Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 16:07 
Dołączenie:
Maj 2007
TRESC POSTA ZOSTALA USUNIETA

Ostatnio edytowany przez sebag67 04 Lut 2010, 22:22, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 18:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Yyy No tak czas CP normalnego jeszcze jak była parcelką dawno minęły
btw chyba to nadaję się bardziej do HydeParku ten temat ;D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 19:55 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Yyy, nie wiem o co chodzi, ale jestem kolesiem 'nie dam ani grosza na SL' więc to źle ? Pytam, bo nie chce być uważany za złego człowieka :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 20:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ja też nie dam! :-P

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Paź 2009, 22:58 
Llonardo :-P
Nie dam, a nawet wezmę ! A jak ! :-D

Nie podano
PostWysłany: 10 Paź 2009, 10:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

sebag67 napisał(a):
W ciagu ostatniego roku zauwazylem sporo śłitaśnych blogerek(jesli nie wiesz o co chodzi to wpisz w nonsensopedia "pokemony") oraz kolesi typu "nie dam ani grosza na sl". Szczegolnie w Polish Community, jest teraz bardzo ciezko spotkac inteligentnych ludzi ktorzy nie spamuja na lewo i na prawo gesturkami "iks de".
SL poprostu zeszlo na dno...
btw. Czasy Centrum Polska jak bylo malym klubym to byly ciekawe czasy

Po zamknięciu CP i SP to będzie ich więcej. Nie mając się gdzie podziać (Play się nie liczy, bo niedługo także znika z mapy SL), gesturkowiczki/gesturkowicze wezmą PC szturmem.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 11 Paź 2009, 13:26 
Krewetka napisał(a):
Hej
Po zamknięciu CP i SP to będzie ich więcej. Nie mając się gdzie podziać (Play się nie liczy, bo niedługo także znika z mapy SL), gesturkowiczki/gesturkowicze wezmą PC szturmem.

pozdrawiam

Co do tego, to nie ma wątpliwości. Słyszałem, że podobno ma powstać nowy polski sim, słyszałem także, że ma wrócić Kraków. Ale tylko słyszałem, a co słyszane, to nie zawsze wiarygodne ;-)

Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 13:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Iwonx Charisma
..a mnie denerwują ludzie, którym wszystko przeszkadza. Wchodzi się do SL-a ze świadomością, że jest tu mnóstwo ludzi a co za tym idzie, mnóstwo charakterów i trzeba się pogodzić z faktem, że wśród nich znajdą się jednostki odbiegające mocno od moich upodobań. Ja w SL cenię ludzi, którzy mówią: choć nie rozumiem w SL sensu małżeństw, kulek do seksu czy choćby pracowania nikogo nie neguje, bo każdy inaczej widzi swoją zabawę SL-em. Takie podejście świadczy o czyjejś dojrzałości, bo krytykować nie jest trudno a znależć pozytywy w każdej jednostce tak.

Propo "iks de"; o wiele łatwiej jest mi rozszyfrować intencje słowa pisanego jak dołączone jest do tego umowne: " :), :(, :/.." i t.p. Mamy wtedy przekazanego choć minimum emocji i już nie tak łatwo o błąd interpretacji, wszak nie wszyscy akceptują rozmowy głosowe i nie wszędzie można tak się komunikować mimo chęci

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 13:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
Iwonx
:-D
i tak i nie
upodobania są różne
kultura jest jedna
poza tym, kto kocha ten wymaga :D :D :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 14:02 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Nowy polski Sim, ciągle dochodza takie...
Szkoda tylko, że projekt SP skończył się przez to, iż osoby odpowiedzialne za finanse i stabilność dały się porwać komercji.

Tyle pieniędzy zostało roztrwonionych przez nadętych właścicieli Simów...

A mogło być tak dobrze...

SP mogę prównać do polskiej piłki nożnej... - WSTYD I HAŃBA

(moje słowa nie odnoszą się do ludzi, którzy oddawali się po całości SP, by było tam fajnie, by dobrze spędzało się czas, gdyby mnie oni, SP padłoby po 7 dniach)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 14:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Blazej_Naidoo napisał(a):
Szkoda tylko, że projekt SP skończył się przez to, iż osoby odpowiedzialne za finanse i stabilność dały się porwać komercji.

Błąd w rozumowaniu, Blazej. SP od samego początku było projektem czysto komercyjnym.
Chyba już to gdzieś kiedyś mówiłam? Agencja reklamowa, choćby najbardziej nieudolna, nie jest instytucją charytatywną.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 14:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Iwonx, z socjologicznego punktu widzenia to jest nieuchronne. W kazdej grupie musi sie stworzyc hierarchia, i musi sie wydzielic elita, ktora uwaza sie za lepsza. Elita powinna sie jakos roznic - bo co to za elita, ktora jest taka sama jak reszta? W RL mozna miec zamek, tutul szlachecki, herb a w SL trudno sie wywyzszyc skinem albo ubraniami.
Elita tworzy wiec na swoje potrzeby osobne obyczaje i jezyk ( np brak gesturek) i dzieki temu sie odroznia. Gdyby nooby nie uzywaly gesturek - elita wlasnie by ich uzywala:)
Na tej samej zasadzie powazne panie w Afryce nosza futra, chociaz goraco jak diabli - wlasnie po to, zeby pokazac ze naleza do innej warstwy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 18:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2009
Jacku a klasa średnia też tu istnieje?:) Ja nie używam gesturek a jeśli bycie elitą oznacza wypięcie się na nowych i nieco kłopotliwych ludzi to tam też nie chce być..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 18:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Jacku a klasa średnia też tu istnieje?:)

Klasa srednia to ci, ktorzy uzywaja gesturek ale i tak nabijaja sie z nowych uzytkownikow:)
Od hierarchii ucieczki nie ma, predzej czy pozniej bedziesz musiala sie podporzadkowac albo zostaniesz odrzucona przez stado:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 23:12 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Dlaczego według wielu psychologów i socjologów zajmujących się badaniem wpływu SL na życie jego użytkowników w RL stawia takie zdanie: " Ten wirtualny świat to patologia".

Dla mnie jedyną patologia SL jest to, że nie ma tam jedności, nie jestem ani lewicowy ani prawicowy, chodzi mi o to, że nie ma żadnej więzi pomiędzy rezydentami.

Podziały na klasy, wyróżnianie się, to prowadzi właśnie do dziwnych sytuacji, których nie jeden (jedna) z nas doświadczył (-a).

Zatem mi nasuwa się takie rozumowanie - po co sami się niszczymy w SL? Co chcemy tym osiągnąć? Pokazać się, że jest się czymś lepszym?

W RL jest właśnie tak pokręcenie, niby 90% to katolicy, a jeden by drugiego utopił w łyżce zupy (czy czegoś tam).
Idąc dalej. Skoro SL jest naszym światem, w którym teoretycznie spełniamy marzenia, to może również zacznijmy pracowac nad nami samymi. Stawac się lepszymi,a nie kontynuować wciąż to co spotykamy na codzień w RL.

Ruszmy naszą wyobraźnią. W moim przekonaniu w SL każdy jest rezydentem na tym samym poziomie.
Nie liczy się czy jest to konto free czy premium, kobieta czy mężczyzna, człowiek czy Neko, owner czy klubowicz.
Wszyscy tam jesteśmy równi i nic tego nie zmieni. Kto myśli, że jest czymś lepszym myli się.
Ma po prostu wielką ambicję.
Ja też kiedyś kreowałem się na kogoś. To był błąd i zanim się zorintowałem straciłem wielu przyjaciół nie tylko w SL ale i w RL.
Po prostu bądźmy sobą, spełniajmy marzenia ale nie rańmy przy tym drugiej osoby.

Pozdrawiam.
ps. sorry za drobny offtop

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 00:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Bardzo ladny off - nie ma za co przepraszac:)
IMHO ludzie sa tacy sami w SL i w RL. Absolutnie nic sie nie zmienia. Przenosza swoje poglady, opinie, lacza sie w grupy, potrzebuja wrogow i przyjaciol. Udawac mozna przez tydzien - dwa, potem sie nudzi i wraca sie do swojego prawdziwego ja.
Czytalem gdzies wyniki sensownych badan przeprowadzonych na avatarach, ktore potwierdzaja te teze.Jesli kogos to interesuje moge poszukac. Niesmiali w RL sa dalej niesmiali w SL, rozrabiacy rozrabiaja itd. Jedyna roznica dotyczyla osob zmuszonych do przebywania w domu przez los ( np niepelnosprawni). Oni jedni potrafili sie inaczej zachowywac w SL niz w RL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 01:05 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Sql Miles
E tam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 01:45 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wywaliłabym ten post, bo niezgodny z regulaminem, ale... zgadzam się z Sqlem 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 15:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Marlin Huldschinsky
Lecz, lecz panie i panowie, ja się nie leczę od szpanowania, że nie coś jak "Dziecko Polish Comunity" aczkolwiek każdy z pewnością stwierdzi, że każdy każdemu może zwytykać, że ma 13 lat.
Otóż sprawa jest następująca :
Na chacie jest napis "porzyczy ktos 16 L$?!'/1/?"
Marlin Huldschinsky: Czołem, dzieci. Podziękuje ktoś na poskakaniu na (po) Wieży Klaustrofobii?

Piszę to już z przyzwyczajenia, bowiem do SL przychodzi jeden dorosły na statystycznie 300 osób ok. to cztery dzieciaki -> jeden dorosły.
Na podstawie grupy Polish Community.

Ale muszę Was pocieszyć, dzieciaki, że słitaśni rzadko jesteście :)
Fakt seba, nie tyle inteligentnych ludzi, ile dorosłych. To znaczy poważnych.
Że tak powiem "nakablować" na dzieciaka może każdy. Poszpanować age verify może, czy ja wiem, znikoma ilość polskich rezydentów SL. Najlepszą formą jest kupienie premium, wtedy to już absolutna władza nad dziećmi neostrady itp. - Chodzi o raportowanie, że człowiek po age verify (JACKU! SPRAWA WAŻNA... TO DO CIEBIE JEST! czy aby mieć premium, trzeba najpierw zrobić age verify, czyż nie? Robiąc premium, też podawałem dane itp...) jest <--- 18.

Ale cóż poradzić.
Tak w ogóle i szczególe nikt się chyba nie zastanawiał, skąd taki popyt na dzieci w polskim SL'u.
Niektóra, znikoma część młodzieży zrobiła interes. I to nawet niezły.

Mniej niż 10% nastolatków w SL to potomstwo, jak mi się zdaje, robiących już karierę w SL dorosłych, poważnych ludzi...
Więcej niż 70-80%, to się wzięli sami z siebie.
A reszta, te 10-15% to robiących karierę (a może jest ich mniej? tego jeszcze nie zmierzyłem...).
Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 17:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
czy aby mieć premium, trzeba najpierw zrobić age verify, czyż nie?

Nie trzeba, Premium i Age verify to dwie zupelnie odrebne sprawy. Mozna miec jedno, drugie albo obydwa na raz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 23:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Nie tak do końca odrębne, bo jak pisał Sql Miles, zaakceptowane payment info oznacza automatyczną możliwość dostępu do regionu Adult. To chyba jakaś nowość, bo ja payment info mam od początku istnienia w SL, a weryfikować się i tak musiałam.

Dla przypomnienia, payment info to nie to samo, co konto premium. To jedynie podpięcie i zweryfikowanie karty kredytowej do Twojego konta w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2009, 23:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Najwyrazniej cos sie pozmienialo albo ja mam tradycyjnie pecha. Mialem Payment Info i Premium - a weryfikacje musialem robic i tak:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 14:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
To teraz wiemy, że można szpanować "dorosłością" i age verify wśród PC... 8-)
Można prosto uznać, że jest kilku-nastu Polaków z verify... nic się nie zmieniło od dwóch lat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 14:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Musi być więcej niż kilku-nastu. Kilkunastu dorosłych, w tym większość zweryfikowanych, mam na liście znajomych, a z pewnością nie jest to najdłuższa lista w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 14:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
No nie. :)
Nie mam pojęcia, jak to można zobaczyć prócz Payment Info Used (samo age verify, chyba że weryfikacja ta - znaczy się age verify - polega na podpięciu karty kredytowej), lecz lista ok. 600 znajomych zawiera może trzy-cztery osoby... chodzi tu o moją :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 15:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Marlin H. napisał(a):
No nie. :)
Nie mam pojęcia, jak to można zobaczyć

Można zapytać i uzyskać odpowiedź. Można też pomagać w weryfikacji. Można też być na simie w momencie przełączenia na adult i widzieć, kto wylatuje, kto zostaje 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 15:43 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Madelaine napisał(a):
Można też być na simie w momencie przełączenia na adult i widzieć, kto wylatuje, kto zostaje 8)

to jest właściwie najłatwiejsza metoda na sprawdzenie, ile osób ma weryfikację wieku. Mogę pomóc w eksperymencie i być na simie w momencie przełączania. Przy czym najlepiej jest mieć obliczoną ilość ludzi prze i po zmianie.

Czy do podpięcia karty trzeba koniecznie PayPal? Bo skoro niektóre regiony tego wymagają, to bym musiał podpiąć kartę, ale w PayPal nie mam konta, a w "innym" banku internetowym cholernie dużo co miesiąc ściągają z konta, że muszę dopłacać do interesu (a regulaminu nie kumam, więc nie wiem, jak konto usunąć).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 16:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Nie, PayPal nie jest konieczny, podpinamy bezpośrednio kartę. Za to przy zakupie/sprzedaży L$ na Xstreet Currency Exchange możliwa jest tylko płatność za pomocą PayPal.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 16:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Morrigan napisał(a):
Nie tak do końca odrębne, bo jak pisał Sql Miles, zaakceptowane payment info oznacza automatyczną możliwość dostępu do regionu Adult. To chyba jakaś nowość, bo ja payment info mam od początku istnienia w SL, a weryfikować się i tak musiałam.

Dla przypomnienia, payment info to nie to samo, co konto premium. To jedynie podpięcie i zweryfikowanie karty kredytowej do Twojego konta w SL.

Awatar który odzyskałam po chancceled dzięki uprzejmości jednego z moich znajomych ma dostęp do regionów Adult, pomimo braku weryfikacji ;-)
Edit
Poprawka, widać coś zmienili, bo już nie ma :oops:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 20:28 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
A ja nie miałem nigdy premium, payment info też. Nie weryfikowałem się, a i tak jak na razie mogę się wszędzie dostać :)
Ot, takie moje 3 słowa w temacie weryfikacji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2009, 20:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Deso napisał(a):
A ja nie miałem nigdy premium, payment info też. Nie weryfikowałem się, a i tak jak na razie mogę się wszędzie dostać :)
Ot, takie moje 3 słowa w temacie weryfikacji.

To sprawdź czy masz w Search aktywne Adult? :)
Edit
Jednak mam dostęp na odzyskanym awatrarze po cancelled - coś mi się przestawiło w ustawieniach, po dotarciu do regionu Adult wyskoczył komunikat Image, kliknęłam ok i już :) A on nie ma AV :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Paź 2009, 15:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2009
zauważyłam , że troszke poszliście na skróty; dla Was dorosły to tylko ten, który zrobił weryfikację wieku.. a powiem Wam, że mam sporo w SL znajomych doroslych (i to już od bardzo dawna :) ), dla których po prostu nie do przyjęcia jest podawanie tak szczegółowych danych osobowych. Zwyczajnie nie ufają internetowej "tajności" i póki weryfikacja nie stanie sie obowiązkiem " z urzędu", nie zrobią tego a nawet rozważają wyjście z Sl w momencie kiedy by taki przymus powstał. TYlko mi nie mówcie, ze to dlatego , że w rzeczywistosci są nieletni, bo zaręczam, że paru znam osobiście i są mocno "letni".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Paź 2009, 15:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Iwonx napisał(a):
dla Was dorosły to tylko ten, który zrobił weryfikację wieku..

Dla mnie nie.
To przecież tak nie działa. To,że każdy Opel jest samochodem nie znaczy, że każdy samochód jest Oplem 8) (wybór marki zupełnie przypadkowy). Dla mnie weryfikacja wieku jest 95% gwarancją, że mam do czynienia z dorosłym. Nie przybyło ani nie ubyło mi letnich znajomych po wprowadzeniu AV.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Paź 2009, 15:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nie ufają internetowej tajności....
cóż, też zbytnio nie ufam
rzecz w tym, że te dane (imię, nazwisko, adres, pesel) są w internetowych zasobach i z tego właśnie korzysta LL lab, porównując podane dane, do bazy danych obecnej na sieci,
wpisując te dane, nie wprowadzamy ich w internet, bo one już tam są
co najwyżej, (zakładając, że LL świadomie bądź przez złą ochronę danych nie kasuje ich po sprawdzeniu), dane te mogłyby umożliwić przypisanie awatara do człowieka
(gorzej, jeśli mają też już numer karty, to jescze tylko pare cyferek potrzebuja :D)
nie wiem, czy teraz, gdy w niektórych krajach mamy kamerę na każdym rogu, a i u nas tak niedługo będzie,
obawy te nie przypominają lęku chorego na dżumę, że złapie opryszczkę

największym zbieraczem naszych danych, któremu odmówić nie możemy, jest państwo
i nie jestem pewien, czy mu bardziej ufam niż LL
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Paź 2009, 16:37 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Iwonx Też długo wzbraniałam się z podaniem swoich danych do AV, pominę, że przy rejestracji podałam zupełnie przypadkowe dane. Ale po tak długiej grze stwierdziłam, że chyba już można ;) A tak szczerze na przykładzie ostatniego masowego blokowania kart nasze dane i tak do końca nie będą nigdy bezpieczne. Takie życie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2009, 06:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Mad --> i tak najlepsze są Mercedesy :lol:
Więc rozpatrzmy temat Adult : osoba bez weryfikacji (mój alt) nie ma takowej opcji, w związku z czym można pokazywać w search'u Adult - to szczegół, ale tam wchodzić to już jest problem.

Iwonx --> nie, jeśli chodzi o mnie to tylko pytałem się co do Age Verify i naszą społecznością, która może tym poszpanować :twisted:
Faktem również jest, że nie poznasz w prosty sposób nawet po zdjęciu z RL, może być z neta jak to parę dobrych znajomków zrobiło (oficjalnie powiem, że to nie są n00by do [_]...). Teraz na AV nikt nie patrzy, bo po co :mrgreen:
A co można stwierdzić jeszcze: polskie regiony to totalne niewypałowe projekty, przychodzą tylko ludzie którzy, no, po prostu są/byli stałymi bywalcami we wcześniejszym.
Może kilka miejsc, które się sprzedały:
Phii, szkoda pisać. Ja sobie przychodzę po przerwie - co to : CP nie ma, Onyx jakiś, PC robi furorę, te 13-latki :shock:

Aż się bania mała robi, co ci ludzie wymyślą :-D (jak patrzę na komentarz Darnoka...).
Państwo to niech sobie robi, co mu się podoba - bo ma do tego prawo...
ALE PRAWO PRAWEM, LL NIE MA NIC DO RZECZY - jest kilka powodów :
Jest umowa, którą zawieramy podając kartę kredytową - jest regulamin i tam parę innych pryszczy.
Sam Philip nasz kochany i jego zespół (jako LL) chyba nie mieli wówczas koncesji na zarabianie poprzez SL?
A więc musili z jakąś firmą płatniczą podpisać kontakt.
Pewnie dyrektor pogroził Rosedal'owi paluszkiem "A tylko spróbuj komuś wcisnąć kit z tym premium, to zatłukę!".

Dane które ja podawałem są oczywiście w każdym przypadku szczere (jeśli chodzi o jakąkolwiek transakcję), którą radzę Wam wszystkim.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2009, 16:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Bardzo staram się zrozumieć sens powyższego postu. Jedna uwaga: sprzedały sie? za co? Z tego, co wiem, PC ani żadne z innych istniejących polskich miejsc, nie są projektami zarobkowymi. A jednak najczęściej używane słowa to "komercja", "sprzedawanie" i inne miłe...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2009, 18:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Marlin H.
Jako osoba, często dość niechlujnie formułująca myśli, powinienem być ostatnim, który się czepia jasności wypowiedzi.
Ale naprawdę nie wiem o co chodzi :)
Zrozumiałem coś o szpanowaniu. Do tego mogę powiedzieć tylko tyle, że podejrzewanie osób dorosłych, że szpanują przed dziećmi swoją dorosłością jest dosyć zabawne. No może 18 przed 16 latkiem, ale poza tym - litości :D
Oczywiście jest szansa, że i ten fragment źle zrozumiałem i piszę zupełnie obok.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2009, 18:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
Ja zrozumiałem tą część o zmianach pod jego nieobecność.
Każdy zrozumie co innego, a potem to sie uzbiera i będzie pełny sens :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2009, 20:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Ja też nie mam pojęcia, co jestem w stanie wypisać :)
Wysłany: Dzisiaj, 06:53.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso