Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Gru 2010, 20:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Heey wsyztskim

wpadłąm na pomysl aby otworzyc studio fotograficzne ale potrzebuje partera do tego bo sama sb chyba nie poradze :P
osbe miłą i pogodna zeby sie zapryzjazni ;PPPP :DD :D :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Gru 2010, 20:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Proszę o uważne pisanie postów. To coś na górze roi się od literówek, jest też niepotrzebnie "ozdobione" nadmierną liczbą emotikonów. Napisałaś również dwa identyczne posty, zakładając dwa wątki, na dodatek w nieodpowiednim dziale, ponieważ tego typu ogłoszenie (o ile to ogłoszenie, nie jestem pewna czy zrozumiałam cokolwiek) powinno raczej ukazać się w dziale Bazarek.
To forum dla Polaków w SL, staramy się tu używać języka polskiego, a nie przypadkowej zbieraniny literek.

Życzę powodzenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Gru 2010, 20:52 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Osh kUrDe ,zIoMalKa! ,pOkLiKaSh?

Nie mogłam się powstrzymać :mrgreen: A poważnie. Byłam współwłaścicielką takiego studia. Było wyposażone w nowoczesny zestaw do generowania tła i efektów oraz "stabilizator" kamery (do robienia zdjęć z jednego ustawienia). Znajdowało się zaraz obok najpopularniejszego klubu w Second Poland na najpopularniejszym landzie - Second Kraków. Zgadnij ilu było klientów? Kilka osób przez okres kilku miesięcy.

Dodatkowo dla mnie Photoshop nie ma już tajemnic. Jak się uprę potrafię zrobić wszystko poczynając na wycinaniu z tła z włosami bez śladów białego (wycinanie piórkiem i wycinanie przy pomocy nowoczesnych filtrów), tworzenie cięcie warstw i tworzenie efektów dla nich (czyli w praktyce dodawanie cieni włosom, twarzy itd), dodawanie różnorodnych efektów do zdjęć praz tworzenie abstrakcyjnych teł. W zasadzie co sobie wymyślisz.

Powiedz mi, co ty potrafisz? Co wiesz na temat robienia zdjęć, grafiki, oświetlenia, skoro nawet po polsku dobrze nie piszesz?

A żeby nie być gołosłowną - oryginalna fotka
Image
Po przerobieniu, fakt że się nie wysiliłam
Image
Z boku po różnych efektach ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Gru 2010, 21:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
olkax- pewnie,ze z partnerem razniej,ale dlaczego wychodzisz z zalozenia,ze sobie nie poradzisz?Kazdy kiedys zaczynal.(przypuszczam,ze nawet Nem przed opanowaniem masek w PS; sie mozolila okrutnie;))
Wielka zaleta SL jest to,ze mozna bawic sie w doswiadczenia bez zbytniego narazania zdrowia i fortuny:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Gru 2010, 21:24 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Blanca, mieszasz dziewczynie w głowie. Fakt, dobrze uwierzyć we własne możliwości, ale trzeba coś sobą reprezentować.
Blanca Carter napisał(a):
(przypuszczam,ze nawet Nem przed opanowaniem masek w PS; sie mozolila okrutnie;))
akurat z maskami nie miałam kłopotów ;P W ogóle to chyba najlepszy wynalazek w PS i nie tylko ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 18:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
[ [url=http://tinypic.pl/i/00054/hkeg3qcv5zh5_t.jpg] ][/url]
Po przerobieniu, fakt że się nie wysiliłam
[ [url=http://tinypic.pl/i/00054/fb3ptbnu1k0p_t.jpg] ][/url]
Z boku po różnych efektach ;)[/quote]

Oo prosze cie podpis pod zdjeciem ze sie nie wyslilas to tylko dodatkowy dowod , ze to jednynie tyle na co cie stac.. skoro taka słąba fota to poco masz ja w profilu. I tak potraie bawic sie z photoshopem.. A, ze ty jestes negatywna osobo to neie jz moj problem trezba od czegoś zacząc .... A tak jak pisze nie ma nic do tegojak potrafie obsługiwac sie prgoramami... pisze bo mam popsutą klawiature..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 19:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Nie do końca jestem pewna czy zrozumiałam co napisałaś xD Oczywiście mnie nie znasz, ale zwróć uwagę na nika - Zuo - jestem zła, czepiam się, krytykuję i ...zwykle mam racę ;) Pożyjemy, zobaczymy czy starczy ci zapału ;)
Zobaczmy na inną fotkę -
Image
Źle ustawione światło, w ogóle ustawione? :)
Rozmyta tekstura - w sumie po co było czekać aż się wczyta? Bez sensu.

BTW może warto zainwestować 20zł w nową klawiaturę? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 20:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Zuo napisał(a):
Nie do końca jestem pewna czy zrozumiałam co napisałaś xD Oczywiście mnie nie znasz, ale zwróć uwagę na nika - Zuo - jestem zła, czepiam się, krytykuję i ...zwykle mam racę ;) Pożyjemy, zobaczymy czy starczy ci zapału ;)
Zobaczmy na inną fotkę -
[ https://d3qcduphvv2yxi.cloudfront.net/assets/2735144/view_large/Snapshot_009.jpg?1293487182 ]
Źle ustawione światło, w ogóle ustawione? :)
Rozmyta tekstura - w sumie po co było czekać aż się wczyta? Bez sensu.

BTW może warto zainwestować 20zł w nową klawiaturę? ;)

po1. to zdj nawet nie ja robiłam tylko kolezanka chce lindeny ona aktulanie uzywala mojego konta zdj bylo robione na szybko jak chcesz zobaczyc moje zdj to wystarczy poprosic.
po2. a moze nie warto w nia inwestowac ok nie wtracaj sie juz w to czego potrzebuje a czego nie

szczerze mowiac nie chce mi sie juz dyskutowac. Ani ja ani ty nie popuścimy wiec to jest kompletnie bezsensu ja wiem swoje ty wiesz swoje..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 20:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja stawiam tutaj na Zuo (lepiej nie baw się racami, bo wyjdzie pożar). Skoro zdjęcie nie Twoje, to po co wrzucasz? Chcesz nam udowodnić, że potrafisz, to pokaż to. Zapewne nie ma tutaj jak na razie osób, które są przeciwko Tobie, zatem wykaż, że potrafisz zrobić dobre zdjęcie, prawie profesjonalne (bo pewnie większość z nas i tak profesjonalistami nie jest).

Ja PhotoShopa nie umiem nawet dobrze uruchomić, a co dopiero używać, a czasami jakąś teksturkę zmajstruję, chociaż i tak nikt tego nie widzi, bo lokalnie teksturuję obiekty. Właściwie nie ważne, jaki program używasz, ważne jak dobrze potrafisz go wykorzystać. Nawet w GIMPie można czynić cuda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 20:35 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
olkax3 napisał(a):
po1. to zdj nawet nie ja robiłam tylko kolezanka chce lindeny ona aktulanie uzywala mojego konta zdj bylo robione na szybko jak chcesz zobaczyc moje zdj to wystarczy poprosic. po2. a moze nie warto w nia inwestowac ok nie wtracaj sie juz w to czego potrzebuje a czego nie szczerze mowiac nie chce mi sie juz dyskutowac. Ani ja ani ty nie popuścimy wiec to jest kompletnie bezsensu ja wiem swoje ty wiesz swoje..
Brawo ;) Pierwszy sukces. To co napisałaś da się przeczytać :mrgreen: Mało tego, poprawnie zacytowałaś mój post i nawet raz użyłaś shifta... Pożytek będą mieli wszyscy ci, którzy kiedyś przeczytają inne twoje posty. Sugeruję jeszcze używanie alta. To polskie forum, piszemy po polsku.
Kto wie, może jeszcze czymś mnie zaskoczysz 8-)
projekt napisał(a):
Nawet w GIMPie można czynić cuda.
Oczywiście, tylko to trochę trudniejsze niż w PS ;)

Ciągle czegoś mi brakuje w tym wątku. Zwykle ludzie się chwalą tym co już zrobili, ot np -
viewtopic.php?f=21&t=6906&hilit=studio
viewtopic.php?f=21&t=4645&hilit=studio

Co nam pokażesz oprócz zdjęcia zrobionego rzekomo, przez koleżankę? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Olka- zanim zarobisz kilka lindenow moze uplynac sporo czasu.Powinnas sie z tym liczyc i postawic na cierpliwosc i swoje wlasne pomysly.
Nie watpie ani sekundy w bardzo zla wole Nem-ale naprawde kazdy z nas moglby sie podpisac pod stwierdzeniem,ze zdjecie bez wgranej teksturki nadaje sie do kosza, a nie jako wizytowka produktu.
Pomysl- kupilabys produkt z takim zdjeciem?Chyba nie?
Jezeli naprawde chcesz tworzyc ( a zakladam,ze tak) poogladaj (nawet popodgladaj;) w jaki sposob ludzie reklamuja, przedstawiaja swoje kreacje.
Wiem,ze na poczatku moze sie to wydawac skomplikowane-ale odrobina motywacji wystarczy do tego,bys nas zaskoczyla czyms naprawde ciekawym za 3 miesiace.
Zycze powodzenia:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Zuo napisał(a):
olkax3 napisał(a):
po1. to zdj nawet nie ja robiłam tylko kolezanka chce lindeny ona aktulanie uzywala mojego konta zdj bylo robione na szybko jak chcesz zobaczyc moje zdj to wystarczy poprosic. po2. a moze nie warto w nia inwestowac ok nie wtracaj sie juz w to czego potrzebuje a czego nie szczerze mowiac nie chce mi sie juz dyskutowac. Ani ja ani ty nie popuścimy wiec to jest kompletnie bezsensu ja wiem swoje ty wiesz swoje..
Brawo ;) Pierwszy sukces. To co napisałaś da się przeczytać :mrgreen: Mało tego, poprawnie zacytowałaś mój post i nawet raz użyłaś shifta... Pożytek będą mieli wszyscy ci, którzy kiedyś przeczytają inne twoje posty. Sugeruję jeszcze używanie alta. To polskie forum, piszemy po polsku.
Kto wie, może jeszcze czymś mnie zaskoczysz 8-)
projekt napisał(a):
Nawet w GIMPie można czynić cuda.
Oczywiście, tylko to trochę trudniejsze niż w PS ;)

Ciągle czegoś mi brakuje w tym wątku. Zwykle ludzie się chwalą ty co już zrobili, ot np -
viewtopic.php?f=21&t=6906&hilit=studio
viewtopic.php?f=21&t=4645&hilit=studio

Co nam pokażesz oprócz zdjęcia zrobionego rzekomo, przez koleżankę? :)

Krytykujesz mój sposób pisania, więc możesz mi wytłumaczyć dlaczego proste słowo do napisania jest napisane błędnie?"Zuo" normalny człowiek, który nie ma żadnych wad wymowy przeczytałby to poprawnie czyli coś w stylu "Z u o ". Rzadko kiedy pisze się "ou" razem bo jest to trudne do przeczytania w polskim języku. I napewno nie przypomina to słowa "zło". Nie krytykuj innych, jak popełniasz ten sam błąd.
Dostałam już propozycje związaną ze studio więc nie musze już nic przedstawiac. Towarzystwo na tym forum (oczywiście nie wszyscy, mam nadzieje) w żaden sposób nie pokazuje atmosfery panującej w Second Life. Tam ludzie są mili, zyczliwi i bynajmiej pomocni. A tutaj zrobisz mały błąd już ktoś się czemuś przyczepi, a zwracanie uwagi tutaj przypomina naskok.
Jeszcze wypomniałaś mi, że "poprawnie zacytowałaś mój post.." jestem tu nowa i nie wszystko musi perfekcyjnie odrazu wychodzic. Ale widze, że tutaj nikt nie ma prawa popełnic zadnego błędu. Chyba zrezygnuje z jakich kolwiek posów na tym forum, napewno pomocy można szukac u milszych osob..

Olka- zanim zarobisz kilka lindenow moze uplynac sporo czasu.Powinnas sie z tym liczyc i postawic na cierpliwosc i swoje wlasne pomysly.
Nie watpie ani sekundy w bardzo zla wole Nem-ale naprawde kazdy z nas moglby sie podpisac pod stwierdzeniem,ze zdjecie bez wgranej teksturki nadaje sie do kosza, a nie jako wizytowka produktu.
Pomysl- kupilabys produkt z takim zdjeciem?Chyba nie?
Jezeli naprawde chcesz tworzyc ( a zakladam,ze tak) poogladaj (nawet popodgladaj;) w jaki sposob ludzie reklamuja, przedstawiaja swoje kreacje.
Wiem,ze na poczatku moze sie to wydawac skomplikowane-ale odrobina motywacji wystarczy do tego,bys nas zaskoczyla czyms naprawde ciekawym za 3 miesiace.
Zycze powodzenia:)

Troche nie wiem do czego się tutaj odnosisz, no jeśli do zdjecia uzytego przez "Zuo" to proponowałabym przeczytac posty za nim coś skomentujesz..

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 29 Gru 2010, 10:01.
Powód: post pod postem
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Uzylam Twojego odnosnika na marketplace Olka.Posty przeczytalam.
Teraz Ciebie wzielo na "negatywnosc"?;)) To odpusc- staram sie Ci pomoc calkiem po prostu- bez krytykanctwa i przypominajac sobie swe wlasne pierwsze kroki w sl.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
http://www.miejski.pl/slowo-zuo ;)

Skoro rozwiałam twoje wątpliwości proponuję jeszcze zaprzyjaźnić się z regulaminem, który akceptowałaś zakładając konto... I nie bawię się w moderatorkę ;)

Ajajaj... Aleś się wkopała olkax3... Blanca to moje dokładne przeciwieństwo :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
wcale niedokladne- tez jestm przesliczna;)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Uzylam Twojego odnosnika na marketplace Olka.Posty przeczytalam.
Teraz Ciebie wzielo na "negatywnosc"?;)) To odpusc- staram sie Ci pomoc calkiem po prostu- bez krytykanctwa i przypominajac sobie swe wlasne pierwsze kroki w sl.

Nie są to moje pierwsze kroki. Skoro przeczytałaś to powinnaś wiedzieć, że nie ja to dodałam. Wzięło mnie na negatywność bo pewna osoba mnie zdenerwowała.

Zuo napisał(a):
http://www.miejski.pl/slowo-zuo ;)

To jest slang a my tu rozmawiamy o poprawnej polszczyźnie.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 29 Gru 2010, 10:02.
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:30 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Najgorsze jest to, że i Blanca i niestety też ja (ubolewam nad tym) mamy rację. Pochwalam entuzjazm, choć umiarkowany raczej, wiarę we własne siły itp. Ale, jeżeli oferuje się usługi fotograficzne a pokazuje taką fotkę, no wybacz... W ogóle nie musisz pisać postów. Ani oferować usług. Ani nie wklejać swoich zdjęć, choć wierzę, że potrafisz robić takie, na których tekstury jeszcze się nie wgrywają... No przynajmniej nie wszystkie. Bo dowodów na to niestety nie ma. 8-)

olkax3 napisał(a):
To jest slang a my tu rozmawiamy o poprawnej polszczyźnie.
Slang akurat dotyczy wyboru nika na forum, którego dokonałam z premedytacją, o czym wiedzą starsi użytkownicy a nie używania poprawnej (w miarę oczywiście) polszczyzny. Nikt tu nie jest polonistą, choć Mad nie jestem pewna :mrgreen:

A to, że jesteś nowa nie zwalnia cię z obowiązku pisania jak człowiek a nie pOkEmOn.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Zuo napisał(a):
Najgorsze jest to, że i Blanca i niestety też ja (ubolewam nad tym) mamy rację. Pochwalam entuzjazm, choć umiarkowany raczej, wiarę we własne siły itp.(...)
A to, że jesteś nowa nie zwalnia cię z obowiązku pisania jak człowiek a nie pOkEmOn.

jak pOkEmOn, tutaj pokazujesz, ze pisałam raz wieksza raz mniejsza literka a tak nie było wiec naprawde pomyśl zanim coś powiesz. A nie tylko w kółko mnie tylko obrażasz czy mi coś wypominasz. Nie wiem wogóle jaki jest cel ciągnięcia tej dyskusji. Skoro ci się coś nie podoba to wystarczy, że raz to powiesz. Reszte komentarzy zostaw dla siebie chyba, że wielką staysfakcje sprawia ci uprzykrzanie komuś innemu życia.

Ostatnio edytowany przez Madelaine, 29 Gru 2010, 10:03, edytowano w sumie 1 raz
cytat dłuższy od odpowiedzi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
olkax3 napisał(a):
jak pOkEmOn, tutaj pokazujesz, ze pisałam raz wieksza raz mniejsza literka a tak nie było
Niewiele brakło a tak zaczęłabyś pisać. Parę uwag i piszesz jak człowiek, klawiaturka już zdziała? Cud czy auto naprawa?
olkax3 napisał(a):
Nie wiem wogóle jaki jest cel ciągnięcia tej dyskusji.
W ogóle piszemy osobno, tak na marginesie. Jaki cel? No więc pochwal się czymś co zamknie nam buzie (ew zablokuje klawiatury). Jakieś wypasione foty czy coś? Poza tym, cięzko mi to napisać, normalnie ja coś czuję, kręcisz... Najpierw z klawiaturą, którą pewnie zaraz napiszesz że wymieniłaś, potem ze zdjęciem, które robiła koleżanka, owszem zdarzało mi się udostępniać innym moje konto, ale na pewno nie po to bo ktoś za mnie robił coś co to ja mam robić. I ty tą fotę wzięłaś od niej?
olkax3 napisał(a):
Skoro ci się coś nie podoba to wystarczy, że raz to powiesz.
Już napisałam, a teraz chciałabym zobaczyć. Gdybym chciała skorzystać z twoich usług to przecież oczywiste? Którego słowa nie rozumiesz, mogę ci wkleić definicję, jeśli masz problemy ze zrozumieniem 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 21:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
No dobrze Olkax
Mam syna w wieku dojrzewania- mam sporo cierpliwosci;)
Jestesmy zgodni co do tego,ze chcesz tworzyc ubrania w SL.
Jestesmy zgodni (uzywam tej formy by panowie nie podniesli lamentu;))
co do faktu,ze zdjecie stworzonej przez Ciebie kreacji nie reprezentuje Twoich PRAWDZIWYCH mozliwosci.
Po co sie denerwowac?
Dlaczego uzylam wyrazenia" pierwsze kroki"?
"Pierwsze kroki"-tak,z cala pewnoscia w tej dziedzinie(Nie wiem czy w SL). Sadze,ze raczkujesz-gdyby tak nie bylo, czy staralabys sie dowiedziec jak sie dodaje produkt na marketplace?(tak ,kiedy wchodze na forum -czytam wszystkie lub niemal wszystkie nowe posty)
Nie ma powodu do wstydu- my tez zaczynalismy! naprawde:)Dlatego glowa do gory i sluchaj uwaznie tej krytyki,ktora ma za zadanie Ci pomoc a nie Ci dowalic.
Jeszcze raz zycze powodzenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 22:22 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Olka, przeczytaj regulamin, gdyż ciągle łamiesz jedne z jego punktów, czyli post pod postem.

Nikt tutaj nie ma zamiaru Ciebie negatywnie oceniać, tylko daje pewne uwagi, które mogą tobie pomóc.

Co do nicka, to nie ma on nic wspólnego z tematyką wątku. skoro studio fotograficzne, to nie nicki innych forumowiczów.

Teraz się zastanawiam, czy serio brać to studio fotograficzne, czy lepiej je olać. Fajna reklama. Ale lepsza byłaby z Twoimi pracami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 22:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Dlaczego uzylam wyrazenia" pierwsze kroki"?
"Pierwsze kroki"-tak,z cala pewnoscia w tej dziedzinie(Nie wiem czy w SL). Sadze,ze raczkujesz-gdyby tak nie bylo, czy staralabys sie dowiedziec jak sie dodaje produkt na marketplace?

pierwszy raz uzywalam marketpalce to sie sytalam ale potem sama doszłam jak zadlugo czekalam na dodpowiedz .
Ale wciaz nie rozumiem bo ty tu mowisz o kreacjach a my o zdjeciach :P

Zuo napisał(a):
Parę uwag i piszesz jak człowiek, klawiaturka już zdziała? Cud czy auto naprawa?(...)
pochwal się czymś co zamknie nam buzie (ew zablokuje klawiatury). Jakieś wypasione foty czy coś? Poza tym, cięzko mi to napisać, normalnie ja coś czuję, kręcisz... Najpierw z klawiaturą, którą pewnie zaraz napiszesz że wymieniłaś, potem ze zdjęciem, które robiła koleżanka, owszem zdarzało mi się udostępniać innym moje konto, ale na pewno nie po to bo ktoś za mnie robił coś co to ja mam robić. I ty tą fotę wzięłaś od niej?

tak, cud, tak zwana zmiana komputera ze stacjonarnego na laptopa.. mieszacie jedno z drugim bo tu rozmawiami o studio,ze szukalam partnera itd.
a tam byla reklama jakiegos ciuchu wiec jesli piszesz, ze udostępniłam konto komuś zeby robił zdjecia to jestes w błedzie bo udostępniłam, zeby mogł zareklamowac co jak widac nie wyszlo najlepiej swoje ubranie .

NIE ROZUMIEM TEGO, ZE TY MYŚLISZ, ŻE JA ROBIE REKLAME STUIO , ktorego własciwie jeszcze nie ma. cały temat polega na tym, ze poprostu szukałam osoby, ktora bylaby zainteresowana wraz ze mną posiadaniem studio fotograficznego..................................................................

Ostatnio edytowany przez Madelaine, 29 Gru 2010, 10:07, edytowano w sumie 1 raz
post pod postem, cytaty dłuższe od wypowiedzi

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 29 Gru 2010, 10:08.
PostPost został usunięty przez Madelaine 29 Gru 2010, 10:08.
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 22:53 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Proszę nie pisać postu pod postem. Istnieje taki przycisk magiczny - edytuj, wystarczy edytować swój post zamiast dopisywać kolejny (tak jak powiedział Projekt, zachęcam do lektury regulaminu forum).
Proszę również o cytowanie FRAGMENTU wypowiedzi, jeżeli w ogóle jest to konieczne. W innych przypadkach wypadałoby użyć opcji "odpowiedz", a nie "cytuj".

Jutro wątek zostanie posprzątany, bawcie się dobrze.

Ps do Nem - nie, nie jestem polonistką 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 23:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Cytuj:
Ps do Nem - nie, nie jestem polonistką 8-)
Mad polonistki pożera na śniadanie. :mrgreen:

I tak zaraz przyjdzie Jacek i napisze że zrobiliście świetną reklamę dziewczynie, bo tak by pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 23:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Llorando Runo napisał(a):
I tak zaraz przyjdzie Jacek i napisze że zrobiliście świetną reklamę dziewczynie
Ejjjj! To Jacek miał to rozszyfrować :!: Image

Llorando Runo napisał(a):
Mad polonistki pożera na śniadanie.
Tu się mogę zgodzić ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 23:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
I tak zaraz przyjdzie Jacek i napisze że zrobiliście świetną reklamę dziewczynie

Przestalem to pisac bo zauwazylem, ze po moim tekscie dyskusja zamiera.
Ale nie ma co ukrywac, Studio Fotograficzne, ktore jeszcze nie powstalo, juz zapadlo mi w pamiec...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 23:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
hahahaha :D widze ze nikt mnie nie zrozumiał.
Skoro tak to trudno
Narazie wsyztkim.
Jak kogos obrazilam to sory :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2010, 23:27 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Na pewno się uda, ja zapraszam do mnie aby kilka (kilkaset) zdjęć pstryknąć. Po remoncie sadzeniu trawy, palm jest gdzie ;)
slurl.com/secondlife/Flevoland/160/240

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso