEGÓŁY AKCJI

Akcja polega na wysłaniu raportu na następujących rezydentów: filip0 oraz MariettaRusso. Poniżej zamieszczona jest lista wszystkich dotychczas rozpoznanych altów tych osób. Jeśli któryś z nich będzie zakłócał Wasz spokój na czacie lokalnym, voice czy też na konferencji, to na te osoby również należy wysłać raport korzystając z następującego szablonu:

SZABLON:

Cytuj:
Kategoria:
PL - Prześladowanie > Zniesławianie grup lub jednostek
EN - Harrassment > Defaming Individuals or groups

Podsumowanie/Summary:
"The Big Six" violation by filip0 and his alts

Detale/Details:
filip0 using his alts is notoriously assaulting people in the local chat, on voice and using conferences which he starts. After banning him from the sim, he creates new alts and does the same thing. He violates the terms of service and "The Big Six" of community standards. He spams, uses lagging scripts particle. He reveals private, real informations about other residents and uses real pictures for creating insulting banners and threatens other residents. He assaults people using words like (in trasnaltion) cripple/veggie, fat pigs, moron, whore, he swears and insults people. He disturbes in cultural and even charity events of our group. We demand banning resident filip0 and his alts as we don't want to be bother anymore. Kind regards.

LISTA ROZPOZNANYCH ALTÓW:

martusiaSz, Omega2012, jestemjakijestemm, Kamilka14, agniecha25, kamilosek, Demedine, oliwier18, makssss, DerenThalerow, Filip0, franz1988, EvillWoman, MariettaRusso, Provident, porlonea, mimekko, CzarnaMadonna, JestemJakaJestemm, AustinMoreno, darknness666, JestemJakaJestem, Grenoui, leginista, jakubko5, wolnekonopie, podswiadomosci, piwnicapodaniolami, DadyDitko, era Appletor, supermen09, Altanka Rage, Tracer30, Petta, AIKON24, AmallteaToxx, Daniell37, UlrichMuehe, Zet1, Mefistoffel, SlodkaKicia, Ronnie87, Dominika27, penelopa, MateuszJ, MarianBrzenczyszczykiewicz, cwaniaczekk, Dorciaa, xawierr, Poltergeista Dreddmor, Kacperus, AndrzejBeczkam, VinceDicola, maks3, ALEJAJCA, BratTalibkaToxx, kubusko5, Ronie87, P0MIDOREK, Bartek4, Alex2037, LeoncioAlmeida, allelujja.

3. INSTRUKCJA WYSYŁANIA RAPORTU

INTERFEJS POLSKI

W Second Life wchodzimy do: Pomoc -> Zgłoś nadużycie. Nowo-otwarte okienko wypełniamy powyższym szablonem. Dodawanie zdjęcia i załącznika w postaci obiektu nie jest konieczne. Przy polu "Imię/nazwa sprawcy" klikamy "Wybierz" i wpisujemy filip0, MariettaRusso lub nick jednego z powyższych altów, którzy zakłócają Wasz spokój. Pole "Miejsce nadużycia" generowanie jest automatycznie na podstawie miejsca, w którym jesteśmy.

Poniżej obrazkowa wersja instrukcji:

Image

INTERFEJS ANGIELSKI

W Second Life wchodzimy do: Help -> Report Abuse. Nowo-otwarte okienko wypełniamy powyższym szablonem. Dodawanie zdjęcia i załącznika w postaci obiektu nie jest konieczne. Przy polu "Abuser name" klikamy "Choose" i wpisujemy filip0, MariettaRusso lub nick jednego z powyższych altów, którzy zakłócają Wasz spokój. Pole "Location of abuse" generowanie jest automatycznie na podstawie miejsca, w którym jesteśmy.

Poniżej obrazkowa wersja instrukcji:

Image

Być może podany powyżej rodzaj petycji zauważą wreszcie Lindeni i potraktują nasz problem poważnie. Wszystkie osoby zgadzające się z powyższymi informacjami proszone są o przesyłanie tej informacji w notecardach do swoich znajomych i na grupy, oraz rozdawanie ich w miejscach gdzie filip0 dał się poznać od najgorszej strony i uprzykrzył Wam spędzanie czasu w SL.

Ostatnio edytowany przez nigella, 25 Lis 2012, 22:06, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 25 Lis 2012, 12:31.
Powód: niski poziom intelektualny postu
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 01:06 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
Kocham cię Filip0 po mimo wszystko co sie stanie nie zawiode cię będe cie wspierac i nie opuszcze choc by nie wiem co miało by sie stac :lol: :*

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 01:24 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witaj Nigella także przyłączam się do tej akcji pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 01:28 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
Adjan zycze powodzenia naprawde jestesmy zaszczyceni tym ze tak nas lubicie pozdrawiam i wysylam buziaczki kiss :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 25 Lis 2012, 12:32.
Powód: post nie na temat
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 01:51 
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Urko Ziplon
Witam apropos altów Filipa,te wyszczególnione powyżej sie nie zgadzają,są jest tam pare moich,i wiecie co,załosni jesteście,żeby dawać mi bana za puszczenie fajnej gesturki,to tyle,powodzenia .

Nie zucajcie wszystkich do jednego wora,chyba ze to wam pasuje lol

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 02:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2012
nick w SL: Kukuryku
Witam
Wy to juz niczym nikogo nie zaskoczycie :-)
Jednak My wszyscy ''kalecy'' zjednoczylismy sie :!: :!: :!:

Nie dajmy zniszczyc Filipa i Marietty milosci!!!

Przeciez oni sie tak bardzo kochaja!!!

Co oni zrobia bez SecondLife??? Czy wy macie serce??!!

Ps
Lubie Spamowac :roll: :twisted: :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 11:40 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witaj Dorothy no wybacz ale skoro oni są tu w second life tylko po to aby uprzykrzać życie innym rezydentom no to sory ale źle trafili....A jeśli się tak bardzo kochają to zawsze pozostaje skype

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 17:14 
Dołączenie:
Listopad 2012
Witam , chcialam tylko dodac ze nie wszystkie te alty sa Mari i Filipa , lepiej dobzre to sprawdzcie zanim kogos zbanujecie , co do jednego to jestem wrecz pewna ze to nie Oni , pozdrawiam :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 18:23 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
ulalala napisał(a):
Witam , chcialam tylko dodac ze nie wszystkie te alty sa Mari i Filipa , lepiej dobzre to sprawdzcie zanim kogos zbanujecie , co do jednego to jestem wrecz pewna ze to nie Oni , pozdrawiam :-P

Witam
Jako ze dostalem wiadomosci ,ze w tej liscie jest moj alt chetnie zajme glos w tej sprawie.

Sprawa jest na tyle komiczna ze spotkala mnie w Piwnicy pod Aniolami ,wszedlem tam swoim Avatarem na ktory wchodze bardzo sporadycznie (raz na miesiac albo rzadziej.) i zobaczylem Katie Millet ,nastepnie zobaczylem 2 inne osoby.
Madry czlowiek mowi:
Znowu ten kretyn dam mu mute i po sprawie,ale dopiero wtedy gdy cos zrobi,a ja nie zrobilem nic i mi bana dali ,wmawiajac ze jestem kims kim nie jestem.
Katia powiedziala na voice "to on ,to napewno on" poczym dostalem bana tylko dlatego ze mialem dosyc dziwny wyglad (demona) - ona tez ma tylko troche nieudanego(moze zazdrosc?)
Teraz tu widze jakas wojna przeciwko mojemu jednemu altowi ,czasem ludzie sa gorsi od zwierzat..
doprawdy pogardliwie jest myslec ,ze gdyby bylo tutaj tysiac czy 10 tys polskich avatarow wiecej to byscie sie wzajemnie zabijali i gardzili soba w tak smieszny sposob jak i rowniez pogardliwie jest myslec ze nastepuja tutaj az tak scisle ,wspierane przez innych schizofrenie paranoidalne.
Warto sie zastanowic czy przeciwdzialamy wszystkim ,nie majac do tego praw ,czy jestesmy ludzmi a nie kretynami.
Pozdrawiam.
dodam jeszcze ze gdy nastepnym razem bedzie nastepna WOSP to napewno nie poswiece moich zarobionych pieniedzy ,tylko po to zeby oni mogli komus pomoc ,bo wiem ze szkodza ,niech sami swoje alty wystawia ,KAZDY MA PRAWO TAKA LISTE SPORZADZIC ,i wierze ze sprawiedliwi ludzie moga taka liste zrobic ,oczywiscie rowniez podpisze sie pod ta lista i wysle na tych ktorych nie lubie RAPORT ,ciekawe czy to dla was tez jest w porzadku i dobre?
szkoda slow bo i tak jak i wszystko co was otacza jest nieswiadome.
AMEN

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 19:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Bez obaw, jeśli na liście powyższej znalazły się alty innych użytkowników, a do Linden Lab wysyłana jest wiadomość o Filip0 i Mariettcie to na 100% zanim Lindeni się zajmą sprawą sprawdzą ich IP i wg tego podejmą działanie.

Mam propozycje, jeśli ktoś znalazł na powyższej liście swojego "niewinnego zbanowanego alta" niech się zgłosi to się go usunie ;)

I jeszcze mała dygresja, jeśli ktoś kto nie ma odwagi się przyznać do swojego alta (a już otrzymałam takie wiadomości na IM), nie jest uczciwym ani altem ani awatarem i tyle :)

A kwestie banów wam rozdawanych pozostawiam ownerom miejsc, w których najwyraźniej za coś podpadliście. I nie interesuje mnie za co, bo każdy właściciel miejsca ma swoje reguły, racje i obyczaje i PRAWO do banowania. Tak samo jak każdy ma prawo do "zakładania altów i robienia dymu wszędzie gdzie się da", a inni mają prawo nie znosić takich zachowań i przeciwdziałać takim łobuzom jak np filip0.

Dziękuję za uwagę, akcja trwa dalej.

Pozdrawiam,
/N

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 20:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
biedny Filip0 i Marietta, bardzo mi ich żal. żal jednak bardziej, że ta dwójka znalazła sobie szczególną przyjemność w pojawianiu sie na Gypsy i obrzucanie wyzwiskami wszystkich i wszystkiego. miałam wątpliwą przyjemność obserwowania tej uroczej dwójki - i powiem szczerze ze ta zabawa jest śmieszna, ale tylko do czasu...

słusznie zauważyła Nigi:
Cytuj:
I jeszcze mała dygresja, jeśli ktoś kto nie ma odwagi się przyznać do swojego alta (a już otrzymałam takie wiadomości na IM), nie jest uczciwym ani altem ani awatarem i tyle

natomiast moja znajomość z Filip0 również zakończona została banem - po serii wulgarnych epitetow pod moim adresem, również dotyczących mojej fizyczności w rl...

uroczy człowiek. szalenie :)

edit: ps. i zapraszam do mnie - z wielką przyjemnością wysle AR,Ticket, raport - cokolwiek ... zróbcie mi radochę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 20:46 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
Witam serdecznie i odrazu przejde do konkretów pierwsze pytanie dlaczego usuneliscie wpisy filipa0 nie pozwolicie nawet człowiekowi sie bronic

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:02 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
ja przypominam sobie sytuację jak w piwnicy pod aniolami i w patronie nagminnie upubliczniane sa zdjecia prywatne dane osób czy tez zrobimy akcje banownia TalibkaToxx i Franza Strzeleckiego pozdrawiam kolejny alt

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:05 
Banita
Dołączenie:
Styczeń 2009
nigella napisał(a):
Bez obaw, jeśli na liście powyższej znalazły się alty innych użytkowników, a do Linden Lab wysyłana jest wiadomość o Filip0 i Mariettcie to na 100% zanim Lindeni się zajmą sprawą sprawdzą ich IP i wg tego podejmą działanie.

Mam propozycje, jeśli ktoś znalazł na powyższej liście swojego "niewinnego zbanowanego alta" niech się zgłosi to się go usunie ;)

I jeszcze mała dygresja, jeśli ktoś kto nie ma odwagi się przyznać do swojego alta (a już otrzymałam takie wiadomości na IM), nie jest uczciwym ani altem ani awatarem i tyle :)

A kwestie banów wam rozdawanych pozostawiam ownerom miejsc, w których najwyraźniej za coś podpadliście. I nie interesuje mnie za co, bo każdy właściciel miejsca ma swoje reguły, racje i obyczaje i PRAWO do banowania. Tak samo jak każdy ma prawo do "zakładania altów i robienia dymu wszędzie gdzie się da", a inni mają prawo nie znosić takich zachowań i przeciwdziałać takim łobuzom jak np filip0.

Dziękuję za uwagę, akcja trwa dalej.

Pozdrawiam,
/N

jak najbardziej popieram tepienie gnoi ,i tych nic nie znaczacych osob dla Polskiego SL ,ale dlaczego czlowiek ktory w jakis sposob sie udziela i udzielal dla polskiego spoleczenstwa ,musze siadac przed sl zeby sie zrelaksowac i widziec jak robia ze niego wroga publicznego nr 1 poprzez alta na ktorego wchodzil raz na miesiac i nie zrobil calkowicie nic zlego? mowa o Xtiano ,dlatego ze ten swiat jest zly a ludzie sa glupi?
Dlatego ze niesprawny umyslowo ateista wlasnych przekonan sporzadzil liste na ktorej sam co troszke zabawne mogl sie znalezc?
On jak i inni nie beda podawac nazw swoich altow ,bo nie kazdego to powinno INTERESOWAC ,nie kazdy avatar jest piepszonym stereotypem porownywanym do filipa czy tej drugiej kobiety.
Tak wiec jesli stad nie zniknie moj alt ,to bardzo chetnie urzadzil bym sobie liste ludzi ktorzy go tam mogli przypadkowo "wrzucic" tak jak i przypadkowe bylo pewnie ich urodzenie na tym swiecie.
Mam znajomosci nie tylko u Polakow ,nie tylko u innych krajow ,mam grupy w ktorej jest ponad 1000 osob i rownie dobrze tez moglbym wyjsc z inicjatywa zeby zbanowac kazdego z was ,wysylajac notke jakoby jestescie diablami" i i nie odnosicie sie z szacunkiem do innych ,zapewne 15-20 osob udaloby mi sie namowic.
Wiec zanim wpadniecie na nastepny pomysl radze pomyslec ,bo na forum ludzi "niemyslacych" jest niewiele.
Niestety nie naleze do takich ludzi ktorzy mogliby cos takiego zrobic ,tak wiec prosze o usuniecie mojego alta z tej listy ,albo odezwane sie do mnie na IM i otwarcie buzi dopiero wtedy gdy cos stosownego bedziecie mieli do powiedzenia ,bo nie chce mi sie nawet sluchac o tym co zrobilem ,jesli nie zrobilem nic zlego,a umieszczenie mojego alta na tej liscie wiaze sie najwiekszym kretynizmem w historii second life.
Bo jak mozna nazwac osobe ktora ma przeczucie ze zna kogos ,mowi wszystkim ze nie zna jej nikt ,a sama wydaje osad o tym czlowieku nie zamieniajac nawet z nim slowa? to paranoja i schiza ,to sie powinno leczyc ,to nawet nie jest statystyczna glupota juz.
Nie wiem czy ktos cos zrozumial z tego belkotu.
Prosze o usuniecie mojego alta tej listy ,nie wiem jak mozna byc pelnosprawnym zeby obwiniac pare lub parenascie znaczacych osob dla polskiego SL ,TYLKO dlatego ze jest tu dwoch czy jeden debil.
Parodia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:06 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
a ja napisze bardzo madra rzecz ktora wam uzmyslowi co o tym mysle :hahahhah dziekuje i trzymam kciuki za wasza akcje

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
MariettaRusso napisał(a):
dlaczego usuneliscie wpisy filipa0 nie pozwolicie nawet człowiekowi sie bronic

Powód usunięcia postów użytkownika Filip0 nie jest tajemnicą - pierwszy został usunięty z powodu żenująco niskiego poziomu intelektualnego, drugi był nie na temat. W żadnym z nich użytkownik Filip0 nie próbował się bronić, nie tłumaczył też swojego zachowania. Wręcz przeciwnie, w pierwszym poście uwiarygodnił akcję opisywaną przez Nigellę.

Użytkownik Filip0 został też czasowo zbanowany, dwa pierwsze posty jakie napisał na forum dały mi do myślenia, te dwa, które napisał ostatnio tylko utwierdziły mnie w słuszności takiej decyzji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dyskusja robi się gorąca, jak widać niektórzy użytkownicy mają - gotowe ich bronić do upadłego - rodziny. Ciekawe jak liczne 8)

Amadeus:

Cytuj:
Inni użytkownicy piszący z tego IP
Xtiano Ixito [ 1 Post ]

niepozorna:

Cytuj:
MariettaRusso [ 3 Posty ]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:12 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
ta liste tworzyl talib czili juz wiesz kto jest chory

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Neonline Avril
Ech ja nigdy nie bawię się w wojenki zakompleksionych dziewojek z SL.. ale czas zabrać głos w sprawie..

Primo 1 . Jantarka.. to że ktoś na twój temat mówi źle.. nie dziw się... często widuje w tematach ludzi proszacych o pomoc twoją twarz na avatarze , a dalej chamskie i irytujące wyśmiewanie się z nich.. Tak Jantarka.. jesteś na tyle chamska oraz antypatyczna że wielu ludzi ma cię powyżej dziurek od nosa, w tym ja.. To forum jest mni. od pomagania nowym a nie od wyśmiewania się z nich... więc dziewczyno nie wywyższaj się...

Primo 2 . Nie bronię wcale tych ludzi.. z panem filp0 miałem okazje rozmawiać.. i jest to osoba denna i debilna..
ale po holere nagabywać na akcje i robić tym osobom reklame??

Jest prosty sposób.. na filipo i mariette
1.Prawy na avatar
2.more
3.mute.
i koniec będą zieloną chmurką oraz będą nabijać nam traffic

Nie róbcie żadnych takich akcij... bo sami siebie ośmieszacie... a ty jantarka przeczytaj swoje posty i zastanów się nad swoją osoba..

Dziekuję.. neo

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:15 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
tyle adresow ip ale poleci banow od lindenow:DDD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:27 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
tu zes chyba inteligencja nie blysnela ,bo chyba kazdy potrafi rozpoznac styl pisania Xtiano ,niz np Ciebie ,i przypuszczam ze tylko to moze Cie bolec Madelaine.
Jedyne co mozesz to sprawdzic IP na forum ,pozniej wmawiajac kazdym ile to masz znajomosci ,domyslujac sie kto ma jaki avatar na SL ,jak widac nie tylko Talib robil ta liste, to pewnie bardziej niz wszechobecna glupota.
Fast- jak najbardziej popieram mute wystarcza.
ale sa ludzie jak widac ktorzy robia wielka afere bo ktos im zyc nie daje ,gdyby to byla jedna osoba lub dwie to juz dawno by dostaly bana ,gdyby udowodniono im to ze robia na niekorzysc innemu.
Podczas gdy prosimy innych o interwencje ,prosimy ich o to zeby skarali niewinnych ludzi...jeszcze do tej konwersacji pasowaloby dodac "slychac strzaly" na pierwszym poscie tego tematu i wytlumaczyc ze osoby pod tymi avatarami sa z grupy przestepczej ,ale tak naprawde nie jestesmy pewni czy to oni .
doslownie jakby chlew w sl przeniesc do rzeczywistosci.
Sam fakt ze na tej liscie znajduja sie nieodpowiednie osoby swiadczy o nierzetelnosci osoby ktora ja tworzyla ,sama powinna sie zbanowac
ktos wspominal ze Talibek tworzyl ta liste ,oczywiscie mogl stworzyc ale za co podal tam moj avatar? za to ze go wspieralem Lindenami na poczatku jego "istnienia"? i utrzymywalem jakis czas jego land? a moze moj alt zostal na tej liscie przez ta sytuacje Pod Aniolami? w ktorej nie zrobilem nic? i nikt nie jest w stanie nawet logicznie wytlumaczyc skad sie tu znalazl moj alt.
Jesli ktos nie mierzy sie z logika w swoim zyciu ,moze sie mierzyc jedynie z idiotami w second life i wypowiadac im wojny.
tak to podsumuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
To w sumie jest bardzo śmieszne :-D
Cytuj:
Xtiano Ixito [ 1 Post ] Szukaj
Amadeus [ 1 Post ]

Caroline86 napisał(a):
tu zes chyba inteligencja nie blysnela ,bo chyba kazdy potrafi rozpoznac styl pisania Xtiano ,niz np Ciebie ,i przypuszczam ze tylko to moze Cie bolec Madelaine.

Co prawda, to prawda. Na szczęście każdy potrafi rozpoznać niewielką różnicę w stylu między mną i użytkownikiem Xitano/Amadeus/Caroline86. Na szczęście. Oj, na szczęście.
Prawdą jest również, że boli mnie to, jak piszesz 8)

Caroline86 napisał(a):
edyne co mozesz to sprawdzic IP na forum ,pozniej wmawiajac kazdym ile to masz znajomosci ,domyslujac sie kto ma jaki avatar na SL

Mogę sprawdzić IP na forum i korzystam z tego w przypadku tak rozkręcających się dyskusji. Z doświadczenia wiem, że części osób biorących w nich udział wydaje się, że w kupie siła i zakładają (lub uruchamiają już istniejące) kolejne konta, żeby bronić swoich racji.
Zakładanie kilku kont przez jednego użytkownika jest niezgodne z regulaminem forum, mam więc prawo w takim przypadku banować. Zwykle banuje tylko konto, w przypadku twojej świetnej trójcy skorzystam z możliwości banowania IP.
Nie interesuje mnie, kto ma jakiego awatara w SL. Po niemal sześciu latach spędzonych tutaj wiem, że im mniej was znam tym zdrowsza jestem :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
fast napisał(a):
Ech ja nigdy nie bawię się w wojenki zakompleksionych dziewojek z SL.. ale czas zabrać głos w sprawie..

Primo 1 . Jantarka.. to że ktoś na twój temat mówi źle.. nie dziw się... często widuje w tematach ludzi proszacych o pomoc twoją twarz na avatarze , a dalej chamskie i irytujące wyśmiewanie się z nich.. Tak Jantarka.. jesteś na tyle chamska oraz antypatyczna że wielu ludzi ma cię powyżej dziurek od nosa, w tym ja.. To forum jest mni. od pomagania nowym a nie od wyśmiewania się z nich... więc dziewczyno nie wywyższaj się...

Primo 2 . Nie bronię wcale tych ludzi.. z panem filp0 miałem okazje rozmawiać.. i jest to osoba denna i debilna..
ale po holere nagabywać na akcje i robić tym osobom reklame??

Jest prosty sposób.. na filipo i mariette
1.Prawy na avatar
2.more
3.mute.
i koniec będą zieloną chmurką oraz będą nabijać nam traffic

Nie róbcie żadnych takich akcij... bo sami siebie ośmieszacie... a ty jantarka przeczytaj swoje posty i zastanów się nad swoją osoba..

Dziekuję.. neo

:D poprawiłeś mi humor na koniec dnia : a teraz przetłumacz swój bełkot na polski - bo po twojemu to nie idzie zrozumieć..:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Chciałam jeszcze tylko nadmienić i zaznaczyć, że ta akcja jest poprzedzona wieloma dowodami łamania regulaminu i nie stosowania się do głównych zasad przebywania w SL przez szanownych Państwa filip0 i Mariette, które Lindeni już otrzymywali od wielu rezydentów i otrzymają ich pewnie jeszcze więcej.

Jeśli ktoś ma ochotę wysłać na mnie AR i namówić na to samo swoją ponad 1000 grupę ludzi - zapraszam, proszę jednak o załączenie również dowodów naruszania przeze mnie regulaminu.

Alty tu, alty tam...
A na Second wiki tak opisano temat, z którym warto się zapoznać: Klik

P.S. W przypadku filip0 i Marietty mute ani bany już dawno nie wystarczają :) stąd powyższa nasza reakcja.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:01 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
a co do łamania regulaminu to nigella wiecie najlepiej z franzem strzeleckim i gocha merlin przypominam ze to nie marietarusso i filip0 wysylaja nagminnie prywatne dane osobowe na second life co oznacza to naruszanie regulaminu czy robienia zdiecia miejsca zamieszkania marietty dajcie sobie spokój juz z tym naprawde do niczego to nie prowadzi pozdrawiam łucja

Ostatnio edytowany przez lucynka, 25 Lis 2012, 22:02, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:05 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dziękujemy lucynce za wizytę 8)

Cytuj:
MariettaRusso [ 3 Posty ] Szukaj
niepozorna [ 1 Post ]

Następny będzie ban na IP.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:08 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
a ja dalej trzymam kciuki za powodzenie waszej akcji

filip0 :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:19 
Dołączenie:
Lipiec 2010
A co do Filipa0 to byłem świadkiem jakiś czas temu jak ta osoba podszywała się bod jednego awatara o niku Amaltea Toxx....Zapewne Amalteę znacie Filip0 stworzył sobie alta o niku AmallteaToxx zapraszając ludzi do konferencji czat i wypisując niestworzone historie w jej imieniu o ile wiem to także jest łamanie regulaminu....Pozdrawiam wszystkich biorących udział w tej akcji

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:21 
Dołączenie:
Listopad 2012
ja nie musze bronic swoich racji ,jesli mowie je zgodnie z prawda,tak jak i uwazam ze prawo do tego czy moje racje sa wlasciwe czy nie ma kazdy czlowiek ,nie tylko moja siostra czy rodzina (stereotypowo).
Napisalem z nicka zalozonego pod innym IP mojej siostry ,
czy ona jest tu cos winna gdy korzystam z jej nicka lub gdyby nawet ona korzystala z mojego kompa czasem? takie myslenie jest zbyt proste by wymagalo rozmyslen.
dlatego stad pewnie Twoje rozmyslenia o banie.
tak jak i bezpodstawnosc umieszczenia mojego nicka swiadczy o poziomie uslug swiadczonych przez te 6 lat , o ile wogole mozna to nazwac zaslugami podczas gdy tu mamy "ochrone" a w zyciu nie ma nikogo obok Nas.
rozumiem Twoje ubolewanie ,ponawiam tez i prosbe o usuniecie nazwy mojego avatara z tej listy ,prosze juz ,bo wiem ze proba przegadania kto madrzejszy to juz kwestia ingerowania ,zastraszania z waszej strony.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2012, 22:41 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
jak juz lubicie tak pisac do tych ll to moze tylko na mnie{filip0] marietka nikomu z was krzywdy nie robila

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 00:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2012
Ojj ojjj filp i marietta w zyciu realnym zapewne sie nudza i konversacja polega iwylacznie o SL. Maja pewnie beztroskie happy life i udane zycie sexualne.... bez kulek oczywiscie hehe Nic tylko pozazdroscic.
Ps
Mowicie o mute czy banach najlepiej olac i traktowac jak powietrze poprostu ignorowac.

Pozdrawiam Wytrwalych

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 01:11 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
desperaci oj dororota a moze porozmawiamy o twoim rl ? jak twoje doswiadczenia z turkami?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 01:12 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
zastanowmy sie nad tym jakie ona bedzie miala zycie sl-rl z samaelemmorpork ojj dorothy dorothy co ty mozesz powiedziec o moim i filipa zyciu realnym czy sl zastanow sie najpierw zanim cos napiszesz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 01:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ostrzegałam.
Ba, pełna dobrej woli wysłałam nawet PW. Jak widać bezskutecznie.

Cytuj:
MariettaRusso [ 5 Posty ]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 01:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2012
Adjan napisał(a):
Witaj Dorothy no wybacz ale skoro oni są tu w second life tylko po to aby uprzykrzać życie innym rezydentom no to sory ale źle trafili....A jeśli się tak bardzo kochają to zawsze pozostaje skype

Adjan to byl ssarkazm ;)

niesmiala napisał(a):
desperaci oj dororota a moze porozmawiamy o twoim rl ? jak twoje doswiadczenia z turkami?

dziekuje :) zyciowo bardziej doswiadczona jestem :)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 26 Lis 2012, 09:38.
Powód: podwójny post
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 20:20 
Dołączenie:
Wrzesień 2011
Wiecie co, tak czytam i czytam i nie rozumiem o co ten cały dym. Akcja jest bardzo prosta. Jeśli miałeś/miałaś styczność z filipem to doskonale wiesz o co chodzi. O ciągłe zakłócanie spokoju innym użytkownikom SLa, o obrażanie, przezywanie itd. Właśnie dla ludzi, którzy mieli styczność z tą osobą jest ta akcja. Wspólna inicjatywa i próba uświadomienia Lindenom, że dawanie banów i mute już dawno przestało działać. To właśnie chcemy osiągnąć. A kto nie miał styczności i nie rozumie akcji to nie musi w niej brać udziału i zaśmiecać tematu. To nie jest miejsce na wylewanie swoich żalów "dlaczego ja dostałem bana tu, a ja tam"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lis 2012, 20:53 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witaj Marcela dokładnie się z tobą zgadzam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 10:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
To ja Wam coś połowicznie (a może i więcej) związanego z tematem pokażę. Czytać od strony 13. ;)
http://www.virtuallanddispute.com/plead ... ismiss.pdf (angielski pozew sądowy)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 11:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
To moze ja cos z polskiego podworka.
Osoba obrazajaca w internecie podpada pod dwa paragrafy, do wyboru:
Cytuj:
art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Cytuj:
art. 216
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 12:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
To ja rozumiem wreszcie, dlaczego większość całkiem fajnych praw jest w Polsce martwa. Nie stać by było tych 10% obywateli na wykarmienie słusznie skazanej reszty społeczeństwa 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 15:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Prawa te sa martwe czesciowo z powodu samych poszkodowanych. Sciganie znieslawienia, obrazy itd odbywa sie bowiem z oskarzenia prywatnego, czyli sam poszkodowany musi zglosic sprawe, a ludzie sie boja lub im sie nie chce.
Szkoda, bo sprawa jest dosyc prosta.
Jesli czujemy, ze ktos nas obrazil to po prostu zglaszamy to odpowiednim organom. Oczywiscie obraza musi byc powazniejsza niz np "Oj, Ty gluptasie", ale uzycie slow wulgarnych wobec nas juz daje podstawy.
Jezeli obrazajacy zaistnial jakos w polskim internecie ( napisal na forum, ma swoj blog, przyslal nam maila itp) to sprawa jest prosta - policja zwraca sie do wlasciciela serwisu, otrzymuje IP delikwenta, odnajduje jego adres, kieruje sprawe do sadu, koles jest ukarany. Nie liczylbym przy pierwszm tego typu wystepku na wiezienie dla niego, ale jesli wczesniej byl juz na bakier z prawem to pojdzie siedziec.
Jezeli nic o nim nie wiemy, a znamy go tylko z SL to sprawa sie przedluzy, bo policja musi otrzymac IP od Linden Lab - ale jest to jedyna roznica.

Jesli obrazajacy nas robil to na IM i w miare czesto to mozemy podciagnac to takze pod stalking, ktory jest ostatnio bardzo popularny.
A jesli przypadkiem wymsklo mu sie zdanie w rodzaju "Juz ja cie pokaze! Niech cie tylko dorwe!" to mamy art. 189 § 1 czyli piekna grozbe karalna, z ktorej nie tak latwo sie wywinac.

Niektorzy moga sie ludzic, ze jesli obrazaja w SL to nie sie czego bac, bo SL nie jest 'prawdziwe'. Musze niestety rozwiac te zludzenia. Wg polskiego prawa nie ma wiekszej roznicy gdzie nastapila obraza, a nawet gorzej - SL mozna uznac, za 'srodek masowego komunikowania' co podwyzsza wyrok.
Podobnie mysli o tym prawo amerykanskie. Precedens powstal w sprawie Bragg vs Linden Lab, gdzie sad stwierdzil ze interakcja miedzy awatarami spelnia warunki minimalnego kontaktu, koniecznego do ponoszenia odpowiedzialnosci prawnej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 18:26 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witaj Jacek czyli jednym słowem filipowi0 grozi odpowiedzialność karna w rl ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 18:27 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Z tego co tu wyczytałem, to chyba TAK

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 20:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie wiem czy grozi, to zalezy od tego co wam pisal i co robil.
Chcialem jedynie wyjasnic, ze nie ma wiekszej roznicy czy ktos was wyzwie na ulicy, w telewizji czy w SL. To ta sama sprawa, a telewizja, forum, SL maja o tyle wieksza wage, ze mozna je uznac za srodki masowego komunikowania.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lis 2012, 23:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Natascha Iwish
Już miałam podsumować to wszystko jakimś LOL'em czy czymś takim, ale od 3 strony ktoś trochę naprostował powagę dyskusji,,,

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 11:06 
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
filip do wiezienia :lol: a twoje bany moderator mam w dupie hehehhe

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 11:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję, że jest pojemna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 22:26 
Dołączenie:
Lipiec 2010
No i jak zwykle Barnabel9 kolejny alt pana F

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso