Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2006, 17:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Witam wszystkich !!

W zwiazku z tym ze nie mam mozliwosci poswiecania duzej ilosci czsu na forum i SL chcialabym prosic o pomoc :) I akurat w tym przypadku nie potrzebne jest wieksze obycie w grze. Cieszyłoby mnie jesli kilku uzytkownikow forum mogloby pomodz mi przy poradnikach w nastepujacy sposob :

Robienie Screenow z gry i umieszczanie ich na serwerach ( nie mmozemy obciazac zbytnio serwerow forum zdjeciami itp , poniewaz trudno bedzie sie tutaj nam poruszalo)

potrzebuje fotek do nastepujacych poradnikow:
Apperance
Inventory basics
Search

Jezeli jestescie w stanie pomodz bylabym wdzieczna :) prosze postowac w tym temacie , aby dowiedziec sie szczegołow lub zglosic do pomocy

pozdrawiam RoXy

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 28 Gru 2006, 10:55 
mogę udostępnić troche miejsca na fotki na moim serwerze. Limit jest tam dosyć sport a nie wykorzystuje nawet 50% przepustowości.

Co do screenów - dzisiaj zobaczę jak u mnie wychodzą i może zaczne działać.

Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2006, 19:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
jezeli chodzi o serwery , z tym nie ma wiekszych problemow w interniecie jest bardzo wiele darmowych , gdzie mozna zdjecia umiescic :P potrzebna mi jednak jest osoba , ktora bd w stanie poswiecic troche czasu by zrobic kilka screenow

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Gru 2006, 09:11 
Ja mówie o komercyjnym serwerze. Darmowe serwery często nie działają, a takie jak imeageshack mają bandwith limit oraz określony czas przez który trzymają pliki.

Wczoraj porobiłem pare Snapshotów ale raczej uczyłem się je robić niż stwarzać coś nowego. Dzisiaj może porobie troche bardziej przydatnych.

Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2006, 11:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
hmmm , no dobrze, ciesze sie , jednak skad wiesz jakie bylyby przydatne ??

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Gru 2006, 11:34 
No myślę że np. przedstawiające po koleji jak dotrzeć do zmieniania swojego wyglądu i jakie opcje sa tam dostępne.

Sam powoli odkrywam tą gierkę więc do końca nie wiem...

Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2006, 19:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
Nurek napisał(a):
No myślę że np. przedstawiające po koleji jak dotrzeć do zmieniania swojego wyglądu i jakie opcje sa tam dostępne.

Sam powoli odkrywam tą gierkę więc do końca nie wiem...

Jezeli chcesz pomodz , bylo by mi bardzo milo :) napisz do jakiego poradnika , moglbys porobic screeny a ja napisze co by sie przydalo

Roxy

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 30 Gru 2006, 20:10 
Z wymienionych przez ciebie:
Apperance
Inventory basics
Search

to tyle na początek.

PostWysłany: 01 Lut 2007, 13:25 
Witam Wszystkich mam problem :(:( nie wiem dlaczego ale jak gram w second live to wszystko sie bardzo wolno rusza czy mozna to jakos poprawic zeby bylo szybciej???Moze trzeba zrobic cos w ustawieniach Prosze o Pomoc:) Prosze o odpowiedzi na gg jak mozna:)

Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2007, 16:52 
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Piotr Beam
Powiedz o co chodzi dokładnie, czego zdjęcia potrzebujesz to postaram się pomóc :)

Cytuj:
Witam Wszystkich mam problem :(:( nie wiem dlaczego ale jak gram w second live to wszystko sie bardzo wolno rusza czy mozna to jakos poprawic zeby bylo szybciej???Moze trzeba zrobic cos w ustawieniach Prosze o Pomoc:) Prosze o odpowiedzi na gg jak mozna:)

MARCIN NIE ZAŚMIECAJ FORUM

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 12 Lut 2007, 20:48 
Co to znaczy nie zasmiecaj forum co -- gdzie zasmiecilem forum --

Nie podano
PostWysłany: 12 Lut 2007, 20:52 
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Piotr Beam
W temacie odnośnie pomocy przy tworzeniu poradników opisujesz swoje problemy techniczne z grą ... nie ten dział i nie ten temat ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2007, 00:23 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Maurycy Allen
przerpaszam ale
1) tytul tematu jest zle sprecyzowany i sugeruje faktycznie jakby tu zamieszczac prosby o pomoc
2) pisze sie pomóc
3) mi tez strasznie wolno chodzi

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso