Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 16:53 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
Witam.
Własnie dzwoniłam do LindenLab z zapytaniem o to, dlaczego zostały mi zwrócone kampy parę dni temu. Nie było mnie, weszłam na pocztę, kampy zostały zwrócone przez Lindena. Zadzwoniłam do LindenLab i powiedziano mi, że kampy są nielegalne i że było to nierywalizacyjne jeśli chodzi o inne kluby/miejsca.

Szkoda, że tak jest. Nie ukrywam - dla nowego kampy to przecież historia każdego z nas. My tez kampowalismy i też zarabialismy w ten sposób pierwsze Lindeny, jednak to już historia. Piszę to dlatego, żeby i Wam się nie dostało za to, że macie u siebie. Pozostało nam jedynie chyba robienie konkursów dla ludzi.

Co myślicie o decyzji Lindenów jesli chodzi o całkowite usunięcie kampów w świecie SL?

Ostatnio edytowany przez Caroline86, 06 Lip 2009, 17:57, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:01 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Weryfikacja kampów w moim klubie przeszła pozytywnie. Wymaga sie by kampy miały ochrone prze botami, moje taka mają, więc zyskały przychylność LL.

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:04 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
niestety moje także posiadały ,nie chodzi tu o sprawdzalność czy są boty ,spytałam i nie mówili nic ,powiedzieli tylko ,że kampy nie są legalne ,nie ma już niestety legalnych kampów ,jakby kampy były legalne ,to LindenLab nie powiedziałby mi ,że są nielegalne ,tylko zawiadomił o koniecznosci zainstalowania anty/bota ,którego miałam na swoich kampach ,dostałam zwrot kampów ,zadzwoniłam i dowiedziałaam się własnie tego ,dlatego o tym piszę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Powiem Tobie, że dwa dni temu w związku z uczestnictwem przez DreamClub w pewnym konkursie, grupa jury z LL oglądała land i sprawdzała czy sa tutaj rzeczy nielegalny, które dyskwalifikowały by klub w konkursie. NIe stwierdzono żadnych nie prawidłowości, dodam, że cły czas są kampy. Zatem jeśli nie maja nic naprzeciw, to znaczy, że jest wszystko oki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:28 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
jesli rozmawiam z Lindenami ,to mam na uwadzę to ,że rozmawiam z poważnymi ludzmi ,dlatego chciałam przekazać to co mi przekazali ,nie było mowy o legalnosci kampów pod żadnym względem ,tak więc napewno wrócimy do tego tematu ,gdy już wszystko będzie jasne ,ja jedynie chciałam przedyskutować sprawdzony temat (mając na uwadze kompetencję pracowników Linden)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Potwierdza się to iż to co można w SL, a to czego nie można, i czego nie ma w ToS, to zależy głownie od widzimisię indywidualnych pracowników LL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Llorando Runo napisał(a):
Potwierdza się to iż to co można w SL, a to czego nie można, i czego nie ma w ToS, to zależy głownie od widzimisię indywidualnych pracowników LL.

Czyli krótko mówiąc - to co nie jest zakazane jest dozwolone

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Tak być powinno, ale właśnie nie jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 00:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No ale słuchajcie, skoro po weryfikacji landu osoby, pracownicy z LL nie stwierdzili nielegalności w objekatach na moim landzie to znaczy, że campy sa tam legalne.
Jak by mieli sapy, to by mi je returnwali do Inventory prawda?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 00:37 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Awatar awatarowi nierówny :(

Jednemu zabronią, drugiemu nawet nie zwrócą uwagi.

Dostałem kiedyś bana na 3dni za nielegalnego splodera (i obiekt zniknął,nie trafiając do mnie w ogóle), a na drugim koncie dostałem za identyczny sploder ostrzeżenie i zwrot do inventory.

Ciekawe?

A co jeszcze lepsze odpisałem na ostrzeżenie podając dokładnie lokalizację gdzie można nabyć ten sploder, który był nielegalny (zgadzam się z ojcami Lindenami - był niezgodny z ustawą antygamblingową). Ja miałem ostrzeżenie i krótkiego bana, a sklep dalej stał i handlował tym samym towarem.

Awatary nie są równe wobec prawa?

edit: dodam, że na obu awatarach akcja rozegrała się tego samego wieczoru (splodery na dwóch sąsiadujących parcelach)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 00:39 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Może faktycznie racja.
Zostawmy te sprawe ojcom założycielom :)
Może to ich łaska w stronę użytkowników, by mieli campy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 18:50 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
tylko powiedz Błazej ile wydajesz na kampy? ja wydawałam ponad 1500L na dzień ,bo miałam pare 5L/25 min i ludzie kampowali praktycznie cały dzień ,kiedy jeszcze nie miałam kampów ze sprawdzalnoscią bota ,podchodziłam do grupki ludzi i pytałam czy są ,jak było widać że prawdopodobnie bot dawałam kicka ,jak automatyczny powrót to ban.

Kazdy użytkownik kampa dostawał regulamin kampa ,do ktorego w jakis sposób musiał się dostosować ,land obok , z samych wyrzuconych przeze mnie botów miał traffic ponad 4000 :) ,

Rzecz w tym że zreturnowano mi obiekty ,które miały ten obrazek ,pokazujący co ma wpisać dana osoba ,żeby sprawdzić czy nie jest botem ,dlatego zadzwoniłam do Stanów i spytałam.

Jak mówiłam powiedzieli ,że kampy są nielegalne pod każdym względem ,może poprostu jeszcze nikt nie napisał ,że te kampy posiadasz ,mi jest szkoda ,bo gdy rano nie było ludzi w klubie to najczęsciej siedzieli na kampach ,obok mam leżaki i miejsca ,by sobie usiąsc na wodzie ,rozmawialismy godzinami z kampowiczami i było fajnie ,zawsze się pomogło jakiemuś nowemu ,wytłumaczyło ,podczas gdy on spokojnie sobie zarabiał ,i szkoda że tak powiedzieli ,może to zależy od płatnego konta ,tylko poprostu o tym nie mówią otwarcie? masz płatne konto?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 19:53 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Nie mam płatnego konta. Myślę, że płatne konto nie jest do niczego potrebne w SL. Znam wielu ludzi, którzy doświadczyli tego, że mieli konto premium i do niczego im się to nie przydało.
Zostaje na koncie standardowym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2009, 22:37 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
Broxer Cortes:
https://blogs.secondlife.com/community/ ... nd-camping
RachelAngely Adored: co to?
RachelAngely Adored: jednak nielegalne czy legalne?
Broxer Cortes: nie legalne
Broxer Cortes: ale upewnie sie jeszcze dzis
RachelAngely Adored: ok
[13:32] Broxer Cortes: info potwierdzone. Camping jest ok, ale jesli jest na parceli ktora nie jest w Search.

a to dostałam na meila z LindenLab:
As of the 1st May 2009, the use of bots or camping to game
Traffic values will be considered a violation.

Whether a landowner uses Bots or Camping Chairs, or Camping
Chairs with Bots in them, the effect is the same - the
traffic value for that parcel is inflated unfairly (and
therefore Search rankings).

Attempting to gain an unfair Search advantage, by the use
of Bots or Camping to inflate the Traffic for a parcel,
will be considered a violation. This policy applies to both
Mainland and Private Estates as both are represented in
Search.

https://blogs.secondlife.com/community/ ... nd-camping <- tu bliższe informacje.
Odnawiam więc temat z pytaniem ,co myślicie o usunięciu Kampów z SL?

Ostatnio edytowany przez Caroline86, 16 Lip 2009, 01:56, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2009, 22:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Jack Linden wyraznie sie wypowiedzial. Kazde nabijanie sztuczne trafiku aby znalezc sie na lepszej pozycji w wyszukiwarce jest nielegalne. Jezeli kamp ma byc zrodlem dostarczenia nowym przyjemnosci posiadania kilku L$ czy sa LuckyChairs czyjakiekolwiek inne tegotypu dzialania to wlasciciel terenu ma je ustawic w parceli, ktora nie jest liczona do trfiku a tym smym nie wplywa na wyszukiwarke.
Boty nabijajace trafik sa absolutnie niedpopuszcalne.
Lindeni zastrzegaja sobie prawo decydowania co jest campem/botem i nabijaniem trafiku a co dzialanoscia zwyczajowa. Cala dyskusja na ten temat jest na blogu Lindenow..
Wydaje sie ze Lindeni maja swoja polityke odnosnie wyszukiwarki i to jest jeden ze sposobow na jej uporzadkowanie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2009, 23:31 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A jednak racja kochani. Również ja na swojego maila dostałem informacje, że jeśli chcę zachować campy muszę usunąć klub z wyszukiwarki. Cieszę się, że napisali, a nie zablokowali mi konto. Pozdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso