Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 13:40 
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: SLexpresss Jupiter
Zajrzymy w umysły, serca, inventorie's i portfele najciekawszych awatarów polskiego SL.
Będziemy wszędzie tam, gdzie być warto. Nasi informatorzy i pracownicy nie przymkną oczu na żaden interesujący szczegół. Będziecie pierwsi wiedzieć kto z kim sypia, kto komu płaci, kto kogo oszukał. Kto, co, gdzie, jak i dlaczego. Tylko dzięki nam.

SLexpresss
Powinieneś o tym wiedzieć...

CZYTAJ TUTAJ

W ostatnich newsach:
- Na czym zarabia Tahani Petrov?
- Kto rządzi Wrocławiem ?
- Znienawidzony ochroniarz Centrum Polska.
- SLove Story pewnego DJ-a.
- Najnowszy pomysł Magnusa Balczo

Dodatkowo namawiam Was do przesyłania nam newsów. Za udokumentowaną informację, którą zdecydujemy się opublikować płacimy 500L$ !
Obiecujemy pełną dyskrecję!

Kontakt do Redakcji:

W SL, za pomocą note card, awatar służbowy - SLexpresss Jupiter, bądź poprzez pocztę elektroniczną, nasz adres mail: slexpress@tlen.pl

ps: zapraszamy do dołączenia do grupy SLexpresssu w Second Life, najświeższe informacje dotrą do was jako pierwszych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 14:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
oh nowa gazeta plotkarska w SL? :) GREAT ;)

Zastanawia mnie tylko, na czym polega "udokumentowanie" podsyłanych informacji? Rozumiem, że skoro udokumentowane to poparte faktami, dowodami, że są Prawdziwe? Może warto "u źródła" sprawdzać prawdziwość newsów przed ich opublikowaniem? Rzetelna informacja a plotka jednak znacznie się od siebie różnią :)

Miejmy nadzieję, że gazeta ta będzie chociaż trzymała poziom (bez względu na to, czy publikowane będą Plotki - oparte na domysłach, czy też Sprawdzone i Prawdziwe newsy)

Życzę sporej rzeszy czytelników :)
Powodzenia

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 14:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Czepiacie sie wszyscy tych gazet. SLFakt, SLExpress. Po co. Przeciez ludzie to robia dla jaj. Jedyna Madelaine zareagowala jak powinna, nawet na wywiad sie umowila... Po co robic krzyk o tabloidy. przeciez wiadomo, ze tabloidy pisza prawde tylko w 10% a reszte to taka okowa majaca przyciagnac uwage widza :-)

Mnie sie to podoba bo cos sie dzieje w SL. A i tak wierze w inteligencje osob czytajacych takie rzeczy i mysle, ze potrafia wyciagnac co jest zle, a co dobre

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 14:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Nie, Wood. To męczące i deprymujące. Kiedy inni widzą tylko sensacje zamiast informować o tym, co faktycznie ciekawe i warte uwagi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 14:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Cicho! Ja sie wypowiem jako gwiazda brukowca! :)
Bzdury wiadomo, kilka faktów miało miejsce rili ale reszta to wyobraźnia autora ( w notce o dj-u kobieciarzu i naiwnej Lince).
Uważam, że pomysł jest bardzo dobry, wykonanie w porządku.
Zgadzam się z Woodem. A co do tego co napisała Marrysia, to jeśli to z założenia brukowiec to wiadomo, że nie będą pisać o premierach w teatrze.
SLfakt był za słabo napisany.
Dla każdej "gazetki" w miejsce może się znaleźć i dla tej od premier i dla tej od rozwodów, kłamstw i miłostek.
W RL pudelka nie lubię, a ten pikselowy to mnie nawet bawi.
/me upada intelektualnie.
I najważniejsze, czytać będę co nie oznacza, że również wierzyć:)

Pocięta Linka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 14:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
A ja chce a wrecz domagam sie umieszczenia mojego zdjecia z gwaltu)) no i napadu rozowych hooligans na moje biuro , no bo tak bez zainteresowania mediów no wiecie co :-/

Ostatnio edytowany przez BeyonceW, 03 Sty 2009, 15:12, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Morrigan napisał(a):
Nie, Wood. To męczące i deprymujące. Kiedy inni widzą tylko sensacje zamiast informować o tym, co faktycznie ciekawe i warte uwagi.

A tam... Ci co chca wiedziec co ciekawe i znaczace to i tak to wiedza i wiedza gdzie szukac, a tu mamy cos ddla rozluznienia szarych komorek. tzw humor. Pozatym nadal sie domagam by mnie ktos umiescil w ktorejs z gazet. Tak jakos nagle wszyscy zapomnieli o mnie

-Panie doktorze. Wszyscy mnie ignoruja
-Nastepny prosze

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Przeczytalem i powiem wam ze nie jest az tak zle jak w przypadku SLFakt. Nie wiem jaki % z tych rzeczy jest prawdziwych ale na pewno wiecej niz w nieslawnym SLfakcie. Wszystko napisane z duza dawka ironii, poruszono tam kilka drazliwych tematow o ktorych "szeptano" od dawna a malo mowilo sie o tym wprost.

Ostatnio edytowany przez Adams Dovgal, 03 Sty 2009, 15:43, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Linkaaa ale ty nie żyjesz !!!! o matko cud to zyyyje zyyyjeee ona zyyyjeee!!!! :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Chciałabym coś sprostować.
Wood, nie mam absolutnie nic przeciw tego typu tabloidom, przynajmniej można się pośmiać czytając o rzeczach, które się zna z pierwszej ręki, przedstawionych w nieco innym świetle. Niemniej jednak nie podoba mi się Bezprawne (i nie boje sie użyć tego słowa) wykorzystywanie imion i nazwisk. Nie podoba mi się również to, że czasopism plotkarskich mamy w nadmiarze w realnym życiu. Miło byłoby gdyby chociaż nasze Drugie Życie było od nich wolne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Shilla, nic nie stoi na przeszkodzie zebys zalozyla.. Pomoge jak trzeb ale sam nie mam czasu sie tym zajac tak na serio.:-) tak wiesz, wiesz
Udostepnie serwer na strone za darmo...Wszystko ale nie kaz mi robic wszystkiego :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 15:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Wujciu Adamsiku ;) zgadzam się z tym, że poziom nowej gazety jest o niebo wyższy od SlFakt'u i to mnie, muszę przyznać, cieszy. Niemniej jednak bez względu na poziom kultury, "informacje" zawarte w tego typu gazetach należy traktować zawsze z przymrużeniem oka. Jedyne sprawdzone i rzetelne informacje mogą płynąć z autoryzowanych wywiadów. Cała reszta oparta jest wyłącznie na domysłach, na zasłyszanych pogłoskach i ubarwiona własnymi (autora artykułu) przemyśleniami i ocenami.

PS. Musze być nudą postacią w SL skoro o mnie nic sie nie pojawia ^^ Hmmm powinnam się cieszyć? ;)

[ Dodano: 2009-01-03, 16:03 ]
WoodPaker napisał(a):
Shilla, nic nie stoi na przeszkodzie zebys zalozyla.. Pomoge jak trzeb ale sam nie mam czasu sie tym zajac tak na serio.:-) tak wiesz, wiesz
Udostepnie serwer na strone za darmo...Wszystko ale nie kaz mi robic wszystkiego :-)

Wood kuszące ;) przemyślę to, na razie mam inne zajęcia :)
Uważam, że jeśli chce się wiedzieć co, kto, gdzie, po co etc. robi w SL - wystarczy osobiście zapytać :) Poza tym nie czuję potrzeby wnikania (wchodzenia z buciorami) w czyjeś Drugie Życie, wole zajmować się swoim :) A co do newsów o tym co nowego powstaje, lub ma powstać w SL - jeśli coś faktycznie powstaje to prędzej czy później każdy z nas się o tym dowie i sam oceni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 16:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Alez Shillus ja patrze na to z przymruzeniem oka :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 16:53 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
SLExpresss jest pisany zdecydowanie lepiej niż SLFakt, to muszę przyznać.
Najzabawniejsze jednak są komentarze pod wpisami, zwłaszcza niektóre... 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 17:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
SLfakt nie czytałam... ale skoro tak zachwalacie, to przeczytam :) podobno się nawet załapałam na jakąś plotkę (jak donoszą żyćliwi).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2009, 17:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
BeyonceW napisał(a):
Linkaaa ale ty nie żyjesz !!!! o matko cud to zyyyje zyyyjeee ona zyyyjeee!!!! :mrgreen:

Żyję.
Wszyscy się tak z tego cieszą, że aż prasa się zainteresowała ;/

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Sty 2009, 23:44 
No i ja jestem milo zaskoczony poziomem slexpress. Tematyka zawsze bedzie dyskusyjna ale to az sie przyjemnie czyta. Nie ma tego nawet co porownywac do produktu pani prostytutki. W koncy porzadny brukowiec;] Pochwala wielka dla tworcy/ow za stworzenie bloga, a nie meczenia biednych pikselkow tandetnie posklejanymi teksturami in world.

Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 16:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Czyli jak się wyssane z palca ubierze ładniej, to można to zaakceptować? ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 04 Sty 2009, 17:00 
Morri, tematyka jest jaka jest. Kazda z osob opisana ma prawo czuc sie urazona. Ale powiedzmy sobie szczerze ze w porownaniu z poprzednim czym co smialo sie nazwac taboidem jest o niebo lepiej. Moze po sukcesie wydawca slexpressu zabierze sie za jakias powazniejsza gazete.
Na pocieszenie opisanym zostaje zdanie z bloga:
Cytuj:
Zajrzymy w umysły, serca, inventorie's i portfele najciekawszych awatarów polskiego SL.

Nawiasem art o dj w sl jest jak najbardziej na miejscu. Wiekszosc taka nijaka jest. Talentu brak, kawalki ciagle te same, wiekszosc nie ma pojecia o tym co robi. Fajnie by bylo posluchaj jakiegos autorskiego mixu- odpowiednie przejscia miedzy kawalkami. Nikt nie wymaga tutaj wystepow "na zywo". Nawet prostym audiacity da sie zrobic cos dobrego. Niestety jak sie domyslam, wiekszosc z dj nie ma nawet pojecia do czego to sluzy, nie mowiac o bardziej zaawansowanych edytorach muzyki, narzedziach for dj etc;]
Choc kilka wyjatkow jest.

Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 18:37 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
ej mi sie ta nowa gazetka tudziez blog podoba baaaaaaaardzo nie mam nic do niej poki co :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sty 2009, 23:16 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
dobrze ze to ja nie jestem tematem gazety... byloby o czym pisac hihi
ale na szczescie sa ludzie, o ktorych mozna napisac wiecej :)
a ja pozostane w cieniu :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sty 2009, 15:31 
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Rivsuke Kaligawa
Blazej_Naidoo napisał(a):
dobrze ze to ja nie jestem tematem gazety... byloby o czym pisac hihi
Ha! Mam to samo ;D a co do slexpress ta "gazetka" jest komiczna xD mnie nie szczególnie obchodzi kto z kim sypia, a kto sie z kimś kłoci, ale ok. Dla mnie to bardziej smieszne, ale to moja osobista opinia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2009, 09:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
Znam taki magiczny przycisk... nazywa się "Eject and Ban". Warto zastosować to na "redaktorze" na każdym polskim simie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2009, 12:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
zapewne tym co napisze wywołam burze ale... ten sl express jest nawet ciekawie smieszny)))
ot taki tabloid, brukowiec, pismo plotkarskie, niczym nie rozni sie od tych w realu a i pozim wypowiedzi ma w miare, hmmm czemu nie niech se tam bedzie a co)))) skoro ma odbiorców))0

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 14:04 
Jedyny minus- ludzie z zewnątrz widzący arty o kolejnych zdradach w sł uważają że już nam kompletnie odbiło:p

Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2009, 14:11 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Bey, pierwszy raz sie z Toba zgodze... bo tak to wlasnie trzeba odbierac... To tak samo jak jakis tabloid w RL.. jesli jestes osoba publiczna to niestety plotki Cie nie omijaja... i to wlasnie ma miejsce w tym SL'owym tabloidzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Sty 2009, 18:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
W SL jest jedna roznica. Nawet nie wiadomo kiedy z osoby prywatnej zmieniasz się w publiczna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2009, 19:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
ale fenomen ciekawskich plotek pozostaje ten sam
w realu takie pisma znikaja z kiosków w trybie natychmiastowym pomimo tego iz prawie kazdy otwarcie mówi ze tym gardzi \
ciekawa jestem ile odwiedzin miala do trj pory witryna slexpressu???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2009, 22:19 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2009, 22:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nic nie widze

[ Dodano: 2009-01-20, 22:42 ]
maly offtop
pisze to kieddy jest godz 23:33
a ktora jest na forum jako godz dodania????
własnie 22:33 cos sie popsuło

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2009, 22:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Tam jest migajacy malunek.. zaznacz go myszka..

Od kiedy w czasie aukcji WOSP wszystkie zegary wykupilam czas biegnie wedle.. no tak jak biegnie.. ;-) zawsze to o godzine dluzszy dzien.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 00:06 
Dołączenie:
Grudzień 2008
co do tego migajacego obrazka.. i dla tych co nie widza:

ponad 6600 odwiedzin od 2 stycznia 2009 roku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 10:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Zauwazylem ostatnio spadek "epickosci" tematow omawianych w Slexpresssie. To, ze ktos kogos nienawidzi jest malo interesujace. Wolalbym o jakichs "ukladach" albo czyms w ten desen ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 17:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Mówisz, masz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 18:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Marne...
Cytuj:
dla Demolki pracuje najlepszy, polski skrypter, Codeee Nishi. Tworzy dla nich broń, tarcze osłonne i całą masę skryptów, które jednym kliknięciem powalą sim typu Centrum Polska.

Smialbym sie gdyby to nie bylo takie zalosne. Jak mozna powalic sim "jednym kliknieciem"? Zreszta kliknieciem czego? Myszki czy skryptu?

OMGWTF
Cytuj:
Na czele ruchu stoi jedna osoba. Wybitny, polski terrorysta, bojownik, SpaceBurak Zenovka. Ostatnia nadzieja szarych mieszkańców polskich simów. Jeśli nie potraficie dać nam naszych praw, sami sobie je weźmiemy! - krzyczy przywódca Demolki.

Ile rzeczy sie czlowiek o sobie od innych dowiaduje :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 21:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Ale o co właściwie Wam chodzi? Przecież wciąż słychać głosy pełne żalu osób, które nie zostały opisane.
Jesteście żałosnymi hipokrytami, którzy czytają to wszystko, ale oczywiście z obrzydzeniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 21:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Pawell, alez SLExpressu nikt nie czyta poza mna. Wiekszosc wpisow tam zaczyna sie od "nie czytam tego plugastwa" a konczy apelem, zeby nie wchodzic nawet na te strone, co zawsze mnie intrygowalo. Jak mozna komentowac nie czytajac, ani nie wchodzac na strone?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 21:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Tak, to ciekawe spostrzeżenie. Widocznie niektórzy posiedli tajemną wiedzę jak czytać nie czytając ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2009, 23:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Owszem, czytam. W razie, gdyby moje nazwisko się tam pojawiło, wolę wiedzieć. A pojawiło się wczoraj. Komentowałam może ze dwa razy. I nie anonimowo. Nie wiem, czy w polskim SL wszyscy jak jeden mąż postanowili zachowywać się jak banda zdziecinniałych pacanów, czy wyszło im przypadkiem. W każdym razie skutecznie mnie to odstrasza i nie chce mi się nawet logować do tego cyrku. Pawell, możesz mnie nazwać żałosną hipokrytką, droga wolna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 13:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Pawell napisał(a):
Ale o co właściwie Wam chodzi? Przecież wciąż słychać głosy pełne żalu osób, które nie zostały opisane.
Jesteście żałosnymi hipokrytami, którzy czytają to wszystko, ale oczywiście z obrzydzeniem.

Nie wszystkich tą samą miarką Paweł :) Ja również czytam wspomnianego bloga, co jakiś czas dodam komentarz, ulegając pokusie wypowiedzenia się. Nie powiem żebym czytała "artykuły" w nim z przyjemnością, malującą na mojej twarzy szczery uśmiech. Niekiedy towarzyszy mi wręcz oburzenie, jednak jest ono skierowane raczej do komenatrzy ukazujących się pod arktykułami niż do samej treści "newsów".
Czy hipokryzją jest również to, że mimo raczej negatywnych odczuc, wciąż czytam i dodaję komentarze na Slexpresowym blogu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 13:58 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Katarzyna Gothly
Nie wiem o co się jeszcze rozchodzi, ale swoją drogą chciała bym przeczytać to czasopismo tak poprostu od tak z ciekawości. Ale nigdzie nie moge znaleźć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 14:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Janusz Rau
A ja przeczytałem tylko zraz, gdy o mnie pisano.
Wcześniej zostałem uprzedzony przez redakcje i dostałem linka.
Treść artykułu nie przedstawiała żadnej wartości i jakoś tak naturalnie zapomniałem o w/w blogu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 14:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
katarina.gothly napisał(a):
swoją drogą chciała bym przeczytać to czasopismo tak poprostu od tak z ciekawości. Ale nigdzie nie moge znaleźć.

Piszesz powaznie czy to tylko prowokacja? :D
Zaglądałas moze na pierwsza strone tego tematu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 14:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
katarina.gothly napisał(a):
Ale nigdzie nie moge znaleźć.

A to dość ciekawe, biorąc pod uwagę, że cały wątek jest temu poświęcony i w pierwszym poście jest adres.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2009, 22:27 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Katarzyna Gothly
Adams - To tylko taka prowokacja :D

Mad - Nieczytałam od początku, ale czytałam różne dyskusje na temat różnych gazet w SL. Tutaj chyba od połowy czytałam, ale będe pamiętać o tym żeby każdy wątek od początku śledzić :mrgreen:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso