Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 14:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Eliza Genna
No bo was to może nie wkurza! A wręcz przeciwnie jeszcze was cieszy! Mad.. Prosze Zamknij ten Temacik... Projekt jest już w budowie więc wasze komentarze nic nie zdziałają...
Dziękuje miło było... :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 16:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
O zamknięciu wątku decyduje administracja forum lub założyciel tematu. W tym przypadku ja zakładałam temat, dzieląc inny na dwa.

Nie widzę powodu, żeby go zamykać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 18:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
No dobra... Ale ty Mad nie pomagasz w budowie ani nie angażujesz się. W tych sprawach ja i Mxx dowodzimy więc prosimy abyś zamknęła ten temat ponieważ nie ma najmniejszego sensu pisania w nim postów które zresztą też nie bedą już miały sensu bo PROJEKT jest już ZATWIERDZONY.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 18:23 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mati Verne
Oj Eliza to ty nic nie widzisz?? Przecież to jest czysta złośliwość! Każdy wie że nie ma już sensu tu pisać i nawet dochodzi do off-topow!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 18:25 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ależ przecież to nie jest wątek na temat ewentualnego ZATWIERDZENIA lub nie projektu budowy Second coś tam. Prawda?
Dyskutować na temat projektu mamy prawo, bez względu na to, czy został ZATWIERDZONY czy nie. Tak, jak do dzisiaj zdarza nam się wspominać projekt znacznie ważniejszy dla historii polskiego SL, jakim niewątpliwie była Second Poland.
Na tym polega forum 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 18:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Tylko żeee... Kochana Moderatorko to nie jest temacik Second Poland-Wspomnienia tylko Second Przemysl/podkarpacie-Dywagacje... A i to napewno nie bedzie Second "Coś" bo nazwe ustalamy jeszcze inną!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 18:46 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Maciek6 Szczepanski
Odchodzę z SL a tu takie rzeczy się "rodzą". To tak jak zawsze gdy kończyłem szkołę zaczynali ją remontować :oops:
No nic Eliza powodzenia życze :-) PS: Nie zrób z tego PC bo to na dobre nie wyjdzie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 19:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Zakazanie komuś dyskusji, szczególnie w sposób jaki zrobił to Mxx nie tylko nie odnosi skutku, odnosi dokładnie odwrotny skutek. Ponieważ projekt jest rozwijany, co z pewnością wszystkich cieszy, wątek się przyda gdy region zostanie udostępniony publicznie. 1 zasada internetu, która jak zwykle się sprawdza, wszystko co jest do niego wrzucone zostaje na zawsze. Przekonały się o tym nie tylko pojedyncze osoby ale i największe korporacje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 20:01 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Suuuuupeeeer!
moze na to nie wpadlas ale jestem juz dorosly i sam podejmuje decyzje... wiec napisalem to co chcialem.
Na tym polega forum. ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 21:36 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Suuuuupeeeeer!
Ale czy ktoś Ci zabrania pisać tego co chcesz, w sposób jaki chcesz?
Na tym polega forum!

Chcecie zamknąć temat ? To ja założę nowy i nic wam będzie do niego ;P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2010, 21:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
MxX napisał(a):
moze na to nie wpadlas ale jestem juz dorosly i sam podejmuje decyzje

No nie, widać za dobrze się maskujesz :mrgreen: Nie popsujesz mi nastroju, zresztą w razie czego mam czekoladę i nie zawaham się jej użyć :mrgreen:
Dobrze prawisz Deso ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 06:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Deso i co z tego że założysz? Skoro nie masz pojęcia o projekcie ani gdzie jest on realizowany....
Budować tech raczej nie pomagasz :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 08:23 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Mgielka Moorsider
*Mgielka w sumie nie ma nic do dodania, patrzy tylko na daty postów. Ostatni post z serii "niektórzy zalecają ostrożność/jadą po Elzi" (zależnie od puntu widzenia): 10 lipca. Post Elzi w klimacie "Mad zamknij ten temat": 13 lipca.
*Mgiełka myśli... długo... dochodzi do wniosku, że gdyby nie post z 13 lipca pewnie nie byłoby 6 strony tematu aż do otwarcia simu...
Ale jest dopiero rano... Może to błędne wnioski... Heh

Powodzenia dla wszystkich optymistów i pesymistów mi jest w sumie wszystko jedno czy powstanie nowy sim, kiedy powstanie, jaki będzie miał trafik i jak długo się utrzyma, jeśli jego masterzy będą się foszyć i straszyć przechodniów to ja i tak nie będę tam bywać 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 08:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
A czy ja kogoś straszę? Nic nie powiem -.-

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 09:00 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
:evil: :twisted: :evil: :shock: Eliza boje się ciebie xD Nie no ludzie wy się chyba serio nudzicie xD Nie macie co pisać i ten temat nie ma sensu to sie was pierdoły czepiają

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 09:10 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Oj i poco wy się wkurzacie i urządzacie kłótnie... Przecież z tego itak nic nie wyjdzie... Eliza serio uwierz mi... Jeżeli jeszcze nie zainwestowałaś w nic tej kasy! Kup sobie lepiej ubrania jakieś wy kobiety to lubicie. A jak bardzo chcesz zarządzać to staraj się o Menagera w jakimś klubie albo załóż swój klub co jest tańsze. Nie zabraniam ci wręcz przeciwnie chce pomóc. Przeżyłem SP i PC zresztą my wszyscy widzieliśmy jak to upada. Bigos się jeszcze jakoś trzyma choć z nim też nie jest tak dobrze. Eliza żebyś nie żałowała.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 11:19 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Ueee... Przeżyłem SP Przeżyłem SP... Gadanie :-| Co to ma do SP?? To nie będzie to samo... Inne budynki i Kluby.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 11:22 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Jakie gadanie?? Zresztą mi nie chodzi o to że będą inne budynki ona może tam sobie różowe słonie postawić.... Mi chodzi o to że ciężko będzie jej się utrzymać. Zresztą ludzie nie będą tego landu odwiedzać za często jak nic w nim nie będzie robione. Ludzie lubią pobawić się w jednym wolno stojącym klubie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 11:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A ja bym z chęcią już teraz się na tamten region teleportował, aby zobaczyć, jak idą prace budowlane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Przemyslanie rozgrywają was marketingowo jak chcą a wy się dajecie:)
Najpierw sterowana plotka, potem lekka afera, do tego prowokacja z atakiem na krytyków a wszystko otoczone mgła tajemnicy. Marketingowo piątka z plusem! Temat ciagle na topie i nawet ja nie mogę się doczekać tego Przemysla:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:25 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Nie oszukujmy sie... Co może być założe się że to tylko była niepotrzebna kłotnia... Eliza a jak teraz wyjdzie że to rzeczywiście nie prawda to zryjesz sobie tak reputacje że usunięcie konta z SL nie pomoże =/.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:29 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Jak dla mnie to może ona t orobić nawet na openSimie*. Temacik przynajmnije rozruszał forum i jest co czytać.

* OpenSim można potem udostęnić, więc jakaś metoda jest

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:35 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
A co to jest ten Open Sim??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:36 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Jacek napisał(a):
Przemyslanie rozgrywają was marketingowo jak chcą a wy się dajecie:)
Najpierw sterowana plotka, potem lekka afera, do tego prowokacja z atakiem na krytyków a wszystko otoczone mgła tajemnicy (...) nawet ja nie mogę się doczekać tego Przemysla:)
Jacku, może i tak, gorzej jak efekt końcowy rozczaruje. W końcu bez planów, zdjęć, umiejętności i doświadczenia raczej trudno zrobić coś co zachwyci. Sukces będzie wtedy, gdy faktycznie wyjdzie coś fajnego.
P.S. Sarkazm opanowałeś do perfekcji :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:37 
Dołączenie:
Lipiec 2008
http://opensimulator.org -tam znajdziesz odpowiedź, a raczej to już jest odpowiedzią. Też bazuje na tym samym silniku co SL

Ech, znowu się offtop zaczyna robić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Nem napisał(a):
W końcu bez planów, zdjęć, umiejętności i doświadczenia raczej trudno zrobić coś co zachwyci

A kto ci Nem powiedział że nie mamy planów ani zdjęć? Umiejętności też mamy bo mamy dobrych budowniczych.
Nem skoro nic nie wiesz o Projekcie to po co te wypociny?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:46 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Elzia.gen napisał(a):
A kto ci Nem powiedział że nie mamy planów ani zdjęć?

A macie? :mrgreen: Trochę wcześniej przeczytałam, że zdjęcia i plany raczej nie są potrzebne bo i po co? Pożyjemy, zobaczymy czy faktycznie są tacy dobrzy, po co się denerwujesz? Przecież już wszystko w realizacji a w dniu otwarcia wszystkim szczęki z zawiasów wypadną :shock:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 12:57 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
projekt napisał(a):
Ech, znowu się offtop zaczyna robić.

dzieki naszym wspanialym kobietom, mad i nem i tak juz sie zrobil wieeeelki offtop... wiec mow co chcesz. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
MxX offtop który cytujesz odnosi się do OpenSima nie do wątku głównego którym są dywagacje na temat waszego projektu. Czytanie ze zrozumieniem jest dla niektórych naprawdę problemem, ehhh.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:12 
Dołączenie:
Lipiec 2010
HaH Taka Afera się szykuje że chyba wróce do SL hahaha xD Jakby to mój dziadek powiedział: Koniec świata!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:20 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
moja babcia by powiedziala: Armagiedon! :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:23 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
A chwile temu ktoś tu piszczał o Off-topie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 15:34 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Selena Facioli
Hmm... Czyli nic z tego nie będzie? A ja myślałam że przeżyje jakiś polski land xD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 21:24 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
nick w SL: Kuba Gant
Człowiek pojedzie w Bieszczady a tu 3 nowe strony na forum

Super!

A jeszcze lepsze jest rozczarowanie, że nic konkretnego nie ma nowego tylko kłótnie, „Kto kogo obraził jak ten jego obraził, bo ten wcześniej go obraził, bo ten obraził go w innym wątku, bo tamten go obraził na IM a jeszcze wszyscy zaczynają jeździć po moderatorce".

Nikogo tu nie krytykuje tylko... ergh... Piszcie Sobie, co chcecie, :) ale ja tu sensu nie widzę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 07:47 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Mówiłem im! Przecież nic z tego nie będzie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 11:43 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
nick w SL: Kuba Gant
Dostałem linka do gazetki w której jest wywiad z Elizą na temat owej inwestycji...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 12:06 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
to ja bym poprosil linka na IM albo PW. chetnie przeczytam. o ile to nie jest artykul na temat taboo ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
http://esladies.blogspot.com/ o matko wielka tajemnica :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 13:56 
Dołączenie:
Lipiec 2010
No ciekawe co Pani Budownicza powiedziała do gazety :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 14:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Cytuj:
Witam wszystkich czytelników i zapraszam do przeczytania wywiadu z Kobietą, która nie poddała się krytyce – Elizą Genną. Już tłumaczę owy wstęp: Wszystko zaczęło się na forum polskiej społeczności – tam użytkownik noszący identyfikator „MateOs” przywitał się kulturalnie zaznaczając, iż pochodzi z Przemyśla (miasto na Podkarpaciu). I takim oto sposobem na forum zaczęli się wypowiadać użytkownicy pochodzący z owego Kazimierzowego Grodu. I tu narodził się pomysł stworzenia… Second Przemyśl. Pomysł następnie ewoluował w Second Podkarpacie a aktualnie… o to zapytamy Elize Genną – organizatorkę budowy nowego miejsca w Wirtualnym Świecie. Wspomniałam także o atakach – na forum owym natychmiast zaczęto odradzać jej inwestycję tłumacząc (całkiem sensownie) brak perspektyw… jednak my kobiety stawiamy na swoim. Oczywiście życzymy wielu sukcesów i jak największej liczby odwiedzin landów!

Ktoś tu - poza samą zainteresowaną - atakował, a może - poza samą zainteresowaną - tłumaczył (całkiem sensownie) ???

Poziom informacyjny taki sam, jak poziom rzetelności dziennikarskiej :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 14:37 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Ooo Nawet o mnie piszą... Zaraz ktoś pozwolił na umieszczenie takowego mego Nicku w tym Artykule? 500L$ się należy!
:evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 21:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
A nie mówiłem, ze to dobra strategia marketingową? Czy jakaś parcela miała swój artykuł ZANIM ujrzała światło dzienne?!:)
Aby podtrzymać zainteresowanie doradzam teraz jakiś konflikt w zespole budowniczych połączony z ładnym flejmem na forum - nic nie wzbudza większego podniecenia niż flame!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 21:49 
Dołączenie:
Luty 2009
Piszesz tak bo dostaniesz bank ;(, przekupili Cie...;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 22:00 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
MateOs juz usuneli twoj nick z artykulu :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2010, 01:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Eris Hawker
Szczerze to miałam nie komentować tego wątku i długi czas się z tym wstrzymywałam, ale chciałam o coś zapytać Elizę, a przy okazji się wypowiem na temat pomysłu założenia miasta.
Może ktoś już o tym pisał, może było to mówione.. jak nie doczytałam to wybaczcie.

Elizo, czy na Waszym landzie będzie można wynająć jakiś lokal czy coś w tym stylu, na pub? Być może byłabym zainteresowana. :) Wiem, że na pewno będą sklepy, ale na pub bym się szczególnie połasiła.

A co do samego pomysłu - chyba dobrze, że powstaje coś nowego. Ostatnio sporo polskich landów zniknęło.. Właściwie to jej (ich) sprawa, jeśli coś tworzy. A jak wyjdzie to zobaczymy. Moim zdaniem ważne są ambicje i chęci tworzenia czegoś, gdyż zapewne ona nie robi tego tylko dla siebie, jeśli to wypali to na pewno ktoś będzie z tego korzystał. Ja tam się cieszę, nie krytykuję, nie odradzam.. życzę jedynie powodzenia. ;)

Do Was, drodzy krytycy, też nic nie mam. Po prostu wyraziłam swoją opinię, jak większość z Was.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2010, 11:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Eris Tak jak najbardziej :-).
Ludzie zaczyna się off-top robić :D Nie piszcie w tym wątku o tej gazecie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2010, 11:28 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Byłem sławny parę godzin :-)... Sława przemija...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2010, 12:56 
Dołączenie:
Maj 2007
Elzia.gen napisał(a):
Eris Tak jak najbardziej :-).
Ludzie zaczyna się off-top robić :D Nie piszcie w tym wątku o tej gazecie

Może jestem głupi, może nie potrafię czytać ze zrozumieniem, ale...
info o artykule zostało tutaj podesłane, ponieważ jest w nim wywiad dotyczący Second Podkarpacia/Przemyślą/Czegoś. Ten temat dotyczy Second Podkarpacia/Przemyślą/Czegoś. Gdzie tu offtop ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2010, 14:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Eris Hawker
To świetnie, Elizo. :)
Ja myślałam o otwarciu czegoś, ale właśnie w stylu pubu bądź małego lokalu, gdzie można byłoby spotkać się za znajomymi, pogadać, potańczyć.

Jeszcze trochę czasu jest do końca września, ale jak coś to będę się z Tobą kontaktować in-world. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2010, 13:42 
Dołączenie:
Lipiec 2010
No i tak jak myślałem... Temat ucichł i spadł na dno Listy wątków

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2010, 17:02 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
a ty go podniosles na szczyt. brawo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2010, 21:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Jacek napisał(a):
A nie mówiłem, ze to dobra strategia marketingową? Czy jakaś parcela miała swój artykuł ZANIM ujrzała światło dzienne?!:)

/me podnosi rękę "Ja wiem!"
Jacku, zapomniałeś już o kochanym slexpressie? Był tam artykuł o simie Polska - bo tak zdaniem owej "gazety" miało nazywać się późniejsze Polish Community. Wtedy poza garstką osób nikt nie wiedział że coś powstaje a artykuł mimo to się pojawił (swoją drogą ciekawe która z hmm bodajże 5 osób się wygadała ^^).

Resztę postów skomentuję krótko. Żyjemy w czasach wolności słowa, poglądów itd. więc każdy, bez wyjątku, ma prawo wypowiadać się na dowolny temat :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2010, 22:36 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Shilla, może nie podam konkretnych przykładów, ale niestety nie o wszystkim można pisać, bo czasami można otrzymać parę lat pozbawienia wolności... nawet jeżeli jest to głupi żart.

A co do pisania o czymś, czego jeszcze nie ma. Ja w wielu rozmowach pisałem i mówiłem o swoim mieście. Tak, regionu nie ma, a projekt z tym związany ciągle jest rozwijany i przygotowywany... I ostatnio znowu modyfikowany.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2010, 18:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Chyba mieliście racje że nic z tego nie będzie :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2010, 18:51 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Fiu... Fiu... Fiu... Czyżby Kobieta Pracująca się poddała? Heh Eliza mądrze postąpiłaś :-)
To się zapowiadało od razu że nic z tego nie będzie... No Elizo teraz wstyd na Second Ulice wyjść. Nie??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2010, 18:52 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Selena Facioli
NIEEEEEEEEE!!! A myślałam że będę świadkiem nowej Polskiej historii :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2010, 20:33 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Eliza nie jest źle. Właśnie zdobyłaś trochę doświadczenia w pewnych aspektach SL. Mogłaś nas posłuchać, ale doświadczenie zdobyte osobiście jest cenniejsze. Możesz je teraz wykorzystać przy mniejszym projekcie a kiedyś jeśli uznasz już, że jesteś gotowa spróbujesz jeszcze raz. Głowa do góry ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2010, 20:51 
Dołączenie:
Maj 2007
A ja myślę, że to ściema tylko taka, żeby już nic tutaj nie pisać o tym, a we wrześniu nas zaskoczy !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2010, 08:57 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Selen napisał(a):
A myślałam że będę świadkiem nowej Polskiej historii :(

Second Life ma tę przewagę nad pierwszym życiem, że w znacznym stopniu sami możemy tę historię tworzyć. Mając naprawdę realny wpływ na to, jak wygląda polskie SL.
Można również kompletnie nic nie robić, co większość z nas z pasją realizuje ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2010, 09:10 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Można też (przy nadmiarze nudy) na OpenSimie coś wybudować i potem do SL przenosić te lepsze rzeczy (nie piszę o tzw. backup-ie danych, tylko o towrzeniu projektów w SL).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2010, 20:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Neme ma racje, nauczylas sie niemalo, zaslynelas w SL, mialas wywiad w prasie, 8 stron postow na forum - teraz z pewnoscia dasz sobie rade w niejednym projekcie! ( co nie znaczy, ze trzeba sie od razu obrazac na ludzi, ktorzy daja rady. Rad oczywiscie nie nalezy sluchac.
Chyba ze racje ma Deso i to kolejna sciema marketingowa...
A co nie wyszlo? Fundusze?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2010, 21:15 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
co nie znaczy, ze trzeba sie od razu obrazac na ludzi, ktorzy daja rady. Rad oczywiscie nie nalezy sluchac.

Jednak trzeba uczciwie napisac ,iż rady niektorych osob na forum mozna o kant d... , ale przynajmniej sa inni ,ktorzy daja w wiekszosci sensowne rady i zgodne z prawda , co jako tako ratuje to forum :] tylko nowi na forum nie zawsze potrafia przefiltrowac posty na forum, kto zawsze pisze calkiem od rzeczy ,a kto sie zna w danym temacie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2010, 21:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Fundusze Jacku Były gotowe od miesiąca na ten "skok". No Ale pomyślałam że jeszcze nie jestem gotowa tak jak napisała Nem :-) Może założę na dobry początek jakiś klubik :P Pieniądze nie zostały jeszcze wydane więc...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2010, 22:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
To było prawie na miarę „zimnej syntezy jądrowej” (zimna fuzja) którą to syntezę ogłosiło 11 lat temu dwóch naukowców a świat nauki to „łyknął”. :mrgreen: Jednym słowem wielką burza w szklance wody. ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso