Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 12:30 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Chciałem nie reagować i nie dać się wciągnąć w dalszą dyskusję (pomijając fakt, że przecież zrezygnowałaś z udziału w forum) o tym jaki jestem zły.
Ale nie pozwolę, abyś publicznie mówiła nieprawdę na mój temat.
Cytuj:
Zapomniałam - odzywałeś się, żebym powstrzymywała inne osoby od wypowiadania się.

Cytuj:
Ty Deso starałeś się podczas trudnej dla mnie dyskusji, żebym zabraniała ludziom mówić, ponieważ Tobie się to nie podobało.

Radzę sprawdzić sobie w historii rozmów (jeśli masz) co dokładnie powiedziałem. Nie podoba mi się to, że przeinaczasz fakty i w rezultacie mówisz o mnie nieprawdę na publicznym forum. Takie czyny są karalne, pomijając nawet przepisy LL.
Odnośnie odzywania na IM - jak już mówiłem, Ty masz wobec mnie awersję, nie odwrotnie. Gdy raz się odezwałem, bo pewna zagubiona osoba (jeśli można tak nazwać 'podopieczna Creativty') do mnie napisała, to od razu oznajmiłaś, że sprawę uznajesz za zamkniętą - nie wiedząc o co dokładnie chodzi. Czy to jest poważne zachowanie? Czy poważnym jest sugerowanie później tak potraktowanej osobie, że przecież może napisać? Proszę Cię, przemyśl to sobie.

Na dalsze zaczepki nie mam zamiaru reagować, chyba, że ponownie podasz nieprawdziwe informacje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 12:56 
Dołączenie:
Październik 2010
Deso poprostu jak ludzie piszą sobie na forum nie pisz im, że ktoś z ich "znajomych" nie pisze tak jak trzeba. Oczywiście muszę oddać ci sprawiedliwość. Zastrzegłeś swoją całkowitą neutralność. Ale wiesz co? Nie jesteś od tego aby "neutralnie" moderować ludzi ani na forum ani na IM. Nie jesteś żadną znaną osobistością aby wydawać opinie na temat Polaków.
Co do zarzucenia mi kłamstwa to przypomnij sobie właściwą rozmowę. Jeśli nadal będziesz tak pomijał istotne fakty w sobie wiadomym celu to ja nie zamierzam nie reagować.

Edit

Wkleiłam wypowiedź na IM, żeby nie było niejasności.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 13:45 
Dołączenie:
Maj 2007
Tak, widzę. Dokładnie tą samą wypowiedź miałem na myśli.
Nie ma tam ani słowa o tym, że masz kogokolwiek powstrzymywać od udzielania się na forum. Stąd też podtrzymuję moje zdanie, że przeinaczyłaś fakty i w rezultacie napisałaś nieprawdę.
Przed chwilą wysłałem Ci również PW na forum, mam nadzieję, że na tym zakończą się Nasze sprzeczki. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje, jeszcze ktoś ma swoje. To jest rzecz jak najbardziej normalna.

Odnośnie tematu:
A co Wy na to, żeby zrobić 'Białą bazę' - zamiast nagradzać punktami karnymi za złe zachowanie, zrobić listę osób 'pożytecznych' ale i może i dobrych miejsc ? Punkty za organizację imprez, pomoc innym i ogólne czyny mające na celu dobro społeczne. Oczywiście trzeba by wszystko w miarę dokładnie ustalić, zdefiniować. Myślę również, że taka czarna i biała lista nie wykluczają się wzajemnie. Co zaś do 'nagrody' - nagrodą będzie to, że ludzie będą wiedzieli gdzie coś ciekawego dość często się wydarza (aby zapobiec dominacji 'starych' miejsc z nabitymi punktami nad nowymi 'aktywnymi' można również przyjąć kryterium opadania punktów jeśli zaangażowanie miejsca/osoby spadnie). A nagroda dla osób - hmm.... odcisk ucha w aleji sław! A tak serio, to chyba nagrody nie są najważniejsze, a raczej to, że ludzie będą poinformowani.
No i przypadku takiej białej listy każde miejsce/osoba wyrażałaby zgodę na przetwarzanie danych itp itd, więc nie powinno być problemu odnośnie zgodności z przepisami SL/RL takiej akcji (a pewnie się powtarzam, ale odnośnie listy 'złych' tej pewności nie ma).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 14:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Pisałam już, że uwielbiam czytać jak się sprzeczacie? Nie? To pisze 8-)

Odnośnie tematu, Deso powiedz mi skąd wezmę listę wszystkich awatarów do Białej listy? I czy jest sens trzymać tak ogromną bazę danych jeśli już jakimś cudem bym ją stworzyła, skoro tych "złych" jest zdecydowanie mniej? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 14:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
przepraszam za offtop, ale skoro juz rozmawawiamy w tym temacie na rozne tematy
to czy nie uwazacie, ze to nieszczesne logo - z kapeluszem na 8 urodziny sl jest/bylo fatalne?
mi kapelusz z ktorego cos wyskakuje kojarzy sie z bazarowym (no niech bedzie nawet estradowym iluzjonistą, czyli prrr, pre, a - Prestidigitatorem (dzieki wikipedio) a nigdy przenigdy z magia
oczywiscie wiemy, ze magi nie ma
wiec w sumie co za roznica

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2011, 14:35 
Dołączenie:
Maj 2007
Zuo napisał(a):
Pisałam już, że uwielbiam czytać jak się sprzeczacie? Nie? To pisze 8-)

Odnośnie tematu, Deso powiedz mi skąd wezmę listę wszystkich awatarów do Białej listy? I czy jest sens trzymać tak ogromną bazę danych jeśli już jakimś cudem bym ją stworzyła, skoro tych "złych" jest zdecydowanie mniej? ;)

Osoby chcące uczestniczyć w akcji zgłaszałby się do organizatorów - dlatego eliminuje to podejrzenia o inwigilację, tworzenie tajnych baz i co tam jeszcze. I myślę, że zgłaszanie powinno się traktować jako 'symboliczne' i nie traktować tego jako chęci pokazania siebie. Bo cel jest inny - ułatwienie innym (w szczególności nowym) odnalezienie ciekawego, pomocnego miejsca (/osoby). Dobrze gdyby organizatorzy sami wyszli z propozycją dopisania się do bazy, do ich zdaniem odpowiednich osób i właścicieli miejsc.

Skoro złych jest zdecydowanie mniej, to czy są Oni aż tak ogromnym problemem, żeby tworzyć specjalnie dla nich bazę i dodatkowo dawać im powód do 'dumy'? :)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 17 Lip 2011, 22:44.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso