Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 16 Sty 2007, 22:30 
Witajcie :)

Mam zamiar się zarejestrować w SL :) Posiadam kartę VISA więc zdobędę pare groszy w tej grze na sam początek :)

Jeżeli gram mi się spodoba - mam zamiar w nią zainwestować :)
I chciałbym się zapisać "pod kogoś" ale w zamian chcę pomocy od tego człowieka właśnie w tej grze :)

Pozdrawiam,
Marcin Jarek ;)

Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2007, 22:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Wiesz , ze osoba "pod która się zapiszesz" otrzyma pieniążki tylko w tedy , kiedy zalozysz premium account ??.Jeżeli masz zamiar założyć takie konto , to możesz podpisać sie podemnie :P

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Sty 2007, 13:18 
OK, już wiem :)

Jeżeli gra będzie przynosiła zyski, bądź będę wychodził na zero i dawała mi satysfakcję - zapłacę za konto premium :) A ktoś kto mi pomoże zawsze się przyda.. a więc jak :>?

Nie podano
PostWysłany: 18 Sty 2007, 21:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Na pomoc mozesz liczyc od nas - zalogi tego forum :D Na poczatku gra moze nei przynosic zyskow itp , najwazniesze jest to by ja zrozumiec i sie jej nauczyc, pozniej mozna czerpac do woli zabawy zyskow itp z wspaniałego świata SL

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 19 Sty 2007, 15:27 
Tak, ale zawsze przyda się jakiś mentor, co poprowadzi.. ;) Jak spodoba mi sie gra - kupię konto premium i mój mentor na tym zyska.. a sam bede wtedy więcej wiedział o tej grze i pomagał innym początkującym ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso