Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Gru 2011, 13:06 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Pandemonium Alex
Image

Witajcie,

Pandemonium we współpracy z Podex zaprasza wszystkich w piątek 16 grudnia 2011 o godzinie 20.00 na otwarcie wyspy POLISH GOTHIC POLSKA.
Oficjalne otwarcie odbędzie się w Pandemonium Club przy rynku miasta.

To także ostatnia okazja by pożegnać stare POLISH GOTHIC i zrobić kilka pamiątkowych zdjęć.
POLISH GOTHIC na Scratchy zostanie zamknięte 18 grudnia 2011.

Pandemonium Alex

P.S. Lokalizacja wyspy zostanie podana w piątek.

Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Gru 2011, 09:13 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Pam, powiedz mi proszę tylko czy działka będzie znajdować się na mainlandzie czy na estate ? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Gru 2011, 09:48 
Dołączenie:
Marzec 2009
Drogi Pav,
Polish Gothic nigdy nie było działką tylko simem i teraz przyszedł czas na przeprowadzkę z mainlandu na estate :-) .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Gru 2011, 09:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2011
nick w SL: ShynellDream
Zapowiada się ciekawie. :-o

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Gru 2011, 18:28 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Tak, fakt. Przepraszam ;-)
No wreszcie! Już dawno Ci to mówiłem :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2011, 12:56 
Dołączenie:
Marzec 2009
Od 12 lutego 2010 roku do dzisiaj w centrum Polish Gothic na Scratchy odwiedziliście nas 103 896 razy, średni czas pobytu wynosił 22 minuty.
Mam nadzieje ze w nowym Polish Gothic będziemy mieli więcej powodów, aby równie często się spotykać.
Do zobaczenia dziś o 20.00, LM zostanie podany o 19.00

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2011, 19:33 
Dołączenie:
Marzec 2009
Witajcie,
oto nowa lokalizacja Polish Gothic
http://slurl.com/secondlife/heavenly%20cove/108/24/35

Serdecznie zapraszamy :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 10:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
A Pavia puszczamy przodem? :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 15:46 
Dołączenie:
Marzec 2009
Ponad godzinę temu został usunięty ze Strony głównej i z działu Nowości/Wydarzenia temat WYSPA POLISH GOTHIC – Otwarcie.
Proszę o przedstawienie mi dokładnego punktu regulaminu forum, w którym powyższy temat klasyfikował się do usunięcia z działu Nowości/Wydarzenia i przesunięcia do działu Ogólne.

Pandemonium Alex

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 16:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Spodziewałam się, że pojawią się pretensje.

Powód PRZESUNIĘCIA wątku (który usunięty nie został) jest prosty - tak funkcjonuje strona główna, że na górze pojawiają się wątki najnowsze, bez względu na ich żywotność i nowe posty. OTWARCIE Polish Gothic odbyło dwa dni temu, uznałam więc, że temat powinien ustąpić miejsce wątkowi aktualnemu, czyli WOŚP. Gdyby była taka możliwość, pozostawiłabym go w dziale Wydarzeń, zsuwając niżej, niestety takiej możliwości nie ma.

W wątku o polskich miejscach znajduje się aktualny lm do Polish Gothic, sam temat dotyczący PG wyświetla się wszystkim użytkownikom od nowa, kiedy tylko pojawi się w nim nowy post.

Na stronie głównej, dotyczącej z założenia rzeczy najważniejszych i aktualnych, będą się ukazywać ogłoszenia o różnego rodzaju imprezach, DO DNIA, KIEDY WYDARZENIE TO MA MIEJSCE. Potem będą przesuwane do innych działów, żeby wątek dotyczący WOŚP, jako temat priorytetowy, pojawiał się nadal na stronie głównej.

Skargi i zażalenia na mnie (także z propozycjami wymyślnych i dotkliwych kar) proszę zgłaszać bezpośrednio Adminowi, na PW.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 16:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Czegoś nie rozumiem, jak w takim razie wiszą inne Nowości na głównej poniżej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 16:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Były dodane przed ogłoszeniem o WOŚP?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 17:42 
Dołączenie:
Marzec 2009
Z tego, co powiedziałaś Madelaine:
„Potem będą przesuwane do innych działów, żeby wątek dotyczący WOŚP, jako temat priorytetowy, pojawiał się nadal na stronie głównej.”
„Były dodane przed ogłoszeniem o WOŚP?”
jasno wynika ze priorytetem dla Ciebie jest skarbonka WOŚP i nic ważnego nie powinno się odbyć / tzn. tak by było na rękę /.
Wszystkie inne, ważne tematy, które mogą mieć miejsce do 8 stycznia w tym Wigilia, Nowy Rok i inne wydarzenia, o których jeszcze nie wiemy - są nieważne.

W takim razie przepraszam ze zrobiłam wyspę dla polskiej społeczności, na której chciałam by polscy rezydenci spędzili święta i przywitali nowy rok w SL. Jak mogłam otworzyć wyspę przed wielkim finałem WOŚP, powinnam była najpierw udać się do sztabu WOŚP i zapytać o pozwolenie czy nie będzie im to kolidowało w planach? Po uzyskaniu pozwolenia dopiero powinnam otworzyć wyspę.
Niestety to wynika z Twoich wypowiedzi i jest to bardzo przykre.

Dodatkowo nie sprawiałabym problemów Tobie Madelaine w usuwaniu postów z Wydarzeń.

Nie pozostaje mi nic innego jak już w tej chwili zaprosić na WYSPE POLISH GOTHIC wszystkich Polaków, wymieniając w kolejności Wigilie, Nowy Rok i wszystkie dni w nowym nadchodzącym 2012 roku / nie zapominając o Euro2012 /życząc Wam tym samym wszystkiego najlepszego.
Pisze to szybko żeby zdarzyć przed finałem WOŚP 2013 roku!!!....Mam nadzieje ze zdążyłam…czy jednak są jakieś zapisy???

P.S. Czyli mój 1000 rezz day jest ważniejszy od nowej wyspy bo jeszcze jest na 1 stronie. Ciekawe…
Proszę o przywrócenie tematu na należne mu miejsce, czyli Nowości / Wydarzenia kosztem usunięcia mojego rezz day /jeżeli to ułatwi Tobie prace/ i nie podkreślanie na każdym kroku na tym forum, że są równi i równiejsi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 18:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pandemonium napisał(a):
jasno wynika ze priorytetem dla Ciebie jest skarbonka WOŚP i nic ważnego nie powinno się odbyć / tzn. tak by było na rękę /.
Wszystkie inne, ważne tematy, które mogą mieć miejsce do 8 stycznia w tym Wigilia, Nowy Rok i inne wydarzenia, o których jeszcze nie wiemy - są nieważne.

Jasno wynika? Cóż, jeśli tak, to właściwie całą dalszą ewentualną wymianę zdań możemy wrzucić do kosza. Nie powinno bowiem wynikać coś, co mi przez myśl nie przeszło.
Następny akapit pozostawię bez komentarza, czuję się nim zażenowana.

Pandemonium napisał(a):
Niestety to wynika z Twoich wypowiedzi i jest to bardzo przykre.

Nauczona doświadczeniem mogę stwierdzić, że cokolwiek zrobiłabym lub napisała wyciągnęłabyś z tego takie same wnioski. I dopiero to jest bardzo przykre.

Pandemonium napisał(a):
Dodatkowo nie sprawiałabym problemów Tobie Madelaine w usuwaniu postów z Wydarzeń.

Niczego nie usunęłam. Przeniosłam wątek w inne miejsce. To naprawdę spora różnica.

Pandemonium napisał(a):
Pisze to szybko żeby zdarzyć przed finałem WOŚP 2013 roku!!!....Mam nadzieje ze zdążyłam…czy jednak są jakieś zapisy???

To miała być ironia? Sarkazm? Doprawdy, ubawiłam się setnie.

Dobrze, postaram się wyjaśnić raz jeszcze. Żałuję, że nie mam czasu ani możliwości, żeby przygotować prezentację albo filmik, może wtedy udałoby mi się wytłumaczyć wszystko dokładniej.

20 marca pani A zamieszcza w dziale Wydarzenia post o imprezie z okazji Prima Aprilis.
(tu od razu wyjaśnię, że procedura jest standardowa - pani A zamieszcza ogłoszenie w innym dziale, a ja przenoszę go do działu Wydarzenia; wolę uniknąć za chwilę pretensji od kogoś, kto zrozumie, że niektórzy mogą, a inni nie)
22 marca pan B zamieszcza w dziale Wydarzenia post o imprezie z okazji swoich urodzin. Impreza ma się odbyć 28 marca.
24 marca pani C zamieszcza w dziale Wydarzenia post o imprezie z okazji malowania jajek. Impreza ma się odbyć 26 marca.

Kolejność wyświetlania tematów na głównej jest prosta: C, B, A.
Ta kolejność się NIE ZMIENIA. Na stronie głównej forum, pod adresem secondlife.pl, nie zmieni się nic nawet jeśli w wątku C nie pojawi się żaden inny poza pierwszym post, a w wątkach A i B będzie trwała zażarta dyskusja na temat farbek, pędzelków i prezentów dla jubilata.
Inaczej ma się rzecz na stronie secondlife.pl/index.php - tu wątki wędrują w górę i w dół, w zależności od popularności. Za każdym razem, kiedy ktoś w wątku A napisze "hahaha, ten dowcip to świetny pomysł", wątek wędruje na pierwsze miejsce. Na stronie głównej niezmiennie jest na trzecim miejscu, pod zapowiedzią malowania jajek i urodzin.

Idźmy dalej.

26 marca wszystkie jajka zostają pomalowane. Impreza się odbyła, została uznana za najlepszą w historii polskiego SL, a następnie odeszła do historii.
Ale nadal wisi na stronie głównej na pierwszym miejscu, nad imprezami, które dopiero mają się odbyć.
Co robić? Zostawiać na głównej, czy przenosić w inne miejsce, gdzie nadal będzie dobrze widoczna, zwłaszcza, że co chwila ktoś dopisuje nowy post, zachwycając się pisankami?
Ja uważam, że można. A nawet należy. Przed nami bowiem jeszcze dwie imprezy, które warto wyróżnić.

Po przeniesieniu imprezy C sytuacja na stronie głównej przedstawia się następująco:

B - urodziny pana B
A - zapowiedź Prima Aprilis.

Po urodzinach również przeniosę wątek do innego działu, żeby zapowiedź kolejnej imprezy była na samej górze.

29 marca pani D zamieściła ogłoszenie o koncercie, który odbywa się 30 marca. Wątek D pojawia się jako pierwszy, nad samotnym już wtedy wątkiem A.
Będzie na stronie głównej do końca trwania koncertu, o ile oczywiście będę miała takie możliwości. Jeżeli nie, zniknie z głównej 1 kwietnia rano, ustępując wątkowi A.

Powtórzę - NIE MAM MOŻLIWOŚCI ZMIANY KOLEJNOŚCI WĄTKÓW NA STRONIE GŁÓWNEJ. Tematy są tam ułożone chronologicznie, od założonego ostatnio zaczynając. Wystarczy spojrzeć na daty.

Pandemonium napisał(a):
Czyli mój 1000 rezz day jest ważniejszy od nowej wyspy bo jeszcze jest na 1 stronie. Ciekawe…
Proszę o przywrócenie tematu na należne mu miejsce, czyli Nowości / Wydarzenia kosztem usunięcia mojego rezz day

Temat o urodzinach pozostał, ponieważ był zamieszczony przed 13 grudnia i spadł z pierwszego miejsca po tym, kiedy pojawiały się kolejne ogłoszenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 18:46 
Dołączenie:
Marzec 2009
Wystarczyło zrobić nowy wątek WOŚP, mój post spadłby niżej i nie byłoby tematu, a tak pozostał niesmak.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 19:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja nie robię wątków, zarządzam tymi, które istnieją.

Wystarczyło przyjrzeć się datom i w wątku albo na PW spytać, czy jest możliwość, żeby wątek o PG powrócił na główną.
Odpowiedziałabym, że owszem, jest. Po finale WOŚP.
Nowe wątki dotyczące imprez w PG i gdziekolwiek indziej również będą się pojawiać, a po imprezie będą wracać do innych działów. Nie dlatego, że dzielę użytkowników forum na lepszych i gorszych. Są tematy ważne i ważniejsze, rozróżniam otwarcie nowego sima i finał ogólnopolskiej, realnej imprezy od dyskoteki w jednym z klubów.

Co do niesmaku - pozwolę sobie nie komentować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 19:05 
Dołączenie:
Październik 2010
Pandemonium takie pytanie przy okazji. Wiele osób zagląda na oficjalne polskie forum SL. Skoro tu tak zaciekle bronisz pozycji wątku o otwarciu dlaczego tam nie ma żadnej wzmianki? Jest polski sim ale Polacy, którzy zaczynają od lektury oficjalnej strony SL nic o tym nie wiedzą.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2011, 00:18 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
A wystarczyłoby, w portalu, w zakładce - Witamy w portalu SecondLife.pl włożyć jakieś logo orkiestry z odnośnikiem do wątku, i wtedy zawsze będzie na górze, skoro to takie ważne. A dział aktualności niech się kreci poza tym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2011, 08:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Możliwe, że wystarczyłoby. Możliwe, że jest wiele innych sposobów.
Przypominam, że jestem tylko moderatorem, mam ograniczoną możliwość działania. Wykorzystuję wszystkie dostępne mi środki.
Przypominam też, że jeśli komuś się coś z tego co robię nie podoba może pisać do Admina.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2011, 10:23 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Na moim forum moderatorzy też mieli przerąbane :) Taki już ich los ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Gru 2011, 13:35 
Dołączenie:
Marzec 2009
Dziękuje Id za przypomnienie o tym forum zajrzę na nie na pewno. :-)

pozdrawiam
Pam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso