Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2009, 22:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Ali Glom
Witam,
chce prosić was o wsparcie, otóż chciałbym otworzyć SPA w Krakowie.Nie będzie one tanie w utrzymaniu, więc prosze was prosić o wsparcie pieniężne jaki i budowlane.

Szukam:
-osób które wespra mnie pieniężnie(L$)
-osoby/osób, które pomągą w budowie(fajnie jak by o była kobieta,wkonicu to główni one będą tam przychodziły)
-skryptera

Z góry dziękuje

Pomysł SPA NALEŻY DO AnulkaZ[/size]

Ostatnio edytowany przez bigweb 31 Sty 2009, 12:19, edytowano w sumie 4 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2009, 22:50 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Dziekuje.. naleznosci oczekuje w rozsadnym czasie :-) Moze byc w postacji pakietu uslug :-D

Cennik wynajmu w SP jest publikowany na forum SP wraz ze wskazowkami do kogo sie zwracaci jak sprawy najmu rozwiazywac.

Ah..skleroza. Mam bana na SP.. wiec raczj niemozliwe abym skorzystala..:-(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2009, 22:54 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Przepraszam, bo nie doczytałam... a co Ty oferujesz?
Żeby otworzyć biznes w SL potrzebne są:
- pomysł
- pieniądze
- wykonanie

Pomysł Anulki, pieniędzy i wykonawców szukasz. Zabawne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2009, 22:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Ali Glom
Cene wynajmu kamienicy znam przynajmniej w krakowie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Sty 2009, 09:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Marlin Huldschinsky
We Wrocławiu jest taniej i lepiej. Biuro PKP tam ma i jest dość zadowolone z cen...
aa... mógłbym pomóc zarówno budowlano, jak i skryptowo 8-)
Więcej info IM - Marlin Huldschinsky - wiem, trudne nazwisko :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 09:44 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Mad..naprawdę nie rozumiem Twojego problemu.... Sytuacja wygląda przecież następująco (nie mam pojęcia jak było, ale po pewności wdrożenia projektu przez Ala przypuszczam że dokładnie tak) :

Ali stał sobie na uboczu sącząc swój ulubiony napój, podczas gdy AnulkaZ spojrzała na swe odbicie w lśniącej witrynie klubu/sklepu (niepotrzebne skreślić) i stwierdziła (taka głośna myśl się jej wyrwała): "ech...cóż ja mam z tym moim pikselakiem począć :( tu do poprawki, tam też by się zdało....".
Chłonny młody umysł Ala (a niech mu tam, nie chce mi się męczyć z odmianami- jest sobota, to chyba dobre wytłumaczenie;-) ) w mig wychwycił potrzeby Anulki, a ze skromności powiedział tutaj że pomysł AnulkiZ.... tymczasem nie pomysł, tylko przypadkowo właśnie Anulka zgłosiła zapotrzebowanie na usługi.

Brak pieniędzy, umiejętności skrypterskich czy budowlanych, to przecież żaden problem.

Rozmowa ze skrypterem zaczyna się od: "słyszałeś pewnie o tym wspaniałym pomyśle. Przeprowadziliśmy wraz ze wspólnikami badanie rynku i okazuje się iż właśnie tego pragnie każda kobieta. A jak będą kobiety, to i niejeden facet się skusi. Sam więc widzisz że biznes jest rozwojowy. Proponujemy więc Tobie, jako iż doceniamy Twoją fachowość, abyś dołączył do grona twórców tego interesu przyszłości, który przyniesie Tobie nie tylko sławę ale i pieniądze :)...."

Budowniczy na wstępie dowie się iż teren już jest w trakcie załatwiania, a skrypter (choćbyśmy nie znali żadnego) już pracuje nad nowymi skryptami. Finansujący, jak usłyszą jakaż to silna ekipa skryptersko-budowlana jest zaangażowana w projekt, też się znajdą.

Oczywiście nie wolno zapomnieć o poproszenie o poufność, w związku z innowacyjnością pomysłu itd.

Prosta droga do sukcesu. Teraz jeszcze tylko trochę zdolności negocjacyjnych i wszystko się samo zrobi.

PS. a jak już się samo zrobi poproszę o podziękowanie za dobre rady ;p

PS2. Anulka...przepraszam jeśli było inaczej

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 10:03 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Pietia Szondi napisał(a):
PS2. Anulka...przepraszam jeśli było inaczej

Wlasnie.. gdybys przeczytal watek z tym powiazany, zobaczylbys, ze bylo inaczej, Zwiazku z tym falszywe zalozenia czynia caly dalszy wywod falszywym. W kazdym razie we fragmencie moj temat..
Generowalysmy pomysly dla zagubionego, raczej na zasadzie, kto sie w wiekszym absurdzie przescignie.. ale, w koncu na tym polega motto SL.

Przeprosiny przyjete acz nawet sladu zagniewania nie zauwazylam. No moze w momencie gdy traktujesz mnie jako twor jakowys "pixelakiem" nazwanym.

Jezeli juz to winno byc tak:

Ali stal sobie na uboczu, Anulka przechodzila i spojrzawszy na jego cherlawa postac glosno westchnela - ah, idzze siebie do jakiegos Spa, maszkaro... a Alemu taka pileczka nad glowa wyskoczyla i olsnienia doznal (a moze, ze wzgledu na przepiekny shape i skin w /w Anulki)
:-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Piekna wizja Pietia! Sugeruje dodanie tego do poradnikow.
Dodam tylko, ze bez organizatora skrypter nie dogada sie z budowlancem i nie spotkaja razem Anulki z jej szalonymi wizjami:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:18 
Dołączenie:
Grudzień 2007
A już na pewno skrypter nie zaufa budowlańcowi (i vice versa).... jeden i drugi będą podejrzewać wspólnika o mataczenie ;-).... dobry organizator to podstawa.... pewnie nie bez podstaw jest zdanie: "dobry bajer....pół sukcesu" :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie mowiac o tym, ze budowlaniec siedzi caly czas na sandboxie, skrypter ma problemy z wyrazaniem uczuc( jak kazdy skrypter) i jak oni maja razem znalezc Anulke i sie dogadac?!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Może bilewb się poświęci i ich obu za rączkę przyprowadzi do Anulki? :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:48 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Budowlaniec siedzi na Sandboxie, a skrypter gdzie? :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 11:48 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Eve...co Ty tutaj wypisujesz?

A jaki wtedy będzie miał w tym interes??

Jeśli nigdy nie spotkają się Anulka, Skrypter i Budowlaniec (ewentualnie szersza grupa inwestorów), to bilewb będzie prezesem prężnie działającego biznesu...

A jeśli przyprowadzi ich do Anulki..... wyjdzie na to że i bez niego interes może kwitnąć :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2009, 14:18 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Zejdzcie ze mnie bo mi duszno :-) Albo zaczne jeszcze bardziej pokrzywione pomysly generowac i wtedy bedziecie sie mieli z pyszna.. :-P

Na szczescie, i to solennie obiecuje, ze niektore z wlasnych pomyslow, pomagam innym realizowwac.. (dokladnie tak jak napisalam) a jeden rezyser juz sie na wlasnej skorze o tym przekonuje.. ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso