Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 23:36 
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Roxana Paulino
Z radoscia informujemy, iz Bigos jednak sie nie zamyka. Udalo nam sie uzyskac pieniadze na jego dalsze utrzymanie. Ciekawskich informujemy, ze Stokrota sprzedala nerke, Viker oddal czesc watroby, a Roxana zostala surogatka. Otrzymalismy takze paczki zywnosciowe od Smelly Cat.

No i odezwal sie do nas nasz wujek Carlos don Vitas z Sycylii. Wkrotce na rynku odbedzie sie feta na czesc wujka! Zapraszamy serdecznie!

Zainteresowanych i obesranych informujemy, iz w ratuszu dostepny bedzie darmowy stoperan , a dla tradycjonalistow wegiel. :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 23:44 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Zaczynam się cieszyć, że powstrzymałam się od odpowiedzi w wątku o pożegnaniu Bigosu 8-)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 20 Maj 2010, 11:23.
Powód: wulgarny język, niezrozumiała treść wypowiedzi
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 00:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Hmmmm jakby to powiedzieć :D :) :D :) Z paru względów, choć o powrocie Bigosu wiedziałem już wczoraj, kiedy wysyłaliśmy paczki z pomocą humanitarną dla ofiar zamknięcia tego pięknego landu, to jedna z najlepszych wiadomości jakie dotarły do mnie już zupełnie oficjalnie dziś :)

Cieszę się. Robicie naprawdę fajną robotę w Bigosie i zdecydowanie warto to kontynuować.

P.S.: Ależ mam dobrą noc :) i kolejny dzień zapowiada się równie fantastycznie jak dzisiejszy :) Z Bigosowem :) A na fetę na cześć wujka Carlosa don Vitasa oczywiście przyjdę :) Jakżeby inaczej :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 07:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
uczcijmy to MINUTA ciszy :-D :-D

ps. następne zamknięcie proponuję z koncertem pożegnalnym zorganizować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: boszzzz...no nie mogę :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 08:22 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Wiedziałem! ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 11:28 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ale co wiedziałeś? Że Stokrotka oddaje nerkę, czy że należy ten fakt uczcić minutą ciszy?

Cieszę się, że Bigos zostaje na mapie. Naprawdę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 11:30 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Chociaż w Bigosie nigdy nie byłem to cieszy mnie fakt, że nadal będzie pośród eSeLowych regionów. Tak mało jest polskich miejsc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 11:52 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Mgielka Moorsider
A ja byłam w Bigosie i tym bardziej się cieszę, że jednak zostaje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 15:09 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
W zasadzie tytuł wątku jest mylący. Jak może wrócić coś co jeszcze nie odeszło? Zakrzywienie czasoprzestrzenne?
Roxana Paulino napisał(a):
Stokrota sprzedala nerke

Kurde, drugą?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 15:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Nem napisał(a):
Kurde, drugą?

Oj czepiasz się :) Pamiętajmy, że jako avatary nerek niektórzy znają maja więcej, ja mam na przykład kilka - sculptowych z morfinowego prosektorium ;P

BTW - ja i tak się cieszę, że sprzedali, a nie wrzucili do Bigosu...

To kiedy ta impreza Roxana? Bo na wujka się spóźnić nie można... Don Vitas nie lubi jak się spóźniać...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 15:42 
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Roxana Paulino
Czekam na faks od wujcia, w ktorym poinformuje mnie o terminie przybycia do Bigosa. :mrgreen: Podejrzewam, ze to moze byc nastepny weekend...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 16:44 
Dołączenie:
Sierpień 2007
no fajnie ze powraca ale przydaloby sie tez info czy ciocia z sycylii bedzie pomagac tylko np przez miesiac, czy tez obecnosc bigosu jest zapewniona na dluzszy czas :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Maj 2010, 16:55 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Oraz info o tym, czy aby przypadkiem nazwa Bigos nie zmieni się na Spatetti :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Maj 2010, 13:20 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Madelaine napisał(a):
Ale co wiedziałeś? Że Stokrotka oddaje nerkę, czy że należy ten fakt uczcić minutą ciszy?

eee... :-| Wiedziałem, że Bigos wróci. Ja to po prostu czułem ;)

C Nishi napisał(a):
przydaloby sie tez info czy ciocia z sycylii bedzie pomagac tylko np przez miesiac, czy tez obecnosc bigosu jest zapewniona na dluzszy czas :)

Słuszne pytanie kolego Codeee, słuszne. Chyba się wybiorę w wakacje na Sycylię :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso