Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 18 Maj 2010, 15:50 
http://missvirtualpoland.wordpress.com/

Nie to, zebym sie czepiala :P

Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 17:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nie ma się czego czepiać.
A za to warto poczytać, jeżeli oczywiście chce się głosować. Dużo mówiąca lektura.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 17:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
A może warto policzyć? Tak, mam dziś zły humor, jestem stara, zmokłam, zmarzłam i przemoczyłam buty, więc się czepnę.
Jak wiadomo I nagroda w konkursie to 7000L$ + prezenty oraz druga 3000L$ plus mniej prezentów.
Na nagrody składa się 12 firm /sklepów. Tylko czy na pewno się składa?
Cytuj:
6. Po otwarciu głosowania dla publiczności, możesz namawiać swoich znajomych do oddawania głosów na Ciebie. Jeden głos kosztuje 10 L$ i nie ma limitów, każdy może głosować kiedy chce i ile chce, wedle uznania. Możecie również głosować same na siebie.

Zadałam sobie trud i pomnożyłam liczbę wszystkich oddanych głosów przez 10L$ i co mi wyszło? Iż już pierwszego dnia organizatorzy zebrali 4890 L$ a więc niemal połowę sumy nagród.
Można spokojnie założyć, że do dnia 11 czerwca suma ta wzrośnie wielokrotnie choć po półfinałach z pewnością będzie rosnąć wolniej (mniej kandydatek), a może nie?

Wg mnie konkurs powinien się nazywać Miss Wirtualnej Reklamy i to jakiej skutecznej. 12 firm/ sklepów za niewielkie pieniądze ok 834l$ ma darmową reklamę, zwrot kosztów, pewnie niewielki, ale jednak zysk wymierny (w kwocie lindenów) i mniej wymierny w liczbie klientów, którzy zainteresują się daną firmą/sklepem. Oczywiście nie znam szczegółów ustaleń między organizatorami a sponsorami, to tylko moje spekulacje.

Zabawę mają też kandydatki na Miss. Świetnie, jest konkurs, jest zabawa, emocje... Czy na pewno?
Przejrzałam sobie fotki. Powiedzmy sobie szczerze. Ponad połowa kandydatek nie umie robić zdjęć z dobrze oświetlonym awatarem. Ponad połowa kandydatek nie ma lustra. Naprawdę ładne awatary mają minimalną liczbę głosów.

I tak właściwie kto wygrywa? Najładniejszy awatar? Czy ten który ma najwięcej bogatych znajomych? Bo już widzę, że przewaga tych drugich jest druzgocąca. Czy aby na pewno ten sposób głosowania jest uczciwy?

Ale liczy się zabawa :) I naiwność.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Maj 2010, 18:04 
Masz racje Madelaine.
Szkoda tylko, ze to czy kandydatka przedzie do nastepnego etapu zalezalo od ilosci klikniec za 10l.
Ale z checia zobacze same wybory kierowane juz przez glowne jury.

Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 18:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Irene1 Daviau
Wręcz nie mogłam się powstrzymać od komentarza pięknych kandydatek na mis polskiej społeczność, a już jak Se poczytałam, co Panie Pisza o sobie, proszę uwierzyć opadłam na fotel a ręce o Malo nie rozbiły klawiatury toż tak wszechstronnie inteligentnych, mądrych osób ja nie widziałam, nie czytałam
1/jestem zajebista, dlatego powinnam być wygrać, lub można mnie spotkać w klubie takim, a takim cyt., Dlaczego zasługuje na tytuł, …dlatego ze znam swoja wartość, wiem, co jest piękne, zwracam uwagę na takie detale jak kolor paznokci naskórka odcień ust itp.… i mam bogate wnętrze.. A to powinno być docenione jak osoba może wiedzieć, co to jest piękno po naskórku paznokci?Czy słowa pisane są aż tak dla owych pań nie zrozumiale?
2/Staram się się być osoba skromna, dlatego nie będę rozpisywać się o mojej piękności czy inteligencji, chciałabym zostać Miss Poland
Jestem skromna, ale podkreślam nie będę pisać o swej piękności inteligencji……
3/Najczęściej w SL przebywam w pubach i miejscach bardzo zaludnionych no tak, bo jak mawiała moja babcia pod latarnia najciemniej

Przeczytałam dokładnie każda wypowiedz tzn. swa osobista reklamę i maja panie szczęście ze nie jestem jednym ze sponsorów, ponieważ po tej lekturze nie zakwalifikowałaby się żadna z Pan, ale to konkurs jak wspomniała kol Nemezis na ilość znajomych w kontaktach i znajomych znajomy  szkoda ze Polskie konkursy SA Tylka na ilość znajomy, a nie, na jakość: jestem szczerze zasmucona takim faktem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 19:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Zapomniały o pokoju na świecie ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 19:51 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Mnie też bardzo zaniepokoił ten brak troski o pokój na świecie.
Niedobrze też się stało, że żadna z kandydatek słowem nie wspomniała o głodnych dzieciach i porzuconych zwierzątkach ani tez o porzuconych dzieciach i głodnych zwierzątkach :-|

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 20:11 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Dobrze, że jak zwykle olałem konkurs, w którym wygrywa:
- osoba, która ma najwięcej kumpli,
- osoba, która ma najwięcej bogatych kumpli,
- osoba, która sama jest bogata,
- jakiś kreator, który stworzył ubrania/włosy/skina itp

:)
Nie wiem dlaczego te konkursy 'miss' są tak popularne w SL, skoro prawdę mówiąc, podobnie jak w RL nie wybiera się i tak najpiękniejszej (bo najpiękniejsza może siedzieć w małej wiosce w górach, a bogaci ludzie z jury nie mają pojęcia o jej istnieniu :P).
Wiem, że pewnie wiele osób z tego forum uważa mnie za kogoś dziwnego, bo nie śmigam po waszych klubach, ale na szczęście patrząc po poprzednich postach, w niektórych kwestiach macie podobne zdanie do mojego :)

ps.
kurcze, nie żebym był nietolerancyjny itp, ale dlaczego większość z kandydatek jest pomarańczowa lub brązowa ?
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 20:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Zawsze mnie ciekawilo dlaczego konkursy Miss zawsze wzbudzaja takie emocje, zwlaszcza u Naszych Pan? :)
Zakrecila mi sie lezka w oku na wspomnienie poprzednich viewtopic.php?f=1&t=3295&start=0&hilit=Miss+Polonia
Dam sobie glowe pikselowa uciac, ze lada moment pojawi sie post, iz Wybory sa ustawione. O co zaklad? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 20:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Może być. Będą jeszcze lepsze od poprzednich, skoro najpierw opłacone, a potem ustawione ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 20:29 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Wiem. Do następnego konkursu zgłoszę swojego avatara (kto mnie widywał, to wie że to piękność :P), a później oddam na siebie 50 tyś głosów :P

A niech są ustawiane, jeżeli komuś to ma sprawić radość, bo w sumie dochodzę do wniosku, że to jednak o to chyba chodzi :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 20:33 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ja odradzam zakłady z Jackiem. Ani połowy Podexu ani renty do dziś nie zobaczyłam ^^ viewtopic.php?f=1&t=2677&p=53634&hilit=rente#p53634

Swoją drogą konkurs powinien mieć jednak nazwę rozszerzoną "Miss Virtual Poland lub Skutecznego PR"
Cytuj:
6. Po otwarciu głosowania dla publiczności, możesz namawiać swoich znajomych do oddawania głosów na Ciebie. Jeden głos kosztuje 10 L$ i nie ma limitów, każdy może głosować kiedy chce i ile chce, wedle uznania. Możecie również głosować same na siebie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 21:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Idąc tropem Nem można stwierdzić, że wygra ta, która jest prywatnie awatarem jednego z tych, co kasę z głosów biorą, gdyż nie zapłaci nic, a ma szansę wygrać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 22:57 
Dołączenie:
Styczeń 2010
nick w SL: Diav Draconia
rmagda napisał(a):
Przeczytałam dokładnie każda wypowiedz tzn. swa osobista reklamę i maja panie szczęście ze nie jestem jednym ze sponsorów, ponieważ po tej lekturze nie zakwalifikowałaby się żadna z Pan, ale to konkurs jak wspomniała kol Nemezis na ilość znajomych w kontaktach i znajomych znajomy  szkoda ze Polskie konkursy SA Tylka na ilość znajomy, a nie, na jakość: jestem szczerze zasmucona takim faktem

Moim skromnym zdaniem opis Dziuni się mocno wyróżnia na tle pozostałych kandydatek :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 22:58 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja Was chyba nie rozumiem.

1. Organizatorzy mają dobrze, możliwe, że zarobią na całej imprezie - i o to chodzi.
2. Sponsorzy czują się dopieszczeni i ważni, mają tanim kosztem niezłą reklamę - i o to chodzi.
3. Dziewczyny się bawią, z nadzieją na to, że wygrają. Czują się ładniejsze, odważniejsze, fajniejsze od innych - i o to chodzi.
4. Krewni i znajomi królika wydają niewiele, a zabawę mają przednią, przy okazji czując się panami sytuacji - JA głosuję i ode mnie zależy, kto wygra - i o to chodzi.

Wszyscy są zadowoleni. To po co narzekać ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 23:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Sry za off ale ten opis Mad strasznie mi się z nadchodzacymi rl wyborami skojarzyl. I tez nie ma na co narzekać:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 17:34 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Z Jackiem sie zakladac nie ma co :] Zawsze J. moglby pozniej namowic jakiegos znajomego (a ma ich z racji wykonywanego zajcia bardzo duzo) aby krzyknal ustawione no i zaklad by J. wygral :] a kasa sie podzielil ze "słupem" :]

Jednak i tak bym sie chetnie zalozyl, nikt nie powinien krzyknac ze ustawione, bo sposob wylonienia kandydata jest prosty, ten ktory zgromadzi obojetnie jakimis rodkami wiecej kasy(glosow) wygrywa. Nie ma wiec tu raczej miejsca na ustawienie. W tych dawnych "ustawionych" wyborach Miss decyzje jednak podejmowalo Jury, a Jury nie bylo kosmitami, mieli rowniez jakis znajomych a kandydatek bylo wiele :) stad oskarzenie "ustawienia" bylo bardziej wiarygodne :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 18:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Widzisz Codeee, my tu sobie tak lekko żartujemy. Organizatorzy podejmują decyzję, kandydatki przystępując do konkursu znają zasady i regulamin. Nie ma co krzyczeć, wszystkie są tam na własne życzenie. Nie sądzę, żeby zgłaszały się tylko po to, żeby potem móc się poskarżyć.

Poprzednie wybory nie były w żaden sposób ustawione. Część "Miss Publiczności" polegała na zbieraniu głosów na tablicy, ale w końcu była to Miss Publiczności (taka, która jest najbardziej lubiana wśród avatarów).

Współczuję z góry każdemu, kto próbuje cokolwiek robić w SL, zawsze go zlustrują ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 22:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Nie rozumiem w czym jest problem ? W tym, że chcą się w TO bawić ? W tym, że nie traktują tego śmiertelnie poważnie i nie wypisują o sobie ujmujących elaboratów ?

O maj gad :) przecież nie każdy ma predyspozycje - ale czy dlatego nie mogą spróbować dobrze się zabawić ? :)

Niektórym przydałoby się więcej luzu :)

Zgadzam się z Morri - powodzenia tym, którzy chcą coś zorganizować w SL - kandydatów niewielu, ale krytykujących cała masa :DD [skąd Ja to znam - sama lubię po krytykować, jednak tym razem...wyjątkowo mnie to nie bawi.]

Obejrzałam, przeczytałam, nie bawi mnie, nie uczestniczę, ale życzę miłej zabawy tym, którzy się zdecydowali :)

Powodzenia :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 23:48 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Jantarka napisał(a):
Niektórym przydałoby się więcej luzu :)

Oj Janeczko! Zgadzam się z Tobą w zupełności ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2010, 18:34 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Się czepiałam to teraz będę chwalić :mrgreen:
Cytuj:
Witam,

macie jeszcze cały weekend na głosowanie na swoje Kandydatki, więc zapraszamy do dalszego udziału w zabawie. A tymczasem miło mi ogłosić, że nagroda główna w konkursie Miss Virtual Poland 2010 wynosi 15,000L$.

Pozdrawiam
Marika Blaisdale, Miss Virtual Poland CEO

http://missvirtualpoland.wordpress.com/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 15:31 
Dołączenie:
Maj 2010
nick w SL: Rose Pherala
No to zbliża się finał, chyba w piątek z tego co pamiętam. Pora na refleksje dot. samego konkursu, kandydatek, prowadzących, wyglądu itd itp...
Ja może zacznę (opowiem tutaj też jak to wyglądało z mojej perspektywy[doszłam do półfinału]). Może pominę pierwszy etap, był chyba najnudniejszy i o wiele za długo trwał. Chyba 2 tygodnie, a i tak w ciągu pierwszych 3 dni ci co mieli zagłosować zagłosowali i wciągu pozostałych dni liczba głosów praktycznie się nie zmieniła. W półfinale było o wiele ciekawiej. Dostałyśmy piękne suknie, takie same (kolorem się różniły). Niestety te piękne suknie miały o wiele za dużą ilość primów, właśnie z tego powodu występ nie odbył się wtedy kiedy miał się odbyć. Drugie podejście było o niebo lepsze, o wiele bardziej profesjonalnie. Nowa scena, nowe miejsce. Coco upamiętniała tą chwile na filmie, robiła zdjęcia w kostiumie i sukni. Wtedy naprawdę poczułam się jak półfinalistka. Marika i Monika naprawdę włożyły w to całe swoje siły.

W aplikacji którą złożyłam do konkursu napisałam o poznaniu nowych ludzi, no i poznałam. I to wspaniałych ludzi.

A co wy sądzicie o MVP?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 15:43 
Dołączenie:
Styczeń 2010
nick w SL: Diav Draconia
RoseR napisał(a):
[...]Dostałyśmy piękne suknie, takie same (kolorem się różniły). Niestety te piękne suknie miały o wiele za dużą ilość primów, właśnie z tego powodu występ nie odbył się wtedy kiedy miał się odbyć. Drugie podejście było o niebo lepsze, o wiele bardziej profesjonalnie. Nowa scena, nowe miejsce. Coco upamiętniała tą chwile na filmie, robiła zdjęcia w kostiumie i sukni. Wtedy naprawdę poczułam się jak półfinalistka. Marika i Monika naprawdę włożyły w to całe swoje siły.

W aplikacji którą złożyłam do konkursu napisałam o poznaniu nowych ludzi, no i poznałam. I to wspaniałych ludzi.

A co wy sądzicie o MVP?

ozwolę sobie skomentować :-) Cieszę się, że suknie się podobały - jednakże nie one były powodem laga, który złapał nas za pierwszym razem (zwłaszcza, że w tych samych sukniach wystąpiłyście za drugim razem), ale publiczność, która przybyła w pięknych strojach, wieloprimowej biżuterii i skomplikowanych włosach, a której rendering cost przekraczał chyba wszystkie normy ;-).

(Jeśli suknie byłyby powodem laga, to czemu nie mogłyście się ruszyć w kostiumach kąpielowych? ;P )

Scena została uproszczona i wyjęte zostały z niej skrypty do animacji textur, miejsce półfinału ZOSTAŁO TO SAMO - jedynie scena została ściągnięta z nieba na ziemię :-).

Większość gości za drugim razem się postarała - miała na sobie minimalną ilość primów - czego efektem był minimalny lag i to tylko chwilami :)

Monika i Marika odwaliły kawał dobrej roboty! :-) Gratuluję dziewczyny :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 15:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Diav Draconia napisał(a):
publiczność, która przybyła w pięknych strojach, wieloprimowej biżuterii i skomplikowanych włosach, a której rendering cost przekraczał chyba wszystkie normy ;-).

Jak zwykle na różnych imprezach, pokazać się trzeba. Niektóre awatarki bez setek primów na sobie czują się po prostu nagie 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 15:50 
Dołączenie:
Maj 2010
nick w SL: Rose Pherala
ups przepraszam Diav za te bez podstawne oskarżenia ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 16:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Diav Draconia napisał(a):
ale publiczność, która przybyła w pięknych strojach, wieloprimowej biżuterii i skomplikowanych włosach, a której rendering cost przekraczał chyba wszystkie normy .
Hmm, to są jakieś normy :?: Nie wiedziałam :mrgreen:
Madelaine napisał(a):
Jak zwykle na różnych imprezach, pokazać się trzeba. Niektóre awatarki bez setek primów na sobie czują się po prostu nagie
Rozumiem, że publiczność powinna się pojawiać w defaultowym wyglądzie, defaultowych włosach a najlepiej przebrani za 1 primowe sześciany? :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 17:24 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie, Nem.
Wiesz doskonale, że można z kilku drobiazgów zrezygnować na rzecz zamienników.
Włosy, biżuteria, powiewające obficie części garderoby. I oczywiście wszystko solidnie oskryptowane.
A potem wszyscy narzekają na lagi.

Polecam włączanie od czasu do czasu avatar rendering cost.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 18:14 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Tak się składa, że w dniu dzisiejszym we włosach, które maja 150 primów mam 6887 (sprawdzałam z drugiego awatara na SL2 ta opcja jest też w Emeraldzie choć wyświetla zupełnie inne dane - 2333), kiedyś jak testowałam SL2 miałam bodajże 16k maksymalnie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile mają inne awatary, nie interesowałam się.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 18:19 
Dołączenie:
Luty 2009
Rendering Cost nie liczy skryptow, liczy tylko tekstury sculpty itp, lagi jakie robi awatar z wysokim renderingiem sa zalezne od sprzetu jakim dysponuje osoba ogladająca takiego awatara, mozna miec rendering cost 100 i i zarzynać sim a mozna miec rendering na poziomie 5000 i zbytnio sie do lagowania sima nie dokladac.

Rendering Cost Lindeni oznaczyli kolorami, wg nich zielony to norma im bardziej czerwono tym wg LL gorzej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 19:48 
Dołączenie:
Marzec 2010
Serbitar napisał(a):
Rendering Cost Lindeni oznaczyli kolorami, wg nich zielony to norma im bardziej czerwono tym wg LL gorzej.

Według LL mówisz, czyli to nie do końca prawda w rzeczywistości?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Cze 2010, 00:01 
Dołączenie:
Luty 2009
Odpowiedz na to pytanie mozna znalezc w moim poscie powyzej, ale oczywiscie pewnie wiesz o tym i tylko pytasz profilaktycznie zeby inni mniej bystrzy od ciebie mogli zrozumiec o co chodzi, jak to bylo z numerem gg Jacka. No doceniam twoja troske o ludzi wiec wyjasnie, teraz komputery sa w stanie dzwignac o wiele wiecej niz wtedy kiedy limity zostaly ustawione i nawet lindeni się juz ich nie trzymaja. Dowodem tego może byc na przyklad fakt ze te nowe podstawowe damskie awatary przekraczaja rendering cost 2000 i wyzej, czyli sa czerwone, a limit zielonego to chyba granica 1000.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Cze 2010, 08:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Tak czy inaczej lepiej na różnego rodzaju imprezy zakładać mniej niż więcej. Śliczni i tak jesteśmy, a za to zgrabniej się wtedy ruszamy 8)

I tutaj proponuję zakończyć off top (tak, wiem, sama go zaczęłam ;))

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Cze 2010, 09:06 
Czesc! I jak tam po wyborach? Ktos byl do końca? Jakies spostrzezenia, uwagi?
Gratuluje Miss :)

Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2010, 09:31 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
No ja na ten przykład dowiedziałam się właśnie, że już po finale :mrgreen:

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Cze 2010, 09:41 
:mrgreen: :lol:

Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2010, 10:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
a kiedy będą wybory na mistera :P?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2010, 11:25 
Dołączenie:
Marzec 2010
Dru, chcesz wziąć udział ? ;> I tak wiadomo, że jesteś misterem Polski od dawna :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2010, 11:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wyniki są na blogu.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Cze 2010, 15:25 
A tutaj mozna zobaczyc jak to wygladalo: http://www.youtube.com/watch?v=fIqx_7uMWdE
Jedno rzucilo sie w oczy..wygrala ta, ktora nie miala najlepszego skina, wlosow, kostiumu kapielowego, butow, AO, paznokci, biżuterii, rzęs..ufff o czyms jeszcz zapomnialam?? ;-) Gratuluje Mariposa. Zasluzylas :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso