Odpowiedz

Ile już w ten sposób zarobiliście?
Nic nigdy nie zarobiłem w ten sposób 73%  73%  [8]
Poniżej 10L$ 18%  18%  [2]
Poniżej 50L$ 0%  0%  [0]
Poniżej 100L$ 0%  0%  [0]
Powyżej 100L$ 9%  9%  [1]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Maj 2009, 21:13 
Dołączenie:
Sierpień 2008
Witam. To mój pierwszy poradnik więc proszę nie bić :)
Czytałem forum i natknąłem się na pełno pytań co do ankiet (chyba Hippie Pay czy jakoś tak).
Chcę zgromadzić wszystkie "oferty" w jednym temacie - dla początkujących awatarów którzy chcą zarobić pierwsze Lindeny (co prawda starczy na tanie ubrania i nic poza tym, ale zawsze coś).

Na czym polegają te "ankiety"? Na wejściu na wyspę, kliknięciu w pewien item, otwarciu strony i uzupełnieniu ankiety lub innych pytań. Mi to zajęło mniej niż minutę. Oto lista takich ankiet:

Money Island (http://MyLindens.com) - bardzo miła wyspa (wystarczy w Map wpisać nazwę i teleportujemy się do Money Island).
Co prawda nie opłaca się siedzieć na ławeczkach (1L$ na 80 minut !) ale po teleportowaniu się możemy kliknąć w taką skrzynkę naprzeciwko. Jest ich parę, przy niektórych krążą czerwone napisy "Free Lindens".
Klikamy na to, pojawia się pytanie czy chcemy przejść na tą stronę. Klikamy, że tak, otwiera się strona, klikamy na pierwszą ofertę (u mnie było tylko FreeLotto) i w ten sposób przenosimy się do strony.
Tam możemy podać PRAWDZIWE dane, klikamy OK i po 1-2 minutach mamy 6L$ za darmo.

No cóż, ale ten sposób jest jednorazowy dla Polaków. Polecam jako malutki zarobek w wolnej chwili.

---
Proszę o pisanie znanych wam takich miejsc - przyda się to początkującym userom.
Przepraszam jeżeli temat jest zbędny lub się za bardzo rozpisałem.

Ostatnio edytowany przez aso, 24 Maj 2009, 21:30, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Maj 2009, 23:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
nigdy nie mialam cierpliwosci do tego typu zarobku, szczerze to nawet specjalnie nie wierzylam w relany zysk, dlatego zaznaczam opcje "niet"

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso