Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 18 Maj 2010, 08:57 
Szkoda...

Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 09:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ale o co chodzi?

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Maj 2010, 09:30 
Dzis dostalam notke grupy. Napisali w niej, ze z przyczyn RL'owych bigos konczy dzialalnosc.

Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 09:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No to naprawdę szkoda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 10:04 
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Roxana Paulino
Tak, niestety jestem zmuszona potwierdzic te informacje.
Z przyczyn czysto RLowych Bigos musi zniknac. Bardzo mi z tego powodu przykro, bo wlozylismy w to wszyscy wiele pracy i wysilku.

Nie chce powtarzac historii SP i znikac bez wiesci, nie chce tez owijac w bawelne, bo to nie w moim stylu. Otwarcie informuje o tym, co sie dzieje. Jak sie pewnie domyslacie, chodzi o kwestie finansowe - niestety w tej materii RL ( a przynajmniej moje RL ) jest czasami nieprzewidywalne i zdecydowanie wygrywa z pikselkami.

Dziekuje wszystkim, ktorzy lubili w Bigosie przebywac, a zwlaszcza tym, ktorzy zaufali nam i otworzyli tutaj swoje sklepiki. Dziekuje serdecznie wszystkim wynajmujacym. Mam nadzieje, ze mimo wszystko zapamietacie nas pozytywnie.

Chcialam jeszcze dodac, ze klub Deus Ex Machina w polaczeniu z Reggaeneracja nie zaprzestaje swojej dzialalnosci. Rozpoczelismy juz poszukiwania nowej dzialki i przeniesiemy oba kluby w ciagu najblizszych dni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 10:23 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ech.
Żałuję, że nie jestem obrzydliwie bogata, naprawdę. Szkoda pięknie zrobionego, przyjaznego miejsca.
Mam nadzieję, że to nie ostateczne pożegnanie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 10:25 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Szkoda. Co prawda nieczęsto tam bywałem, ale to był kawał znakomitej roboty!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 11:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Szkoda. Bigos był jednym z nielicznych naprawdę przyjaznych miejsc, świetnie zrobiony i z klimatem. Ale kochani nie ma co rwać szat - zostaje to co najważniejsze - ludzie - to oni tworzą klimat. A CI ludzie świetnie wiedzą jak to zrobić i wierzę, znając Roxanę i całą bigosową brygadę, że to nie jest ich ostatnie słowo - usłyszymy o nich szybciej niż nam się wydaje.

Madelaine napisał(a):
Żałuję, że nie jestem obrzydliwie bogata, naprawdę.

W w takiej sytuacji ja również - ile fajnych rzeczy można by zrobić, gdyby nie kasa...

W każdym razie dziękuję Wam - za wspaniałą porcję świetnego Bigosu. Kiedyś poproszę o repetę ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 22:08 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Ja po prostu dziękuję... za wszystko. ;-)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Maj 2010, 22:15 
Tak sobie myślę po co ja wpłacałem pieniądze do różnych polskich projektów w sl. Człowiek wrzuca a za kilka miesięcy i tak sponsorowany klub, land znika lub dostaje się bana. Szkoda że następny polski projekt upada z powodu kasy. Powiadają, że co człowieka nie zabije to go wzmocni. Oby tak było w tym przypadku.

Nie podano
PostWysłany: 18 Maj 2010, 23:03 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Cytuj:
Tak sobie myślę po co ja wpłacałem pieniądze do różnych polskich projektów w sl. Człowiek wrzuca a za kilka miesięcy i tak sponsorowany klub, land znika lub dostaje się bana.

Ten fragment mogłeś sobie darować, ale masz trochę racji. Jednak coś mi mówi, że będzie jeszcze głośno wokół Bigosowego ludu ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Maj 2010, 08:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Roxana Paulino napisał(a):
Tak, niestety jestem zmuszona potwierdzic te informacje.
Z przyczyn czysto RLowych Bigos musi zniknac. Bardzo mi z tego powodu przykro [...]. Jak sie pewnie domyslacie, chodzi o kwestie finansowe - niestety w tej materii RL ( a przynajmniej moje RL ) jest czasami nieprzewidywalne i zdecydowanie wygrywa z pikselkami.

Dziekuje wszystkim, ktorzy lubili w Bigosie przebywac, a zwlaszcza tym, ktorzy zaufali nam i otworzyli tutaj swoje sklepiki. Dziekuje serdecznie wszystkim wynajmujacym. Mam nadzieje, ze mimo wszystko zapamietacie nas [...].

A mnie jakoś nie żal...jeśli gardzi się lindenkami za wynajem sklepów tylko dlatego, że przyjaciółka, czy przyjaciel ma do kogoś "anse" to chyba jednak dobrze, że bigosowy kocioł zniknął z mapy polskiego SL. Miałam wątpliwą przyjemność być wyproszona z bigosu - ponieważ wynajęcie przeze mnie sklepu, zaburzyłoby sielankową "konstrukcję", piernego bigosu :DDDDDDD

No nie żal mi...ani trochę :D

:)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso