Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 23:26 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Ponieważ przedstawienie musi trwać a obecny stan rzeczy jest NIE DO PRZYJĘCIA konieczna jest wielka mobilizacja użytkowników. Tak, niestety stanęliśmy przed problemem głosowania w konkursie Jacka.

W związku z tym proszę o oddawanie głosów na prace które uważacie za najlepsze. Przypominam, to nie jest konkurs dla zawodowców. Poziom jest jaki jest. Może następny konkurs będzie lepszy? W was cała nadzieja. Jeszcze jest czas aby naprawić to co zepsuli inni. Chodzi o zakładanie kont tylko po to, by zagłosować.

Zróbcie coś, by Jacek nie budził się zlany potem za każdym razem gdy przyśni mu się ten konkurs literacki. Liczę na was! Jak trzeba to ja wam pomagam, teraz wy pomóżcie mnie :)

Tylko o jedno was proszę, głosujcie zgodnie ze swoim sumieniem, tak, byście nie mogli sobie potem nic zarzucić. Ja tego nie sprawdzę, ale wy, wy będziecie pamiętać.

Adamusa i Id też proszę, nie fochajcie na konkurs ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 03:27 
Dołączenie:
Październik 2010
Zagłosowałam. Trudno było nie odpowiedzieć na taki apel. ;)
Dodam apel o zgłaszanie się do komisji. Przepraszam, że założycielce weszłam w wątek ale nie ma sensu rozpoczynanie kolejnego osobno. ^^ Termin zgłaszania się do komisji to 29.04.

Przy okazji - kiedy upływa termin głosowania? Po dwukrotnym przeczytaniu zgłoszonych prac brak mi już motywacji do przeglądania postów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 10:26 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dziękuje Id :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 15:34 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Mogłabym się spytać które opowiadanie podejrzewasz o zakładanie kont?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 15:44 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Pewnie, że byś mogła 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 16:00 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
W takim razie z wielką chęcią się spytam - Które opowiadanie podejrzewasz o zakładanie kont? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 16:12 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ależ już spytałaś, czy możesz spytać, a ja ci odpowiedziałam ;) Co do drugiego pytania, chyba nawet nie trzeba go zadawać, bo łatwo się domyślić. A ponieważ nie mam zamiaru sugerować żadnych prac, ponieważ każdy musi wybrać swoją, na którą zagłosuje, więc nie będę też pisać na którą nie głosować, bo każdy ma głosować wg sumienia a nie czyjegoś widzimisię :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 16:16 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Prędzej oceniłabym to jako przyjacielską pomoc, a nie odrazu posądzanie o dodatkowe konta, jak to zasugerowałaś ;-)
Ale może to tylko moje "chore" teorie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 17:02 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ta osoba musiała bardzo wątpić w swój talent i umiejętności, skoro poprosiła o pomoc znajomych. Niedźwiedzia przysługa rzekłabym. 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 17:17 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Wątpienie o swoich umiejętnościach to zwykły odruch, według mnie opowiadanie było zabawne, i z przyjemnością zagłosowałam. To że kogoś widocznie nie bawią takie rzeczy, nie musi od razu robić wielkiego Halo i osobnego tematu...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 17:31 
Dołączenie:
Październik 2010
Louise_Macbeth napisał(a):
To że kogoś widocznie nie bawią takie rzeczy, nie musi od razu robić wielkiego Halo i osobnego tematu...

Dopóki coś jest zgodne z regulaminem forum nie ma potrzeby nikogo pouczać. Wszak również zgodnie z pierwotnym regulaminem jest konkurs. Nieprawdaż?
Dywagacje poboczne są zbędne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 18:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Podaje terminarz Konkursow Literackich, bo jak wiemy zrobily sie dwa:)

1) Konkurs Publicznosci z głosowaniem w ankiecie:
Zakonczenie: pólnoc 30.04.2011

2) Konkurs z jury:
Nadsylanie kandydatur do jury do polnocy 29.04.2011.
Mysle, ze obrady jury nie zajma wiecej niz jeden dzien i moze uda sie obydwa konkursy zakonczyc jednoczesnie tzn 1 maja.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 20:00 
Jacek ja to Cie podziwiam normalnie :) Musisz miec stalowe nerwy :)

Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 20:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
W zwiazku z faktem, ze coraz czesciej widze jakies niepokojace posty z wyrazami wspolczucia, szacunku, zyczeniami powrotu do zdrowia psychiczego, "to zabawa Shuftana, wiec sie nie wtracajcie" itd to pozwole sobie na odrobine prywaty i napisze o sobie.
Nie ma mi czego wspolczuc, zazdroscic i podziwiac bo ja to lubie! Lubie ten zapach dyskusyjnej krwi, poogryzane z nerwow paznokcie i przekrwione z niewyspania i podniecenia oczy/
Moglbym szalone konkursy oglaszac wylacznie w SL na grupach, tam zrobic cala akcje i na forum nikt by nic nie wiedzial.
Dlaczego tego nie robie? Bo byloby to nudne!
Ja naprawde swietnie sie bawie, gdy zaczyna sie wielostronnnicowa dyskusja w ktorej jestem wyzywany od oszustow, musze grzebac w Kodeksie Cywilnym, myslec czy usunac prace, ktora wczesnej pojawila sie na blogu i potem bronic swej decyzji, odpierac ataki krytykantow td. Czasem mnie diabli biora - co oczywiste - ale w sumie wlasnie o to mi chodzi.
Moglbym oglosic konkurs, sam przyznac nagrode, wreczyc ja i juz. Tylko po co? Nie lepiej wspolnie pomyslec nad sposobem glosowania, nad jury, napietnowac niektoruch, niektorych pochwalic, powyzywac sie od lewakow i katoli..
Zreszta czy nie o to chodzi nam wszystkim? Wszyscy chcemy zebyc 'cos sie dzialo' wiec niech sie dzieje!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 22:00 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Zuo napisał(a):
proszę o oddawanie głosów na prace które uważacie za najlepsze

Dodam informację także tutaj: każdy, kto głosował na zdyskwalifikowaną pracę Sagalii może zmienić swój głos.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso