Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 08:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Tomek Kegel
UWAGA UWAGA niejaki Michal Blogger podszywa sie pod mojego pracownika!!!! Nie dawajcie mu pieniędzy żadnych. Bierze kasę od ludzi a potem do mnie piszą ze czekają na 10000$L ze swojego 1000$L
Oszukane osoby to:
-Yuriko Yuitza
-matek26 Barbasz

Screny zostaną powstawiane przez oszukane osoby w tym temacie

APELUJE do właścicieli
Centrum Polska- o ile się nie mylę to tutaj oszukał te 2 osoby
Polskiej republiki
Second Poland
o zbanowanie tego człowieka

Ostatnio edytowany przez kolaszek, 24 Mar 2009, 08:33, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 08:24 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: matek26 Barbasz
Frajer oszukał mnie.
dołanczam screen rozmowy.

Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 08:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

@_@. Przecież to od razu widać że to jedno wielkie oszustwo...
Pokażcie mi kto rozdaje 10k L$ tygodniowo od tak.
Pokażcie mi pracodawce co bierze pracowników jak leci, z marszu i płaci im 10k l$ co tydzień.
Pokażcie mi kamp na którym można zarobić 10k L$ w 7 dni.

Michal Blogger znalazł widzę sobie niezły sposób na zarobek w SL. Wylał kubeł zimnej wody na głowy tych co myślą ze w SL łatwo zostać milionerem.
Oszukani, zamiast wklejać tu screeny - posyłajcie ticket do LL. Do kogo te pieniążki finałowo trafiły (nie sądzę aby "wołem roboczym" tutaj był główny AV) LL łatwo może wytropić i zbanować.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 08:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Reporty napisane:), nie wiem do kogo przelane zostały ale prawdopodobnie Blogger je ma.
Pisze tu aby właściciele w/w simow zbanowali tego pana

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Mam kawalek loga w wykonaniu pana RR ktory oferowal tydzien bodaj temu taki wearunki pracy jednej z pracownic Gratki. Moze to Alt ?
Zastanawiam sie czy to aby na pewno jest oszustwo ? I nie sadze aby AR do Lindenow byli w jakis sposob skuteczny. Ktos cos komus obiecal (ze za 1000L$ za tydzien da 1000L$) a ten ktos byl naiwny i dal sie w takie cos wciagnac. Nie znajduje na to zadnego paragrafu w ToS ale moge byc w mylnym bledzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Nie wiem, ale podszywał się pod mojego pracownika i mówił, ze ze wszystkimi problemami zgłaszać się do mnie. Jeśli nie LL to liczę na wyrozumiałość innych i ostrzegam przed OSZUSTEM

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Mi przyszło na myśl, że to jest zemsta pana RR na kolaszku z wykorzystaniem osób trzecich za akcje ze "Spodkiem".

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Naiwność ludzka nie zna granic 8-)
Anulka ma chyba rację, sposób pisania i pomysł na biznes podobny do naszego młodego rekina biznesu. No i zemsta na Tomku, czy to nie Ty podszywałeś się pod detektywa? :mrgreen:

P.s. Matek, a co Ty robisz w SL? Wg kalendarza powinieneś spędzać miło czas w Teen.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:22 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Bo on mnie przekonał że szefem clubu jest mój znajomy z którym pare minut temu rozmawiałem na temat cłubu.

Musze stwierdzic GŁUPI JESTEM ;(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Na screenie widać, że masz otwarte okno chatu z Tomkiem. Jedno proste pytanie o pracownika by wystarczyło.

Na Twoim miejscu nie skarżyłabym się LL. Nie masz 18 lat, możesz przy okazji pożegnać się z SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:28 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
on w tedy był off.
Zobaczymy co będzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 09:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Wasze hipotezy są bardzo prawdopodobne Rihno już 17 marca wiedział że jest spalony w SL ;)
a konto Bloggera zostało stworzone 18 marca, ortografia też się pokrywa:)
A no i chciał wejść w klub ze mną tak jak Rihno i pierwsze co napisał to to że czytał temat i jemu też Rihno chciał ziemie sprzedać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 11:34 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Oba konta są zarejestrowane na tym forum. Można sprawdzić w logach czy to te same osoby. Przy okazji jest to dobry materiał do wysłania skargi do operatora internetu z którego korzysta ten "cfaniak".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 12:13 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jeżeli korzysta z neostrady to wyjdzie nam tylko, że oba konta korzystają z neostrady a jak wiadomo nie przydziela ona stałego adresu IP. Można się jedynie domyślać. Jak wiadomo neostrada chroni swoje dzieci w ten sposób.

Ostatnio edytowany przez doxent, 24 Mar 2009, 12:20, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 12:39 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Trzeba być skrajnie naiwnym zeby nie powiedziec ... aby dac sie wciagnac w takie cos. wrzutka 1000 i za tydzien do odebrania 10000 , no szkoda slow , dlatego w sumie nawet nie zal mi takich ludzi oszukanych w ten sposob. Rozumiem jakis wymyslny sposob oszustwa , ale takie cos? Nawet z powolaniem na diabla czy tam Jacka S. nikt nie powinien sie nabrac.

AnulkaZ napisał(a):
Nie znajduje na to zadnego paragrafu w ToS ale moge byc w mylnym bledzie.

mozna puscic abuse
AGE >> Under age resident on Adult Secondlife

a takze chyba
FRAUD >> Pyramid schame or chain letter

a na upartego
FRAUD >> L$

Zwiazek z panem RR jest oczywisty chyba :> smialiscie sie z mlodego rekina , a jednak jest na plusie jakies 2000 L , ja na swoje pierwsze 1000L pracowalem kilka tygodni :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 12:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Chłopak się rozwija, zaczął od próby sprzedaży Spodka, potem żebrał, teraz oszukuje ludzi 8-) Da się po IP dojść do jego rodziców? Może znajdą mu jakieś zajęcie 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 13:50 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Niestety po numerze IP nie dotrzesz do jego rodziców ale dotrzesz do operatora internetu do którego możesz napisać skargę. Potrzebny jest numer IP oraz data i godzina logowania na forum. W ten sposób nawet dzieci neostrady da się przywołać do porządku. W najgorszym przypadku wyłączą mu internet.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 13:54 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Chciales Kreciku powiedziec .. w najlepszym przypadku.. bo dostanie na gola pupe od taty, ktoremu jednoczesnie dostep do ciekawych stron internetowych wylacza, pewnie zaczatkiem kary winno dopiero byc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 14:41 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Znając życie tego typu skargi większość operatorów internetowych składa na dno bardzo głębokiej szuflady. Efekt osiągnięty żaden, tylko szkoda naszego czasu i nerwów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 14:47 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Bartosz Beverly
witajcie znam Michala Bloggera bardzo dobrze koleś mowił mi że ma kupę kasy i zaoferował pomoc finansową miał mi płacić 10tys L$ co dziennie przez 10 dni i dać mi w sumie 100tys, kiedy się zgodziłem zaczął się wykręcać że ma tą kasę w agencji nieruchomości i musi mi jakąś skrzynke załatwic ktora wyplaci ta kase i jakis wizjoner ze niby dzieki niemu ludzie w second krakow po wplaceniu 1L$ zobacza co sie dzieje w klubie i w ten sposob zarobie w miesiac 60tys i to wzbudziło moje podejrzenia, wczesniej zabrał mnie do polish arena i oferował spółke powiedział ze kupuje sprzet a ja bede sprzedawca i bede dostawał kase. Chcial mi tez sprzedac jakas bron za 500L$ i po tym poznalem ze koles nie ma tej kasy dostal bana w moim klubie i nie tylko w moim. Ps. Mowil ze kase mial od brata ktory byl szefem campu potem zmienil zdanie i powiedzial ze brat byl szefem klubu ktory mial campy o wysokim zarobku wiec w zadnym wypadku nie ufajcie mu i od razu dajcie bana bo jesli macie klub to na pewno do was dotrze

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 14:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pozwolicie, że na marginesie uczepię się jednego z moich dyżurnych tematów - sądząc po poziomie rozmowy z rekinem biznesu, nie ma więcej niż trzynaście lat. Oszukał siedemnastolatka. Czy tylko mnie się wydaje, że obydwu należałoby z SL wyrzucić? 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 14:57 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jeżeli uważasz, że dany 17-latek nie dorsósł do SL (a są przecież 13-latkowie, którzy w dorosłym SL poważne interesy prowadzą), no to możesz donieść.

A co do adresu IP: neostrada, Netia i inni operatorzy internetowi dysponują pewną pulą adresów. Podając dokładną datę i godiznę (dotyczy to też minut) operaotorwi, damy mu odpowiednie dane, które pozwolą zidentyfikować adres pocztowy. Niestety, problemem może być ciąg dalszy, ponieważ pdo danym adresem może być kilka komptuerów i kilku użytkowników. Jeżeli w danym miejscu jest jeszcze niezabezpieczony net bezprzewodowy (bo tak czasem bywa :-? ) to może się okazać, iż wykrycie osoby fizycznej graniczy z cudem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 15:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Projekt, ŻADEN siedemnastolatek nie dorósł do SL. Ponieważ SL jest dla osób, które ukończyły 18 lat. I moje subiektywne odczucia nie mają nic do rzeczy.

Ja nie zostałam oszukana, mogłam się co najwyżej nabawić bólu brzucha ze śmiechu, więc nie mam ochoty tracić czasu na poszukiwanie IP i zgłaszanie, że jakieś dziecko się bawi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 15:13 
Dołączenie:
Sierpień 2007
projekt napisał(a):
A co do adresu IP: neostrada, Netia i inni operatorzy internetowi dysponują pewną pulą adresów. Podając dokładną datę i godiznę (dotyczy to też minut) operaotorwi, damy mu odpowiednie dane, które pozwolą zidentyfikować adres pocztowy. Niestety, problemem może być ciąg dalszy, ponieważ pdo danym adresem może być kilka komptuerów i kilku użytkowników. Jeżeli w danym miejscu jest jeszcze niezabezpieczony net bezprzewodowy (bo tak czasem bywa :-? ) to może się okazać, iż wykrycie osoby fizycznej graniczy z cudem.

Bredzisz :] podawaj sobie operatorowi co chcesz , oni nic ci nie powiedza bez nakazu. I to nie tobie jak juz, tylko policji czy prokuraturze.
A policja we wspolpracy z operatorem moze dojsc do osoby bez takich kombinacji jak opisujesz. Jednym slowem same brednie.

No a podsumowujac , jak ktos chce go scigac to niech idzie na policje i powie "dalem komus 1000 L i ten ktos mi nie oddal" powodzenia :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 16:36 
Dołączenie:
Lipiec 2008
W którym miejscu napisałem, że mi podadzą adres domowy? Sam bredzisz, jeżeli tak odczytałes mojego posta.

Zgadza się, Madelaine. Wobec regulaminu 17-latek nie dorósł do SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 17:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nie jestem Rinho Renfort to po 1 a po 2 to kaloszek czyli Tomek Kegiel jest oszustem w sensie ze wrobil mnie w orace na campie i kazal pisac do onnych ze jest taka promocja na 10KL$ i mam report,rozmowy oraz screeny tagze wywalujcie sie odemnie bo to nie ja jestem oszustem tylko ten kaloszek <pozal sie boze Tomek Kegiel>

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 17:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Rinho Renfort też mówił na Kolaszka kaloszek... 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 17:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Ciekawe... W czasie wpisywania postow pod tym tematem wszyscy pisali RR albo raz padlo imie... Mnie by sie nie chcialo szukac po forum, ze "nienazywam sie Rihno Renford"... Ale moze ja jestem inny

Michal... Jesli masz screena to nie pisz by Cie ludzie walili bo to niegrzeczne jest tylko wrzuc screena na forum. Jak nie wiesz jak to zrobic to zaloguj sie np na strone ---> http://imageshack.us tam zalacz obrazek i potem daj linka na forum

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 18:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Takeru M.
Sorry ze to powiem ^_^'' ale jaki kretyn dal by sie nabrac ze jak da obcemu kolesiowi 1000L$ to co tydzien bedzie dostawal 12K$ za free no ludzie..... Wiem ze w SL nie latwo jest sie dorobic ale nie badzcie asz tak zaslepieni.... I nie zadne bany czy mute na kolesiu tylko sprawe kierowac do LL bo to juz jest okradanie ludzi.Ja mam zasade x3 nie rozdaje kasy a porzyczam tylko osobom zaufanym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 19:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Ja poproszę o Screeny, oprócz tego ze napisałeś kaloszek (uwierz mi oryginalny nie jesteś;/)
To jeszcze w stopce ( Michal Blogger)- Rihno miał wpisane ( Rhino Renford).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 19:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie znam sie na dostawcach netu, ale jesli chodzi o policje to mam pare doswiadczen z internetem. Policja musi wszczac postepowanie, nawet jesli chodzi o LS o ile suma przekracza bodajze 250? 300 zl? Jest to ich zwykly obowiazek i łaski raczej nie robia, bo to idzie z naszych podatkow (Oczywiscie moga to umozyc z braku dowodow ale powinnismy dostac pismo w wszczeciu i umozeniu postepowania). Zabawne jest to, ze przy skladaniu doniesienia o przestepstwie policja zada wam pytanie czy macie legalne oprogramowanie, no jak nie to bedzie zle! i poszkodowany na wejsciu moze sie poczuc jak kryminalista :)
IP logowania sie sprawcy jest sprawdzane zawsze, nawet jesli podal on swoj adres RL na stronie, i ISP takie informacje dac musi, podobnie jak np allegro. Nie wiem jak jest z LL, przenosili ksiegowosc do UE wiec pewnie i ich to obejmie.
I jeszcze mam taka mysl.
To, ze matek26 Barbasz umiescil screen z rozmowy z oszustem jest bardzo dobre, bo ostrzegl innych a inaczej nie mail szansy udowodnic, tylko, ze ... bylo to zlamanie regulaminu forum:(
Moze warto pomyslec jak to rozwiazac? Jak inaczej ostrzec innych przez oszustem jesli nie przez publkacje screena? Moze jakos zmienic regulamin?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 20:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
I tak dobrze że z oszustem nie sypia w realu jakaś osoba która najpierw w temacie o oszuście i oszustwie napisze że to oszust jest jednak poszkodowany, a potem załatwi u moderatorów skasowanie tegoż tematu, by się 2 min po skasowaniu pochwalić swym czynem oszukanej osobie stwierdzając: „ja zawsze wygrywam”, ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 21:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Llorando, ja nic nie zrozumiałam z tego wywodu 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 22:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja też nie rozumiem czemu oszuści, złodzieje i kłamcy triumfują, ale widać już tak ten świat już jest skonstruowany. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 22:12 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Zostałam oświecona, do czego pijesz. Chciałam (kończąc off top) poinformować, że w tamtym przypadku istniały pewne czynniki zewnętrzne, które nakazały takie, a nie inne zakończenie tematu. Dalsze rozmowy możemy prowadzić na IM/PW/GG. Adres znasz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 22:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
:-)
hahaha ale naiwniacy przepraszam ale nie mogę się powstrzymać
policja - oo tak koniecznie należy wnieść do nich skargę... hmmm tylko jak to ując...
w grze online ( ohh sorry ) w świecie on line jeden koleś który ma awatara - oszukał innego awatara )))))) już na sama myśl robi się śmieszno, straszno jeszcze nie ale niewiele brakuje

operator internetu - hmmm tu tez już widzę jak się strasznie poczują do odpowiedzialności, tylko ... jakiej ??? i za kogo - czy to ich wina ze ktoś w sl jest naiwny , a wręcz pazerny???

ban - to załatwia sprawę , po części, a wlasciwie czesci nalezacej do osoby banujacej )))

do Lindenow mozna napisac AR ale nie na zasadzie on mnie oszukal, bo oni napisza zwykle... to po co sie dales oszukac ???
Jedynym rozwiazaniem jest AR ale na temat zupelnie nie zwiazany z tematyka - czyli - wiek.

A no i pytanie
jak bardzo trzeba być naiwnym, pazernym, żeby dać się oszukać takim idiotycznym wypisom czynionym przez tego człowieka. Nie myśleliście chyba ze ten koleś jest altruistą ?? i tu właśnie zaczyna się robić straszno))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2009, 22:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Drobniutkie sprostowanko - to nie awatar oszukal awatara lecz czlowiek czlowieka. Niiewazne czy w swiecie wirtualnym czy w innym - w tym zwanym RL to papierki i kawalki metalu, oraz co czesciej idenryczne jak w SL zlepki bitow.
Problem pazernosci, Bey, slusznie prawisz.
Przysluchiwalam sie onegdaj rozmowie pana RR w Krakowskiej Gratce i pasy bezpieczenstwa musialam na swoim fotelu koputerowym zapiac, aby nie spasc na podloge ze smiechu.
Ale ne tylko, bo z drugiej strony - plakac mi sie chcialo sluchajac odpowiedzi tej, ktora byla wodzona obietnicami zarobkow. No. bo jak dziewczynce, ktora chyba jeszce Barbie sie winna bawic, a nie ja udawac, wytlumaczyc, ze rzucane sumy zarobkow, 10 tysiecy 20 tysiecy to wywolac parkosyzmy smiechu winny a nie pelne nadziei na blyskawiczne bogactwo "dociekliwe" pytania. Przeciez ona nie uwierzylaby wtracajacej sie do rozmowy starej babie, ze ten RR normalnie sobie niedostojne zarty robi z niej robi. Naiwnosc dziecieca wszak jest tak piekna.
Szkoda, że takie oszolomy niszcza ja w poszukiwaniu latwego zarobku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 17:12 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Szkoda, że wyłudzenie (jak głupie by nie było) potrafi u większości wywołać tylko wesołość i nic więcej. To jawna zachęta żeby kontynuować proceder i udoskonalać technikę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 17:55 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dla ciekawych warto przeczytać artykuł na onecie , że dość łatwo manipulować ludzkimi zachowaniami z tej dziedziny. Wystarczy urosnąć na jakiś autorytet. W dziedzinie finansów nie wolno nikomu ufać niestety nawet jak ma kilka fakultetów i nazywa się Balcerowicz. Ilość przekrętów i naiwnych ludzi jest niestety zatrważająca a co poniektórzy nie różnią się wiele od owiec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 18:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
OK MOZE OSZUKALEM TEGO TURIKO ALE JESLI CHODZI O TOMKA KEGIELA TO CIEKAWE ZE PO ZA GRANICA SECOND POLAND ON TEZ BYL OSZUSTEM I WIDAC CZEMU WSZYSCY NA MNIE ZRAZ PISZA A CO DO POLICJI TO SZKODA NA MNIE CZASU LEPIEJ ZAJAC SIE PRAWDZIWYM OSZUSTEM KTORY NA SERIO LUDZI WKRECA BO JA JUZ KASE ODDALEM TYM KTORYCH OSZUKALEM A RESCIE KASE NIE ODDAM BO TA RESZTA MNIE WROBILA I ZA TAKIE COS TEZ POWINIEN BYC BAN JEZU ALE TA GRA JEST GLUPIA ZASTANOWIE SIE CZY BEDE W NIA GRAC JESZCZE

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 19:21 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
nick w SL: Aligatorek Furse
Tak wypisujecie AR na wiek. To nie jest tak prosto. LL rozpatruje takie skargi gdy delikwent wyraznie sie wypowiada na czacie w jakim jest wieku.
Polecam lekture Knowledge Base w dziale support. Temat: How to report an underage Resident in Second Life, znajdziecie w:

Second Life Info > Abuse and Griefing > Disputes Between Residents >

Informacja o wieku musi pochodzic z SL dlatego na tym forum moge bez obaw sie przyznać ze mam 16 lat. Ba, moge sie nawet przyznac, ze mam lat 11. :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 19:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
I CO DO OPERATORA MOJEGO INTERNETU TO MAM INTERNET Z NEOSTRADY KTORA MA PONAD TYSIACE IP PODOBNYCH DO MOJEGO IP TAGZE TO WAM NIC NIE DA BO JAK JUZ NA POCZATKU NAPISALEM NIE JESTEM RINHO RENFORT A KOJAZYCIE MNIE Z NIM DLATEGO TYLKO ZE Z TYM SAMYM KOLESIEM ZADARLEM CO ON I W DODATKU DOWIEDZIAEM SIE ZE TOMEK KEGIEL NIE JEST TAKI SWIETY BO POZA SECOND POLAND ROBIL ROZNE NIEDOZWOLONE RZECZY ZA KTORE LL GO NIE ZBANOWALI PONIEWAZ MIAL ON ALIBI ALE TERAZ TEZ MA ALIBI I MYSLE ZE ZAMIAST MNA ZAJMICIE SIE NIM I ZOBACZYCIEKTO JEST CALKOWITYM OSZUSTEM BO JAOSZUKALEM ZALEDWIE DWIE OSOBY A ON OSZUKAL JUZ W PONAD 30OSOB POZA SECOND POLAND I 18OSOB W SECOND POLAND NIE MOGE WSTAWIC SCRENOWI RAPORTOW BO LL MI KAZALI NIE DAWAC TYCH DOWODOW PONIEWAZ SECOND POLAND MA PROBLEMY Z BANOWANIEM LUDZI KTORYCH POWINNI BANOWAC I W SUMIE CHOCIAZ Z LL PISALEM PO ANGIELSKU TO NAWET FAJNIE MI SIE Z NIMI GADALO NOI W SUMIE W SECOND POLAND SIE NIE POKAZE JUZ WAM NA OCZY TAGZE ZACZYNAM NOWE ZYCIE POZA SECOND POLAND TYM RAZEM UCZCIWE ZYCIE WEDLE PRAWA LL KTORE JEST DOBRYM PRAWEM A NIE POZAL SIE BOZE SECOND POLAND!!!!!!!!!!!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 19:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Umarłem ze śmiechu. Niezłym jesteś VIPEM!!!! Osoby, które oszukalem prosze o kontakt na forum razem ze screenami!!

Co do poprzedniego postu Bloggera

Michal Blogger napisał(a):
OK MOZE OSZUKALEM TEGO TURIKO

Jeśli chodzilo ci o Yuriko to to jest kobieta:)

Cytuj:
ALE JESLI CHODZI O TOMKA KEGIELA TO CIEKAWE ZE PO ZA GRANICA SECOND POLAND ON TEZ BYL OSZUSTEM I WIDAC CZEMU WSZYSCY NA MNIE ZRAZ PISZA

1. Czekamy z niecierpliwością na screeny:)
2. nie rozumiem tej 2 częsci wypowiedzi

Cytuj:
A CO DO POLICJI TO SZKODA NA MNIE CZASU LEPIEJ ZAJAC SIE PRAWDZIWYM OSZUSTEM KTORY NA SERIO LUDZI WKRECA BO JA JUZ KASE ODDALEM TYM KTORYCH OSZUKALEM

Dziwne, że nikt się nie skarżyl ;/ A co do policji to masz racje ze szkoda i raczej Cie nikt tam nie zgłosi, bo każdy ma dużo ciekawsze zajęcia.

Cytuj:
A RESCIE KASE NIE ODDAM BO TA RESZTA MNIE WROBILA

Opisz to w jaki sposób Ci których oszukałeś oszukali Ciebie

Cytuj:
JEZU ALE TA GRA JEST GLUPIA ZASTANOWIE SIE CZY BEDE W NIA GRAC JESZCZE

Jakbyś miał problem z decyzją pisz pomogę:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 19:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
SLUCHAJ KOLASZEK PISALEM JUZ ZE LL MI ZABRONILI DAWAC TE DOWODY NA POLSKIE FORUM ONI SA SPOECAMI OD TAKICH JAK TY I NIE WIEM CO Z TOBA ZROBIA NIE INTERESUJE MNIE TO CHCE MIEC SPOKUJ JA DALEM IM DOOWDY RAPORTY I SCREENY NWET PEWNI LUDZIEZ POLSKIEGO SL ZEZNALI PRZECIWKO TOBIE WIEC JA JUZ NIE MAM NIC Z TYM SPOLNEGO A CO DO SCREENA TO WIDZISZ GDYBYM BYL TYM RINHO TO JUZ DAWNO BYS BYL ZBANOWANY BO SLYSZALEM ZE ZNIEGO NIEZLY OSZOLOM JEST I ZE TEN CALY RINHO TO MA JAKIES ZNAJOMOSCI ALE NIE UMI UZYWAC ICH JAK CZEBA I W SUMIE GDYBYM NIM BYL TO BYM UZYL PRZECIWKO TOBIE TYCH JEGO POZAL ISE BOZE ZNAJOMOSCI AHA I KOLASZEK NIE MYSL ZE CIE JUZ NIE LUBIE POPROSTU TO TY PIERW MNIE WROBILES A POTEM NP MATEK26BARBASZ ITD ALE TO JUZ TWOJ PROBLEM JA ZACZYNAM NOWE ZYCIE POZA SECOND POLAND TYM RAZEM UCZCIWE ZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 19:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Powiedziałbym coś ale potem Mad mnie zbije:)
A ogólnie to proszę Cie możesz mi kilka angielskich tekstów przetłumaczyć? Bo ja z angielskim to na bakier:)
A jeśli chodzi o ortografie to zainstaluj proszę najnowsza Mozille ona poprawia blędy:)

A jeszcze jakbyś mógł wytłumacz nam jak złożyć raport:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 20:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
MOZE I ROBIE BLEDY A DOBRZE SOBIE PRZYPOMNIALEM TEN RINHO DOSTAL BANA I TO NAWET DOBRZE TYLKO MAJA DO CIEIBE NAPISAC Z LL TAK ZE DOBRZE ZE CHCESZ SDIE UCZYC ANGIELSKEIGO BO LL TYLKO PO TYM JEZYKU MUWI PIERW ZADADZA CI PYTAIE DO YOU HAVE EIGHTEEN YEAR? CZYLI ILE MASZ LAT A POTEM ZACZNA OD SO TOMEK KEGIEL YOU FROM SECOND POLAND AND YOU MAST ASK FOR MY QUESTION CZYLI A WIE JESTESZ SECOND POLAND MUSISZ NAM ODPOWIEDZIEC NA PARE PYTAN OS W TYM STYLU BEDA DO CIEBIE NA IM CHYBA PISAC BO DO MNIE NA IM PISALI LL PROWADZI SLEDZTWO W SPRAWIE TYCH OSZUKANYCH LUDZI PRZEZ CIEBIE W SECOND ALE NIE POLAND TYLKO GDZIES W ATLANTA CITY, TAM TE TERENY W SUMIE JESTES SPOKO OSZUSTEM NAWET JAK NA KOLASZEK

[ Dodano: 2009-03-25, 20:06 ]
I W SUEMIW ATPIE CZY NAPISZA BO WIDZISZ SECOND POLAND ZAMAIST ODRAZU BANOWAC TAKICH JAK TY TO WLASNIE NIEP OTRZEBNIE ROSZCZYGA SPRAWE NA FORU MA LL ODRAZU BANUJE DLATEGO BEDE GRAC POZA SECOND POLAND

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 20:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Co do Atlanta City znów umarłem ze śmiechu! I jakie jeszcze "tamte tereny". CZEKAM NA SCREENY!!!
Jeśli chodzi o pytania to być może w każdym razie poczekam:) Trochę dziwne to twoje tłumaczenie... no ale ty tu znasz angielski:)

BARDZO SIE CIESZE, że bedziesz grać poza SP, ale omiń też CP, PR i kilka innych:)

Ostatnio edytowany przez kolaszek, 25 Mar 2009, 22:11, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 20:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
KOLASZEK NIE MGOE DAC SCREENOW BO LL MI ZAKAZALI IPISZE NA NA TYM FORUM PORAZ OSTATNI ZE LL WYCIAGNIE KONSEKWENCJE CHYBA OD CIEBIE BO UZNALI CIE ZA POSZUKIWANEGO POZA SECOND POLAND NAUCZ SIE ANGIELSKIEGO JESLI CHCESZ SE ZLAGODZENIE WYROKU ZALATWIC A I JESLI MYSZLISZ ZE ZLAMIE OBIETNICE Z TYMI DOWODAMI KTORA DALEM LL TO SIE MYLISZ ZE STRONY SECONDLIFE.PL I FORUM JUZ NIE KOZYSTAM A I Z SECOND POLAND TEZ

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 20:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Eh... no cóż LL tu rządzi, nie wolno Ci złamać tej obietnicy (hahaha) Proszę wyłącz caps lock ( przycisk nad lewym shiftem)
Żegnam Cie!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 21:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Panie Michale/Rhino, uprzejmie proszę o zrezygnowanie z caps locka, w zamian za to proszę używać znaków przestankowych. Bełkot pisany wielkimi literami nadal pozostaje bełkotem.

Jeżeli nie dostosujesz się do tej prośby daję ostrzeżenie do skutku - w Twoim przypadku usatysfakcjonuje mnie zablokowanie konta.

Po przebrnięciu przez bełkot Michala trzymałam się dłuższy czas za głowę, puściłam ją, bo niestety nie umiem pisać łokciem 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 22:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Ten koleś jest niesamowity :-D :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2009, 22:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja tam bym stawiał dodatkowo na wiek, tak 10-12 lat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Mar 2009, 00:47 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Albo nieudolne wcielenie niejakiego pana A.B. znanego z polskiego Usenetu. Tylko Bloggerowi jeszcze daleko do jego poziomu ale kto tam wie. Miejmy nadzieję, że w/w pan nigdy nie zawita do świata SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Kwi 2009, 19:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Tak trochę odkopię temat... Obywatel M.B. nadal grasuje po SL próbując wyłudzić lindeny i - niestety - nadal powołuje się na Tomka Kegela :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Kwi 2009, 21:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ha, nie dał się długo prosić i postanowił nas nie opuszczać 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Kwi 2009, 21:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Do mnie jeszcze nikt nic nie napisał, ale tylko czekać:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2009, 18:52 
Dołączenie:
Luty 2009
blogger atakuje znow w sl Image niezle nie???

Jego 2gie konto to Piotr Elton

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2009, 19:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Zajmie się Tobą sam szef wszystkich komend w Second Poland?
Anulka????

Wiecie, szczerze mówiąc przestaje mi to wyglądać na zabawy dziecka. Raczej kogoś z problemami psychicznymi, niestety.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2009, 20:17 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Z ortografii oraz samej kontynuacji rozmowy wynika, iż osoba, która ma ponoć wielką władzę i z ty mraportem no nstop i banowaniem pisała, to rzeczywiscie ktos, kto chyba nie do końca potrafi wspólzyć z ludźmi. A co do ortografii - czy ktoś, kto miałby wiele praw i przywilejów, byłby na tyle wazny, aby sobie pozwolić na takie błedy?

niektórym Second Life naprawdę zaszkodziło. Niestety, takich ludzi nie bedzie mniej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2009, 20:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Bartek daj znać jak będziesz miał nalot CBS, ABW, CBA i innych służb a w ostateczności szychy wśród wszystkich szych MICHAŁA BLOGGERA!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2009, 20:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Ja szefem wszystkich komend ?? Wow, kiedy awansowalam ? Znaczy si,e zostalam zdegradowana ? Aha, awans poziomy ?
Ok. Dziecko juz raz bylo w SP i bawilo sie telefonem alarmowycm. Po minutowej rozmowie dostal ostateczne ostrzezenie na SP.
Proponuje wszystkim, ktorzy maja dosc Pana MB/RR czy jak mu tam, o zastosowanie sie do zalecenia Lindenow.. prosze blagiera po prostu zmutowac.

Podobno tez zgodnie z wikipedia nic nie dziala lepiej na trole jak ignorowanie.

Swoja droga, czytajacy tu Lindenie Wielki. popros w imeniu naszym i swoim to dziecko o ,weryfikacje wieku a pulapki logujacej jego komputer nie zapomnij zalozyc, tylko sie nie pomyl i nas, biednych miotelek, przypadkiem nie doswiadczaj.. O to Cie prosimy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 03:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Mute i już. Dzisiaj była sytuacja, że ktoś z polskich użytkowników bez zdjęcia i niczego wysyłał spam typu "chodźmy w krzaki" "co masz na sobie" itd. Coraz częściej ostatnio o takich spamerów na IM. Nie mogę zlokalizować po liście jakiej grupy lecą. Jak nie coś sprzedają to maja chore propozycje o.O zrobiłam mute bez dalszej dyskusji. choc raport tez by pewnie nie zaszkodził, ale musiałby być powód większy niż spam na IM.

Ech... Znowu był jakiś program na Discovery?

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 06:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
No cóż, trzeba być naprawdę wielkim idiotą, żeby oskarżać kogoś o narkotyki w klubie w SL. Jeszcze większym żeby w to uwierzyć, ale na szczęście nikt się pod to nie zakwalifikował :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 10:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Byla taka reklama
"Bo trzeba miec fantazje"
No i chlopak ma. Nie wiem czemu sie biednego, emocjonalnie zagubionego policjanta, agenta z ABS (co to wlasciwie jest?) czepiacie.
Czy chodzi o to, ze ABS=Absolutnie Bez Szyji?

Musisz uwazac bo ja Ci takie ABSy wjada na chate albo do klubu to lezysz i kwiczysz :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 10:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
WoodPaker napisał(a):
Musisz uwazac bo ja Ci takie ABSy wjada na chate albo do klubu to lezysz i kwiczysz :-D

Woodzik, chyba ze śmiechu ^^

A co do już sławnego pana M.B. i jego alterego (w liczbie mnogiej ^^), zgadzam się z Mad. Chłopiec chyba naprawdę ma poważne problemy emocjonalne, egzystencjonalne etc. hmm a może to po prostu bujna dziecięca wyobraźnia?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 10:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Ja bym stawiał na to pierwsze...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 14:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Wood... Proste - ABS to jakaś angielska forma poziomu intelektualnego rozwielitki :mrgreen: . Poszukam tego rekina finansowego, zobaczymy czy wciśnie mi te samą bajkę ;-) .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 19:06 
Dołączenie:
Luty 2009
namierzylem 3 avka pana Michala bloggera tym razem jest to Miguel Weimes gadal ze ma jakies konto bankowe w podexie i mowil ze mi rowniez moze zalozyc jak dam kase i jakies konto chcial sprzedac oraz oferowal rzeczy ktore sa no trans juz mi sie to coraz mnie zaczyna podobac tym bardziej ze teraz na podexie zeruje

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 19:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
hm, nie wiedziałem, że mozna mieć konto w Podexie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 19:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
No bo to tylko Michał może mieć... poza tym to nie powinno być tu wypisane, ponieważ to są tajne informacje LL

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 20:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Ech, ja tez nie wiedzialem, ze mozna miec konto w Podexie. Jesli jednak cena niewysoka i dobre oprocentowanie to moze bym sobie zalozyl? W sumie komu jak komu ale mi by wypadalo:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 22:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Ando Karu
@ Eve

Zdjęcia nie ma, ale Born date ma 3 miesiące wcześniej od Ciebie. To chyba ten sam program oglądaliście. Krzaki, drzewa, lasy, grzyby... :mrgreen:

PS. Gratuluję braku poczucia humoru dla niezrozumiałego zjawiska. (Bodeh, to twoja wina)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 16:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
@ Ando

Już wszystko wiem, ubije pewną osobę ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 21:07 
Dołączenie:
Luty 2009
to jeszcze na zakonczenie ode mnie krotka charakterystyka tych awow:
Michal Blogger- Biznesmen rozdajacy pieniadze
Piotr Elton- Wyszkolony na maxa budowniczy ktory zeby zaczac potrzebuje jedynie 300L$ na materialy
Miguel Weimes- sprzeda rzeczy no trans i zalozy konto w podexie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 21:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Rihno Renford - sprzeda wam ziemie za poznaniem, na niej znajduje się SPODEK jedyne 11.000$L

Spytaj się skąd sprowadza materiały bo tanio bardzo, pewnie oszust hehe:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2009, 14:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Bodeha Zapedzki
andoza napisał(a):
@ Eve

Zdjęcia nie ma, ale Born date ma 3 miesiące wcześniej od Ciebie. To chyba ten sam program oglądaliście. Krzaki, drzewa, lasy, grzyby... :mrgreen:

PS. Gratuluję braku poczucia humoru dla niezrozumiałego zjawiska. (Bodeh, to twoja wina)

oj tam co złego to nie ja Ando , to ten najlepszy skrypter:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2009, 15:48 
Dołączenie:
Luty 2009
wczoraj bylo otwarcie mojego nowego klubu MAIAMI BEACH CLUB i zjawilo sie na nim nowe wcielenie blogera a mianowicie zajec Paule kolo przyszedl i powiedzial ze mam gadac co wiem bo jest z FBI lol hehe

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2009, 17:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Czy ten koleś to sobie nie da spokoju;/;/ Jest już baardzo żałosny

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso