Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2011, 17:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Publiczne kłótnie są zawsze dla mnie pewnego rodzaju zażenowaniem. Chodzi tu oczywiście o bycie obserwatorem takowych. Dałabym więc sporo punktów ujemnych, byleby tylko w takich "akcjach" nie uczestniczyć . Może nawet 10 ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2011, 19:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
wątek "Akcji Przyjazne Miejsce" może rozwinąć się do rozmiarów iPoda ;)
Mam nadzieje że szybko się skończy dyskusja - zgubiłem się już na 2 stronie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2011, 20:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
DexterianG napisał(a):
wątek "Akcji Przyjazne Miejsce" może rozwinąć się do rozmiarów iPoda ;)
Mam nadzieje że szybko się skończy dyskusja - zgubiłem się już na 2 stronie.

Nie bój, tutaj ani słowa o Akcji, tutaj tylko i wyłącznie piszemy za co karalibyśmy niesfornych użytkowników SL i ile pkt byśmy przyznali za daną niesforność. Jednym słowem co nas wkurza w SL ;)
Do mojej wypowiedzi o kłótniach dodałabym jeszcze nagminne dłubanie w nosie kierowców zatrzymujących się przed światłami ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2011, 22:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
> Przeklinanie = - 1 ; -2 za bardzo wymowne przekleństwa / od słowa
> Popychanie innych (jeśli zabronione na simie) = -2
> Przeklinanie na voice = - 4 (niezależnie od siarczystości przekleństw)
> Obrażanie innych na voice = -3

Tak ja to widzę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2011, 23:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
Dexterian, mnie zdaża się czasem puścić jakieś wulgarne słowo - takie przyzwyczajenie. Czy w takim razie za 5 godzin, gdzie wypowiedziałam 10 słów wulgarnych na voice dostane -40 pkt? xD

Troszkę jakby za mało to realne, nie sądzisz?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 00:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Zdecydowanie za ŚWIADOME wciskanie komuś, sprzedawanie albo noszenie kopiowanych ciuchów. Jeśli system powstanie. Bo ciągle jeszcze mam mieszane uczucia, ale skoro musicie... ;)

Przykład:
-Pewnie nie wiesz, ale te włosy, które masz na sobie, zostały zripowane. Właściwym kreatorem jest XY.
-Odwal się kobieto, nie będę wydawać kasy na pikselowe włosy. Zdurniałaś? To tylko gra, nie będę za to bulić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 01:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Dodałabym jeszcze:

Niereformowalność (to do przypadku podanego przez Morri; spotkałam się kilka razy z użytkownikami, którzy nie wiedzieli, że rozdawanie zripowanych rzeczy jest naganne, uświadomieni obrażali się na mnie i informowali, że nadal będą to robić, bo przecież nie są złodziejami, skoro nie ukradli. Słowo "paser" bardzo im się nie podobało 8) )

Głupota. Pojęta szeroko i szalenie subiektywnie. To zresztą jedyny powód zarobionego u mnie bana :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 02:56 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Zgadzam się z Morrigan. Ja miałam podobny przypadek, typu, ależ ona nie wiedziała, bo kolega jej dał i w ogóle o co mi chodzi, a właściwie to jak ją zabanują to nic strasznego to tylko gra. Skoro tak, to nie widzę problemu z takim właśnie podejściem do sprawy kopiowanych rzeczy.
Co do przeklinania, jeśli ktoś się uprze to może się zdarzyć, że będzie liczył słowa. Ale granicą jest 0 więc teoretycznie 6 przekleństw wystarczy na chwilowy brak dostępu. Trochę to zbyt okrutne, ale zależy to też od sytuacji i interpretacji. Ja bym proponowała -5 za całokształt. Ale to kwestia do dyskusji ;)
No i oczywiście niereformowalność i głupota. To straszne zjawiska, z którymi niestety można się dość często spotkać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 10:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Cytuj:
Czy w takim razie za 5 godzin, gdzie wypowiedziałam 10 słów wulgarnych na voice dostane -40 pkt?

Oj przepraszam nie doprecyzowałem. 4 punkty na wizyte.
A na czacie ogólnym te 1, 2 punkty od słowa podtrzymuje.

Można by dodać też błaganie o lindeny ;) tylko nie wiem czy przelicznik 1p = 10L$ byłby dobry :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 11:01 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Co do L$ to można tutaj sprawdzić, czy prosi nas nowy awatar, czy stary. Jak nowy to symboliczny L$1 nie jest problem, jeżeli jest starszy awatar lub ten nowy chce wyciągnąć nieco wyższą sumkę (i tutaj na poważnie większą), no to już może się rodzić problem.

Mam nadzieję, że kary punktowej za alty nie wymyślicie, bo wtedy to ja nie mam czego szukać w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 17:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
A dlaczego mialaby byc kara za alty ?
(Zakladajac ze nie robia nic zlego, ani nie dzialaja wedle zasady -zbanowano glownego avka ,wiec wejde na alcie)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso