Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 09:17 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Hejka! Ostatnio zostałam ukąszona przez wampira. Chciałabym spytać, jeśli ktoś jest/ był wampirkiem, czy się czymś to charakteryzuje i jakie ma wady i zalety ?:) z góry dzięki za odpowiedzi ;D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 09:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Moda na wampiry przetoczyła się przez SL jesienią ubiegłego roku. Każdy, kto nie był ukąszony stawał się smakowitym kąskiem.
Jak dla mnie zabawa jak każda inna, chociaż akurat ta mnie bardzo irytuje 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 09:55 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Oj chyba się naraziłam ;) nie no ... zaciekawił mnie ten temat, bo jest całkiem fajny moim zdaniem... taki mroczny ]:-> Poza tym spotkałam całkiem miłego wampirka, nie jest nachalny jak niektórzy i nie chce tylko jednego.... ;]

ale BTW... czemu Cię irytuje ten temat Madeline ?? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:04 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
W tenże wskazany czas w jednym z ówczesnych znanych polskich regionów często dochodziło do ataków wampirów (ale nie tylko tam, bo właściwie w wielu polskich i zafranicznych miejscach). Zazwyczaj robiły to nowe osoby, które sie tym zachłysnęły. dlatego Madelaine irytuje ten temat.

A żeby przy okazji odpowiedzieć na wątpliwości - wadą jest to, że czasem można niechccy kogoś ukąsić (w zależności od uzywanego HUDa). A zaletą - jesteś wampirem. Ale ogólnie nie ma to wpływu na Second Life. No, w paru regionach przystosowanych do RPG pewnie ma znaczenie (wiem z doświadczenia, bo sam jestem w jednym regionie wampirem).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:10 
Dołączenie:
Lipiec 2009
hmm czyli to na zasadzie, że w niektórych regionach jesteś wampirem, a w niektórych zwykłym Simem. Całkiem ciekawe, no nic zobaczymy z czasem jak będzie mi się grało jako wampirzyca :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:13 
Dołączenie:
Lipiec 2008
To, kim się jest w konrektnym regionie zależy od Ciebie. Na RPG bardziej mile widziane takie twory, a w nie-RPG raczje wolą zwykłe awatarki (simy są w Sims; chyba, że chodzi o regiony, wtedy sim ma znaczenie nieco inne; skomplikowane to teraz dla mnie).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Dla mnie cała zabawa z kąszeniem przez wampirów wydaje się smieszna. Ktos mi mówi, że mnie ukąsił. Lol.
Ale ja osobiscie zbytnio nie popieram takich zachowań.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:17 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
projekt napisał(a):
Zazwyczaj robiły to nowe osoby, które sie tym zachłysnęły. dlatego Madelaine irytuje ten temat.

Projekt, nie, nie dlatego. Dziwi mnie Twoja pewność w tym temacie.

Akurat to, jaką datę pojawienia się w SL ma wampir w profilu jest dla mnie najmniej ważne. Samego tematu po prostu nie lubię, w pierwszym życiu, nie lubię literatury na ten temat, unikam filmów. I to się przekłada na SL.
Tyle moje widzimisię.
Ujmując temat ogólniej - nie rozumiem, dlaczego akurat wampiry w SL mają być faworyzowane. Na zwykłych simach nie można paradować nago, uprawiać seksu, nie można strzelać do awatarów, nie wypada prowadzać nikogo na smyczy - i wszyscy się do tych reguł stosują (nie mówię o patologicznych przypadkach głupoty). Poza wampirami, które usiłują gryźć wszędzie, w sklepach, klubach, orgy roomach, parkach.
I pewnie nie drażniłoby mnie to aż tak bardzo gdyby nie to, że dość często reakcją na moją odmowę (najczęściej wielokrotną, wampiry są zapewne bardzo uparte albo cierpią na zaburzenia pamięci krótkotrwałej) było... ochrzanianie mnie, jaka to jestem nudna, pozbawiona poczucia humoru, głupia, jak bardzo nie umiem się bawić. Także z użyciem niewyszukanego słownictwa.
Ugryźć nie mógł, to chociaż poobrażał.

Na szczęście moda minęła, chociaż nadal co kilka tygodni ktoś mnie usiłuje dziabnąć.

P.s.:
Cytuj:
w niektórych regionach jesteś wampirem, a w niektórych zwykłym Simem

W żadnym regionie nie jesteś simem. Nie ta bajka. SL to nie przedłużenie Simsów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:19 
Dołączenie:
Lipiec 2009
mnie w sumie nie bawi latanie za kimś i ciągle wbijanie swoich zębów w kogoś, bo to mi się wydaje po prostu głupie o_O Jak ktoś będzie chciał zostać wampirem to wtedy... poza tym mi się bardziej podobają regiony tam gdzie przebywają osoby. Ogólnie ta tematyka ;) Wizerunek i w ogóle... no i ludzie, ale Ci którzy mają normalne podejście do sprawy ;)

No i zastanawiałam się i pytałam, czy oprócz tego iż jesteś wampirem i możesz "gryźć" innych są jakieś z tego pieniądze/ exp / czy cokolwiek innego... no i widziałam nad głowami wampirów napis dotyczący chyba siły witalnej czy coś ? i nie bardzo skapowałam po co to w ogóle.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:20 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No, może moja wiedza na temat wieku awatara zwampirowanego nie jest kompletna. Ale zgadzam się z Tobą, Mad. Też mi się nie podoba takie zachowanie. Mnie też od czasu do czasu próbuje ktoś ukryźć (wampira napadający na wampira -do czeog to doszło).

Te napisy nad głową awatara to po prostu element rozgrywki na regionach rPg. Wiesz, z kim masz do czynienia. Na normalnym regionie jest to raczej zbędne, bo po co grać, skoro nie ma gdzie (tak to mniej więcej rozumiem). Jak jestem na RPG regionie, t ojestem wampirem, poza RPg... zwykłym awatarem... HUD mi nieco obciąża korzyzstanie w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 11:27 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Czyli wsjo jasne :D mniej więcej ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2009, 21:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Jest to temat irytujący głównie z tego powodu, że krwiopijcy czaili się w zatłoczonych sklepach, spamując kogo popadnie requestami o pozwolenie na ugryzienie. Doszło do tego, że właściciele wywieszali przy wejściu plakaty ostrzegające przed takimi zabawami i proszące o informację, w razie gdyby "wampir" się w sklepie pojawił. Karali natychmiastowym banem.

System został stworzony do RPG (nikt nie przewidział, że zamieni się w bezmyślne klikanie i zbieranie pokemonów pokroju Bight Fight) i powstał w tym celu nawet sim, na którym można pograć. Teleport z głównego sklepu Bloodlines.

Wąpierze można też odgrywać na innych wyspach poświęconych Role Playing jak Toxia czy Midian. Oczywiście w języku angielskim.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 09:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Ja nawet nie wiem kiedy mnie pogryzł wampir. Nie przypominam sobie tego faktu. Podejrzewam że to właśnie był atak takiego wampirzego ninja-spamera. No nic. Zakup wormwood potiona sprawę rozwiązał.
Jak jakiś wamp chce mnie zechce mnie dziabnąć - proszę bardzo. Ale niech najpierw da pieniążki na eliksir.
Gryźć to każdy by chciał. Ale za darmo...

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 11:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Hmm a pytanie takie moze glupie, ale hmmm: gryzacy wampir ma korzysc z ugryznienia kogos bo cos mu sie tam nabija jakis lvl czy cos ok nie wnikam. Ale co sie dzieje z ugryzionym delikwentem? Bo nie rozumiem po co kupowac jakis eliksir?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 12:47 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Z awatarem niezrzeszonym to chyba nic sięwielkiego nie dzieje (prócz animacji gryzionego). Ale niektóre HUDy odpowiednio reagują, a gryzącemu rośnie liczba odpowiedzialna za wypitą krew (w moim HUDzie tak jest akurat, nie wiem, czy w każdym).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 13:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
A czasem chyba też dostaje się zęby wampirze, ale co to za atrakcja ;)

Kiedyś znajoma dla zabawy zażądała od wampióra 1000L za pozwolenie ugryzienia i wyobraźcie sobie, że jej zapłacił :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 13:03 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Heh, niezłe. Musze kiedyś zaryzykować i też tak zrobić. Oby tylko nie powstała nowa branża handlowo-usługowa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 13:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wydaje mi się, że tylko ugryzienie "dziewiczego" awatara ma dużą wartość. Raz ukąszony tanieje ;)
A między wampirami to w ogóle jakiś barter powinien być...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 15:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
Swego czasu nawet królowa Uzi została przez przedstawiciela tej rasy ukąszona. Nie powiem, ślad powstały po ukąszeniu nadał jej jeszcze większego uroku.

Mnie tam elfy, wampiry czy inne (bez obrazy dla powyższych) stwory zupełnie nie przeszkadzają, nadają fantastycznego klimatu i tyle. A że czasem wyłażą poza simy dla nich przeznaczone i posieją trochę strachu... proszę bardzo :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2009, 16:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Tahani napisał(a):
Hmm a pytanie takie moze glupie, ale hmmm: gryzacy wampir ma korzysc z ugryznienia kogos bo cos mu sie tam nabija jakis lvl czy cos ok nie wnikam. Ale co sie dzieje z ugryzionym delikwentem? Bo nie rozumiem po co kupowac jakis eliksir?

Dla Ciebie to nie stanowi różnicy. Dla Wampira co ukąsił tak.
Wormwood potion sprawia ze twoja dusza wraca do Ciebie. Jednym słowem znikasz ze statystyk "kąsacza".

Madelaine napisał(a):
Wydaje mi się, że tylko ugryzienie "dziewiczego" awatara ma dużą wartość. Raz ukąszony tanieje ;)
A między wampirami to w ogóle jakiś barter powinien być...

Po wypiciu tego eliksiru twoje notowania u wampirów zaczynają rosnąć 8-) .

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sie 2009, 21:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Kerstin Ansar
Wampirem po prostu trzeba umieć być. Nie sztuka spamować czy atakować bez uprzedzenia ale zrobić tak by dana osoba nie miała nic przeciwko a przede wszystkim rozumiała o co chodzi. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2009, 01:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Czyli uprawiać rpg z osobami, które mają na to ochotę i najlepiej w wyznaczonych miejscach?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2009, 02:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Kerstin Ansar
Czasem wystarczy odrobina dobrych chęci żeby nie pozostawiać po sobie niemiłych wspomnień u gryzionych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 08:46 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Jednym słowem, trzeba być kulturalnym i grzecznym wampirem :) Który nie nachodzi zwykłych simów :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 09:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Czy to prawda, że można otruć wampira podczas gryzienia? Tzn, ktos mmi mówil, że można wziąć jakiś środek i jak wampir ugryzie to straci znaczną część swojego zycia.
Prawda czy zwykłe gadanie 3 po 3 osoby, która nie lubi fantazji w SL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 11:54 
Dołączenie:
Listopad 2008
O ile pamiec mnie nie myli blazeju , jedna fiolka tej miksturki kosztuje 800 L$

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 13:27 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Czyli jednak to nie plotka :)
Tyle powiedzmy sobie szczerze po co wydac 800L$ by komuś zaszkodzic?
Zamiast wydawać 800L$ na bezsens można wesprzeć jakiś pozytywny cel w SL (np. Pajacyk).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 16:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Dlaczego od razu aby komuś zaszkodzić? Raczej w celu odwetu, przecież gryzący chce zaszkodzić nam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2009, 18:07 
Dołączenie:
Maj 2007
To jest tylko zabawa, nieszkodliwa dopoki nie zacznie sie spamowac na normalnych regionach. Sam bylem kiedys wampirem, w klanie i mielismy wlasny SIM(na ktory mielismy tylko my wstep, mielismy my tam zamek, jezioro itd.) oraz pojemniki na zebrana krew.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Maj 2011, 21:25 
Dołączenie:
Maj 2011
nick w SL: OlaLove
Hej a co trzeba zrobić żeby być wampirem?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2011, 10:39 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Pandemonium Alex
Jezeli chcialabys zostac wampirem i chcesz nalezec do polskiego klanu, zapraszam do Polish Gothic.
Wystarczy wyslac do mnie Notecard.

Pandemonium Alex

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 09:32 
Dołączenie:
Maj 2011
A trzeba za to zapłacić?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 13:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
krwia i dusza
drobnostka
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 14:38 
Dołączenie:
Maj 2011
Bo przyszedł do mnie pare dni temu jakiś chłopak który mówił że jak chce być wampirem to musze mu zapłacić 600L$ i dał mi naszyjnik z czosnkiem. O co mu chodziło?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 15:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
O naciągnięcie Cię na 600 L$ 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 16:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Może robił akurat wyprzedaż na promocji tego czosnku. :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 16:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Chlopak z pewnoscia byl podrabianym wampirem. Prawdziwy wampir nie cierpi czosnku i na pewno nie nosilby go w inventory.
Szkoda nawet na niego srebrnej kuli. Wystarczy zwykla.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 20:48 
Dołączenie:
Maj 2011
No własnie jakiś taki dziwny był. Dzięki że mi pomogliście :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2011, 21:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Latanie w poszukiwaniu swoich ofiar (soczystych, nie ukąszonych) to prawie jak zbieranie pokemonów ;) im więcej, tym wyżej na pewnej liście... Ciekawostką u tych wampirów jest to, że nie tylko musisz się zgodzić na to ukąszenie, ale i wampir nie może cie zmuszać do zgody :) więc dlatego starają się być przyjazne zanim ukąszą ;)

z tego co pamiętam, jak zostało się ukąszonym to zostaje się zapisanym na pewnej liście, która można znaleźć gdzieś na www. Można skasować się z danej listy, ale trzeba zakupić (chyba) specjalne jabłko. A żeby uchronić się przed ukąszeniem, dostępny jest darmowy wisiorek, wyżej wspomniany czosnek. A jak się nie podoba wisiorek, wystarczy wyciągnąć z niego skrypt i wsadzić sobie np. do skarpetki ;)

Ps. ja nadal jestem na liście ukąszonych.. dlatego mnie wampiry nie chcą mnie ukąsić (nie to nie oferta dla wampirów) :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Maj 2011, 19:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
A ja powiem ze nigdy sie nie dalam ukasic!
Chociaz juz pierwszego dnia w SL probowaly mnie uzrec :lol:

Swoja droga ciekawe jak to sprawdzic czy jest sie "na liscie",czy juz nie

Nie ma przymuszania ,ale ostatnio spotykaja mnie propozycje przekupstwa :mrgreen:
- od 300 L$ za ukaszenie(mnie)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Maj 2011, 20:46 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
thekonstancja napisał(a):
ostatnio spotykaja mnie propozycje przekupstwa :mrgreen:
- od 300 L$ za ukaszenie(mnie)

Bo podobno rynek się nasycił i dziewicza krew jest w cenie 8)
Ja również ocalałam przed szaleństwem, spotkałam kilka wampirów, które na odmowę ugryzienia reagowały dość nerwowo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2011, 00:35 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja bym się targował. W końcu krew jest cenna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2011, 08:01 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Ja słyszałem, że te wampiry z gatunku bloodlines, których tyle było jeszce ze dwa lata temu, to wyginęły właśnie z braku świeżej krwi :-| Nie wiem, czy to prawda, ale rzeczywiście dawno żaden nie chciał mnie ugryźć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Maj 2011, 14:01 
Dołączenie:
Maj 2011
Czy jeśli się chce być wampirem trzeba kupić Hud'a za 600L$?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Maj 2011, 14:48 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
W tym wątku dostałaś zaproszenie do Pandemonium. Byłaś? Rozmawiałaś?...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Maj 2011, 15:39 
Dołączenie:
Maj 2011
jestem w trakcie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Maj 2011, 16:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
i jak tam, zeby urosly juz chociaz o milimetr?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Maj 2011, 17:27 
Dołączenie:
Maj 2011
Jestem już wampirkiem. Pandemonium mnie przemieniła :) Dzięki ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Cze 2013, 16:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
z ciekawości, czy sa na forum aktywni członkowie Bloodlines?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Cze 2013, 20:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Oczywiście :twisted:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Cze 2013, 01:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Yay, super po której stronie mocy jesteś? ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso