Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 23:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Moi drodzy
opisze Wam historie jaka mnie dziś spotkała, nie wiem do jakiej kategorii ja zaliczyć i do jakiej kategorii zaliczyć tych ludzi ale może mi powiecie bo ja sama już nie wiem.
A wiec tak
loguje się spokojnie do sl i od razu moja kumpelka wysyła mi IM ze dostała bana we wspaniałym klubie na I
- za co ???pytam, myśląc, że może rzeczywiście narozrabiała
- za to ze dalam koleżance TIPA jak tańczyła na rurce
- hmmm pomyślałam, może u nich nie można tańczyć na rurach, albo skoro już można toi za darmo i tipy są zabronione,
Otóż nie moi drodzy, koleżanka dostała bana za to ze dała tipa koleżance tańczącej na rurze i przez to ponoć przeciągnęła ja do do swojej grupy.
hmmm hmm!!!! hmmm!!!! czegoś tu nie kumam ,z tego co wiem zaproszenia do grupy są wysyłane i osoba nie musi ich przyjmować , no ale ok postanowiłam pójść i zapytać co się stało
Wchodzę na wyspę do klubu na I i.... od razu komunikat ze i ja dostałam BANA...
Oooooo a to za co nawet się jeszcze przywitać nie zdążyłam , żadnego cześć czy nawet pocałuj mnie w d...., nic od razu ban. Czyżby dzisiejszy contest w Iguanie to max Ban contest.
Nie wiem czy z tego się śmiać czy płakać
. Próbowałam pogadać na im , gdyż absurd sytuacji wydal mi sie nie do ogarnięcia , ale nasłuchałam się jaka to ja jestem po... na... odje... i coś jeszcze o mojej matce.
HMMM MOI KOCHANI Z IGUANY - JEŚLI TAK BĘDZIECIE POSTĘPOWAĆ TO NIE DŁUGO KLUB ZAMIENI SIĘ W DRESIARSKA STODOLE , BO ŻADEN Z NAS NIE CHCE BYĆ NA DZIEŃ DOBRY CZĘSTOWANY BANEM.
do klubu przychodzi sie dla zabawy a nie na przymus i pamiętajcie moi drodzy przyjaciele z iguany - ludzie - nasi goście ( bo i ja mam klub) to nie świnie w zagrodzie ze liczy sie sztuka!!! to oni tworzą klimat i zapraszanie ich tylko dla podniesienia sobie trafficu - jest po prostu nie w porządku
Wytłumaczcie mi prosze bo być może mój mały umysł tego nie ogarnia)))))

Pytam sie wiec
- czy za tipy sa w sL bany???/
- czy za wchodzenie do klubu sa w SL bany???

PS koleżanka juz o wiele wcześniej zaprosiła ja do grupy gdyż się doskonale znają)))

Ostatnio edytowany przez BeyonceW 03 Wrz 2008, 00:58, edytowano w sumie 3 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 00:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Meg Jehangir
Płakać

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 00:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Meg napisał(a):
Płakać

ale nad czym???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 00:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Toms Debevec
Sa kluby kluby i kluby :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 00:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Meg Jehangir
Temat postu - śmiać się, czy płakać.
Moja odpowiedź płakać.
Krótko i na temat :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 00:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Hmm..
Nie rozumiem tego zdania ponizej, czy moglby w zwiazku z tym dostac jego wersje po poslku?
Cytuj:
Otóż nie moi drodzy, koleżanka dostała bana za to ze dla tipa i przez to przeciągnęła ja do do swojej grupy.

A co do zachowania w klubie. Moja droga. kazdy ma prawo dac Ci na swojej ziemi bana, nawet na dzien dobry. W SL nic z tym nie zrobisz, chyba, ze na dzien dobry powie Ci jeszcze kilka brzydkich slow. Wtedy wysylasz wsyztsko do LL i zalatwione :-)
A odpowiadajac na Twoje pytanie to proponuje sie smiac z glupoty wlascicieli klubu :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
no to trzy czteryyy:

hahahahahaha :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
A ja bym chciała wiedzieć gdzie jest Iguana?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Mad: search > Iguana ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Beyonce napisała, że ktoś potraktował tipa jej koleżanki jako próbę przekupstwa w celu przyłączeniu tancerki do jakiejś niecnej grupy ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Linka.. ooo.. dzieki :)
To ja mialem podobna sytuacje ;))

Pozdro Justynka M. ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:19 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Toms D. napisał(a):
Mad: search > Iguana ;p

Ależ ja od tego zaczęłam, Toms. Wyskakują dwie rzeczy: Iguana & Shopping Mall i Dark Dragon Tribal Tattoo.
W spisie treści też nie ma.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Cytuj:
Wyskakują dwie rzeczy: Iguana & Shopping Mall

OOoo widzisz.. cieplo cieplo :)

To oznacza ze gdzies tam jest klub Iguana :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
linka napisał(a):
Beyonce napisała, że ktoś potraktował tipa jej koleżanki jako próbę przekupstwa w celu przyłączeniu tancerki do jakiejś niecnej grupy ;)

Linka do grupy remix club - ni z tad ni z owąd wroga iguany,hmmmm
tylko ze tamta kolezanka juz dawno miala nasza grupe
ale zapytam jak sławna juz Mariolka
helooooooł ale heloooooooł??????

[ Dodano: 2008-09-03, 01:22 ]
Toms D. napisał(a):
Cytuj:
Wyskakują dwie rzeczy: Iguana & Shopping Mall

OOoo widzisz.. cieplo cieplo :)

To oznacza ze gdzies tam jest klub Iguana :D

to jest shopping center i masz klub znajdziesz latwo))))
nie dawaj TIP bo cie zbanuja))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Mad uwazaj na siebie !!

Niech moc bedzie z Toba !!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Toms D. napisał(a):
Mad uwazaj na siebie !!

Niech moc bedzie z Toba !!

Mad powiedz ze mnie nie lubisz i na forum sie sprzeczamy - dostaniesz SPECIAL VIP ))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No dobra, idę.

Ale, że nie skojarzyłam, że Iguana to Iguana... Chyba nawet gorączka mnie nie tłumaczy 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
No no.. goraca kobieta w Iguanie ... beeedzie sie dzialo :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:45 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja może i gorąca, atmosfera chłodna ;-)
Na całej wyspie 3 osoby, zapracowane chyba. Nie dostałam bana, drinka też nie.
Aha, sprawdziłam, na liście banów są 3 osoby, nie ma Beyonce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 01:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
kurcze ale ja ich nawet zaczęłam lubić a tu taki surprise)))))
boze moj ten traffic naprawdę jest aż taki ważny, nie wiem może ja się nie znam, może zabawa w klubie to rzecz najmniej ważna???

[ Dodano: 2008-09-03, 01:49 ]
Madelaine napisał(a):
Ja może i gorąca, atmosfera chłodna ;-)
Na całej wyspie 3 osoby, zapracowane chyba. Nie dostałam bana, drinka też nie.

być może już odblokowali)))
ale podziękuje im - za znajomość
jak to się mowi na podwórku - bez łaski

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 12:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Bodeha Zapedzki
Konkurs na bana:) to jest w sumie pomysl:) Trzeba stestowac nagroda bedzie Lm do iguany:)

Komentowac tego nawet nie bede bo szkoda slow no moze po za jednym: gownarzeria:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 20:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Krótko; śmieszą mnie wylewane żale w podobnym tonie - zwłaszcza gdy są pisane w imieniu 'ciotecznego stryja dziadka babki'. Koleżanka chce wyjaśnić sprawę? Niech sama założy wątek albo zwróci się do właścicieli klubu. Pewnie jakby popytać tu i ówdzie okazałoby się, że cała historia wygląda zgoła inaczej i została zupełnie zniekształcona przez 'głuchy telefon' pośredników.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 20:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Room, a nie zauwazyles (albo nie doczytales?), ze zalozycielka watku wlasnie miala ten sam problem? Zostala bloknieta jak leciala do koelzanki zobaczyc co sie stalo. Takze jak widzisz wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Problemem jest tylko to, ze Bey zaczela opowiesc od Adama i Ewy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 21:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Mea culpa. Nie doczytałem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 09:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
WoodPaker napisał(a):
Room, a nie zauwazyles (albo nie doczytales?), ze zalozycielka watku wlasnie miala ten sam problem? Zostala bloknieta jak leciala do koelzanki zobaczyc co sie stalo. Takze jak widzisz wszystko jest w jak najlepszym porządku. Problemem jest tylko to, ze Bey zaczela opowiesc od Adama i Ewy.

zaczeła oj zaczęła, mogłabym wkleić rozmowę na chacie... ale nie zrobie tego ze wzgldu na szacunek do oponenta w rozmowie , gdyż rozmowa na im jest prywatna)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 10:02 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
a ja myślałam, że Kitek jest królem banów, ale widać ma konkurencje...
Beyonce, a moze właśnie według nich Ty tworzysz zły klimat? :-P olać to...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 10:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Kasia Kawashima
No to ciekawe...

A jakoś niektórzy pracownicy tego klubu nie mają skrupułów wchodzić np. do Green Point i po chwili znikać a potem nagle klubowicze z Green dostają tp do Iguany. Wiem, nikt tego nie zabroni. Ale u nich w klubie na pewno by to nie przeszło... :roll:

[ Dodano: 2008-09-04, 10:25 ]
Caliope Magne napisał(a):
a ja myślałam, że Kitek jest królem banów

Kitek to banuje tylko golasów i niekulturalnych ludzi, którzy przeklinają. Ale i tak raz w tygodniu zdejmuje wszystkie bany.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 16:50 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
no tak hahaha. . . .teraz to wychodzi maslo maslane . . .maslem smarowane :lol: . . . watek trzeba zakonczyc bo glupoty wam wychodza. . .a to bylo tak . . .poszla sobie pani A do klubu na I . . poniewaz chciala zobaczyc jak kolezanka radzi sobie w pracy tanczac na rurze . . .a ze pani A jest dobra osoba tu mozna rzec za dobra :D i na poczatek dala jej tipa bo czemu nie . . przeciez nikt nie zabroni . . to tamci z klubu na I ubzdurali sobie ze pani A wykupuje od nich pracownika buahahaha no ludzie sorrrrrry nie macie sie czym innym zajac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysle ze w sprawie dotyczacej klubu na I znajdzie sie wiecej tematow, bo bojki i basnie sa rozne . . .NO ALE ALE przeciez SL mialo sluzyc zabawie!!! Takiej zdrowej zabawie . . . :evil: ale rozczarowanie mozna spotkac wszedzie . . .i na pewno kazdy bez wyjatku ma swoje zdanie i cos do powiedzenia na ten temat :) Ale pozostawiam to wam kochani . . oj tak nie wylewajcie swoich zalow na forum . . .bo wezma was za kretyna buahahaha. . ja wiem jedno :D badzmy dumni z banow w klubie na I :D a co !!!!!!!!!

(Zamknięcie wątku może zaproponować tylko jego autor. Madelaine)

Ostatnio edytowany przez Revised, 04 Wrz 2008, 18:27, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 17:46 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jeżeli klub na dzień dobry daje bana, to szybciej zamknie działaność, więc po co się tym przjemwoać. W innym klubie tańcząc na rurce zarobi się tym tipem całym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 21:21 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):

Mad , dalas sie wykiwac :P
po akcji z beyca , wlasciciel iguany przeniosl liste zbanowanych z parceli na SIM, a listy simowej nie zobaczysz , widocznie az tak mu glupio ze nie chce pokazywac listy zbanowanych :/

zenada
tchorz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 21:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Tchórz?
Iiiiiii... szkoda słów na dziecinne zabawy. Toż to w podstawówce było: "Nie rozmawiam z Tobą, bo rozmawiasz z Asią". I nigdy tego nie rozumiałam, nawet mając 8 lat 8-)

Szczerze mówiąc podoba mi się takie zachowanie, w pewien sposób. Zawsze lubiłam patrzeć, jak ktoś sobie strzela samobója.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 21:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Jestem ciekawy ile w tej historii prawdy bo jesli tyle ile w slynnej teorii spiskowej dotyczacej wyborow miss w CP to ja odpadam ;-)

No offence oczywiscie, jak zawsze 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 22:31 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Madelaine napisał(a):
Zawsze lubiłam patrzeć, jak ktoś sobie strzela samobója.

To jakaś perwersja czy co? Przeżywacie tego bana jak utratę cnoty co najmniej. Ban jak ban, pewnie nie pierwszy i nie ostatni. Mój najgłupszy ban dostałem za latanie w strefie gdzie jest to zabronione, jakoś tak po 15 sekundach po teleporcie, zanim pojawiła mi się tablica, że tam nie wolno latać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 22:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
Jestem ciekawy ile w tej historii prawdy bo jesli tyle ile w slynnej teorii spiskowej dotyczacej wyborow miss w CP to ja odpadam ;-)

No offence oczywiscie, jak zawsze 8-)

Dovgal twoje zdanie w tej kwestii interesuje mnie mnie akurat najmniej albo i wcale, - to raz
dwa - zbyt wiele osob wiarygodnych to widzialo ale co ty mozesz o tym wiedziec
trzy - co do wyborow miss i tamtejszej rozmowy z toba w CP - powiem ci tyle - takiego samoluba , prostaka i narcyza nigdy nie widzialam, nie wiem co chcesz osiagnac uwazajac sie za niewiadomo kogo , al jesli jest to leczenie kompleksow reala - to tobie raczej nie pomoze

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 22:57 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Krecik napisał(a):
Przeżywacie tego bana jak utratę cnoty co najmniej.

O przepraszam bardzo, ja nic nie przeżywam. Mnie to bawi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 23:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
OOO mój najfajniejszy ban był za taga.
Jako, że nic nie mam, a wiadomo, chciałabym mnóstwo mieć, to sobie chociaż taga fajnego zrobiłam , "BOSS, NIE STAĆ CIĘ".
Wyleciałam z popularnej polskiej dyskoteki na bruk z okrzykiem " Boss jest tylko jeden i nim jestem ja!".
Cóż, po tej historii wszystkie inne bany wydają mi sie takie jakieś zwykłe;)
Beyonce, a olej to dziewczyno i tyle 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 00:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
BeyonceW napisał(a):
Dovgal twoje zdanie w tej kwestii interesuje mnie mnie akurat najmniej albo i wcale, - to raz
trzy - co do wyborow miss i tamtejszej rozmowy z toba w CP - powiem ci tyle - takiego samoluba , prostaka i narcyza nigdy nie widzialam, nie wiem co chcesz osiagnac uwazajac sie za niewiadomo kogo , al jesli jest to leczenie kompleksow reala - to tobie raczej nie pomoze

Ale ja autentycznie jestem ciekawy ile w tym prawdy a ile dzialania majacego zrobic antyreklame konkurencji. Slyszelismy tylko twoja wersje. Nie mowie, ze jest nieprawidziwa ale patrze na nia przymruzeniem oka szczegolnie majac w pamieci wydarzenia z przeszlosci. Poza tym dostalas bana, no i co wlasciwie z tego? W SL jest od groma takich sytuacji wiec olej to i zyj dalej.
P.s. Nie rozumiem po co te inwektywy w moja strone ale widze, ze chyba dotknalem drazliwego tematu. Cos w tym musi byc :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 00:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
BeyonceW napisał(a):

Ale ja autentycznie jestem ciekawy ile w tym prawdy a ile dzialania majacego zrobic antyreklame konkurencji. Slyszelismy tylko twoja wersje. Nie mowie, ze jest nieprawidziwa ale patrze na nia przymruzeniem oka szczegolnie majac w pamieci wydarzenia z przeszlosci. Poza tym dostalas bana, no i co wlasciwie z tego? W SL jest od groma takich sytuacji wiec olej to i zyj dalej.
P.s. Nie rozumiem po co te inwektywy w moja strone ale widze, ze chyba dotknalem drazliwego tematu. Cos w tym musi byc :D

- słyszałeś dwie opcje moje i revised to jej bezpośrednio temat i zdarzenie dotyczyło
- prawdy na tyle jest ze coraz wiecej osób w iguanie dostaje bany - mnie to smieszy
- nie oburzam się za bana zdziwiłam się tylko takim postępowaniem , szczerze gdzieś mam iguanę a temat dałam jako ciekawostkę a nie zal i wylewanie łez,
- inwektywy - hmmm - oboje Adams wiemy o co chodzi //// powiem ci tylko tyle - nie traktuj nikogo tak jak sam byś nie chciał być potraktowany
-zdarzenia z przeszłości .... hmmm co i kogo dotknęło najbardziej - pozostawię bez komentarza było -minęło miałam prawo zabrać głos i zgłosić uwagi, podsunąć wątpliwość - zrobiłam to a ile wtedy było żalu i płaczu i pomyj wylanych na mnie - hohoho- od ciebie tez mi się dostało - nie pamiętasz???/
- co do iguany - nie jest to zadna konkurencja z mojej strony bo gdybyś zapytał ludzi z iguany - o ile oni byliby szczerzy to powiedzieliby, ze ja osobiście proponowałam im naszych dj ów - i pomoc w imprezach, powiedziałam im ze zawsze sa u nas mile widziani, sensecja czy jak jej tam - to z nią rozmawiałam. Jesli to jest z mojej strony przejaw konkurencji w ich oczach i rywalizacja- to ja wymiękam.
-

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 08:40 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
widze, że prywata tu już weszła :-P
a ja Wam powiem, że dwa razy rozbijałam miasto Kraków i jego budynki samochodami, raz nawet przejechałam SWATA i co? i nic, nie dostałam jeszcze ani jednego bana, a powiem, że różne rzeczy się robiło ;-) nie ma to jak aparycja 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 23:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Sella Serevi
Ja sie na temat pana Adamsa nie wypowiem ale zgadzam sie z Toba Bey...
dla mnie ta cala sytuacja jest dosc komiczna ze wzgledu na to ze do Iguany i tka chodzi cor raz mniej osob... bylam tam moze ze 2 razy... wiec aspekt tego czy bedzie ten "klub" istnial czy nie, nie robi mi roznicy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Wrz 2008, 10:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Ja uwazam jednak ze to wylewanie zali jest:)
Po za tym strasznie to dziecinne szczegolnie te wycieczki interpersonalne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 15:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Zycze Iguanie wszystkiego najlepszego , a personelowi naprzwde szczerze - udanych imprez,. co dow ycieczek interpersonalnych - hmmm skoro uwazasz ze sa dziecinne to oznacza , ze w caly swiat reala jest jhednym wielkim infantylnym skupiskiem )))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Wrz 2008, 20:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
To jak zwykle tylko i wylacznie twoja subiektywna opinia i masz do niej jak najbardziej prawo:)
skocze tym czasem postawic pare babek...w piaskownicy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Wrz 2008, 12:21 
Dołączenie:
Maj 2007
Hhe.. Ludzie ale macie problemy... Ban nie ban... chociaż ja się też czasem zastanawiam.

Na przykład ostatnio odkryłam że mam bana w klubie o nazwie PIRAMIDA... dziwne o tyle jest to że nigdy tam nie byłam... heh.
Albo np na mojej byłej ziemi w Polamii, odkąd tam się ktoś wybudował z jakimś kolejnym klubem też mam bana chociaż tam nie byłam lol.

Po prostu no dla mnie to jest śmieszne jakies kótnie waśnie, walka o klienta! Heh. Zróbcie ludzie cos fajnego oryginalnego, stwórzcie klimat specyficzny i niepowtarzalny a ludzie będa przychodzic. A nie się bijecie o ten traffic. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...

Heh. :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Wrz 2008, 17:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Najwyraźniej dla niektórych ma. Są to ludzie pokroju takich, którzy np. mają znajomych na NK liczonych w setkach/tysiącach...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Wrz 2008, 18:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nie wiecie czemu jest traffic? Juz wam mowie po co wszystkim zalezy na trafficu.
Zalozmy, ze jest milion miejsc, ktore maja w nazwie lub opisie slowo club. Teraz jesli w wyszukiwarce (CTRL+F ewentualnie przycisk search) ktos wpisze to slowo, to miejsce (pozycja) na liscie zalezy m.in. od tego tzw. trafficu. Oczywiscie na miejsce tez ma wplyw reklama w "polecanych" przez avatara oraz kilka innych czynnikow (od premiumowcow liczy sie bardziej). Takze nie dziwcie sie nikomu, ze chce miec wysoki trafic. Bo tajmenica poliszynela jest, ze ci z drugiej strony wyszukiwarki maja mniejsze szanse na odwiedziny niz ci z pierwszej. Dla niektorych (glownie sklepy) przeklada sie to oczywicie na pieniadze.
A co do banow. U mnie a ziemi tez maja bana osoby, ktore nigdy u mnie nie byly. Z prostej przyczyny. Nie lubie ich :-D i nie chce by mieli do mnie wstep jesli anuz widelec sie pokaza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Wrz 2008, 20:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
iska napisał(a):
Na przykład ostatnio odkryłam że mam bana w klubie o nazwie PIRAMIDA... dziwne o tyle jest to że nigdy tam nie byłam... heh.

Iska, Ty to masz talent do banów jak mało kto... ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Wrz 2008, 18:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
iska napisał(a):
Hhe.. Ludzie ale macie problemy... Ban nie ban... chociaż ja się też czasem zastanawiam.

Albo np na mojej byłej ziemi w Polamii, odkąd tam się ktoś wybudował z jakimś kolejnym klubem też mam bana chociaż tam nie byłam lol.

Po prostu no dla mnie to jest śmieszne jakies kótnie waśnie, walka o klienta! Heh. Zróbcie ludzie cos fajnego oryginalnego, stwórzcie klimat specyficzny i niepowtarzalny a ludzie będa przychodzic. A nie się bijecie o ten traffic. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...

Heh. :lol:

pytanie...
kto sie bije o trafficc???/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 11:57 
Dołączenie:
Maj 2007
RoomElppa napisał(a):
iska napisał(a):

Iska, Ty to masz talent do banów jak mało kto... ;)

Żeby było jeszcze lepiej to Ci powiem że bana mam też i w CP, za wolne wyrażanie swoich myśli... nie no cudowne społeczeństwo :D To tak jakby w Rl, komuś się coś nie podoba to go w morde, drugi sie nie podoba a to też mu w morde.... Lol.... takie mam wrażenie, że tak działają te bany.

Jeśli chodzi o miejsca prywatne to logiczne że ktoś hamuję dostęp do nich ludziom których np nie lubi.... do domu przecież też wrogów nie zapraszamy.

Ale jeśli już ktoś zarządza miejscem publicznym, to czasem się powinien zastanowić opanować i powstrzymać, a nie działać pod wpływem emocji..... Jak to mówił jeden nasz pan profesor kiedy się wejdzie na poziom mózgu gadziego, który mówi tylko zabijac lub uciekać należy przeczekać aż się powróci na poziom myślenia rozumnego.... i nie podejmować decyzji pod wpływem emocji. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich tych którym władza do głowy uderzyła ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 12:35 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Cytuj:
Jeśli chodzi o miejsca prywatne to logiczne że ktoś hamuję dostęp do nich ludziom których np nie lubi.... do domu przecież też wrogów nie zapraszamy.
Ale jeśli już ktoś zarządza miejscem publicznym, ...

a przepraszam, ze wtykam swoje piec groszy.. ale gdzie w SL tak naprawde sa miejsca PUBLICZNE ? Znam... Ambasade Szwecji czy Estonii, ktore kupione byly za PUBLICZNE pieniadze czyli z tamtejszych podatkow i mozna je uznać za publiczne ale to chyba wyjatki. Reszta to wydaje mi sie calkowiecie prywatne jest bo kupione za czyjes prywatne pieniazki i niewazne czy to osoby fizycznej czy prawnej.
Inna sprawa, wydaje sie, to dostanie bana za dowolne wyrazanie swoich mysli. Naprawde ?? Czy ban w jakikolwiek sposob zapobiegnie dalszemu wyrazaniu mysli nie po mysli wlasciciela terenu. Watpliwa sprawa, ba, powiem, ze reakcja jest wrecz odwrotna :-) Nie sadze, aby wlasciciel o tym nie wiedzial.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Paź 2008, 17:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Inna sprawa, wydaje sie, to dostanie bana za dowolne wyrazanie swoich mysli. Naprawde ?? Czy ban w jakikolwiek sposob zapobiegnie dalszemu wyrazaniu mysli nie po mysli wlasciciela terenu. Watpliwa sprawa, ba, powiem, ze reakcja jest wrecz odwrotna Nie sadze, aby wlasciciel o tym nie wiedzial.

Niestety internet to nie to samo co real i tu kazdy struga mądrale bo moze sppokojnie komus nawrzucac, potem dac mu bana , mute i miec " satysfakcje " i poczucie wyzszosci bo przeciez ten drugi niec mu nie zrobi ))))
ehhh czasem zaluje ze w sl nie mozna realnie dac komus w pysk, kilka osob juz kwalifikuje sie do porzadnego liscia)))))))

wg mnie postepowanie ludzi z Iguany jest tak infantylne ze opowiadanie o tym jest strata czasu, jakas dziwna walka o ludzi wysylanie notek po 10 na minute, molestowanie teleportami, i straszne poczucie wyzszosci ktore poprostu nalezy pominac milczeniem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2008, 20:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Clarysa Whitfield
Hmm..
Czytając wasze posty, które rozwodzą się nad "niesprawiedliwymi" banami zastanawiam się, czym tak naprawdę się przejmujecie. Nie macie poważniejszych problemów w RL, że robią na was wrażenie bany w SL? Mnie osobiscie zwisa to gdzie i od kogo mam bana, chociaż nigdy nikomu nie dałam powodu do wlepienia mi go przez caly mój pobyt na SL, który trwa już ładnie ponad rok. Nie chcą mnie w danym miejscu - ok, łaski bez.
Natomiast co do omawianego klubu - nie chodziłam, nie chodzę i chodzić nie będę. Dlaczego?
Nie bawią mnie tamtejsze klimaty, a kretyńskie do granic możliwości zachowania wlaścicieli( ban za tipa lub wejście do klubu?????) utwierdzają mnie tylko jeszcze bardziej w swego rodzaju "niechęci" do tego miejsca. Moge mieć tam bana od zaraz i raczej nie bardzo mnie to wzruszy. Zwyczajnie mi to zwisa. Iguana nie jest dla mnie niczym, czego bym żałowała. Zresztą sądzę, że chyba nie ma takiego miejsca w SL, w którym ban wzbudziłby we mnie cokolwiek poza poczuciem pożałowania w stosunku do wlaściciela. Jak to mówią, są ludzie i parapety.

Ostatnio edytowany przez Clarysa, 22 Paź 2008, 22:34, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2008, 22:20 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Jeżeli dane miejsce nie jest znaczące, zatem, jak jest napisane w powyższym poście, nie warto się nim przjemowac.

Jeżeli natomaist to miesjce coś dla kogoś znaczy, to inna sprawa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2008, 17:10 
Dołączenie:
Maj 2007
BeyonceW napisał(a):
Niestety internet to nie to samo co real i tu kazdy struga mądrale bo moze sppokojnie komus nawrzucac, potem dac mu bana , mute i miec " satysfakcje " i poczucie wyzszosci bo przeciez ten drugi niec mu nie zrobi ))))
ehhh czasem zaluje ze w sl nie mozna realnie dac komus w pysk, kilka osob juz kwalifikuje sie do porzadnego liscia)))))))

wg mnie postepowanie ludzi z Iguany jest tak infantylne ze opowiadanie o tym jest strata czasu, jakas dziwna walka o ludzi wysylanie notek po 10 na minute, molestowanie teleportami, i straszne poczucie wyzszosci ktore poprostu nalezy pominac milczeniem

Niech Ci co chcą strugają mądralę, i banuja na prawo i lewo, wszytskie te zachowania są pewnym rodzajem kompensacji. Człowiek w życiu realnym jest niedowartościowany nie zauważany , jest nikim to w Drugim Życiu musi sobie porządzić, odbić, dowartosćiować się. Baaa... wręcz rzekłabym że takie zachowanie(banowanie) to przejaw agresji, czyli już niemocy zrobienia czegokolwiek. Osoby takie są słabe bo nie wiedzą co zrobić w danej sytuacji, więc najlepiej co? przejawić swoją słabość i zaatakować.

Ostatnio edytowany przez iska, 23 Paź 2008, 17:10, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Paź 2008, 12:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Hmm.
Rozbraja mnie ten argument.
Ktoś się na kogoś wkurzy w SL to za każdym razem słyszę, "Jest nikim w RL, niedowartościowany, zakompleksiony, rilowe zero!!!" Taki ulubiony sl-owy epitet.
A może jest po prostu i w RL i w SL idiotą?
Takiej opcji już nie ma?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Paź 2008, 12:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Mnie też rozbraja, głupotą - to argument, z którym nie można dyskutować, cokolwiek się powie, można usłyszeć: "no widzisz, masz kompleksy" 8-)

Ludzie są różni, po prostu. Może ktoś się denerwuje nie dlatego, że jest zakompleksionym idiotą, ale po prostu jest nerwowy? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Paź 2008, 13:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Madelaine napisał(a):
Mnie też rozbraja, głupotą - to argument, z którym nie można dyskutować, cokolwiek się powie, można usłyszeć: "no widzisz, masz kompleksy" 8-)

Ludzie są różni, po prostu. Może ktoś się denerwuje nie dlatego, że jest zakompleksionym idiotą, ale po prostu jest nerwowy? ;-)

Ten argument też powinien być przytaczany.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Paź 2008, 15:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
linka napisał(a):
Hmm.
Rozbraja mnie ten argument.
Ktoś się na kogoś wkurzy w SL to za każdym razem słyszę, "Jest nikim w RL, niedowartościowany, zakompleksiony, rilowe zero!!!" Taki ulubiony sl-owy epitet.
A może jest po prostu i w RL i w SL idiotą?
Takiej opcji już nie ma?

hmmm mysle i mysle i nie wiem co chcialas nowego wniesc tym posteem , czego juz nie stwierdzono postem cytowanym przez ciebie??? prawda natomiast jest taka, iz pewne zachowania ludzi w sl sa proba leczenia jakiscchs dziwnych zaburzen w realu, bo jak inaczej nazwac banowanie konkurencji klubu, a przy probie rozmowy slyszy sie co najmniej niecenzuralne odzywki

Kluby sa po to aby ludzie czy tam avy dobrze sie w nich bawili, ci ktorzy byli choc raz w remixie nie po to by sie lansowac zapewne zauwazyli, ze na sile nikogo nie trzymam nie dajemy bana za inne kluby z grupie - uwazam to za poporstu smieszne , kazdy ma prawo wyboru i obrazanie sie na wlascicieli innych klubo tylko za to ze ktos wybral inny klub jest mega infantylne

Ostatnio edytowany przez BeyonceW 24 Paź 2008, 16:15, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2008, 16:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Na tym kończymy rozmowę. Uważam, że wszystko co mogło zostać powiedziane w tym wątku, powiedziane zostało. Jeżeli ktoś uzna, że ma do powiedzenia coś NOWEGO, proszę o informację na PW, wtedy temat zostanie odblokowany.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso