Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2009, 16:45 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Witam

Mam pytanie...czy w polish odbedą sie w najblizszym czasie jakies wyscigi samochodowe?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 16:03 
Dołączenie:
Maj 2007
a co to jest polish?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 18:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
W/g translatora Gugl - połysk, blask, politura Image

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Paź 2009, 23:00 
glonik napisał(a):
W/g translatora Gugl - połysk, blask, politura [ http://www.jaglarz.com/gg/dokuczacz.gif ]

Pominąłeś:
- Język Polski
- Polszczyzna
;]

Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2009, 23:39 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Nie całkiem.. polish to połysk a Polish to Polski. Mala różnica :-P Pytanie więc było z zakresu obowiązków czyscibuta

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Paź 2009, 07:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Dla mnie sprawa jest jasna, nie wiem czego nie zrozumieliście w tym poście :mrgreen: Padło zapytanie czy będą wyścigi w pucowaniu samochodów na wysoki połysk :mrgreen:

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 13 Paź 2009, 13:40 
Fajnie, posmielismy sie i w ogole jest bardzo smiesznie. Chlopak zadal Wam pytanie. Napisal je jak napisal, ale nie zauwazylam aby otrzymal od Was jakakolwiek odpowiedz. Szczerz emowiac to juz sie czasem wchodzic nie chce widzac te Wasze uszczypliwe i czepialskie odpowiedzi. Ale wyprzedzajac Wasza odp BEDE WCHODZILA.

-------
Rozumiem ze zaraz mi ktos z Waszej slodkiej ekipy dowali jakims sarkastycznym tekstem. A moze chociaz raz zachowacie sie jak dorosli :)

PostPost został usunięty przez Madelaine 13 Paź 2009, 13:46.
Powód: post pod postem; proszę edytować post w razie potrzeby
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 13:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Z ponad dwuletniego doświadczenia z tym forum wiem, że odpowiedzi są udzielane. Przez osoby, które zrozumiały pytanie i które wiedzą co napisać.

Autor wątku sformułował swoje pytanie tak, że właściwie nie mam nawet pewności, czy dotyczy Second Life. Ale nie będę wnikać, bo jak widać nie zainteresował się więcej tematem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 14:29 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mnie jego pytanie wydało się odnosić do jednego simu, gdzie raczej toru wyścigowego nie ma i wątpię, by się w najbliższym czasie pojawił.

Jeżeli natomiast chodziło o cała polską część Second Life, to w tym wypadku pytanie jest źle skonstruowane. Wszystko dotyczy szczegółów w pytaniu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 16:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
karolinakt26 napisał(a):
Fajnie, posmielismy sie i w ogole jest bardzo smiesznie. Chlopak zadal Wam pytanie. Napisal je jak napisal, ale nie zauwazylam aby otrzymal od Was jakakolwiek odpowiedz. Szczerz emowiac to juz sie czasem wchodzic nie chce widzac te Wasze uszczypliwe i czepialskie odpowiedzi. Ale wyprzedzajac Wasza odp BEDE WCHODZILA.

-------
Rozumiem ze zaraz mi ktos z Waszej slodkiej ekipy dowali jakims sarkastycznym tekstem. A moze chociaz raz zachowacie sie jak dorosli :)

No tak, najlepszym wyjściem jest zaatakować sarkazmem, zanim ktoś to zrobi. A Ty czemu nie odpowiedziałaś na zadane pytanie?

Chodzi o Polish Community? Nie wiem. Zapytaj ownerów albo managerów. Wysuń taką propozycję, może spodoba im się pomysł.

Chodzi o polskojęzyczną część SL? Nie wiem. Możesz takowe zorganizować u siebie albo dogadać się z właścicielami któregoś z polskich miejsc.

Jeśli chodzi o jeszcze coś innego, to nie wiem.

Było w SL parę ogólnodostępnych torów wyścigowych, po których można było sobie pobrykać ze znajomymi i urządzić towarzyskie wyścigi. Poszukaj, może któryś Ci się spodoba.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 16:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Morrigan napisał(a):
Chodzi o Polish Community? Nie wiem. Zapytaj ownerów albo managerów. Wysuń taką propozycję, może spodoba im się pomysł.

Wydaje mi się, że osoby związane z PC już od jakiegoś czasu nie udzielają się na tym forum, a jedna z nich nawet skasowała wszystkie swoje posty, o ile pamiętam?

Jeżeli natomiast chodzi o same wyścigi samochodowe, z doświadczenia wiem, że przy tego typu masowych imprezach lagi niemal utrudniają jazdę, a więc sensowność organizowania ich stoi pod dużym znakiem zapytania.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 17:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Nem napisał(a):
Wydaje mi się, że osoby związane z PC już od jakiegoś czasu nie udzielają się na tym forum, a jedna z nich nawet skasowała wszystkie swoje posty, o ile pamiętam?

Nie pisałam nigdzie, że mam na myśli pytanie na forum. Ale skoro temat wymaga uściślenia, dobrze, napiszę:

Zapytaj w SL kogoś z ownerów lub managerów Polish Community.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2009, 18:14 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Morrigan napisał(a):
Nie pisałam nigdzie, że mam na myśli pytanie na forum. Ale skoro temat wymaga uściślenia, dobrze, napiszę:

Zapytaj w SL kogoś z ownerów lub managerów Polish Community.

Nie chodziło mi o twoja odpowiedź tylko samo pytanie (założyciela wątku), które padło tutaj ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso