Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 07 Lut 2007, 20:06 
Witam,
swoja prosbe kieruje do maniakow SL z woj. lodzkiego. Chcialbym napisac artykul do "Dziennika Lodzkiego" na temat Second Life, ale pragnalbym wesprzec go wypowiedziami i doswiadczeniem osoby z regionu lodzkiego. Bylbym wdzieczny za pomoc, chodzi doslownie o krotka wypowiedz.

POMOZECIE? :)

Bede zobowiazany. Prosze o kontakt na millermarek@poczta.onet.pl. Pozdrawiam,

Marek Miller

Nie podano
PostWysłany: 12 Lut 2007, 22:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2007
nick w SL: Lucy Siodmak
Nie wiem dlaczego upierasz sie akurat na województwie łódzkim. Swoją drogą nie wiem czy ludzie tak chętnie sie zdemaskują, cała zabawa polega na tym że jest to drugie zycie które nie musi wiązac sie z Twoim życiem realnym. Tworzysz nową osobę, z nowym chrakterem który może opierać się na Twoim, ale możesz go także zmodyfikowac do takiego jaki chciałbyś mieć a realizm świata rzeczywistego nie pozwala na to....

Pozdrawiam
Lucy

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 16 Lut 2007, 14:30 
Upieram sie z prostego wzgledu... "Dziennik Lodzki" jest gazeta regionalna. Temat jest super, ale niestety wymaga to odrobiny informacji z regionu.
Nikogo nie chce demaskowac, ale musze wiedziec z kim rozmawiam. Takie info jest potrzebne tylko mnie, a w tekscie moge przeciez przedstawic osobe jako, dajmy na to, Lucy Siodmak z drugiego zycia. Szukam osob z doswiadczeniem, heh.

Pzdr,

Marek

Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2007, 23:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2007
nick w SL: Lucy Siodmak
Nie wiem, z jak duzym doswiadczeniem maja byc te osoby, rozumiem delikatna aluzje. Jezeli chodzi o mnie jestem aktywna i nawet probuje robic biznes w SL poprzez sprzedaż wlasnych wymyslonych mebli do biur i domow, mam wynajety sklepik i tam wystawiam swoj towar ...
Jezeli pozostanę anonimowa, albo jako Lucy Siodmak, to mysle ze mozemy porozmawiac...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso