Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 16:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
Ostatnio złapał mnie melancholijny nastrój. Zaczęłam przeglądać stare fotki i notki w inventory. Och ! Co to były za czasy :) Brakuje mi tamtych ludzi, tamtych, którzy odeszli z Second Life. Brakuje mi miejsc, w których ludzie przebywali. Teraz jakoś czuje niedosyt, szukam miejsca 'do zdechnięcia', ale nie potrafię się zaklimatyzować.
Troche mi przykro - moi przyjaciele mnie zostawili.
No i tyle :)

Kogo lub jakiego miejsca najbardziej Wam brakuje??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 16:56 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Polska Republika i jej rezydenci i osoby tam przebywające, a zwłaszcza Królowej brakuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 18:58 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Polska Republika i Centrum Polska za czasów Samuela Beclouda. A po co zdychać Nikola... i tak wrócisz ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 19:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Polska Republika, CP z początków istnienia, SLang Life, Psychodelic Poland.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 19:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
A ca mną to nie łaska zatesknić :?: :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 19:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Psychodelic Poland
Caffee Del Mar i tych, którzy tam bywali
Polska Republika, ale do pewnego - konkretnego - momentu
Second Krakow, a raczej dwóch-trzech tygodni tam, kiedy wszyscy byliśmy młodzi i naiwni, i nawet Malwina potrafiła się uśmiechać
schyłkowego Centrum Polska

brakuje mi też kilku osób, które odeszły na stałe i tych, które nie odeszły, ale pojawiają się rzadko
i tych, co do których mam nadzieję, że wrócą, przede wszystkim Anulka

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 20:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Pav napisał(a):
Polska Republika i Centrum Polska za czasów Samuela Beclouda. A po co zdychać Nikola... i tak wrócisz ;)

Ale ja nie odeszłam z sl ;D Chcę się gdzieś zaklimatyzować :) To wszystko :)

Edit : nawet nie odpowiedziałam na swoje zadane pytanie. Brakuje mi SP - Krakowa i Cinnamonu we Wrocławiu ( kiedyś ktoś przy zamknięciu Cinna powiedział mi, że to ludzie tworzą miejsca - teraz tych ludzi nie ma ), Picka, Lookasbedona, Mariano, Carlie, Ani, Michała1223 i wielu innych fajnych ludzi, którzy teraz nie przychodzą mi na myśl.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Sty 2011, 20:48 
Za Mad powtórzę dwa miejsca..
Caffee del Mar... za ludzkie rozmowy i atmosferę.. (ahedzi górą)
Second Kraków.. za odwzorowanie... z uwagi za natłok ludzi byle jakich, już mniej, ale liczy się ogólne wrażenie i jako urodzony krakus byłem pod wrażeniem.. i za możliwość rozmowy z ks. Bonieckim w siedzibie Tygodnika Powszechnego... prawie jak w RL..
zresztą wszystkie secondy za odwzorowanie RL.. duże uznanie i duży brak ich teraz..

Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 20:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Iwo Flatley napisał(a):
z uwagi za natłok ludzi byle jakich, już mniej

A jacy to ludzie 'byle jacy'??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 20:57 
Dołączenie:
Marzec 2010
Tahani napisał(a):
A ca mną to nie łaska zatesknić :?: :evil:

Oj taaak, za tobą nie da się nie tęsknić Tasia ;*

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Sty 2011, 20:58 
NikolaG napisał(a):
A jacy to ludzie 'byle jacy'??

Jeżeli nie miałaś z nimi jeszcze do czynienia to ciężko wytłumaczyć...
Zaleca się podejście intuicyjne..

Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2011, 21:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Podaj przykład, może wg Ciebie ja do takich należe? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 01:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
SP Poznań - bo tam w jednym klubie pracowałem :P i brakuje mi tamtych ludzi ^^'
CP - trzepaka na którym można było się uwiesić i porozmawiać np. z Sql-em ;D
aa Caffe - naszej Modki też :D Piękne Miejsce
no i Anulki Z naszej drugiej Modki ;]
i naszej Królowej Uzi i cesarzowej Tali :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 11:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
CP z czasów Samuela Beclouda, Basi Boa, Mariusza (zapomniałem nazwiska), za resztą CPowiczów z tamtych czasów też tęsknie :P. Było wtedy tylko landem oraz początki CP na simie.
Galapagos z Krakowa i Black Pearl z Poznania - do momentu kiedy przestałem tam przychodzić, czyli dopóki nie zniszczono klimatu.
Caffee del Mar - mało bywałem ale jednak mi brakuje.
Psychodelic Poland - mało odwiedzane miejsce ale klimat swój miało.
Wieżowca w Syrence. Był tam ukryty pokoik z łóżkiem:) - pierwsze kulkowanie z ciekawości.
Play - czasów kiedy tam lubiłem przychodzić, bo nie zawsze lubiłem :P

Ale to dzięki ludziom i atmosfery jaka tworzyli brakuje mi tych miejsc, tamtych czasów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 12:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Ja najbardziej tesknie za noce w towarzystwie moich dwóch przyjaciół i prowokowania, w rozny sposob, innych rezydentow naszym byciem ;)
A jako, ze działo sie to 2 lata temu, wiaze sie nierozerwalnie z CP, PR i troche mniej z SP.
Potem juz moje RL przeważyło szale no i magia SL prysla.
Ale tak. Tesknie. Bardzo :-(

PS: Jak moglam zapomnieć o GP, gdzie poznalam Kasie Kawashime, z ktora juz po raz kolejny jestem umowiona na calonocne szalenstwo w RL :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 12:52 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Ja niestety nie mam takich miejsc. Słuchając zawsze opowieści pradawnych, wydaje mi się że teraz sl jest całkiem do bani. Ale wciąż mam nadzieje, że kiedyś też tak będę wspominał jak stara aktorka nad szklanką taniej whiski w domu starców, o której już nikt nie pamięta :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 13:00 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Hyde napisał(a):
Słuchając zawsze opowieści pradawnych, wydaje mi się że teraz sl jest całkiem do bani
Bo jest do bani. Gdyby nie te parę osób, z którymi się przyjaźnię nie było by po co włączać SL :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 14:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Kazik Ansar
Klub Sky (podobno się odrodził, ale mimo, że mam grupę Mariuszów to nie dostałem żadnego zaproszenia), Polska Republica, Kluby Galapagos i Palaceum, Trivia w CP.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 15:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Galapagos był pierwszym polskim klubem, który odwiedziłem, jak zacząłem do SL wchodzić po mojej długiej przerwie. Tam pierwszy raz w SL rozmawiałem po polsku. Zatem jakiś sentyment jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 15:26 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
A pamięta ktoś pierwszą Syrenkę? Tą obok Visty? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 17:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
SECOND KRAKÓW! ODDAJCIE SECOND KRAKÓW!

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Sty 2011, 18:01 
Zuo napisał(a):
Bo jest do bani. Gdyby nie te parę osób, z którymi się przyjaźnię nie było by po co włączać SL :]

Święte słowa. Nic dodać nic ująć.

PostWysłany: 23 Sty 2011, 18:09 
Mnie tez brakuje paru miejsc. Tez jest dziwnie smutno gdy przegladam stare fotki. Tez tesknie za klimatem dawnych czasow. Najbardziej tesknie za SP Krakowem. wiem, ze nic specjalnego. Ale pamietam, jak stawialam tam pierwsze kroczki (nie kojarzyć to z manifestacja rownosci prosze :) ) Poznalam tam kogos i ten ktos mieszkal w Krakowie w rl. Zapytal mnie kiedy ostatni raz bylam w tym miescie. Powiedzialam, ze na wycieczce szkolnej w 6 klasie. Uslyszalam: obiecaj mi ze jeszce tego lata wpadniesz tu. I tak tez sie stalo :)
Ale....musze sie przyznac, ze od jakis 2 tygodni jak zaczarowana siedze przed komputerem i odkrywam na nowo SL :) Co robie? Zwiedzam. Zwiedzam i jeszcze raz zwiedzam. Zapomnialam juz, ze to chyba najlepsze co bylo w moim dawnym SL> Oczywiscie z dobrymi kompanami (czasem sama bo tak cche) :) Z pewnoscia przyjdzie taki moment, ze znowu sie znudze i przestane sie logowac. Ale jak na razie ponownie mam frajde :)
Jedno jest pewne: najbardziej brakuje mi tej naiwnosci. Tego, ze nie istnieja tu te wszystkie zle rzeczy, ktore ogladamy, slyszymy i czujemy w rl. Wiem, wiem..kazdy ma takie sl na jakie sobie zasluzy. Ale nie zgodze sie z tmy do konca. Niektorzy maja zwyczajnie pecha w niektorych zdarzeniach ;)

Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 18:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Zuo napisał(a):
A pamięta ktoś pierwszą Syrenkę? Tą obok Visty? ;)

Wyjęłaś mi to z ust, miałem napisać o Syrence. Oprócz starego CP (jeszcze jako mała działeczka) tam stawiałem pierwsze kroki. Nie odżałuję też niezapomnianego Second Krakowa, Centrum Polska wraz z Coolerem w swoich latach świetności z pamiętnym DJ-em, oczywiście niezapomniany Sky Club. Zostało mi trochę zdjęć z tamtego okresu. Żałuję że nie robiłem więcej fotek wtedy. Dzisiejsze SL to nie to samo co kiedyś. Ciężko to wyjaśnić ale to już nie ten klimat, ludzie jakby inni. Brakuje starych znajomych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 18:53 
Dołączenie:
Marzec 2010
Druidamus napisał(a):
CP z czasów Samuela Beclouda, Basi Boa, Mariusza (zapomniałem nazwiska), za resztą CPowiczów z tamtych czasów też tęsknie .

Mariusza Qunhua Dru ;) a do tego Monja, Sql, Morri, Aershy, Asurus no i oczywiście Samuel.
Było minęło. Nikt nam tego nie odbierze. Co w głowie to nasze ;-)

karolinakt26 napisał(a):
Jedno jest pewne: najbardziej brakuje mi tej naiwnosci. Tego, ze nie istnieja tu te wszystkie zle rzeczy, ktore ogladamy, slyszymy i czujemy w rl. Wiem, wiem..kazdy ma takie sl na jakie sobie zasluzy. Ale nie zgodze sie z tmy do konca. Niektorzy maja zwyczajnie pecha w niektorych zdarzeniach

Boże! Karola, nawet nie wiesz ile masz racji w tych słowach ;) Aż łza się w oku kręci.

Przydałoby się zrobić gdzieś galerię starych fotek z SL. Takie archiwum. To by było coś.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 19:00 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Oczywiście fotki w formie starych fotografii, a nie typowych, kolorowych screen'ów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 19:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Pav napisał(a):
Przydałoby się zrobić gdzieś galerię starych fotek z SL. Takie archiwum. To by było coś.

Jestem jak najbardziej za, służę moją kolekcją z wielu miejsc, klubów i wydarzeń w SL. Mogę udostępnić także miejsce na serwerze, wystarczy jedynie skombinować jakąś domenę do podpięcia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 19:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Mam wiele starych fotek, jak coś piszcie in world :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 20:24 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A ja myślę, że nie tylko na jakimś serwerze. W samym SL też by można jakiś kawałek ziemi powziąć i galerię ustawić, aby ludzie zza granicy wiedzieli, że mieliśmy fajne miejsca.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 20:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Jaką galerię do instalacji polecacie do takich celów? Powinna mieć łatwość dodawania zdjęć przez użytkowników, możliwość oceniania i komentowania. Może być pod php, mysql lub/i flash. Rzadko uzywam galerii na stronach. Kiedyś używałem ZoomGallery ale nie ma nowej wersji mam jeszcze jakąś starszą instalkę. Obecnie z takich prostych gotowców podoba mi się phpAlbum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 20:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Pav napisał(a):
a do tego Monja, Sql, Morri, Aershy, Asurus no i oczywiście Samuel.

O tak masz racje, Ash jak pojawia się na SL zawsze do mnie zagada:)

ech:( ach ja tęsknie za tamtymi czasami ;((((( i za moim rycerskim i honorowym zachowaniem:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 21:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Pierwsza Syrenka nie była obok Visty. Kiedy była pierwsza Syrenka, Vista jeszcze nie istniała ;)
Wystawa starych fotek była w zeszłym roku w Bigosie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 21:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
Rycerskim zachowaniem Dru? Z czasów gdy byłeś jeszcze zakutą... a nie, to nie ty byłeś... :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2011, 21:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Nie rzucajcie mnie na pozarcie dzikim bestiom- powspominac jest swietnie,ale..
Znowu pomniki bedziemy stawiac ? babranie sie w historii zamiast projektow na przyszlosc?
Nostalgia zamiast optymizmu? Slowianskie duszydla!;)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 00:29 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Morrigan napisał(a):
Pierwsza Syrenka nie była obok Visty. Kiedy była pierwsza Syrenka, Vista jeszcze nie istniała
Jak nie? No może to nie była pierwsza Syrenka. Ale początki mojego sl na pewno i była obok Visty ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 03:26 
Dołączenie:
Marzec 2010
projekt napisał(a):
aby ludzie zza granicy wiedzieli, że mieliśmy fajne miejsca.

Szkoda, że nie mogą zobaczyć, że te miejsca nadal są... :roll:
Druidamus napisał(a):
O tak masz racje, Ash jak pojawia się na SL zawsze do mnie zagada:)

Cholera jedna, a do mnie nawet nie raczy zapukać. A mieszka w RL miasto obok. :-P
Morrigan napisał(a):
Wystawa starych fotek była w zeszłym roku w Bigosie.

Morri, ale to był głównie konkurs i fotografie były trochę średnio dobrane.
Fajnie by było utworzyć coś co będzie jakoś posegregowane miejscami albo w jakikolwiek inny sposób.
By każdy kto wszedł dopiero do sl, lub ktoś zza granicy mógł to obejrzeć i połapać się w tym ;-)
Hmm, muszę nad tym pomyśleć...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 08:39 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Second Poland :) Polska Republika, kluby to Cinnamon (:D pracowałem tam)

Edit: a na ziemi mogę zrobić możliwość wstawiania zdjęć. Nie ma problemu :)
Zajmę się tym wieczorem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 09:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Ech... Było kilka takich fajnych miejsc kiedyś do których chodziło się z przyjemnością :) Lubiłem siadać w Krakowie pod pomnikiem Mickiewicza i czekać na to co się wydarzy - zazwyczaj łapało się zagubionych nowych i ubierało ;). W Second Poznan lubiłem fontannę niedaleko Piwnicy Pod Aniołami, tam było ciszej. Jeśli imprezy to tylko w Rock Cafe w Centrum Polska, które naprawdę polubiłem kiedy na jakiś czas stało się i moim domem :) Troszkę brak też Bigosu, choć za nim pewnie dopiero naprawdę zatęsknimy po latach :)...

Paradoksalnie z perspektywy czasu brakuje mi i Polskiej Republiki i wyspy Play (apartamentowiec w którym słychać było wciąż telewizor u sąsiadów był chyba najwierniejszym obrazem realności w SL :D) i mniejszych miejsc takich jak Palma Del Sol, czy Green Point.

Ale wiecie co? Sl tworzą ludzie. Dopóki jesteśmy zawsze jest szansa, że jest i może być fajnie. Może przed polskim Slem dopiero to co najlepsze? :D Tu zgodzę się z Blanką - zamiast pomników ważniejsze jest to co przed nami :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Sty 2011, 11:52 
Adamus Inglewood napisał(a):
Tu zgodzę się z Blanką - zamiast pomników ważniejsze jest to co przed nami :)

Wspomnienia tez sa wazne. I fajnie jest miec te najmilsze :) uwazam, ze pomysł galerii zdjec z naszego dawnego SL jest
swietny. Ach..te avki, te fryzury, te buty swiecace i AO na samych koniuszkach paluszkow :P

Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 12:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Violina Niki
Cytuj:
- zazwyczaj łapało się zagubionych nowych i ubierało ;)

pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo , a wiem to z autopsji:) pierwszego dnia zostalam obdarowana super ciuchami , w ktorych lacham do dzis i lindenami (ze slowami wyluzuj:) ) ktore na poczatku zupelnie byly mi nie potrzebne) pozniej sie to zmienilo
strzele sobie offtopa :-P i podziekuje z tego miejsca tym dobrym serduchom :->
Centrum Polska , to byl kawalek poletka z mala chatka przy rzece , na balkonie mozna bylo" mahacwjonga"
z przecudownymi ludzmi , Blanca (dzieki za to , ze moge miec teraz tak urocze wpomnienia :-> )
nie pamietam wszystkich nazwisk (przepraszam), wiec tylko z imienia wymienie , Samuel , Sql, Serbitar, Monika , Przyszla, Kid, Vincent, Dobromir, Asurus, Mariusz,... moje niesmiale poczatki w CP
ludzie ktorych polubilam , odejscie z CP a zarazem SL , po tylu latach niebytu na nowu ucze sie byc ....

cieplutko pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 14:18 
Dołączenie:
Luty 2009
Teskni się za swoimi początkami ponieważ człowiek inaczej wtedy postrzegał SL, wszystko było zabawą, ciekawostką i niezbadaną tajemnicą, SL nie jest do dupy, to ludzie sie wypalają, zapał, kończą się pomysły i wszystko staje sie oklepane.

U mnie, jak robie coś nowego, ten zapał na chwile odżywa, czasem czuje sie znowu jak na początku, ale im awatar starszy tym ciężej go czymś zająć, dni staja sie monotonne, SL zaczyna sie nudzić... ale to nie wina SL że ktoś nie potrafi sobie zorganizować rozrywki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Co myślicie o takim czymś? http://e-sl.pl To tylko wstępny pomysł. Proszę o uwagi, propozycje kategorii. Jeśli się spodoba będę rozwijał projekt. Jeśli chcecie to proszę przesyłać zdjęcia na admin@e-sl.pl z propozycją w jakiej kategorii ma być i z podpisem do kogo należy.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:13 
Czemu nie :) jesli tylko chce Ci sie ;) ( taka wieczorna rymowanka)

Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:17 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Jak tylko uda mnie się stanąć na głowie aby j#^%$y sygnał się zwiększył to zajmę się SLową wersją :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
karolinakt26 napisał(a):
Czemu nie :) jesli tylko chce Ci sie ;)

W wolnych chwilach po pracy się chce :) Powoli dodam coś co mam od siebie i zachęcam do przesyłania zdjęć potem dodam możliwość samodzielnego uploadu. Porównajcie grafikę na tych starych fotkach :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:26 
Dominique napisał(a):
potem dodam możliwość samodzielnego uploadu. Porównajcie grafikę na tych starych fotkach :)

Jestes pewny, ze tego chcesz? :-)

Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja bym proponował, aby fotki wstawiać np. z efektem sepii, aby wyglądały na stare. Podniesie to troszkę poziom całości. I tak myślę, że te same fotki w SL można umieszczać, aby strona i in-world miało tę samą zawartość.

Hm, a może by ktoś zaproponował jakiś projekt 3D i potem by się ewentualnie wybrało, gdyby było kilka? Bo ja na razie nie mam pomysłów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 20:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Według mnie powinniśmy wstawiać fotki takie jakie są. Bez efektów itd. Można zobaczyć blingi, jakości ubrań i długo by wymieniać .
Zraz poślę na maila fotki ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:04 
NikolaG napisał(a):
Według mnie powinniśmy wstawiać fotki takie jakie są. Bez efektów itd. Można zobaczyć blingi, jakości ubrań i długo by wymieniać .

dokladnie :-)

Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:12 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Ze względu na mój słaby sygnał zajęło mi 30 minut ustawienie 16 obiektów :D
Mini regulamin :)
Aby dodać zdjęcie wpłacamy 2L$ do loga *HELP ANIMALS*
Po zapłaceniu, na obiekt przeciągamy zdjęcie (FULL PREM)

Aby zagłosować wpłacamy 1L$ (1L$ - 1 głos)

Pieniądze te są drobnym datkiem dla *HELP ANIMALS*, L$y te zostaną wymienione na PLN i przekazane w całości fundacji VIVA na akcję (na razie nie wiem, chyba "Nie w moim imieniu")

SLURL: http://slurl.com/secondlife/Flevoland/178/245/22

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Ale co ma Twój post wspólnego z tematem?? :?:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:26 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nie dopisałem, realizuję SLową wersję galerii :) był on rzucony kilka postów wstecz chyba przez Pav (nie sprawdzę bo net :( )

EDIT:
projekt napisał(a):
A ja myślę, że nie tylko na jakimś serwerze. W samym SL też by można jakiś kawałek ziemi powziąć i galerię ustawić, aby ludzie zza granicy wiedzieli, że mieliśmy fajne miejsca.

Tak więc udostępniając resztkę prim, która mi pozostała postawiłem takie cudo :) Jak ktoś ma inny pomysł jak to zrealizować ustawić itp czekam na propozycję

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:37 
Widzialam pierwsze zdjecia ! :-) Uwielbiam ogladac stare fotki z sl :) A najbaardziej rozpoznawac na nich znajomych :) Na jednym zdj w tle znalazlam Roberta Ridlera alias prawda czy falsz :) Ale akurat jego bajek na voice na krakowskim rynku jakos mi nie brakuje :P

Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:39 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Jednak, jeżeli komuś się nie podoba freebiesowski system, to za darmo :D mogę udostępnić paręnaście prim na ziemi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 22:47 
Dołączenie:
Marzec 2010
Violina napisał(a):
nie pamietam wszystkich nazwisk (przepraszam), wiec tylko z imienia wymienie , Samuel , Sql, Serbitar, Monika , Przyszla, Kid, Vincent, Dobromir, Asurus, Mariusz,...

To ja z chęcią pomogę i to z pamięci, ha! ;) Pokolei: Samuel Becloud, Sql Miles, Serbitar Nemeth, Monika Kilda (tu mam wątpliwości), Przyszła Myoo, Kid ? (A kto to? :P) Znałem tylko Krzyska o nazwisku Kidd :P Następnie Vincen Decosta, Dobromir Ije, Asurus Etzel i mój faworyt zaraz po Samuelu, Mariusz Qunhua.
Są dla mnie ale pewnie jak i dla innych bardzo sentymentalnymi osobami, a to za szczerość i ich kawał siebie jaki dali innym... no może po za jednym wyjątkiem.

Cytuj:
Teskni się za swoimi początkami ponieważ człowiek inaczej wtedy postrzegał SL, wszystko było zabawą, ciekawostką i niezbadaną tajemnicą, SL nie jest do dupy, to ludzie sie wypalają, zapał, kończą się pomysły i wszystko staje sie oklepane.

Na to jest bardzo dobry sposób. Przerwa od SL. Taka spontaniczna w momencie który jest najmniej odpowiedni dla otoczenia w SL ale idealny dla nas samych. Dla jednych tydzień, innych miesiąc, jeszcze innych kilka lat. Jednak każdy wraca, po czasie ale wraca.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 23:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
karolinakt26 napisał(a):
Widzialam pierwsze zdjecia ! :-) Uwielbiam ogladac stare fotki z sl :) A najbaardziej rozpoznawac na nich znajomych :) Na jednym zdj w tle znalazlam Roberta Ridlera alias prawda czy falsz :) Ale akurat jego bajek na voice na krakowskim rynku jakos mi nie brakuje :P

Też właśnie lubię takie fotki. Będzie więcej to tak na początek na szybkiego znalezione. Nikola też przysłała swoje - dzięki. Zmniejszę ich wagę i wgram.

Tak Karolino to Robert tam się rozsiadł :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2011, 23:32 
Dołączenie:
Luty 2009
Cytuj:
Jednak każdy wraca, po czasie ale wraca.

Niektórzy mogliby nie wracac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 02:32 
Dołączenie:
Marzec 2010
karolinakt26 napisał(a):

"Karola, ty gamoniu!" ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 25 Sty 2011, 08:07 
Pav napisał(a):

"Karola, ty gamoniu!" ;)[/quote]
O widze, ze kolega tez mial przyjemnosc z Panem Ridlerem ;))
Cofam to...patrzac na dzisiejsze Sl to jednak brakuje nawet Roberta na rynku w Krakowie.

Cos mi sie tam na gorze popitolilo :-P

Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 10:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Robert siedzi w Bigosiku albo na ziemi Talibka ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 25 Sty 2011, 11:55 
Tak wiem Nikola. Ale mam wrazenie, z e sie wypalil?? ;) czy sie myle?

Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 13:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Nie mylisz się :) Nie ma z kim 'jaj porobić' , nie ma z kim się pośmiać. Ludzie spotykają się w różnych miejscach by udowodnić sobie kto ma gorzej i kto jest bardziej zdołowany. W klubach natomiast ludzie animują (tak to się nazywa?) swoje awatary, by te tańczyły. I nic poza tym. Nie gadają, puszczają gestury by wypełnić puste okno czatu :)
To się robi troche smutne, nie taki SL był gdy się zaczynało. A może jesteśmy już wypaleni? Może inni mają zdanie na temat SL takie jak my rok czy dwa lata temu? Dlaczego ludzie, którzy zaczynali przygodę z SL nie trzymają sie razem, nie szukają kontaktu?
Nie mam zielonego pojęcia :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 25 Sty 2011, 13:12 
Helio wrocil :D Moze na nowo zrobi sie wesolo ;)

Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 13:18 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
NikolaG napisał(a):
W klubach natomiast ludzie animują (tak to się nazywa?) swoje awatary, by te tańczyły. I nic poza tym. Nie gadają, puszczają gestury by wypełnić puste okno czatu

Ciekawe, widziałam to już dwa lata temu, jeszcze w Second Poland. Nawet nie wiem, kiedy nastąpił moment przełomowy - bo gesturki były zawsze, nienawidziłam ich szczerze, na początku z powodu komputera, zwalniającego niemiłosiernie przy takich atrakcjach. Ale trzy lata temu gesturki były w klubach tylko irytującym dodatkiem, jednak przede wszystkim się rozmawiało. I raptem przyszło jakieś bum i rozmowy zostały zepchnięte na margines...
Szalenie rzadko bywam w klubach, ale zauważyłam jeszcze jedno. Niby drobiazg, ale skutecznie psujący atmosferę - jeżeli przychodzi ktoś nowy, nikt go nie wita. Zwłaszcza, jeżeli wszyscy obecni stanowią grupę znajomych. W polskich klubach najwyraźniej trzeba płacić hostom, żeby ktokolwiek był... grzeczny 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 13:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Tak Madelaine ;D Nikt się nie wita. Byłam wczoraj w 6 klubach i nic. Może powinnam chodzić z transparentem 'cześć' ??
Karolina - Helio wracał kilkadziesiąt razy, ale szczerze mówiąc nie byłam świadkiem jakiejś 'rozpierduchy' :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 13:59 
Dołączenie:
Marzec 2010
Madelaine napisał(a):
Niby drobiazg, ale skutecznie psujący atmosferę - jeżeli przychodzi ktoś nowy, nikt go nie wita. Zwłaszcza, jeżeli wszyscy obecni stanowią grupę znajomych. W polskich klubach najwyraźniej trzeba płacić hostom, żeby ktokolwiek był... grzeczny

Wiesz Mad, że też to zauważyłem. Nigdy nie bywałem w zagranicznych klubach dłużej niż 5-10 min., a to tylko ze względu, że mój angielski nie był zbyt dobry.
Od raptem kilku tygodni bywam głównie w zagranicznych miejscach i różnica jest kolosalna. Nie zdążę się dobrze przeteleportować a już jestem przywitany i wciągnięty w rozmowę ;-)
Gestury są, owszem, ale są jedynie dodatkiem.

Jedynym miejscem które muszę usprawiedliwić jest Smelly Cat. Bowiem podczas koncertów wchodzących wita osoba koncertująca - też zza granicy ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 14:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
I nie tylko :) W Smelly witając się poprostu wszyscy ^^ A jeśli nie, to tylko ze względu na wsłuchanie się w streama i nie przeszkadzanie innym spamując na localu :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 14:11 
Dołączenie:
Marzec 2010
Przywitanie to nie spam ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 14:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Jak 30 osob powie 'cześć' a Ty każdej odpowiesz to to jest spam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2011, 14:31 
Dołączenie:
Marzec 2010
Czepiasz się. Ja bym to nazwał zwykłą ludzką życzliwością.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso