Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2011, 22:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Informacja o wydarzeniach w polskim Second Life w zasięgu jednego kliknięcia? Będzie to możliwe już wkrótce z Kalendarzem. Rezydenci mogą pobrać hud, który przekazuje informacje o koncertach, imprezach, wykładach i spotkaniach w danym tygodniu w różnych częściach polskiego SL.

Image

Najnowsze wersje huda są dostępne:

*CrEaTiViTy*

***Freeebiesowo***

@>-Smelly Cat Blues Club Polska-<@

Szukajcie plakatu i kliknijcie w niego.

Osoby zainteresowane zgłaszaniem imprez mogą kontaktować się z opiekująca się kalendarzem Anka Sporg.

Kalendarz jest dostępny również NA WWW

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2011, 22:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
Pomysł super, warto byłoby to ogłosić in-world, jak wiadomo 30 % społeczeństwa nie zagląda na forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2011, 22:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Moze ten HUD inworld przyciagnie w koncu organizatorow eventow? Jeden wspolny kalendarz wszystkich polskich imprez w SL to byloby cos! Dotychczasowe proby stworzenia czegos takiego nie wyszly, oby ta sie udala.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2011, 00:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja również życzę powodzenia, bo w końcu polska społeczność powinna się zacząć integrować, a przede wszystkim ci, którzy robią coś dla innych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2011, 12:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Brawo Adamus, lubię jak ktoś mało gada a dużo robi ;) Wreszcie konkretny, sensowny wkład w usprawnieniu eselowego życia, thanks.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2011, 13:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Mam nadzieję, że w tej formie rzeczywiście usprawni to komunikację. Bo zdarza się, że kilka wydarzeń się na siebie nakłada. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2011, 23:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
ameba Ansar napisał(a):
Brawo Adamus, lubię jak ktoś mało gada a dużo robi

Małe sprostowanie - kalendarz nie jest moim dziełem - moja rola w zasadzie ogranicza się do poinformowania o nim i do tego, że Smelly włączyło się w projekt i jego promocję. Brawa należą się komuś innemu.

Dowiedziałem się podczas weekendu, że do grona polskich miejsc wspierających i uzupełniających Kalendarz dołączył Orion. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2011, 16:07 
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: gala Donner
A ja skorzystałam i jestem happy :-) . Świetna sprawa, mam nadzieję, że nie umrze zbyt szybko.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso