Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 13:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Od jakiegoś czasu przedmioty zakupione na marketplace przychodzą po około 2-3 godzinach. Macie też taki problem? Trochę to wkurzające.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 14:13 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wszystko, co ostatnio kupowałam, dochodziło najpóźniej w ciągu 2-3 minut. Zakupy robiłam jakieś dwa tygodnie temu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 14:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
ten problem zaobserwowałem niecały tydzień tamu. Wcześniej obiekty przychodziły w niecałą minutę

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 00:33 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Też mam wrażenie, że w ostatnim czasie idzie to wolniej, ale raczej kilkanaście minut, niż parę godzin. Może Lindeni zajęli się nowym sposobem działania mp, które niedawno udostępnili do testowania na aditi i nie dbają już o stare...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 15:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
wczoraj sprawdzałem to ponownie. kupowałem przedmiot ok 12-stej w południe i został mi dostarczony po godzinie i 45 minutach. Kupując późno w nocy, przyszedł po paru minutach

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 15:34 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Ja myślałem, że tak wolna idą przez mój internet... Czasem to w ogóle przedmiot nie dojdzie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 15:40 
Dołączenie:
Listopad 2008
Wczoraj kupiłem przedmiot i czekałem ok.3 godzin

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 21:20 
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Kazuhiro Swords
Slyszalem ,ze troche zalezy to od tego ile przedmiotow ma sie w magic boxie. Im wiecej tym wieksze prawdopodobienstwo Failed Delivery i dluzsze terminy wysylki. Ja rozdzielilem moje przedmioty na pare boxow i otrzymuje zdecydowanie mniej ticketow o niedostarczeniu produktow.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 14:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
To zalezy od dni-czasami wszystko dziala bez zarzutu przez caly tydzien i dluzej,czasami trzy dni z rzedu ogromne opoznienia i polowa kupionych produktow w ogole nie dociera do celu.Wydaje mi sie,ze cos tam udoskonalaja,chyba pojawily sie nowe kategorie w pomocach budowniczych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 14:35 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie wydaje Ci się, że określenie "udoskonalają" brzmi w odniesieniu do Linden Lab coraz bardziej groteskowo? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 14:53 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Wbrew obyczajowi narzekadztwa panującemu na tym forum (czy może większości polskich forów), powiem tylko, że planowane udoskonalenia na mp (szczególnie odejście od magic-boxów) zapowiadają się - moim zdaniem - dobrze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 15:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja się nie poddaję ogólnemu narzekactwu, narzekam sobie indywidualnie :D
Nie wiem, czy jakakolwiek zmiana, jaką wprowadzili Lindeni w ostatnich miesiącach, spodobała mi się chociaż w minimalnym stopniu, stąd szalenie błyskotliwa uwaga o udoskonalaniu. Co do MP - no ok, jeszcze nie wiem. Ale to, że coś się zapowiada dobrze nie oznacza, że na dobre nam wyjdzie 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 19:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Faktem jest,ze ''grzebanie'' moze byloby odpowiedniejsze niz''udoskonalanie''Mad:)
Generalnie rzecz biorac nie narzekam na mp ale...czasami nic nie dziala!Zartuje,ale przyznacie,ze ''wielkie zmiany''ostatnich lat pzyniosly bardzo delikatnie mowiac niewiele ulepszen.Wysilek i zamieszanie nieproporcjonalnie wielkie w porownaniu do rezultatow.
Wycofujemy sie z magic-boxow?Moge gdzies o tym planie poczytac?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 19:49 
Dołączenie:
Lipiec 2009
O wycofaniu magic-boxów:

wiki.secondlife.com/wiki/Second_Life_Marketplace_Direct_Delivery_FAQ

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lis 2011, 19:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Dzieki:)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso