Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 22:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Miejsce: okolice sandboxa w Centrum Polska.
Czas: dzisiaj, 5 lipca, ok. 20.00
Główna bohaterka dialogu "pomagała" młodszej stażem koleżance, przesyłając jej chwilę wcześniej "AO za 1200" i folder z włosami, 47 sztuk o ile pamiętam.

Cytuj:
[11:26]  NA: moze chcesz skiny za 1200 ?
[11:26]  NeA: banda leni
[11:26]  DP: bry
[11:26]  mC: ja?
[11:26]  NA: a kt oxD
[11:26]  NA: :P~
[11:26]  mC: mam jakies :P
[11:26]  DP: oj
[11:26]  DP: przepraszam
[11:26]  mC: kochana jestes :P
[11:26]  DP: ze sie pchal ale nic nie widze
[11:26]  Madelaine Sautereau: NA, skiny za 1200 do oddania? Nie chwalilabym sie publicznie, ze rozdjae kradzione
[11:27]  NA: >.< Madlelaine
[11:27]  NA: jesli sa modify i copy
[11:27]  NA: to mozna zrobic nawet jak sa no trans
[11:27]  Madelaine Sautereau: mhm
[11:27]  NA: mozna zrobic tak ze sa trans
[11:27]  Madelaine Sautereau: wtedy to sie nazywa kradziez
[11:27]  Madelaine Sautereau: to sa no transfer
[11:27]  Madelaine Sautereau: :]
[11:27]  NA: tylko trzeba wiedziec jak !
[11:27]  DP: Madelaine skad ja Cie znam
[11:27]  DP: ?
[11:27]  HELP shouts: CENTRUM-HELPER I FREEBIE http://slurl.com/secondlife/Polska/230/49/23
[11:28]  SM: ona chyba nie zrozumiala slowa kradzierz
[11:28]  HH: Hej SM :)
[11:28]  NA: o jezu nawet jak by top bylo kradzione to napewno ja tego nie ukradlam -,-
[11:28]  SM: hej hej
[11:28]  Madelaine Sautereau: ale rozdajesz dalej
[11:28]  Madelaine Sautereau: w rl siedzialabys za paserstwo :)
[11:28]  NA: i dobrz :)
[11:29]  NA: :P~
[11:29]  NA: ale to nie jest az tak rl jak w rl wiec wali mnie to
[11:29]  Madelaine Sautereau: mnie nie
[11:29]  NA: jak ci nie pasuje prosze napisz do ll zeby mi bana dali :)
[11:29]  NA: ja mam to gdzies :)
[11:29]  Madelaine Sautereau: wlasnie to robie :)
[11:29]  NA: nie boje sie :)
[11:30]  HH: I tu sie mylisz :) Rejestrujac sie podpisalas, ze bedziesz przestrzegac prawa Stanu Kalifornia, a oni bardzo tam zwazaja na prawa autorskie :P
[11:30]  Madelaine Sautereau: alez ja Cie nie strasze
[11:30]  NA: i dobrze :)

Komentować?

Przedtem odbyła się tam rozmowa na temat nieletnich w SL, podobno większość z nas nie ma 18 lat, pewien młodzieniec twierdził nawet, że o ograniczeniu wieku nigdzie nie jest napisane, byli tacy, którzy zdziwili się, że to gierka dla dorosłych.
Jakie ja mam szczęście, że znam kilkoro starców... 8-)

Czy tylko ja odliczam dni do końca wakacji?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 22:13 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Katarzyna Gothly
Ojj Mad jakaś Ty okropna [ironia] 8-)
A no i do końca wakacji ja też odliczam, chciałabym żeby sie skończyły jak najszybciej.
Z wiadomych przyczyn.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 22:27 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
wiec zrobcie odpoczynek od SL w czasie wakacji strazniczki 8-) nic nie stracicie a mozecie cos zyskac :mrgreen: i po kłopocie :)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 22:35 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Revised, nie pisałam o tym, że jestem zmęczona. Pisałam o jawnym złodziejstwie, rozpowszechnianiu kradzionych rzeczy z przyzwoleniem sporej grupy polskiego SL. To my się czepiamy i jesteśmy te złe? Czy jednak złodziej jest nieco gorszy od nas?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 22:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Kradzieje. Wstyd, ze ten kradziej nawet po polskiemu gaworzyl. Ale coz, wazne, ze AR napisany :-D. Jak cza bedzie to nawet zadzwonie :-)
A wracajac do kradziejowania. Jak zareaguja lindeni na takie cóś.
Zrobilem cos, sprzedalem oryginal niestety zepsulem prawa:/ Zatem jedyna wersje no copy no mod ale trans ma ktos tam... czy moge uzywajac nielegalnych narzedzi przywrocic sobie prawa. Znaczy ja tworca.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2009, 23:57 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Madelaine, w polskiej części SL (chodzi o polskich rezydentów) jest przeświadczenie, że skoro jestesmy Polakami, mieszkamy w Polsce, to jedynie polskie prawo nas obowiązuje, a nie amerykańskie. Musimy niestety pamiętac, by przypominać ludziom, iż w Second Life pierwszeństwo ma prawo wspomniane przez Ciebie, czyli amerykańskie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 00:00 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
właśnie takimi konwersacjami jak te dwie osoby z czata, okazują bezinteresowaność lindenów w tym kierunku...
eh...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 00:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
projekt napisał(a):
Madelaine, w polskiej części SL (chodzi o polskich rezydentów) jest przeświadczenie, że skoro jestesmy Polakami, mieszkamy w Polsce, to jedynie polskie prawo nas obowiązuje, a nie amerykańskie.

Polskie prawo też karze za kradzież i paserstwo, Max.

Blazej_Naidoo napisał(a):
właśnie takimi konwersacjami jak te dwie osoby z czata, okazują bezinteresowaność lindenów w tym kierunku...

Mógłbyś to przetłumaczyć na jęz. polski? Nic nie zrozumiałam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 00:44 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ech, znowu nie napisałem dokładnie, o co mi chodziło... Trzeba Polakom wyjaśniać, iż w SL amerykańskie prawo ma pierwszeństwo (bo SL amerykańskie jest). Nie oznacza to, że polskie prawo przestaje obowiązywać.

Wiele razy sięz tym spotkalismy, więc zapewne nic nowego nie wniosłem w temat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 01:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Dumnie zaliczę się w poczet starców. A jak dorwę takie niunie, to polecą kolejne AR.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 01:28 
Dołączenie:
Lipiec 2008
długo czekać nie trzeba ,bo pełno takich... nieletnie, paserzy itp.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 09:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
To nie jest problem młodości czy bycia nieletnim. To problem przynależności do grupy, w której, nawet przykazanie w wersji bardzo okrojonej – ‘jeżeli już kradniesz to się tym nie chwal by innych nie demoralizować’ jest nieosiągalnym wzorcem.
Bo po co kraść, jeśli nie można się pochwalić jak bardzo ‘zaradnym’ się jest?
Polska, tę cywilizacyjną wojnę przegrywa, dlaczego więc w CP miałoby być inaczej?
Mówi się trudno i kocha się dalej :D Ten Kraj.
Albo i nie, jeżeli lewą nogą się wstanie i od rana ma dość… :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 09:43 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Tylko ze Ten Kraj to nie jest kawale martwej ziemi. Ten Kraj to przede wszyskim ludzie i to oni swoim postepowaniem czynia TEN KRAJ. Takze zaniechaniami. A jezeli ktros mowi trudno kocha sie dalej to nie ma prawa nic mowic.. bo trudno, kocha sie dalej..
Albo nie,... nie bedzie mi tu jeden zlodziej z drugim smiedzacego nic na wycieczarce robil i miotla takigo, Won na swoja pustynie, won z Tego Kraju jak sie bucu nie umiesz zachowac. Ban, AR i wynocha.
Widac dwie wersje Tego Kraju ? Siasc z zalamanymi rekoma,plakac i patrzec jak wszystko watacha MI w gruzy wszystko zmienica czy tez je deptac i detergentami polewac ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 09:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Darnok napisał(a):
To nie jest problem młodości czy bycia nieletnim.

Dojrzałość?

Darnok napisał(a):
Polska, tę cywilizacyjną wojnę przegrywa, dlaczego więc w CP miałoby być inaczej?

Problem nie w Centrum Polska, sim jak każdy inny. Oba zjawiska są powszechne, ponad granicami.
Mogłabym rozwinąć temat, popisać teraz o pozornej anonimowości w Internecie i o poczuciu bezkarności, ale po co. I tak wszyscy wiedzą, że jestem podstarzałą frustratką, odreagowującą w SL 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja miałem na myśli fakt, że pewna grupa osób otwarcie mówi o swoich nie do końca legalnych czynnościach w SL, a LL nie reaguje wogóle na to

i nie mam tutaj na myśli żadnego donosicielstwa

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
LL reaguje, jeżeli dowie się o takich działaniach. Wolniej lub szybciej, ale reaguje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Mad ale najczęściej reaguje po dłuuugim czasie...

Troszke jestem smutny, bo po złożeniu raportu na osobe, która szkodziła mojemu klubowi, LL nadal nic z nim nie zrobił ;(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Kerstin Ansar
Ja się do grupy Starców nie zaliczam ale jest mi na prawdę głupio, kiedy czytam coś takiego.
Niektórym po prostu ciężko jest zrozumieć, że nawet w wirtualnym świecie obowiązują całkiem realne zasady. Przykro mi jest, że te osoby są często w zbliżonym do mojego wieku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Anulka Z
odświeżający dziewczęcy entuzjazm? ;)
będę kibicował :P

na poważnie - pochwalam
ale ja już swoje wojny mam za sobą, szukam odpoczynku :D

Madelaine
Może trochę dwuznacznie napisałem. Nie sugeruję że CP jako takie jest w jakiś sposób trefne. Nawiązywałem do nazwy. Wszędzie jest tak samo? Hm, trochę się nie zgodzę. U nas pewne zjawiska są dość nasilone. Jak właśnie np. chwalenie się własną nieuczciwością. Są miejsca na świecie gdzie to nie przechodzi.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 10:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Darnok napisał(a):
Może trochę dwuznacznie napisałem.

No to pogadali ;-)
Wiem, że nie chciałeś CP wyróżniać, wolałam zaznaczyć, że to powszechniejsze zjawisko, żeby zaraz nie podniósł się krzyk, dlaczego oskarżamy CP, milcząc na temat innych simów.
Z drugiej strony pisząc o powszechności zjawiska miałam na uwadze polskie simy i polskich użytkowników SL... za których potem musimy się wstydzić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 11:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja tam nie mam żadnych uprzedzeń co do rasy/nacji/wyznania/orientacji, ale... zauważyłam, że zdecydowana większość kradzieży w SL popełniana jest przez Brazylijczyków. Zresztą nie tylko w SL, ale to już inna historia. Ktoś się domyśla przyczyn tego zjawiska?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 15:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
albo piłka albo samba
tertium non datur
czy jakos tak...
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:20 
Dołączenie:
Lipiec 2009
po 1 ao jest z paczki ktora kiedys mozna bylo wziasc za free z rejonu Whitlow jak bys byla madra bys zwrocila na to uwage :) po 2 paczka wlosow moze byc trans ale no copy skad wiesz co ja jej poslalam ? jestes inteligentna ale nie wymadrzaj sie az tak :) to tyle na moj temat :) Pozdro :**

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Ando Karu
Czasoprzestrzenno-walutowe załamanie rzeczywistości. 0=1200. Albo jakaś hiperdeflacja.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:41 
Dołączenie:
Lipiec 2009
czemu napisalam ze dam jej ao za 1200 sluchaj kiedys to ao bylo tyle warte wiem bo widac po nazwie chyba jej nie moga producenci od tak zmienic :) a ile teraz jest warte nie mam pojecia wiec napisalam stara cene tego ao :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 18:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Tak? A w logach jest Twoja wypowiedź, że są transfer. Owszem, zamierzam się powymądrzać. To, że coś było tam do wzięcia za darmo, nie oznacza że możesz umyć swe śliczne rączki oteksturowane "skinem za tysiąc dwieście". Przepraszam, ale NIE. I to nie jest "tylko SL". Wiesz, ile trwa zrobienie skina od podstaw? Przeważnie kilka miesięcy. Wiesz, że dla większości kreatorów jest to źródło utrzymania? Nie mówię o tierze za wyspę. Mówię o czynszu za mieszkanie, prąd, kotlecie na talerzu i antybiotykach dla zagrypionych dzieciaków. O pieniądzach na studia, które w USA są płatne.

Dlatego NIE zarówno tym, którzy kradną, jak i tym, którzy przymykają na to oko.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:04 
Dołączenie:
Lipiec 2009
DObra i tak to mam gdzies niech LL zrobi co chce :) to ich decyzja nie madrych, niepelnoletnich i pelnoletnich w slu :) CZekam na reakcje LL ciekawe co mi zrobia :)) po 2 zajmujecie sie 1 moze kilkoma osobami ktora ma zarzut Kradniecia np z programu CB albo rozprzestrzechniania itemow kradzionych wezcie sie za cale SL lub inne simy na ktorych wiecej jest takich ze tak powiem zlodziejow jak wy ja lub inne osoby zreszta 1 cH**j to i to jest czlowiekiem :) a jak by mi dali bane z LL co zrobie hmm nic nie bede grala w sl'a chociaz watpie czy cos mi zrobia niech sprawdza moje konto sami sie przekonaja co jak itd i zapewniam was ze napewno nie mowie oczywiscie teraz ale napewno kiedys tez podpadniecie i nie bedzie wam tak milo jak teraz :) :***

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ciężko się przebić przez ten strumień świadomości, ale postaram się.

Nessi_Avril napisał(a):
to ich decyzja nie madrych, niepelnoletnich i pelnoletnich w slu

Żałuję, że w CP jestem tylko szarym obywatelem, na mojej wyspie za rozdawanie kradzionych rzeczy miałabyś na pewno bana. Pozostaje tylko czekanie na decyzję LL.

Nessi_Avril napisał(a):
wezcie sie za cale SL lub inne simy na ktorych wiecej jest takich ze tak powiem zlodziejow jak wy ja lub inne osoby zreszta 1 cH**j

Bierzemy się za to, co możemy udowodnić. Ziarnko do ziarnka 8-)
Słownictwa nie będę komentować, z gwiazdkami czy nie, bądź łaskawa nie przeklinać.

Nessi_Avril napisał(a):
to i to jest czlowiekiem

Od dawna twierdzę, że ludzkość nie jest spójnym gatunkiem.

Nessi_Avril napisał(a):
napewno kiedys tez podpadniecie i nie bedzie wam tak milo jak teraz

Podpadanie jest obowiązkowe? 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:27 
Dołączenie:
Lipiec 2009
co do przeklinania to co 2 osoba to robi i nie wazne czy forum rl czy rozmowa lub nie wiem , hmm pelnoletni i niepelnoletni przeciez dobrze wierz ze sa tacy na sl'u to nie wasza dacyzja tylko LL wiec mam to gdzies co o mnie piszecie to nie wasza decyzja :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
LL podjęło decyzję o tym, że co druga osoba przeklina w SL i rl? Nie wiedziałam, że są aż tak wszechmocni.

Używania wulgaryzmów publicznie zabrania większość przepisów. Istnieje również coś takiego jak kultura osobista.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 19:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Nie zamierzam podpadać, a takie przypadki raportuję nie tylko w CP i nie tylko w polskich miejscach, ale w całym SL. A co się tak uczepiłaś tych nieletnich? ;) Owszem to decyzja LL, które jasno określiło, że poniżej osiemnastki wstęp wzbroniony, a napotkanych nastolatków należy raportować. Co do kobiet, które mają w ustach śmietnik, opinię pozostawiam Panom, sądzę że zyskają większy posłuch.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:05 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Madelaine napisał(a):
LL podjęło decyzję o tym, że co druga osoba przeklina w SL i rl? Nie wiedziałam, że są aż tak wszechmocni.

No widocznie wychowano cie na dobrze lub jestes zacofana i zyjesz miedzy swietoszkami *bez obrazy* w rl polsce co 2 moze 3 polak przeklina a to ze nie robia tego np na forum czy takich tam roznych to juz nie moja wina maja swoja kulture osobista , a co mi meni zrobia hahahahaa opinie ? mam ja gdzies to tylko symulator :) a i wlasnie w sl tez czesto spotykane jest przeklinanie a jest zakazane w poszczegulnych miejscach* A co do Pelnoletnosci w SL to juz mieli dawno to zrobic z LL ekipa a jak narazie ze tak brzydko sie wyraze gowno zrobili :)) kazdy jest wychowany inaczej co do przeklinania i kultury osobistej a to ze nie jestem takim swietoszkiem jak ty to nic nie zmienia :) :***

Ostatnio edytowany przez Nessi_Avril, 06 Lip 2009, 20:48, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie spodziewałam się, że aż tak nie zrozumiesz, na co zwróciłam uwagę. Pozwolisz zatem, że wytłumaczę: z tego co zrzuciłaś z palców via klawiatura na forum wynikało, że Linden Labs zadecydowali, że co druga osoba na świecie przeklina.
Ich wszechmoc byłaby doprawdy zadziwiająca.

Co do mojej świętoszkowatości - zapewniam Cię, że zasób słownictwa mam wystarczający, używam czasem wulgaryzmów, o których istnieniu Ty zapewne nie masz pojęcia. I to nie tylko w symulatorze.
Po raz drugi proszę o powściąganie się i nie używanie tutaj słów, których używać nie należy. Następnym razem sięgnę po miotłę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:16 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Dobra mam to gdzies piszcie mowcie co chcecie mnie i tak to nie obchodzi :) czekam na decyzje LL jak wgl zareaguja na to ;)) co ze mna zrobia :) :*** Moze mam zle zachowanie heh trudno kazdy czlowiek jest inny nic na to nie poradze ^^

Ostatnio edytowany przez Nessi_Avril, 06 Lip 2009, 20:20, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:19 
Dołączenie:
Lipiec 2008
LL zadiząłją na obszarze Second Lfie. Na forum zaś moderatorzy i admin (a niektóre moderatorki własnie próbują tobie zwrócić uwage na to, jaką masz kulturę wypowiedzi).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Nessi_Avril napisał(a):
Dobra mam to gdzies piszcie mowcie co chcecie mnie i tak to nie obchodzi :) czekam na decyzje LL jak wgl zareaguja na to ;)) co ze mna zrobia :) :***

niewątpliwie coś strasznego :D
ale tu dziś fajnie :D
Sądzę, że Nessi naprawdę nie wie o co różnym takim 'zacofańcom i świętoszkom' chodzi :lol: . Ona tylko chciała być dobra i lubiana i skiny porozdawać. W końcu nie handlowała :) A przecież są różne wychowania i kto prawo ma twierdzić, że jedno jest lepsze od drugiego :D O gustach się nie dyskutuje Docenić trzeba, że nie uważa innych wychowań za gorsze. Mogą sobie być. Jak ktoś nie chce przeklinać to nie musi. przymusu niet! Tolerancyjna dziewczyna :D

I pewnie fajnie, że się zalogowała by bronić. I dobrze, że najwyraźniej ją obchodzi co piszecie i mówicie. Może będą jeszcze z Niej ludzie ;) Trochę nadużywa 'nic mnie nie obchodzi wzg. mam to gdzieś' - z tym trzeba uważać, bo to gdzieś może urosnąć :D mam nadzieje że w domyśle to nos chodziło.

Nessi to zdrobniała nazwa potworka z Loch Ness? Czy nie właściwie kojarzę? Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 20:54 
Dołączenie:
Lipiec 2009
tak Darnok bronie sie masz racje i nie przestane ale skoro inna osoba sadzi inaczej to juz nie moj problem :) hmm osoba lubiana po co mam sie o to martwic i tak nikt mnie nie cierpi bo mam nie ten teges charakter :) chociaz sa osoby co sadza inaczej hmm moje zachowanie na forum moze jestem bezczelna ale czastka nerwow czasem zadziala i to nie istotne czy forum czy rl albo virtual :) bo mnie obchodzi to co ktos o mnie wygaduje pisz lub mowi.

Ostatnio edytowany przez Nessi_Avril, 06 Lip 2009, 20:55, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 21:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nesii, oczywoscie ze mozesz krasc, przeklinac, obrazac innnych i mowic - "i co mi zrobicie?" ale wez sobie przelicz - to sie nie oplaci:( Bedziesz miala slaba zabawe :(
Zlodziei i chamow jest w SL i w RL mniej niz innych, a ich zycie jest nudne. Rozmawiaja tylko o tym co ukrasc ( a niewiele jest do kradniecia) i tylko klna, nie mowiac o niczym ciekawym.
Ja sobie przemyslalem i wyszlo mi na to, ze lepiej udawac kulturalnego bo wtedy jest wiekszy fun:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 21:26 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Omg rozumie slowo kradziez jezu ale czy ja to robie jak bym ukradla cos lub wiele rzeczy ubran albo nie wiem co jeszzcze to LL i tam nawet bez raportow by mnie dopadl i dal bana a ja go nie mam bo nie kradne nie jestem taka idiotka za przeproszeniem gram w sl 3 lata bo mam 2 konta dla nie wtajemniczonych i gra mi sie podoba * z 2 str to nie gra tylko symulator rl'a * Zastanow sie po co bym miala krasc po 3 latach? po to by mi bana dali skoro ludzi swoich juz poznalam * ludzi - friends itd* a stracic tego nie chciala bym raczej.I nie chce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 22:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Myślę, że Nessi dostała wystarczający wycisk.

Z tym rozumieniem nastolatki to nie jest aż tak bardzo odmiennie niż z rozumieniem 20 30 czy jakiejś innej latki. :)))
Rozkładanie tego co n-latki werbalizują na czynniki, to nie jest chyba najlepsza droga.
Nie żebym był specjalistą ale tak mi się jakoś po n- latach zdaje... :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 22:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Darnok napisał(a):
Myślę, że Nessi dostała wystarczający wycisk.

Słuszna uwaga.
Zacytowałam rozmowę, żeby pokazać zjawisko i radosne przyzwolenie na nie. Nie podałam imion rozmówców tylko inicjały, bo nie zależało mi na personalnym ataku.
Nessi sama stanęła do walki, nie chcąc pojąć jednej, podstawowej rzeczy - moralność się nie zmienia po zalogowaniu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 00:28 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Mad ja rozumiem twoje oburzenie, ale nie wszystkie rzeczy są no trans - AO, trans, no copy to DNA, które jakieś półtora roku temu kosztowało 1200l$, kiedyś dość popularne, ma je pare osób w tym ja.
Co do skinów za 1200, założę się, że można kupić wersję skinów do odsprzedania, może nie najlepszych ale jednak. Widziałam całkiem niezłe skiny za śmieszne pieniądze u creatorów.
Podobnie rzecz może się mieć z włosami, stare modele są wysprzedawane za grosze i wcale nie muszą być no trans.
Będzie ci łyso, jeśli mam rację i ktoś jej zabanuje konto, a ty będziesz musiała wszystko odkręcać ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 00:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ekhm. Szczególnie w kontekście pierwszej wypowiedzi, że jest copy trans, a jak no trans, to można zrobić trans i takie tam. Wybiórczo działa ludzka percepcja.

Jeśli LL stwierdzi po przeanalizowaniu transaction history, że z transakcjami było wszystko w porządku, to raczej nikogo nie zbanuje, a Mad nie będzie musiała nic odkręcać.

Mad, niektórzy wstrzymują oddech w oczekiwaniu aż zrobi Ci się łyso. Oby się nie podusili.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 01:06 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Transaction history sprzed roku, czy dwóch, ciekawa sprawa ;] Ale ok, to z tym robieniem trans to szczególnie nie fajnie wyszło koleżance fakt, nauczkę już dostała a mnie chodzi o to, że nie wszystkie rzeczy są no trans na co podałam przykład.
Morri, nie prowokuj prywatnych wycieczek :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 01:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
To, że Ty nie masz dostępu nie oznacza, że nie mają Lindeni. To raz. A dwa... ten log jest chyba z wczoraj, a nie sprzed roku?
Nie prowokuję prywatnych wycieczek. Dostrzegam pewną tendencję na forum. Zawziętość pod adresem Mad i kilku innych osób, które twardo trzymają się swoich opinii. Nie tylko Twoją.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Tak naprawdę log niczego nie dowodzi. Co otóż mamy?
Cytuj:
[11:26] NA: moze chcesz skiny za 1200 ?
[11:26] Madelaine Sautereau: NA, skiny za 1200 do oddania? Nie chwalilabym sie publicznie, ze rozdjae kradzione

Skiny ZA 1200 a nie skiny PO 1200, taka drobniutka różnica, która potwierdza moją teorię.
Cytuj:
NA: jesli sa modify i copy
[11:27] NA: to mozna zrobic nawet jak sa no trans

Ona nie określa kto i kiedy może zrobic i czy w ogóle ma taką możliwość, to stwierdzenie faktu, choć w tym kontekście nie brzmi najlepiej, co już pisałam, natomiast nie dowodzi jeszcze winy.
Jakie skiny są mod? Widział ktoś takie? Chyba tylko takie, które ktoś zrobił w 5 minut bawiąc się apperance.
Kod:
[11:28]  Madelaine Sautereau: ale rozdajesz dalej
[11:28]  Madelaine Sautereau: w rl siedzialabys za paserstwo :)
[11:28]  NA: i dobrz :)

Przecież napisała, że są no trans! Jak może je rozdawać? Chyba, że faktycznie są robione w 5 minut
Dalej to już tylko wynik powyższych i dalszych słów Mad. Dziewczyna poczuła się sprowokowana i dalej jechała równo...

A tak niedawno Mad napisała:
Cytuj:
O ile mnie pamięć nie myli, prawo w cywilizowanych krajach wymaga dowodów winy, nie niewinności. Jeżeli rzucasz oskarżenie, musisz je udowodnić.

BTW, fajne golarki widziałam ostatnio w promocii ^^

Ostatnio edytowany przez Zuo, 07 Lip 2009, 02:18, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:18 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pani Nemesis, ja byłam uczestnikiem tej rozmowy, nie pani, ja byłam świadkiem przekazywania tego skina "za 1200" i widziałam jak osoba obdarowana go zakłada. Zapewniam, że nie wyglądał na skina, którego ktoś zrobił "w 5 minut", chyba, że byłaby to akurat Vanessa Redgrave lub któraś z jej utalentowanych koleżanek.
Widziałam również przekazywanie folderu z fryzurami, a następnie mierzenie tych fryzur - i zapewniam, że nie były to freebiesowe włoski, które ja zdobywałam dwa lata temu w sklepach dla newbie.

Zacytowany przeze mnie fragment rozmowy jest, jako się rzekło FRAGMENTEM, cała scena trwała znacznie dłużej.
Rozumiem, że w następnych postach będzie pani udowadniała, że to ja jestem główną podejrzaną? Pani zajadłość jest doprawdy godna podziwu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Przecież napisałam
Cytuj:
Tak naprawdę log niczego nie dowodzi. Co otóż mamy?

Odnoszę się wyraźnie do loga, który tu jest głównym dowodem. Nie ma fotek, że to skin z Laqurki, Redgrave czy innej Bellezy, nie ma fotek włosów... Jak mniemam wyraziłam się jasno :)

Wood to nie był najlepszy przykład, ja kocham zwierzaki...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wiem, usiłuje pani za wszelką cenę dopatrzeć się symetrii. Daremny trud, nie ma symetrii między nami i być nie może, z wielu względów.

Wkleiłam fragment rozmowy, nie komentując. Zostawiłam interpretację czytelnikowi, każdy oceni tę scenę wg własnego wzorca, jak zwykle.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:32 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Jest pewna zależność Mad, ja odnoszę się tylko do tego co napisałaś i chce wierzyć w to co widziałaś, ty natomiast w odwrotną stronę nie potrafisz. Zabawa w "adwokata diabła" może być czasem bardzo ciekawa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 02:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jesteśmy na ty? Wydawało mi się, że nie.

Nie wiem, jak tłumaczyć, żeby pani zrozumiała - nie zależy mi na tym, żeby wierzyła pani w to, co widziałam. Przekazałam zapis rozmowy, BEZ KOMENTARZA, osoba, której imię i nazwisko wykasowałam pojawiła się na forum, NIE ZAPRZECZAJĄC, mówiąc za to, że - tłumacząc na jęz.polski - jest jej obojętne, co LL zrobi, i że powinniśmy się zająć innymi złodziejami w SL.

Symetrii nadal nie widzę, z wielu względów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 10:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Nieeeeeee no, tak jak w temacie - rece opadaja...

Luuudzie, oby was kiedys ktos tak nie okradl i pozniej wmawial, ze oh oh ja tego nie ukradlam, ukradl to ktos inny ja tylko przekazuje dalej. I oby was krew nie zalala, jak wam ktos ukradnie efekt godzin, badz dni upierdliwej pracy i rozpusci za free...(chociaz pewnie nie zaleje, bo nie stworzycie nawet zlamanego prima w SL- bo po co skoro mozna sobie 10x lepszego ukrasc, ups przepraszam dostac od kogos ukradziony )...
Nieeee no trzymajcie mnie!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 12:42 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Nie wiem do czyjej wypowiedzi odnosisz. Napisalam wyraznie ze bawilam sie w adwokata diabla i odnosilam tylko do loga przedstawionego na poczatku postu. Nie mam, nie rozdaje i nie nosze kradzionych rzeczy. Dla mnie liczy sie oryginalnosc avatara, wiedza to ci, krorzy mnie znaja.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 14:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Sądzę, że Tahani raczej odnosiła się do tematu tematu ;), a nie do Ciebie, Nem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 14:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Nem, ja myślę, że dla każdego obywatela "drugiego świata" liczy się by być oryginalnym.

Przecież widząc obok siebie kogoś, co jest podobny, to zaraz czujemy się nie swojo.
Nie lubimy jak ktoś nas kopiuje (w sensie pobrania tego samego stylu, tych samych ciuchów).

Jest wiele osób co nie wiem dlaczego, ale kopiują drugą osobe na siłe- na złość? czy po prostu zazdrość?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 18:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
Ta kłótnia nie jest zbyt produktywna. Ukradła? Ukradła. Zaraportowane? Zaraportowane. Teraz decyzja należy do LL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 19:02 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Kuzwa ile razy mam powtarzac ze nie ukradlam jezu ludzie jak nie wierzycie to wasza spr.Jak dzieci za przeproszeniem masz racje deecyzja jest LL wiec ten temat niech zostanie juz nie komentowany bo tylko forum spamujecie tym posranym zdarzeniem :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 19:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No przecież mówiłam, że nie ma czego komentować 8-)

Nessi, mimo próśb, nie potrafi się powstrzymać od przeklinania. Szkoda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 22:07 
Dołączenie:
Lipiec 2009
sory ale nerwy mi puszczaja jak ktos pisze ze ja cos ukradlam albo jak zlodziejka jestem omg nie wiesz co sie stalo o prosze nie wtracaj sie ok ? * mad to nie do ciebie ale reszty tych co w temat pisza a nie wiedza ocb.* Powtorze ! nic nie ukradlam! po cholere bym miala sobie takie swienstwo robic po 3 latach grania w to poznania wspanialych ludzi i wgl mialam bym to stracic ? omg no chyba nie zreszta LL zdecyduje czy dalej bede istniala na Nessi czy juz nie :) prosze zamknac juz ten temat bo szkoda smiecenia forum.. pozdro..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 22:19 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
te dyskusje to nie zaśmiecanie forum ;)

Już tak bywa, że na forach dyskusyjnych się dyskutuje ;) A Tobie Nessi polecam wątek : http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=5271 .

Nie rozumiem jednak dlaczego w ogóle dyskutujesz skoro jesteś niewinna. Z tego co pamiętam : "tylko winni się tłumaczą"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2009, 22:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
A ja jeszcze podlinkuję pewien stary temat:

http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=2728

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso