Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2011, 11:08 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Pandemonium Alex
Image

Uploaded with ImageShack.us

Na wstępie chciałam bardzo podziękować za tak okazały prezent, jaki do mnie dotarł, za twórcze zaangażowanie i zastanawiam się czy prezentu, który otrzymałam nie wstawić do galerii w Polish Gothic.
Znamy różne przejawy twórczych wizji polskich rezydentów, jednak na tak okazała kupę na pewno trzeba sobie zasłużyć albo się na pracować ( nie mam pojęcia, czym). Wniosek nasuwa się jeden, Polish Gothic dobrze wpływa na trawienie, ma jakiś związek z waleniem się...cokolwiek to oznacza. Twórcy nie znam, ale na pewno takie dzieło warte jest przedstawienia szerokiej publiczności i zorganizowania wystawy.
Jednak patrząc na dzieło na poważnie, chciałam poinformować wszystkich, licznych wrogów Polish Gothic, którzy przejawiają swoja nienawiść rożnymi, niewybrednymi sposobami, że zamiast poświęcać czas na liczne przejawy wrogości, może lepiej ten czas spożytkować na rozwój własnej drogi twórczej, nie koniecznie sadząc kupę na Polish Gothic....pewne zachowania niestety nie są warte nawet komentarza.

Przy okazji nasadzonej kupy, zdementuje kilka plotek krążących na temat Polish Gothic:
1. Projekt Pierwsza praca dla nowych rezydentów do 60 dni zostaje zawieszony do odwołania, z powodu licznych nadużyć ( niestety tracą na tym prawdziwi nowi rezydenci, alty musza poszukać nowego źródła zarobku).
2. Do pracy nie są przyjmowani nowi pracownicy, również z powodu nadużyć.
3. Bany, które pojawiły się w ostatnim czasie, to bany przyznawane z automatu dla wszystkich copybotow, cóż niestety jest ich dużo:/ tylko 2 bany są przyznane za łamanie regulaminu. Te 2 bany zostały wcześniej omówione na Naradzie Klanowej, czyli poddane glosowaniu.
4. Jeżeli ktokolwiek czuje się ignorowany przeze mnie, bo niby próbuje się ze mną skontaktować a ja nie odpowiadam, proszę łaskawie otworzyć mój profil i przeczytać picki, nie interesuje mnie również fakt ze ktoś jest od 2007 roku na SL i jest tzw. starym wyjadaczem, gruba szycha i Bóg wie, kim a ma w dupie( cóż temat niestety kreci się wokół tej części ciała) to ze ktoś poza jego szanowną osoba tez tu pracuje i w czasie, kiedy spamuje IMami lub bezczelnie się na mnie TP nie raczy otworzyć profilu, bo......mu się nie chce. I to jest właśnie ignorancja:/ ODPOWIADAM TYLKO NA NOTECARD.

Dziękuje serdecznie wszystkim wrogom Polish Gothic, myślę ze powinni tez podziękować równie serdecznie wszyscy Ci, którzy szukają pracy w SL lub dodatkowego zajęcia, za skuteczne przejawy swojej nienawiści, to dzięki wam na ta chwile zostają wstrzymane wszystkie projekty związane z praca dla rezydentów.

I kończąc temat kupa, kupę nasadził ktoś, ja sprzątać jej nie będę, ale smród niestety pozostanie:/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2011, 11:19 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nomen omen gówniarzeria istnieje nie tylko w polskim SL, od dawna. I istnieć będzie, bo im się ich własne żarty wydają szalenie zabawne.

Gówno zawsze zasługuje tylko na jedno - żeby za nim spuścić wodę. Dziękuję za podanie imienia twórcy arcydzieła, zawsze miło wiedzieć, kogo unikać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2011, 11:33 
Dołączenie:
Październik 2010
Nie ma się czym przejmować. Raport o nadużyciu (AR), zwrot obiektu, etc. Im mniej się o tym mówi tym mniejsza satysfakcja dla grifera. Są wakacje i niektóym się nudzi. Nie brać tego do siebie i robić swoje. To pojedyńczy przypadek, zawsze się trafi ktoś o dziwnym poczuciu humoru.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2011, 11:51 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Pam, kochana, ja myślę, że nie potrzebnie marnowałaś swój czas i energię na to. Bo zwróciłaś tylko uwagę na te osoby i na to, że coś się dzieje (choć i tak każdy wie, że coś się dzieje). Takim osobom zależy na rozgłosie ich "świetnego" żartu, więc mają satysfakcję zapewne. A gdybyś to zlekceważyła i się tym w ogóle nie przejęła, może byłby spokój, a może się mylę.

W każdym bądź razie, nie przejmuj się! ;*

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2011, 12:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Gratuluje nabytku Pan! Jestem wytrawnym(;) kolekcjonerem dziel tego typu,kipiacych emocjami,poruszajacych do glebi zaangazowaniem tworcy,bedacych odbiciem jego starganej zyciem sl-owym duszy,oddajacych sens jego istnienia.
Miejmy nadzieje,ze to dzielo jego zycia i tworca przejdzie na jakze zasluzony odpoczynek po tej manifestacji wszystkiego co w nim od dawna siedzialo ( i krzyczalo o ewakuacje;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso