Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2006, 15:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2006
nick w SL: AL Prospero
Kupiłem kawałek ziemi, zbudowałem i wyposażylem mały domek ale czasem samemu jest nudno więc jeśli ktoś także się nudzi to zapraszam do mnie.

Znajdziecie mnie pod adresem:
http://slurl.com/secondlife/Cairnlow/166/72/105

Dom wygląda tak:

Image
Image

Przy okazji jeśli macie jakieś linki z polskojęzycznym radiem działającym w internecie to dajcie bo chcę by coś po naszemu w domu gadało.

Ostatnio edytowany przez AL, 05 Lut 2007, 15:31, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 30 Gru 2006, 23:09 
AL napisał(a):
Kupiłem kawałek ziemi, zbudowałem i wyposażylem mały domek ale czasem samemu jest nudno więc jeśli ktoś także się nudzi to zapraszam do mnie.

Znajdziecie mnie pod adresem:
http://slurl.com/secondlife/Cairnlow/176/80

Dom wygląda tak:

Obrazek
Obrazek

Przy okazji jeśli macie jakieś linki z polskojęzycznym radiem działającym w internecie to dajcie bo chcę by coś po naszemu w domu gadało.

http://www.antyradio.pl/warszawa/

Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2007, 16:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2006
Po dłuższych przemysleniach postanowiłem zrezygnować z tego urokliwego domku na rzecz dużego sklepu.
Dziekuje wszystkim odwiedzajacym, okazuje się , że nas Polaków jest tam wiecej niż mozna by na pierwszy rzut oka sądzic.

Sklep jest w tym samym miejscu gdzie stał dom więc stary link jest jak najbardziej aktualny.

ZAPRASZAM

Image

Ostatnio edytowany przez AL, 14 Lut 2007, 12:28, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2007, 16:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2007
nick w SL: Lucy Siodmak
To miło że jest jakieś polskie miejsce w SL, co prawda nie gram długo, bo od tygodnia, wiec może jeszcze jakies polskie akcenty spotkam :)
BTW: dużo kosztował cię ten teren?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2007, 23:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Lucy , nie wiem ile kosztuje dokładnie taka ziemia, jednak koszty zakupu takiej nie są wcale takie niskie , po pierwsze , aby miec możliwość posiadania włąsnej ziemi , potrzebujemy Premium account , co wiąże się z miesięcznymi opłatami , nastepnie zakupienie ziemi w SL za virtualne pieniaądze ( ceny są różne , w zależności od wielkości działki ) itp itp.
istnieje także możliwość dla graczy , którzy nie posiadaja konta premium , moga oni wynająć ziemie , co obcina koszty w realu , jednak płącimy podwójnie w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Sty 2007, 12:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2006
Lucy napisał(a):
To miło że jest jakieś polskie miejsce w SL, co prawda nie gram długo, bo od tygodnia, wiec może jeszcze jakies polskie akcenty spotkam :)
BTW: dużo kosztował cię ten teren?

Koszta

Opłaty miesieczne:
10$ Za konto premium. Ja place od razu za kwartal 22$ wiec wychodzi taniej.
5$ za posiadanie wqiecej niz 512 m ziemi
RAZEM okolo 38 zł

Koszty jednorazowe:
Pierwszy kawalek ziemi 512 m kosztowal mnie 512L$ (cena preferencyjna dla nowego uzytkownika) 512L$ to okolo 2$ czyli 6 zl
Drugi kawalek ziemi kupilem okazyjnie za 8800 L$ czyli okolo 35$ = 105zl

Kazdy kolejny kawalek ziemi oprocz ceny za grunt to dodatkowa oplata miesieczna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2007, 21:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2007
nick w SL: Lucy Siodmak
Dzięki AL, to wyczerpująca odpowiedź, swoją drogą bylam w Twoim nowym lokalu, trochę się zmieniło i dużo freebies masz, trzeba to rozreklamować w celu zwiększenia ruchu :)
Nawet jeden koleżka z Holandii pokazywła mi to miejsce, po tym jak w rozmowie wyszło że jestem z Polski :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lut 2007, 12:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2006
Lucy napisał(a):
Dzięki AL, to wyczerpująca odpowiedź, swoją drogą bylam w Twoim nowym lokalu, trochę się zmieniło i dużo freebies masz, trzeba to rozreklamować w celu zwiększenia ruchu :)
Nawet jeden koleżka z Holandii pokazywła mi to miejsce, po tym jak w rozmowie wyszło że jestem z Polski :)

Ciesze, sie Lucy, ze moj sklep jest coraz bardziej znany, przyznam, ze od czasu jak zmienilem reklame, to mam zdecydowanie wiecej klientow obcokrajowcow ale Polakow nigdy nie brakuje. Zauwazylem wczesniej ,ze mam wielu nowych uzytkownikow SL u siebie dlatego wlasnie wprowadzilem Freebies aby nie musieli tego nigdzie dalej szukac. Moja glowna dzialalnosc to sprzedaz domow. Specjalizuje sie w budynkach z mala iloscia primow, nadaja sie one w sam raz dla kogos kto dysponuje swoim pierwszym 512 metrowym kawalkiem ziemi.

Zapraszam ponownie i pozdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso