Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 16:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Dodałam wpis do tematu w dziale Humor. Tytuł działu sugeruje , że jest to miejsce gdzie możemy poczytać zabawne teksty. Niestety, mój wpis został usunięty i otrzymałam na PW wiadomość że mam nie wzniecać dalszej rozróby z trollem. Pytam więc, gdzie w regulaminie zapisane są standardy poczucia humoru uczestników forum ? Bo mnie np bawiło czytanie przerzucania piłek w temacie Błoto & kisiel ( czy jakoś tak ). A wpis mój brzmiał : "Ale trzeba przyznać , że Benjamin nie pisze tak całkiem bez sensu skoro na Jego wpisy wciąż padają odpowiedzi, bo kto dyskutowałby z durnymi wpisami . " Więc drugie pytanie? gdzie jest w regulaminie punkt, który sugeruje , że moja wypowiedź jest obraźliwa, nie wnosząca nic do tematu, rasistowska i podjudzająca aż tak , że zasługuje na usunięcie z forum ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 16:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Usunęłam wpis, ponieważ niepotrzebnie dokarmiał trolla.
Nie był obraźliwy, był po prostu zbyteczny. Nawet dział Off Top ma jakieś granice.
Tamten temat został wg mnie wyczerpany, dalsze wypowiedzi w nim nie wniosłyby niczego nowego.

Jeżeli ktoś nie zgadza się z moimi decyzjami, zawsze może pisać do Admina.

Nie pisałam PW, więc nie wiem o co chodzi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 16:55 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Ponieważ gdzieś po drodze jest zdrowy rozsądek, który wskazuje na to by trola jednak nie karmić. Ja wiem, że u ciebie czytanie ze zrozumieniem kuleje, ale postaraj się.
Mad o coś poprosiła i wszyscy się zastosowali, oprócz ciebie. Pomijając sam fakt karmienia trola, każdy z nas wypowiadający się w tym wątku mógłby napisać jeszcze sporo. Tak więc dla pewności przeczytaj tamten wątek od początku i dla pewności 3x może w końcu załapiesz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 17:03 
Dołączenie:
Październik 2010
PW napisałam ja. Zanim post został wykasowany i chodziło mi o to aby nie prowadzić dalszej dyskusji. Nie wiedziałam, że będzie usunięty ani o to nie prosiłam. Powody dokładnie opisałam. Dział humor nie oznacza, że trzeba się bawić czyimś kosztem. Sytuacja stała się tak absurdalna, że aż komiczna. Dlatego Mad przeniosła rozmowę do działu Humor. Dwoje poważnych ludzi zamiast dojść do porozumienia w sposób normalny i cywilizowany okładała się łopatkami w piaskownicy. ;)

Edit: literówka i dodane jedno zdanie.

Ostatnio edytowany przez Identity Euler, 22 Mar 2011, 17:51, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 17:06 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wiosna idzie.

Koty mają na to swoje sposoby, może warto z nich skorzystać 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 17:10 
Dołączenie:
Październik 2010
Ano wiosna wiosna. Od wczoraj jakoś pozytywniej, weselej i człowiekowi nie chce prowadzić się sporów. ;)

Kocie sposoby zostawmy kotom.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 19:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Zaraz , zaraz... Czy dokarmianie trolla nie polega przypadkiem na dyskusji z jego wpisami ? Czy mój wpis był odpowiedzią na którykolwiek wpis Benjamina ? Bo o ile się nie mylę to dokarmianie jest jakby sprzężeniem zwrotnym ? Poza tym, Mad, trzeba było zamknąć po prostu temat a nie udawać , że każdy ma prawo zabrać głos, który nie jest skierowany bezpośrednio do Benjamina.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 19:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Cytuj:
Koty mają na to swoje sposoby, może warto z nich skorzystać 8-)
Nie jestem tak wygimnastykowany! ;) :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 21:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
ameba Ansar napisał(a):
Czy mój wpis był odpowiedzią na którykolwiek wpis Benjamina ? Bo o ile się nie mylę to dokarmianie jest jakby sprzężeniem zwrotnym ?

Nie musiał być odpowiedzią. Tak jak napisałam - według mnie temat został wyczerpany, wątek kwalifikował się do zamknięcia (co zrobiłam dopiero dzisiaj, mój błąd).

Jako moderator podejmuję decyzje samodzielnie, zgodnie z własnym przekonaniem. Jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza, może się odwoływać u Admina, on z powodów oczywistych ma decydujące zdanie we wszystkich kwestiach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 22:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Jak to naraz nazbierało się moderatorów pouczających innych a punkt 10ty Regulaminu
Cytuj:
10. Bawienie się w moderatora. Jeżeli widzisz temat/post niezgodny z regulaminem, nie pisz "Ten temat trzeba zamknąć/usunąć", „Ten post jest do usunięcia”. Jeśli tak sądzisz, a moderatorzy nie reagują, zgłoś to moderatorowi.

Tyle bzdurnych tematów się nadal toczy niezwiązanych w ogóle z tematyka SL a tutaj jeden post i zjadacie człowieka :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2011, 22:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
super ale odnośnie czego to było?
kto pisał 'tan post jest niezgodny z regulaminem'
kto się bawił w moderatora
kto wreszcie został zjedzony?
jestem głodny i uważam, ze wrednym było mnie nie poczęstować!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 01:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
@ameba
Co do:
Cytuj:
Zaraz , zaraz... Czy dokarmianie trolla nie polega przypadkiem na dyskusji z jego wpisami ?

Ogólnie w Polskiej sieci internetowej ( Forum,Portale Internetowe itp itd) przyjęło się aby właśnie nie dyskutować tylko od razu zgłaszać trolla forumowego do Administracji danej strony www.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 01:43 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Daro napisał(a):
zgłaszać trolla forumowego do Administracji danej strony www.
Co ja, nie chwaląc się tymi rączkami uczyniłam ;) Ale nasza Mad jest nad wyraz wyrozumiała i daje szanse każdemu.
Różnie bywało, ale muszę przyznać, że Mad jest najlepszym moderatorem jakiego znam :) Nie zawsze się z nią zgadzam, i to nie jest podlizywanie się, bo nie raz darłyśmy ze sobą koty aż pierze latało :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 01:45 
Dołączenie:
Październik 2010
Dobrze, że pierze a nie kłaki - dobre peruki są w cenie.

Wybaczcie moje specyficzne poczucie humoru - tak jakoś ostatnio mi się wyrobiło. Mam nadzieję, że to minie. :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 01:50 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
No co ty, ja kocham koty, oprócz dwóch fizycznych mam trzeciego w głowie :P Żadnej sierści, co najwyżej pierze :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 01:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Pierze też się przydaje. I smoła. Można zastosować rzeczone jako karę dla trolli. Tylko niech ktoś to oskryptuje...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2011, 04:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Mad temat chyba już nadaję się do Offtopu :P

@Zou
Nie tylko ty masz różne zdanie z w.w Moderatorką :P Ostatnio to ja nadużywam opcji zgłoszenia postów :P

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso