Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 17:37 
Dołączenie:
Marzec 2010
Witam. Pierwszy raz zabiore glos w jakiej nazwijmy to powaznej sprawie. Czemu tzw. wazna sprawa? Ano dlatego, ze czytam o tym tworze co sie zwie Polish Community i mam wrazenie ze caly ten problem z banami, tym ze ktos tam naduzywa, przekreca etc regulamin to wrecz tragedia polskiego spoleczenstwa w SL. Widze po tym topicu ze zajmuje on juz 6 stron... prawie tak wazny jak zaloba narodowa.

Od kiedy jestem w SL, sledze to forum i czytam wasze wypowiedzi. Wielu z was jak widze to mozna powiedziec polska elita w SL. Ludzie ktorzy maja cos w glowie i rozumieja pewne zasady zycia i obcowania srod ludzi. I teraz pcha sie pytanie na moj jezyk a raczej palce w tym przypadku, czemu wy (juz mowilem, swego rodzaju elita) wdaje sie w dyskusje o jakis DEBILACH, z DEBILNEGO simu gdzie panuja DEBILNE zasady? Albo sie wam nudzi lub chcecie karmic jakiegos tam trolla, ktory wlada tym simem etc. Niewiem czy ten sim jeszcze stoi, czy juz nie. Nie obchodzi mnie to bo w calym moim SL zyciu w PL simach to moze bylem 4-5 razy. A wiec czemu pchacie sie do simu gdzie was niechca bo najwyrazniej wlasciciele nie maja mozgu i sa debilami. Jest to ich wlasnosc i czynia tam wszelakie cuda. OK. Maja prawo. A wy po przez ta dyskusje co osiagniecie? Ktos wygra? Na to jest jeden cytat, zacytuje to po ang aby nie bylo ze obrazam kogos

Arguing on the internet is like running in Special Olympics... Even if you win, you're still retarded.

Krotko mowiac, nie dyskutujcie z debilami i nie odwiedzajcie tego miejsca. Lepiej zajac sie czyms interesujacym w SL niz grupa przyglupow ktorzy maja nadmiar ambicji i chca wladzy

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 17:49 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Johnah Skute
powiem krotko wcale na sile sie nie pchalem kilku znajomych tam bylo wiec wpadlem powiedziec hejka co tam u was slychac ;] a PC zazwyczaj omijam szerokim lukiem ;] ale to mnie poprostu trafilo ;[ wrrrrrrrrrrrr

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 21:09 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Z tego, co pamiętam, to kiedyś niehumanoidy takie jak słonie, czy króliczki, nie stanowiły problemu w PC (sam byłem słoniem, a znajoma królikiem i w punkcie startowym z Malwiną normalnie rozmawialiśmy. Chyba, że wspomniany parę postów wcześniej awatar budził rzeczywiście jakieś zastrzeżenia. nie widziałem, trudno mi ocenić, jak sprawa wygląda... a raczej jak awatar wygląda.

A te zwierzątka były w okresie, kiedy dopiero wyspę otwierano i wtedy każdy miał tam wstęp (chodzi o część dla nowych rezydentów i mentorów).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 21:15 
Dołączenie:
Luty 2009
poprostu wygladal jak pajak. no duzy pajak ale ladnie wykonany bez jakis drastycznych detali. a jesli pani prezes piaskownicy chciala sie juz czegos przyczepic to mogla mojego tagu jako managera innego landu. wtedy to jeszcze moglbym zrozumiec uwage pod swoim adresem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 22:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
renesaga napisał(a):
idze po tym topicu ze zajmuje on juz 6 stron... prawie tak wazny jak zaloba narodowa.

Gdyby ważność wątku oceniać po jego długości okazałoby się, że najbardziej zajmuje nas to, w jakiej intencji dzisiaj wypić.
Btw., na temat żałoby narodowej chyba tu nie rozmawialiśmy?

renesaga napisał(a):
czemu wy (juz mowilem, swego rodzaju elita) wdaje sie w dyskusje o jakis DEBILACH, z DEBILNEGO simu gdzie panuja DEBILNE zasady? Albo sie wam nudzi lub chcecie karmic jakiegos tam trolla(...)
czemu pchacie sie do simu gdzie was niechca bo najwyrazniej wlasciciele nie maja mozgu i sa debilami.(...)
nie dyskutujcie z debilami i nie odwiedzajcie tego miejsca. Lepiej zajac sie czyms interesujacym w SL niz grupa przyglupow

Forum jest miejscem dyskusji. Można tu poruszać wiele tematów, można wypowiadać swoje zdanie, można nie zgadzać się ze zdaniem innych itd.
Nie można obrażać innych, szczególnie jeśli nie mają możliwości obrony.
Abstrahując od tego, jaka jest moja opinia o PC i jej twórcach - w krótkim poście udało ci się kilkakrotnie obrazić dorosłych ludzi, o których nie masz pojęcia. Radzę kilka razy pomyśleć na przyszłość, przed napisaniem takich słów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Wrzucisz zdjęcie avatara? :)

edit: pojawiły się następne posty (zanim wysłałam ten), mam już ogląd, dzięki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:08 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Rozumiem, że rozmowa była prowadzona na local chacie, a nie na IM ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:15 
Dołączenie:
Luty 2009
zdjecie avka https://www.xstreetsl.com/modules.php?n ... mID=807263

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Dzięki, śliczny i pluszowy :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Tak abstrahując od wyglądu awatarów.
Nie wiem czy tylko ja zwróciłam uwagę na pewne słowa pani M. w cytowanej przez Johana rozmowie. Konkretnie mam na myśli: "nie przeszkadzaja nam juz tak bardzo starsi Rezydenci".
Dla mnie to ciekawe i co najważniejsze dosłowne podsumowanie ostatnich zawirowań wokół PC, zamknięcia simu sąsiadującego z Wyspą Startową, paru banów i baników itd. My, starzy SLowcy najwyraźniej przeszkadzaliśmy. Albo jesteśmy tak źle wychowani, że nie potrafimy się zachować wśród ludzi (biedne te nasze realne życia, musimy być bardzo samotni), albo za dużo widzieliśmy i za dużo wiedzieliśmy...

... a i zapomniałabym, złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2010, 23:30 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Ooooo jaaaaaki słodki :) Taki Aragog z Harrego Portiera ;)
Ale cóż... regulamin to regulamin.

Second Life ma swoje wady,
na PC niestety nie ma rady. :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2010, 00:03 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
To ciekawe, ale z Pav się zgadzam, jeżeli chodzi o podobieństwo awatara do pewnej książkowej postaci.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2010, 00:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Shilla napisał(a):
Nie wiem czy tylko ja zwróciłam uwagę na pewne słowa pani M. w cytowanej przez Johana rozmowie. Konkretnie mam na myśli: "nie przeszkadzaja nam juz tak bardzo starsi Rezydenci".

Zwróciłam uwagę, oczywiście.
To pewnie dlatego już nie mam bana w PC? Przestałam przeszkadzać? 8)

Tak, miałam bana w PC, bez ostrzeżenia i bez zasług (niestety). Pretekstem był mój wiek - rzekomo wyspa miała być zamknięta dla osób ze stażem większym niż 2 lata. Rzekomo, ponieważ altem wchodziłam cały czas bez problemów. Alt znany nielicznym (nikomu z PC), urodzony 30 XII 2006. Najwyraźniej dla odmiany za stary na bana ;)
Ot, taki folklor. Przynajmniej miałam z czego się pośmiać.

P.s. bardzo proszę o zakończenie off topu na temat pająka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2010, 00:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
:D
to z tymi rezydentami to akurat anglicyzm
:D
wiec nie o to chodzi, ze juz nie przeszkadzaja
it is not so much the old residents we are worried about, but their avatars
cos w tym rodzaju
chciala powiedziec
nie tyle przeszkadzaja nam sami starzy rezydenci co ich awatary

pani Malwina mysli angielskimi konstrukcjami
tak mi sie zdaje

edit
troszke poprawilem

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso