Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 16:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Neonline Avril

Witam prezentuje pierwszy światowy trailer filmu The Ch2des .
Premiera filmu Czerwiec 2011.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 05 Lis 2010, 17:36 
Bez komentarza za to materiał edukacyjny :-P

Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 18:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
[quote="DIGITALWORLD"]Bez komentarza za to materiał edukacyjny :-P

A dasz mi na programy kase?? po za tym nie umieszczaj w moim temacie filmików takich jako edukacyjny bo to poprostu inny trailer albo inaczej film... Daj mi kase na land , programy to zrobię o podobnym poziomie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 18:48 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Rozumiem, że autorem "filmu edukacyjnego" jest Digitalworld? Bo tylko wtedy widzę sens umieszczania go w tym wątku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 19:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
fast napisał(a):
Daj mi kase na land...

Myślę, że nie tylko tu chodzi o brak posiadania landu... magia polega nie na kasie, ale jeśli jej nie ma na wykorzystaniu dostępnych już miejsc, kwestia pochodzić po SL po magicznych miejscach, a nie tylko klubach. No ale czasem można wykorzystywać 24godzinne sandboksy na zbudowanie scenerii i sejwować swoja prace do inwentarza. A co do trailera... Może się mylę ale ciągle widzę to samo w każdej scenie... ludzi z bronią :) To chyba będzie film akcji z mafią, nieszczęśliwą narzeczona mafioza i superbohatera, który strzela z zamkniętymi oczyma. Jednak nie przekonało mnie to na tyle, ażeby czekać na film z upragnieniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 20:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Druidamus napisał(a):
fast napisał(a):
Daj mi kase na land...

Myślę, że nie tylko tu chodzi o brak posiadania landu... magia polega nie na kasie, ale jeśli jej nie ma na wykorzystaniu dostępnych już miejsc, kwestia pochodzić po SL po magicznych miejscach, a nie tylko klubach. No ale czasem można wykorzystywać 24godzinne sandboksy na zbudowanie scenerii i sejwować swoja prace do inwentarza. A co do trailera... Może się mylę ale ciągle widzę to samo w każdej scenie... ludzi z bronią :) To chyba będzie film akcji z mafią, nieszczęśliwą narzeczona mafioza i superbohatera, który strzela z zamkniętymi oczyma. Jednak nie przekonało mnie to na tyle, ażeby czekać na film z upragnieniem.

Mylisz sie.. ten trailer byl robiony od godziny 11 do 16 co 2-3 dni nowy robie...
A o czym bedzie film przekonasz się w innym trailerze. Bedzie ich 20.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 21:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
20 zwiastunów ktoś tutaj przesadza bo jest zasada "1-wszego wrażenia nigdy nie zmienisz" i Pro robią 1 co najwyżej 2 zwiastuny max 2 minutowe - co racja filmu tego zwiastuna nie obejrzałem i pewnie nie obejrzę :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 22:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Mysle fast,ze jestes na dobrej drodze- nie zniechecaj sie.Daj sobie kilka dni przerwy, przemysl obraz, przemysl scenariusz- i napewno bedzie coraz lepiej.Moje osobiste zdanie- nie krec calych animacj ava- wygladaja tak sztucznie,ze plakac sie chce-pokombinuj cos z tym (jezeli sie da) potnij , moze jakies zblizenia?moze bardziej skrupulatnie opowiedziana historia? bo dla przecietnego zjadacza chleba wcale nie jest to takie jasne.Powodzenia:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lis 2010, 22:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Blanca Carter napisał(a):
Mysle fast,ze jestes na dobrej drodze- nie zniechecaj sie.Daj sobie kilka dni przerwy, przemysl obraz, przemysl scenariusz- i napewno bedzie coraz lepiej.Moje osobiste zdanie- nie krec calych animacj ava- wygladaja tak sztucznie,ze plakac sie chce-pokombinuj cos z tym (jezeli sie da) potnij , moze jakies zblizenia?moze bardziej skrupulatnie opowiedziana historia? bo dla przecietnego zjadacza chleba wcale nie jest to takie jasne.Powodzenia:)

Pracujemy nad tym. Ale to bardzo dużo pracy. Animacje. Ruchy pojazdów itd..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lis 2010, 09:05 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
fast napisał(a):
A dasz mi na programy kase??

Po co programy? uwierz, ze jakbys sie przylozyl to bys zrobil dobry film.

fast napisał(a):
Daj mi kase na land, programy to zrobię o podobnym poziomie.

Ok, dam ci 1ls, pojdz na sandbox z returnem 24h.
Zrobisz wtedy na podobnym poziomie?
Watpie...

Zamiast zrobic 20 zwiastunow zrob jeden dobry, i nie rob go 5h tylko caly dzien. Ale to moze juz do nastepnego filmu bo tym trailerem zrobiles zle pierwsze wrazenie.

co do filmu... przyloz sie chociaz do niego. mam nadzieje ze bedzie co ogladac, a nie reklamy, wszedzie ogien, kilka samochodow, strzelanina...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lis 2010, 09:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
fast napisał(a):
Mylisz sie.. ten trailer byl robiony od godziny 11 do 16 co 2-3 dni nowy robie...
A o czym bedzie film przekonasz się w innym trailerze. Bedzie ich 20.

Hmm, a czyż trailer to nie urywki filmu, scen filmu ciekawie skomponowane? A nie sceny których nie będzie w filmie. Jak przedmówcy. Zrób jeden a porządny trailer z wykorzystaniem scen z przyszłego filmu. A potem zajmij się filmem. Albo odwrotnie... zajmij się wpierw porządnie filmem, podczas kręcenia wykorzystaj sceny do trailera. Bo jeśli następne 19 trailerów będzie takie jak ten pierwszy, to zniechęcisz. Może i masz zapał, ale sam pomyśl jakbyś miał oglądać trailer jakiegoś przyszłego hitu w TV czy w kinie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lis 2010, 17:09 
Dołączenie:
Sierpień 2007
fast, ale jakich programow i ile lindenow potrzebujesz ,aby nie robic głupich błędów w angielskim? Juz w pierwszym zdaniu. "experyment" a powinno byc "experiment", albo "Santa Grall" powinno byc raczej "Holy Grail" itd. No i ten nadchodzacy syn w poprzednim klipie. Tez nie znam angielskiego perfekcyjnie ,ale wszystko mozna skonsultowac zawsze z kims kto sie zna.

A ten zwiastun nie podoba mi sie, ani ciekawy, ani dobrze zrobiony. Ale to juz rzecz gustu , moze to dla bardziej inteligentnych widzow i nie rozumiem :)

na koniec krotka definicja zwiastunu:
Zwiastun filmu – krótki film zmontowany z fragmentów filmu fabularnego (najciekawszych, najdynamiczniejszych czy najzabawniejszych), będący jego zapowiedzią i jednocześnie reklamówką. Zwiastun z reguły jest wyświetlany w kinach, rzadziej w telewizji. W żargonie filmowców zwiastun nazywany jest też z niemiecka: forszpan (niem. Vorspann) lub z angielska: trejler (ang. trailer), w potocznym żargonie także (z ros.) zajawka.

Czyli najpierw film a pozniej zwiastun, a nie najpierw zwiastuny ,a pozniej ze zwiastunow film.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lis 2010, 18:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ale tak robie ucze się z każdym trailerem. Ale coś robię staram się jak moge.
Co do programów używam darmowych np GIMP czy windows movie marker. Nie jestem złodziejem i nie używam pirackiego nic.
A co do LL to wydatków dużo jest ale nie chce od was ani grosza za to. Każdy może pomóc ale to jego wola. Bez kasy i tak sobie poradzę.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 07 Lis 2010, 21:33.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu
PostWysłany: 08 Lis 2010, 13:11 
fast napisał(a):
DIGITALWORLD napisał(a):
Bez komentarza za to materiał edukacyjny :-P

A dasz mi na programy kase?? po za tym nie umieszczaj w moim temacie filmików takich jako edukacyjny bo to poprostu inny trailer albo inaczej film... Daj mi kase na land , programy to zrobię o podobnym poziomie.

Nie bez powodu uznałem ten filmik za edukacyjny. Przyjrzyj się jak są zrobione ujęcia biegu dziewczyny i przejścia między ujęciami. Jak na film akcji powinieneś dodać więcej dynamizmu kręconym scenom. Choćby w scenie z samochodami. Oczywiście możesz śmiało olać moje i innych uwagi. W końcu to twój filmik, twoja wizja artystyczna i twoja ciężka praca. Jestem pełen podziwu dla Ciebie za to że podjąłeś się tak trudnego zadania jakim jest nakręcenie filmiku. Co do landów, rekwizytów, animacji, skryptów pytaj się ownerów o pomoc. Jeszcze nie zdażyło mi się aby owner zabronił mi filmowania na swoim landzie. Wiekszość potrzebnych rzeczy przy produkcji filmu dostaniesz w SL za darmo, wystarczy obiecać ownerowi że jego imię i nazwisko znajdzie się w napisach czołowych lub końcowych.

Madelaine napisał(a):
Rozumiem, że autorem "filmu edukacyjnego" jest Digitalworld? Bo tylko wtedy widzę sens umieszczania go w tym wątku.

Niby dla czego? Czy muszę poświęcić 2 tygodnie na nakręcenie filmiku aby pokazać o jakie ujęcia mi chodzi, skoro ktoś już taki filmik nakręcił?

Nie podano
PostWysłany: 08 Lis 2010, 13:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Gdybyś do przesłanego filmu od razu dodał komentarz, wszystko byłoby w porządku. Samo kiwanie palcem i podsyłanie "filmu edukacyjnego" miało mniej więcej tyle sensu, co pokazywanie autorowi amatorskiego filmiku nakręconego komórką fragmentów filmów Spielberga.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lis 2010, 16:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Clarysa Whitfield
Eee.. Święty Graal i mafia? To jakby trochę niespotykane połączenie :lol:
Kasa i land nie są wcale konieczne do zrobienia czegoś ciekawego, a już z całą pewnością nie land. Jak powiedział Dru, w SL jest MULTUM świetnych landów, a jeżeli musisz coś rezować, możesz użyć dobowych sandboxów. Programy jakimi dysponujesz również w zupełności wystarczą, wystarczy je dobrze opanować. Osobiście nie jestem specjalną fanką SLowych filmideł. Jakoś nigdy nie widziałam żadnego, który zrobiłby na mnie wrażenie.
Co do angielskiego i rażących błędów. Jeśli masz wątpliwości odnośnie tłumaczenia, mogę ci pomóc - studiuję anglistykę ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lis 2010, 16:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
Clarysa napisał(a):
Jakoś nigdy nie widziałam żadnego, który zrobiłby na mnie wrażenie.

Specjalnie dla Ciebie Claryso ;)

Nakręcony i nagrany kilka lat temu :) i akurat przypasuje do najbliższych świąt :)

A tu polska bajka:
Part1

part2

Ach wspomnienia :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2010, 17:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
C Nishi napisał(a):
Czyli najpierw film a pozniej zwiastun, a nie najpierw zwiastuny ,a pozniej ze zwiastunow film.
Generalnie tak powinno być. Ale chyba nikt nie przypuszczał (ja na pewno nie, siedząc w prawie pustej sali kinowej) na jednym filmie Rodrigueza że zwiastun który pokazany został jest czymś innym niż filmowym dowcipem przed filmem właściwym, a jak się okazało powstał jednak później – „Machete”. :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2010, 19:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Czepiacie się Fast'a a popatrzcie na beznadziejność scenariusza choćby ostatniego Indiany Johnsa. Ilość debilizmu na kwadrans jest po prostu powalająca.
Przykłady
- Tajny magazyn, w którym znajduje się m.in w/w Święty Grall (który jakoś zupełnie nie interesuje Rosjan) a także inne cenne artefakty znajduje się nieopodal poligonu przeznaczonego do testowania broni jądrowej. Ot tak dla bezpieczeństwa.
- Podobnie obok znajduje się poligon doświadczalny dla nowych modeli silników odrzutowych
- Magnetyczne właściwości artefaktu objawiają się oczywiście po rozwaleniu izolujących je drewnianych desek. Wiadomo. że drewno świetnie blokuje pole magnetyczne.
- Bezpośredni wybuch atomowy można przeżyć chowając się w lodówce, w końcu przecież jest z ołowiu :mrgreen: Tylko on się jakoś nie topi w wysokich temperaturach.
- Gdy zgłosisz się po tych wszystkich przeżyciach (ucieczka rosjanom i bombie atomowej) do władz - od razu zostaniesz uznany za szpiega, czemu? Bo tak.
A to tylko pierwszy kwadrans, potem jest jeszcze gorzej. Więc odrobina wyrozumiałości dla Fasta ;)

Ostatnio edytowany przez Zuo, 10 Lis 2010, 19:55, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 10 Lis 2010, 21:56.
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2010, 20:17 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zuo napisał(a):
- Tajny magazyn, w którym znajduje się m.in w/w Święty Grall (który jakoś zupełnie nie interesuje Rosjan)

Ja tam widziałem raczej arkę przymierza w tej rozwalonej w między czasie skrzyni... dość łatwo rozwalonej (spróchniałe drewno :?: )

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2010, 20:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
heh, fakt :) Nie ta część ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Lis 2010, 12:08 
Clarysa napisał(a):
Jakoś nigdy nie widziałam żadnego, który zrobiłby na mnie wrażenie.

Hmm dla kobiety polecam filmik nakręcony przez polkę: ;-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso