Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 14:42 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Pojawił się wreszcie Phoenix z obsługą meshy. Można go pobrać bezpośrednio ze strony http://www.phoenixviewer.com/ Ale... sami twórcy przyznają, że aplikacja nie działa stabilnie i nie ma co narzekać.

Może dzięki tej wersji wreszcie spopularyzują się meshowe ubrania i włosy? Kto wie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 15:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Vangelis Vought
A czy tego już nie było? Phoenix z obsługą meshy, czyli Firestorm, tak przynajmniej ja to rozumiałem. Bo wersja, jaką używałem do tej pory to Phoenix_Firestorm-Beta-Mesh_3-0-1-22566, a ściągnięta dzisiaj to Phoenix_Firestorm-Release_3-2-2-24336. Tylko aktualizacja moim zdaniem. Chyba, że się już pogubiłem w tych wersjach i klientach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 15:09 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
The Fifth Element napisał(a):
A czy tego już nie było? Phoenix z obsługą meshy, czyli Firestorm
Firestorm jest na bazie Viewera 3.x, Phoenix na bazie v1.x - taka drobna różnica ;) Oba różnią się wyglądem interface'u i oczywiście ilością dostępnych funkcji (Phoenix ciągle ma ich więcej).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 15:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Vangelis Vought
Znam te drobne różnice ;-) Co nie zmienia faktu, że i tak się zakręciłem. Dziękuję za wyjaśnienie :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 19:10 
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Kazuhiro Swords
Mieli pelno roboty z wprowadzeniem mesha do viewera v1 ale czy warto? Obilo mi sie o uszy, ze Lindeni maja stopniowo wycofywac mozliwosc laczenia sie z gridem poprzez v1.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 19:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Strasznie jestem ciekawy kiedy Lindeni w koncu zauwaza, ze nikt nie chce uzywac viewera z nowym interfejsem?
Myslalem, ze wynika to z przyzwyczajen starych uzytkownikow, ale nie. Patrze na nowo wchodzacych do SL i przez pare dni uzywaja dwojki, zeby potem przesiasc sie na cos innego, najczesciej Phoenixa.
I to wcale nie dlatego, ze potrzebne sa im te wszystkie cudowne opcje ale dlatego, ze pierwsza mysl byla najlepsza. Uklad guziczkow jest wygodniejszy w jedynce, wszystko jest na swoim miejscu.
Lindeni ida w zaparte i skonczy sie tym, ze uzywanie ich klienta stanie sie po prostu obciachem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 20:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A ja myślałem, że używanie oficjalnych klientów do SL już jest obciachem :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2011, 22:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Niespodzianka! Lubię najnowszego oficjalnego viewera i loguję się na firestorma tylko wtedy, kiedy potrzebuję area search. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 13:14 
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Kazuhiro Swords
Sciagnalem, pochodzilem, wrocilem do Kristensa. Viewer ma swoje plusy jak stara dobra wyszukiwarka i sam silnik v1, wiecej fpsow. Minusem IMO jest niedopracowana obsluga meshy(tak wiem, to beta, nie bijcie). Te zrezowane maja sie dobrze natomiast zattachowane raz sa, raz nie ma, tak o.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso