Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
W niedziele odbył się konkurs " Miss Polska" wszystko by było fajnie gdyby nie to ze po raz kolejny wygrywa kumoterstwo , znajomości, ilość friendow w profilu.
Myślałam ze w SL będzie odrobina normalności - niestety myliłam się.
Po co odwalać taki cyrk
lepiej od razu zrobić grupę kółka wzajemnej adoracji i porozdawać nagrody sobie nawzajem

proszę zobaczcie
taka mała moja refleksja
Image

panie na obrazku to
-na kolanach - Aga Janus
- w środku - Nadzieja Potez
- dalej - Miyu Garzo
blondynki nie kojarzę

a teraz wyniki miss

II vice miss - Miyu Garzo
I vice miss - Nadzieja Potez
Miss - Aga Janus

Zbieg okoliczności????
nie wierze w zbiegi okoliczności
zwłaszcza ze w SL jest ich zbyt dużo na każdej imprezie z konkursem

Bardzo zawiodłam sie na Was kochani , myślałam, że liczy się coś innego niż tylko znajomości i pusty lans na imprezach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Hmmm, nie było jury?
Pytam, bo nie było mnie na wyborach.
Ale jeżeli konkurs polegał na głosowaniu publiczności, to rzeczywiście bez sensu...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Madelaine napisał(a):
Hmmm, nie było jury?
Pytam, bo nie było mnie na wyborach.
Ale jeżeli konkurs polegał na głosowaniu publiczności, to rzeczywiście bez sensu...

wiesz Mad w tym cały szkopuł, że było!!! i to mnie zaskakuje!!!
poza tym zerknelam sobie w znajomosci osob ktore wygrały.... i.... własnie... szkoda ze nie mozna tego skopiowac do forum))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
BeyonceW napisał(a):
poza tym zerknelam sobie w znajomosci osob ktore wygrały.... i.... własnie... szkoda ze nie mozna tego skopiowac do forum))))

Mozna skopiowac. Po naszemu to sie nazywa zrzut ekranu :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
WoodPaker napisał(a):
BeyonceW napisał(a):

Mozna skopiowac. Po naszemu to sie nazywa zrzut ekranu :-P

wole nie
zbytnia ingerencje w prywatnosc
poza tym kazdy z was moze sam porownac
zeby nie było...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:57 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
w 100% zgadzam się z Beyonce, no hellooooooł, ja nawet nie przeszłam do 10 finałowej, to chyba świadczy o czyms :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 10:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Clark Danitz
ja od samego początku wiedziałem że znajomości będą się liczyć i w co drugim konkursie tak jest w sl.
Niestety niewielu jest na tyle uczciwych żeby nie zapraszać znajomych na zagłosowanie na ciebie.
tylko kasa jest ważna.
a pro po juri tez to zazwyczaj niewiele znaczy gdyż są znajomości.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 11:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
Witam,
wynik konkursu faktycznie zaskakujący ;-) zwłaszcze że 2 dni przed zakończeniem wyborów byłam pod tablicą by obejrzeć finalistki i oddać swój bezcenny głos i zupełnie kto inny był zdecydowanym liderem wyscigu po koronę ...

hmmmm ...
ciekawe .....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 11:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Margolcia napisał(a):
Witam,
wynik konkursu faktycznie zaskakujący ;-) zwłaszcze że 2 dni przed zakończeniem wyborów byłam pod tablicą by obejrzeć finalistki i oddać swój bezcenny głos i zupełnie kto inny był zdecydowanym liderem wyscigu po koronę ...

hmmmm ...
ciekawe .....

co do tablicy to glosowano tam na miss publiczności
ale i tak ja zmieniano bo ponoć " się popsuła"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 11:34 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
tablica na miss publiczności była zmieniana chyba 3 razy hahahah no mówi się, że do 3 razy sztuka :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 11:37 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Jestem za! Kurde nigdzie niema sprawiedliwości, no w jednym bylo sprawiedliwie ale to juz nie bylo do tego konkursu ^^' ale dobra mniejsza z tym. A to 3 razy sie tablica popsula a nie 4 razy?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 11:42 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
W tym CP non stop cos im sie wali xD ogolnie kogiel mogiel maly plus wybory miss :!:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 12:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Małe sprostowanie:

Dziewczęta na plakacie:
LiLi13 Clip
Emilqa Jewell
Michalina Morales
Annie123 Horan

Za błędy SL organizacja nie odpowiada, po to zresetowaliśmy tablicę, żeby było sprawiedliwie. Na tablicach odbywało się li i jedynie głosowanie na miss publiczności.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 12:27 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
ciekawe jak normalnie tam widac je jak malowane...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 12:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Morrigan napisał(a):
Małe sprostowanie:

Dziewczęta na plakacie:
LiLi13 Clip
Emilqa Jewell
Michalina Morales
Annie123 Horan

Za błędy SL organizacja nie odpowiada, po to zresetowaliśmy tablicę, żeby było sprawiedliwie. Na tablicach odbywało się li i jedynie głosowanie na miss publiczności.

dwie osoby
stwierdzily ze te laski nja plakacie to te ktore napisałam bo te osoby je poprostu znaja
ale ...
zbadam to dokladnie
jesli bedzie inaczej ... oficjalnie przeprosze

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 12:32 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Mikalunh Razor
Witam,

chciałbym tylko dodać, iż zdjęcie widniejące na plakacie zostało zrobione osobiście przez Morri podczas sesji na terenie Centrum tak więc śmiem mniemać, iż wiedziała komu robi fotkę.
Nie do pominięcia jest też drobny szczegół czyli moja skromna osoba, która również chwilowo "podglądala" pracę Morri.

Pozdrawiam
Mik

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 14:28 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Skandal ! powinniśmy powołać komisję specjalną w tej sprawie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 15:50 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
to czy te same osoby. które wygrały są na plakacie to tego to ja nie wiem, ale podejrzewam, że było tu jakieś kumoterstwo, no ale cóz... życie ;-) a tak btw to powinna wygrać Nadzieja :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 15:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Beyonce rozumiem twoje rozgoryczenie tym ze nie udalo Ci sie wygrac ale zeby od razu knuc takie teorie przed sprawdzeniem kilku faktow, no bardzo nieladnie. Tak jak juz Morri mowila na plakacie znajduja sie wymienione przez nia osoby czyli Emilqa Jewell, Lili13 Clip, Michalina Morales i Annie 123 Horan.

BeyonceW napisał(a):

Mozesz to rozwinac? Masz dostep do kont tych osob ze jestes w stanei stwierdzic kogo maja one na friendslist? Byc moze sugerujesz sie zdjeciami w pics? Jakos nie wydaje mi sie zeby ktorykolwiek z czlonkow jury mial tam kogokolwiek ze zwyciezczyn i na odwrot.

Margolcia napisał(a):
Witam,

hmmmm ...
ciekawe .....

Tablica decydowala tylko o miss publicznosci i praktycznie od samego poczatku prowadzila ta sama osoba.
Dziekuje i pozdrawiam :-).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 16:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
Beyonce rozumiem twoje rozgoryczenie tym ze nie udalo Ci sie wygrac ale zeby od razu knuc takie teorie przed sprawdzeniem kilku faktow, no bardzo nieladnie. Tak jak juz Morri mowila na plakacie znajduja sie wymienione przez nia osoby czyli Emilqa Jewell, Lili13 Clip, Michalina Morales i Annie 123 Horan.

BeyonceW napisał(a):

Mozesz to rozwinac? Masz dostep do kont tych osob ze jestes w stanei stwierdzic kogo maja one na friendslist? Byc moze sugerujesz sie zdjeciami w pics? Jakos nie wydaje mi sie zeby ktorykolwiek z czlonkow jury mial tam kogokolwiek ze zwyciezczyn i na odwrot.

Margolcia napisał(a):
Witam,

hmmmm ...
ciekawe .....

Tablica decydowala tylko o miss publicznosci i praktycznie od samego poczatku prowadzila ta sama osoba.
Dziekuje i pozdrawiam :-).

nie jest to kwestia rozgoryczenia tylko tego ze od dawna wiadomo, iż w sl jest kumoterstwo - to raz\
dwa oczywiscie ze zagladajac w profile mozna stwierdzic kto z kim ....
trzy
zauważ prosze, że nie jest to tylko moje stwierdzenie
kilka osob pytało mnie o tą tablicę i podobiństwa tamtejszych osób do zwycięszczyń więc zawiązałam ten wątek
cztery zauważ, iż w temacie jest pytanie a nie stwierdzenie???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 16:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Jak w polskich serialach... "Wszelkie podobieństwo jest przypadkowe".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 16:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wiecie, zauwazylem w RL pewna prawidlowosc i chyba przeniosla sie ona tez do SL.
Sprobujcie zrobic cos w RL zupelnie za darmo - przeprowadzac staruszki przez jezdnie, zbierac papierki itd. Moge was zapewnic, ze za pare dni bedziecie oskarzani o okradanie i molestowanie staruszek, a takze o miliony zarobione punkcie skupu surowcow wtornych.
A zalozcie fundacje i ucieknijcie z polowa funduszy! Nikt zlego slowa nie powie, a niektorzy jeszcze spojrza z uznaniem i powiedza - ten to ma glowe na karku!
Organizatorzy Miss Polonia spedzili wiele dni organizujac cala akcje, zarobic nie mogli na tym nic, bo kandydatki nagrody dostaly. Nie bardzo rozumiem jaki mieliby sens dawac je wczesniej podstawionym osobom ( tym bardziej ze fakty temu przecza)? Zorganizowac cala akcje tylko po to zeby ucieszyc trzy znajome avatarzyce? Przeciez to sie nie trzyma kupy:(
Na ich miejscu odechcialoby mi sie robic cokolwiek w przyszlosci ale mam nadzieje, ze roznia sie ode mnie.
Beyonce, znamy sie nie od dzisiaj i wiem ze chcialas dobrze. Sprostuj to i bedzie po sprawie a bedziemy mieli jeszcze niejedna piekna impreze w SL i w CP :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 16:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Beyonce prosze Cie daruj sobie te teorie...

BeyonceW napisał(a):
dwa oczywiscie ze zagladajac w profile mozna stwierdzic kto z kim ....

Wiec prosze zajrzyj w profil:
Aga Janus
Nadzieja Potez
Miyu Garzo
Madzia Miklos

lub

Morrigan Polanski
Mikalunh Razor
Adams Dovgal
Ashel Loon
Selia Benoir

Nie wiem czego ty sie tam doszukalas.

BeyonceW napisał(a):
zauważ prosze, że nie jest to tylko moje stwierdzenie
kilka osob pytało mnie o tą tablicę i podobiństwa tamtejszych osób do zwycięszczyń więc zawiązałam ten wątek

Zupelnie nie rozumiem o co chodzilo Ci w tym zdaniu. Miss publicznosci zdobyla Madzia Miklos, ktora praktycznie prowadzila od samego poczatku glosowania.

BeyonceW napisał(a):
cztery zauważ, iż w temacie jest pytanie a nie stwierdzenie???

W nazwie tematu jest pytanie, po czym czytamy:

BeyonceW napisał(a):
W niedziele odbył się konkurs " Miss Polska" wszystko by było fajnie gdyby nie to ze po raz kolejny wygrywa kumoterstwo , znajomości, ilość friendow w profilu.
Myślałam ze w SL będzie odrobina normalności - niestety myliłam się.
Po co odwalać taki cyrk
lepiej od razu zrobić grupę kółka wzajemnej adoracji i porozdawać nagrody sobie nawzajem

To juz na pytanie nie wyglada tylko na stwierdzenie, wrecz zarzut.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 17:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
adams zaspokoje twoja ciekawosc
z twojego profilu wynika ze lubisz m inn
Tahanii Petroff
Megi Irata
Michalina Morales
Morrigan Polanski
Selia Benoir
no tyle
takie male skojarzenia i zbierznosc nazwisk w profilach polaczylam z imionami osob startujacych do tego doszly mnie inne sluchy, dodano mi tamta reklame
ii. juz
ale sprawdzam nadal
pS nie oburzaj sie az tak bardzo

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 17:57 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
mi najbardziej podobają się słowa Jacka:

Zorganizowac cala akcje tylko po to zeby ucieszyc trzy znajome avatarzyce? :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 18:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
To jeszcze nic, wpadlem na trop o wiele grozniejszej afery!
Nie wiem czy wiecie, ale jest wsrod nas niejaki Jacek Shuftan - zawsze wydawal mi sie jakis podejrzany. Wiecie co on robi?! Wyplaca lindeny avatarom! Jesli myslicie jednak, ze wszystkim to sie grubo mylicie. On wyplaca tylko tym, ktorzy wplaca mu pieniadze na konto!
Przeciez to jest lapownictwo czystej wody - dobrze ze mamy urzad korupcyjny w SL. Oni sie juz nim zajma.
To jeszcze nie koniec zbrodniczej dzialalnosci tego niegodziwca. Sledztwo przeprowadzone na jego profilu wykazalo, ze .... on ma znajomych! (dla niepoznaki nazywa ich friends)
Ze zwyklym avatarem zamieni kilka niezobowiazujacych slow, ale z tymi z listy potrafi przegadac czasem cala noc! I gdzie tu sprawiedliwosc?!
Zyczliwy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 18:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Jacek napisał(a):
Nie wiem czy wiecie, ale jest wsrod nas niejaki Jacek Shuftan - zawsze wydawal mi sie jakis podejrzany. Wiecie co on robi?! Wyplaca lindeny avatarom! Jesli myslicie jednak, ze wszystkim to sie grubo mylicie. On wyplaca tylko tym, ktorzy wplaca mu pieniadze na konto!
Przeciez to jest lapownictwo czystej wody - dobrze ze mamy urzad korupcyjny w SL. Oni sie juz nim zajma.
To jeszcze nie koniec zbrodniczej dzialalnosci tego niegodziwca. Sledztwo przeprowadzone na jego profilu wykazalo, ze .... on ma znajomych! (dla niepoznaki nazywa ich friends)
Ze zwyklym avatarem zamieni kilka niezobowiazujacych slow, ale z tymi z listy potrafi przegadac czasem cala noc! I gdzie tu sprawiedliwosc?!
Zyczliwy

wiesz Jacku ze o co innegoo tu chodzi wiec twoj sarkazm hmmm zbyteczny

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 18:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Jacek napisał(a):
Zyczliwy

Jacek...qcze, taki fajny był wątek...a Ty znowu sobie reklame robisz...oj...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 18:47 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Jacku hmm całą noc... i ja o tym nic nie wiem :?: zastanawiające...

Urząd korupcujny?daj mi Im do nich, już ja Cię załatwie za to przekupywanie całonocne...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 18:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:

Niestety, ja wlasnie nie wiem co co chodzi:(
Miss wygraly 3 przemile avatarzyce ( wszystkie kandydatki wygrac niestety nie mogly). Padlo oskarzenie, ze wczesniej byly one na plakacie reklamowym. Okazalo sie nieprawdziwe.
Sa podejrzenia, ze niektore z kandydatek znaly jurorow. Nie wiem jak mozna to sprawdzic bez wlamania sie na konto, ale niech bedzie. I co z tego? Polskie SL jest niewielkie, wiekszosc kandydatek, takze tych ktore nie wygraly, tez znam osobiscie i jestem z tego dumny.
Wyboru Miss dokonala komisja zlozona z roznych avatarow, czasem nie znajacych sie wczesniej. Podobno jakos uknuli to wczesniej, zeby dokonac wlasnie takiego wyboru. Jak? Nie wiem. Wiedza to inni.
Organizatorzy dogadali sie takze z LInden Lab, by zamknelo wyspe i skasowalo tablice wynikow.
Co wiec pozostaje? Nie ma jakos shaqa, wiec powiem za niego:
- buhahhahaha

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:07 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jasno wychodzi ze takie konkursy musza być krystalicznie czyste :) Nie bez powodu sie uwaza ,ze w konkursach rządzi kumoterstwo. Mimo wszystko w ten konkurs wierze :) Poza wyborem miss publicznosci, bo nie oszukujmy sie, kazdy wie jak wygladaja contesty. I w wyborze miss publicznosci dzialala ta sama zasada :]

Jesli chodzi o wybory miss w RL , to nigdy mi sie nie podobają, bo zawsze wygrywa nie ta , ktora ja uwarzam za najladniejsza :] W konkursie miss w sl pewnie bylo podobnio , kazdy ma gust i dla kazdego inna avatarzyca byla najpiekniejsza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Jacek napisał(a):
Cytuj:

Niestety, ja wlasnie nie wiem co co chodzi:(
Miss wygraly 3 przemile avatarzyce ( wszystkie kandydatki wygrac niestety nie mogly). Padlo oskarzenie, ze wczesniej byly one na plakacie reklamowym. Okazalo sie nieprawdziwe.
Sa podejrzenia, ze niektore z kandydatek znaly jurorow. Nie wiem jak mozna to sprawdzic bez wlamania sie na konto, ale niech bedzie. I co z tego? Polskie SL jest niewielkie, wiekszosc kandydatek, takze tych ktore nie wygraly, tez znam osobiscie i jestem z tego dumny.
Wyboru Miss dokonala komisja zlozona z roznych avatarow, czasem nie znajacych sie wczesniej. Podobno jakos uknuli to wczesniej, zeby dokonac wlasnie takiego wyboru. Jak? Nie wiem. Wiedza to inni.
Organizatorzy dogadali sie takze z LInden Lab, by zamknelo wyspe i skasowalo tablice wynikow.
- buhahhahaha

wysuwasz zbyt dalece idace wnioski
prosciej jest powiedziec licz sie znajomosci i tyle
nie trzeba sie wlamywac na konto wystarczy poluukac na opisy grup
grupa fanow tego czy tamtego - pomijajac kwestie skromnosci - powiem ze brzmi i wyglada to dosyc dziwnie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:17 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Ej no ludzie nie od dzis wiadomo ze znajomosc w sl to podstawa wszystkiego, a skin i shape'a tez mozna se zmienic no nie? Pozatym teraz jakby okazalo sie ze to co powiedziala Beyonce to by bylo prawda, to i tak by nikt sie nie przyznal...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:25 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Z cyklu "cytat na każdą okazję", tak mi się skojarzyło...
Swoją drogą opis teatru wskazuje, iż KIG wielkim poetą był, a SL znał od podszewki 8-)

"To be or not to be"

(...)
Na placu Baki
pośród olszynek
stał z drewna bardzo
dziwny budynek:

tu przybudówka,
tam przybudówka,
na jednej blacha,
indziej dachówka.

Od frontu żółto,
po bokach biało,
halucynacja,
horror i chaos:

tutaj filarek,
tam zakamarek,
tu parka kolumn,
tam kilka parek;

tu jakiś wykusz,
tam jakiś psikus,
wokoło balkon,
a na nim fikus.

W niszy Apollo
z lutnią natchnioną
pomalowany
był na zielono.

(...)
Kurtyna wolno
w górę się wznosi.
0, cudowności
teatralności!

(...)
Przycichła nieco
orkiestra dęta.
Na scenę weszli
duńscy książęta;

chłopy jak byki
z grzywą na karkach,
przy kordelasach
i przy zegarkach.

Bo po co aktor
płacze i skamle,
że tylko on jest
jedyny Hamlet?

Dobra Dyrekcja,
by te łzy otrzeć,
zadaptowała sztukę
samotrzeć.

Zamiast dwudziestu
pięciu postaci
sami Hamleci
byli w dramacie.

Na diabła Grabarz
z tą Ofeliją!
Chcą grać chłopaki,
niech się wyżyją.

W ten sposób szlagier!
pierwszy raz w świecie!
grali w "Hamlecie"
sami Hamleci.

Ręka na sercu.
Twarze ponure.
"Być albo nie być"
wołali chórem.

To fragment "Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu". Autor: Konstanty Ildefons Gałczyński.
Całość można przeczytać TU , co z całego serca polecam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Cytuj:
Padlo oskarzenie, ze wczesniej byly one na plakacie reklamowym. Okazalo sie nieprawdziwe.

tego akurat nie wiadomo

Cytuj:
Sa podejrzenia, ze niektore z kandydatek znaly jurorow. Nie wiem jak mozna to sprawdzic bez wlamania sie na konto, ale niech bedzie. I co z tego?

nie podejrzenia ale fakty
mozna - bez wlamania kojarzac grupy wzajemnej adoracji np

Cytuj:
Podobno jakos uknuli to wczesniej, zeby dokonac wlasnie takiego wyboru. Jak? Nie wiem. Wiedza to inni.

tego nie powiedzialam

Cytuj:

tu przesadzasz bo tego tez nie powiedzialam

na jakiej sa==zasadzie sa kontesty na jakiej zasadzie sie w sl glosuje
nikt mi nie powie e nie ma tu kółek wzajemnego uwielbienia to jest chore
laski na plakacie faktycznie sa bardzo podobne dotych ktore wygraly
przed ogloszeniem wynikow wiele osob typowalo ta trojke z wczesniejszym komentarzem typu
: wiadomo kto wygra" " jak zwykle" " no to bylo do przewidzenia"
nie tylko mi sie wydaje nie tylko ja mam akie podejrzenia hmm co wiecej sama widzialam wiele kumoterskich konkursow z typowanymi faworytkami
wiec nie mowcie mi ze w sl to o czym pisze jest wyssane z palce i jest mitem
bo wtedy mozna zacytowac shaqua
czyli buahahaha

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:34 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
BeyonceW napisał(a):

I tu właściwie należałoby rozpocząć drugi wątek - jaki jest sens organizowania konkursów piękności w świecie, gdzie 95% kobiecych awatarów różni się między sobą tylko kolorem włosów.
Masz pewnie rację, Beyonce, nie widziałam finalistek, ale mogę zakładać, że są łudząco podobne do tych z plakatu... Ale oryginalność w SL jest naprawdę oryginalna ;-)
Taki konkurs, opierający się tylko na ocenie wyglądu, to raczej ranking popularności co droższych sklepów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Madelaine napisał(a):
BeyonceW napisał(a):

I tu właściwie należałoby rozpocząć drugi wątek - jaki jest sens organizowania konkursów piękności w świecie, gdzie 95% kobiecych awatarów różni się między sobą tylko kolorem włosów.
Masz pewnie rację, Beyonce, nie widziałam finalistek, ale mogę zakładać, że są łudząco podobne do tych z plakatu... Ale oryginalność w SL jest naprawdę oryginalna ;-)
Taki konkurs, opierający się tylko na ocenie wyglądu, to raczej ranking popularności co droższych sklepów.

Wiesz Mad dlaczego tylko wyglad w sl sie liczy
juz ci mkowie
pytanie od jury do jednej z kandydatek
" co sadzisz o rurociągu na terytorium Polski po dnie morza"
odpowiedź
" uwazam iz najlepszym rozwiazaniem byloby przeciagniecie rurociagu bezposrednio z Iraku do Polski"
cytat nie doslowny ale sens zachowany

no comments :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:53 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Cytuj:

Tak pytanie jest tendencyjne wyraznie.. szczegolnie, ze rurociag po dnie morza Baltyckiego nie jest na terytorium Polski, w razie gdyby co, :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 19:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
AnulkaZ napisał(a):
Cytuj:

Tak pytanie jest tendencyjne wyraznie.. szczegolnie, ze rurociag po dnie morza Baltyckiego nie jest na terytorium Polski, w razie gdyby co, :-)

no masz ją no!!
przecież pisze ze sens zblizony a pytanie nie dokladnie nie robilam copy - paste
ale patrz na błyskotliwą odpowiedz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:02 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Cytuj:
no masz ją no!!
przecież pisze ze sens zblizony a pytanie nie dokladnie nie robilam copy - paste
ale patrz na błyskotliwą odpowiedz

No właśnie patrze, jesli takie pytanie bylo (w sensie) to odpowiedzi tylko..bylskotliwe inaczej mogłyby byc udzielons.. to nie ma na to siły, jak w teleturniejach.. ustawione. Wszystko ukartowane. Szkoda, że zapomniałam terminu i nie byłam na tym kabarecie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
z twojego profilu wynika ze lubisz m inn
Tahanii Petroff
Megi Irata
Michalina Morales
Morrigan Polanski
Selia Benoir

Potwierdzam ale jaki to ma zwiazek z wyborami? Beyonce, caly czas czekam na jakies solidne argumenty co do calej teorii spiskowej bo jak na razie to mierniutko :-D.

BeyonceW napisał(a):
zbadam to dokladnie

Trzymam za slowo :-)

Jacek napisał(a):
- buhahhahaha

W sumie to nic dodac, nic ujac :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Potwierdzam ale jaki to ma zwiazek z wyborami? Beyonce, caly czas czekam na jakies solidne argumenty co do calej teorii spiskowej bo jak na razie to mierniutko :-D
. ano taki ze moja teoria kumoterstwa sie sprawdza
widac kto kogo lubi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
widac kto kogo lubi

<Rece opadaja>
Przepraszam ale czy ktorakolwiek z tych osob brala udzial w wyborach?
Ps. Beyonce zastanow sie najpierw dwa razy przed napisaniem czegokolwiek, ok? :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
BeyonceW napisał(a):
widac kto kogo lubi

<Rece opadaja>
Przepraszam ale czy ktorakolwiek z tych osob brala udzial w wyborach?
Ps. Beyonce zastanow sie najpierw dwa razy przed napisaniem czegokolwiek, ok? :-D

Adams ja nie bede sie z toba żydowskim targiem dogadywala chodzilo mi o to ze bardzo latwo jest poznac i zobaczyc w porofilu kto z kim przestaje - co idac dalej daje mozliwosc poznania kto kogo lubi i kto "ewentualnie bedzie przez kogo faworyzowany" nie powiedzialam ze one braly udzial w wyborach - jezu nie łapiesz tego???
Cytuj:

wiec ci udowodnilam
wiesz nie bede ci tlumaczyla jak dziecku
pokazujac ci ze mozna sie dowiedziec o tobie jakich masz znajomych nie wlamujac sie do twoich danych nie pokazalam ze twoje znajome braly udzial w konkursie
wiec jesli osoba ktora wygrywa lub zajmuje czolowe miejca ma wwe friendach najwiecej osob z jury a potem przy ogloszeniu wynikow wiele powtarzam wiele osob trafnie typuje ta osobe na zwyciezce i co dziwne sie to sprawdza - to nie jest zbieg okolicznoisci
ale jak widac .. czyzby prawda w oczy kłuła????

PS
Cytuj:
Jakos nie wydaje mi sie zeby ktorykolwiek z czlonkow jury mial tam kogokolwiek ze zwyciezczyn i na odwrot.

i owszem miała

Ostatnio edytowany przez BeyonceW, 24 Cze 2008, 20:51, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
AnulkaZ napisał(a):
Cytuj:

Fakt - silenie się na odtworzenie w 100% 'prawdziwych' wyborów wypadło raczej słabiutko (nie mówiąc już o odpowiedziach, które momentami sprawiały, że ręce opadały). Zastanawiam się jaki sens ma taka forma konkursów i co tak naprawdę ma oceniać? Atrakcyjność awatara? Jeśli tak to raczej oceniać będzie stan konta danej osoby. Inteligencje? Pytania o rurociągi uwłaczają temu stwierdzeniu :mrgreen: Jedyne co miałoby sens by być oceniane to oryginalność (plus dla Emilki Jewell ;)).
Summa summarum - po raz kolejny odnoszę wrażenie, że SL stara się kopiować na siłę RL zamiast go uzupełniać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 20:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
RoomElppa napisał(a):
Fakt - silenie się na odtworzenie w 100% 'prawdziwych' wyborów wypadło raczej słabiutko (nie mówiąc już o odpowiedziach, które momentami sprawiały, że ręce opadały). Zastanawiam się jaki sens ma taka forma konkursów i co tak naprawdę ma oceniać? Atrakcyjność awatara? Jeśli tak to raczej oceniać będzie stan konta danej osoby. Inteligencje? Pytania o rurociągi uwłaczają temu stwierdzeniu :mrgreen: Jedyne co miałoby sens by być oceniane to oryginalność (plus dla Emilki Jewell ;)).
Summa summarum - po raz kolejny odnoszę wrażenie, że SL stara się kopiować na siłę RL zamiast go uzupełniać.

wielki plus dla kiki
precz z olejkowatymi lalami rodem z sexshopów)))

Ostatnio edytowany przez BeyonceW, 25 Cze 2008, 09:56, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 21:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
wiec jesli osoba ktora wygrywa lub zajmuje czolowe miejca ma wwe friendach najwiecej osob z jury

Czyzbys dysponowala wgladem do kont finalistek skoro jestes w stanie stwierdzic kto ma kogo we friendach?

BeyonceW napisał(a):
potem przy ogloszeniu wynikow wiele powtarzam wiele osob trafnie typuje ta osobe na zwyciezce i co dziwne sie to sprawdza

No i tym stwierdzeniem wlasnie obalilas swoja teorie :-). I nie, to nie wydaje sie byc dziwne gdyz nie uwazasz ze ta osoba wygrala poniewaz okazala sie poprostu najlepsza i to nie tylko w oczach jak ty to mowisz przekupionego jury ale takze w oczach wiekszosci? :-) Poza tym fakty, fakty, fakty bo takie gadanie, ze ktos cos tam mowil jest malo przekonywujace.

Nie mam juz nic do dodania. Kazdy spojrzy na to wlasnym okiem i wyrobi sobie na ten temat wlasna opinie wiec nie mam sily i zamiaru sie spierac bo to jak walka z wiatrakami :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 21:54 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Tzn Ty to ten wiatrak :))) co Adams??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 21:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
No i tym stwierdzeniem wlasnie obalilas swoja teorie :-) . I nie, to nie wydaje sie byc dziwne gdyz nie uwazasz ze ta osoba wygrala poniewaz okazala sie poprostu najlepsza i to nie tylko w oczach jak ty to mowisz przekupionego jury ale takze w oczach wiekszosci?

boshhhee!!!
akurat te tzw slowa zachwytu o których pisalam nie wyplywaly z podziwu ze jest ona najlepsza tylko z tego ze napewno wygra bo ma znajomych
tak ciezko jest ci zrozumiec ?????
matko myslalam ze to zrozumiale
i niczym tu sobie nie zaprzeczam

Cytuj:
Czyzbys dysponowala wgladem do kont finalistek skoro jestes w stanie stwierdzic kto ma kogo we friendach?

ten w koło panie pierdoło
poczytaj prosze wszystkie posty a nie wyrywaj wypowiedzi z kontekstu to nie ładnie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 22:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2008
nick w SL: Selia Benoir
Beyonce mogę cię odesłać do profilu Michaliny Morales - w jej pics znajdziesz zdjęcie z plakatu wraz z opisanymi na nim osobami. Nie ma wśród nich żadnej z Missek.

Żeby nie było wątpliwości co do pytań. Ukladałam je ja, więc podaję całą listę poniżej:
Eliminacje:
Pierwsze dwa pytania dla kazdej kandydatki sa takie same.
1. Dlaczego zdecydowalas sie wziac udzial w konkursie?
2. Co wedlug ciebie jest twoja najmocniejsza strona?
Trzecie było na chybił trafił:
1. Co sadzisz o konflikcie w Iraku?
2. Kto i dlaczego twoim zdaniem wygra wybory w USA?
3. Czy Belgii grozi rozpad na Flamandie i Wallonie?
4. Co sadzisz o budowie rurociagu baltyckiego z Rosji do RFN?
5. Czy uwazasz ze swiat powinien szukac alternatywnych zrodel paliw zamiast ropy?
6. Czy Polska i Ukraina zdaza z przygotowac sie do Euro 2012?
7. Czy Polska powinna zaostrzyc kodeks karny?
8. Czy stosunki polsko-niemieckie sa poprawne?

W Finale dla każdej Misski było jedno pytanie z poniższej listy:
1. Czy uwazasz ze internet sprzyja rozwojowi analfabetyzmu wtornego i dysortografii? Odpowiedz uzasadnij
2. Czy sadzisz ze internet zagraza rozwojowi wiezi spolecznych? Uzasadnij swoja odpowiedz
3. Czy twoim zdaniem w Polsce powinien byc ulatwiony dostep do broni? Dlaczego?
4. Czy twoim zdaniem w Polsce powinno sie zalegalizowac dostep do "miekkich" narkotykow?
5. Czy wg ciebie Polska powinna jak najszybciej wstapic do strefy euro?
6. Co sadzisz o polskiej ustawie antyaborcyjnej?
7. Czy twoim zdaniem w Polsce powinno się przeprowadzic prywatyzację słuzby zdrowia? Odpowiedz uzasadnij
8. Co sadzisz o zywnosci genetycznie modyfikowanej?
9. Jak sadzisz czy nowy prezydent Rosji Miedwiediew zmieni polityke swojego kraju wobec Polski? Odpowiedz uzasadnij
10. Czy uwazasz ze na swiecie powinno powstawac wiecej elektrowni atomowych? Odpowiedz uzasadnij

Punktowaliśmy: wygląd, kreatywność, odpowiedzi na pytania i wrażenia ogólne. Maksymalnie Missa mogła zdobyć 40 punktów od jednego jury, czyli w eliminacjach maks 160 pkt, na finałach było 7 osób w jury te same zasady - max do zdobycia 280pkt. Punkty były podliczane dlatego troche to trwało.

Powiedz mi co z tego, jeżeli ktoś z nas ma którąś z Miss we Friends? Do Friends przed eliminacjami dodało mnie 15 missek żeby miały ze mną łatwiejszy kontakt, jako że do Adamsa, Megi i do mnie mogłyście się zgłaszać w przypadku jakiś wątpliwości czy pytań dotyczących konkursu.

Będę tradycyjnie wredna, ale teraz muszę to napisać. Miałam cie za mądrą dziewczynę Beyonce. Ale twoje oskarżenia doprowadziły mnie do wniosku, że po prostu nie możesz się pogodzić z tym, że nie wygrałaś. Mówi się trudno i żyje się dalej. SL się nie skończyło, CP dalej istnieje, więc będą jeszcze kolejne konkursy, na które oczywiście zapraszamy. Może tym razem wykażesz się umiejętnościami, które zagwarantują ci wygraną. I wierz mi nie musisz mieć nikogo w jury we friends.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 22:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Heh i mnie różne osoby w friends prosiły o oddanie głosu w miss publiczności i po tablicy widziałem ze dana osoba na która oddałem głos była w czołówce więc teoria o znajomy na znajomego zagłosuje w SL jest jak najbrdziej na miejscu bo Polski SL jest mały i można to porównać do Wsi gdzie każdy z każdym się zna a bynajmniej co nieco słyszał o danej osobie więc bezstronne głosowanie w miss publiczności nie było możliwe tak samo niektóre osoby stały pod tablica i namawiały zagłosuj na daną przyjaciółkę tej osoby co stała pod tablicą i dlatego ja ostatnio wystrzegam się od brania udziału w wszelakich "konkurach" czy zabawach z kasą do wygrania bo wiadomo , że tu możesz wygrać bo jesteś popularny lub głosuj na dziewczynę szefa bo inaczej będzie źle...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 23:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Ale twoje oskarżenia doprowadziły mnie do wniosku, że po prostu nie możesz się pogodzić z tym, że nie wygrałaś.

tak płacze po nocach gryze poduszki i splatam sznur wiążąc stryczek :mrgreen: :mrgreen:
Cytuj:
Może tym razem wykażesz się umiejętnościami, które zagwarantują ci wygraną. I wierz mi nie musisz mieć nikogo w jury we friends.

ooo tak
z pewnoscia musze sie wiele nauczyc.... hmmm tylko czego ????
jakie odpowiedzi trzeba bylo udzielac w finale
zeby tak zabłysnac
jestem ciekawa jakim to intelektem zablysnely nasze finalistki
pewnie tym ropociągiem z Iraku do Polski

powiedz mi jakie umiejetnosci trzeba miec
Cytuj:
Punktowaliśmy: wygląd,

bez jaj prosze cie - czyli inaczej - punktowalismy ilosc wydanych lindenow - no ambitne
Cytuj:
kreatywność,

wow o tak kreatywnosc
widzialam kreatywnosc co poniektórych
Cytuj:
odpowiedzi na pytania i wrażenia ogólne

pytania pomine
bo skoro zakaz aborcji oburza a dozwolenie narkotykow podnosi aplauz - to ja dziekuje
natomiast co do zachowania no wiesz co
lale sie laszczyly na wybiegu
zero dyscypliny
porozlazily sie jak stado swin po lesie
kazda gdyby mogla wlazla by na jury
no pogratulowac wrazen ogolnych
Cytuj:
Powiedz mi co z tego, jeżeli ktoś z nas ma którąś z Miss we Friends? Do Friends przed eliminacjami dodało mnie 15 missek żeby miały ze mną łatwiejszy kontakt, jako że do Adamsa, Megi i do mnie mogłyście się zgłaszać w przypadku jakiś wątpliwości czy pytań dotyczących konkursu.

czym innym jest dodawanie do friends a czym innym jest tzw kolko wzajemnej adoracji wiesz o tym doskonale
contesty i udawane zaskoczenia
glosowania wzajemnie na siebie
grupy przyjacioł:
- a to tego
- a to tamtego
- a to tej
- a to tamtej

ala wygrywa ala ma w grupie ole , a ola jest w jury ktore calkiem naturalnie wybiera ale,
wszyscy z jury maja ale, bo ala ma kazdego z jury w grupie "przyjaciele ali"
wiec bardzo prosze o nie udawanie ze jestescie tacy krysztalowi
powiem ci ze mam gdzies te nagrody tylko szkoda mi osob z mniejszym stazem, ktore naprawde sie staraly i moze nie mialy tyle kasy zeby sie odpindolic za tysiac elindenow ale za to , w głowie mialy cos. O tym nie pomyślałas .. bo po co???
W

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 23:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Beyonce spokojnie, jeszcze bedziesz miala swoje 5 minut w swiecie SL, jak nie teraz to moze nastepnym razem :-D :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2008, 23:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Skoro nadal twierdzisz że konkurs był ukartowany, cóż twoja sprawa. Nie mamy sił, czasu ani ochoty żeby się przed tobą tłumaczyć, bo właściwie nie mamy z czego. Miałaś wysokie noty u nas, ale pozostałe dziewczyny miały wyższe. Było nas 7 osób w jury na finale, z czego dwie z poza Centrum Polska. Pomyśl czasem trochę zanim stworzysz kolejną spiskową teorię, ale tym razem wymyśl taką, która faktycznie będzie miała jakieś podstawy do istnienia i zasiania wątpliwości w innych. Bo twoje twierdzenie, że na plakacie są te dziewczyny które wygrały czy, że pytania były za trudne czy jak ty je odbierasz, są po prostu bezsensowne i nieuzasadnione. I tak, dalej twierdzę, że piszesz tak z powodu przegranej, bo jakoś inne finalistki się nie skarżą. Tylko ty jedna jesteś pokrzywdzona i poszkodowana. Miałam o tobie lepsze zdanie.

Cóż jak mówi przysłowie: plotka powtórzona 1000 razy staje się prawdą. W takim razie życzę ci tych 1000 osób które potwierdzą twoją teorię spisku i zamienią ją w prawdziwą, co może poprawi twoje samopoczucie i zmiejszy poczucie krzywdy. Ale do tego czasu chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 00:10 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Wiecie co ?? tak sobie czytam ten watek i nie wiem czy jest on wazny czy nie dla mnie nie. Wyboy przespalem wiec nie wiem co sie na nich dzialo. Dla mnie wszystkie avatary wygladaja tak samo roznia sie tylko ciuchami i kolorem wlosow wiec nie bede sie doszukiwal czyje pixele widnieja na plakacie. Ale na przyszlosc zeby bylo sprawiedliwie proponuje zeby jak beda wybory nie robic jury bo po co ?? zeby bylo kogo posadzac o stronniczosc i kumoterstwo?? NA co to komu ?? a jak wybrac ?? Prosto niech kandydatki same wybieraja ktora ma wygrac :P kazda po jednym glosie i nie moze oddac na siebie :P Pozniej jak beda mialy pretensje to same sobie beda wyrywac kudly i posadzac o kumoterstwo :) A poza tym proponuje konkursy robic tylko dla (przepraszam za wyrazenie) noobow ktorzy nie zdazyli jeszcze dodac nikogo do listy znajomych :)
To tyle z mojej strony bez odbioru :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 00:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Bo twoje twierdzenie, że na plakacie są te dziewczyny które wygrały czy, że pytania były za trudne czy jak ty je odbierasz, są po prostu bezsensowne i nieuzasadnione.

no taak
bo wszyscy zawsze sie do swoich bledów i przegięc przyznaja

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 08:23 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
A właśnie, Selia możesz nam podac ile kandydatki zdobyly pkt. po finale?
Oj Selia powiem ci, że wiekszośc dziewczyn które też się starały jak najlepiej mogły i też były poszkodowane... wiec nie gadaj że tylko jedna osoba na ponad 50 osob( chyba tyle bylo jak zamknieto zapisy) jest poszkodowana.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 09:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Kasia Kawashima
Ja na wyborach byłam tylko przez chwilę ale pomijając już konkretnie ten konkurs to zdaje mi się, że wszystko, co organizujemy w sl ma służyć dobrej zabawie. I może na tym się skupmy.

Ja też nie lubię, kiedy znajomi ściągają znajomych, żeby na nich głosowali. Staram się walczyć z tym w Green Point ale taka wojna jest ciężka.

Natomiast fakt, że ludzie przychodzą się bawić, śmieją się, żartują i rozmawiają jest w stanie wynagrodzić mi wszelkie niedoskonałości sl.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 09:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Toms Debevec
To sie wtrace ;) a co..
Na konkursie nie bylem (bar permanentny na CP), na contesty popularnosci mam koszmarna alergie, a na miskach sie nie znam, ale...
Znam dziewczyny, ktore wygraly i wylacznie na tej podstawie, moge stwierdzic z duza pewnoscia ze wyniki nie byly efektem, jakiegokolwiek spisku :)
Slaby argument? Moze, ale i tak chyba duzo mocniejszy niz te przytaczane przez oskarzenie :)

Jedyne czego mozna sie przyczepic to sklad jury.. ten jest kluczowy w przypadku takich konkursow - znajdziesz osoby dojrzale i obiektywne - gwarantowany sprawiedliwy werdykt. Dodatkowo warto zroznicowac srodowiska, z ktorych wywodzi sie Jury. I to wlasnie jedno male zastrzezenie - z tego co tu zostalo napisane, wiekszosc skladu orzekajacego to ekipa (stali bywalcy CP) - wg mnie blad.
Na szczescie jak sadze nie odbilo sie to na wyniku (gratyluje), ale niestety dla Was CPowcy, bo skonczylo sie ta dyskusja. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 10:02 
Dołączenie:
Maj 2007
A czy zwyciężczynie chociaż są pełnoletnie ?:P :lol: :lol: :lol: Bo mi sie wydaje że nie.. :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 10:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Jedna napewno :)) a jaka milaaa ;))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Kasia Kawashima
Nadziei na tyle nie znam. Ale Miyu i Aga są na 100% pelnoletnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
A wogole.. jakie to teraz ma znaczenie czy one sa pelnoletnie??
Tu tez sie udziela deubekizacyjny klimat z naszych politycznych salonow zasciankowych ? :/
Nie jest tajemnica ze spora czesc Sl-owcow ma 13...15 czy 17 lat.. trudno..

Nie widze wiekszego sensu w sprawdzaniu wieku tych, ktore wygraly.. bo co? bo wygraly ?
To moze sprawdzajcie wsyztskich w Centrum.. czy gdziekolwiek indziej ;)
Oj zapach zawisci sie w powietrzu roznosi ... :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:33 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
jesoo jak flaki z olejem ten temat się ciagnie. Wiadomo, że znajmości znajmościami, no, ale kurde tak jak Kasia napisała, zrobili impreze i fajnie, mi się podobało, chociaż nie dostałam się nawet do 10 (i to jest podejrzane ahhaha), ale nie pochlastam się, zycie...
A to czy jury bylo z tego czy z innego środowika... hmm zostało wybrane takie a nie inne i tyle.
Tak w ogole to mozna sie przyczepić do wszystkiego, np. dlaczego ja nie pracuje w Podexie, a ktoś inny, i dlaczego nie mam zniżek jak osoby nwe friendsach na liście Jacka?
Jasne, że denerwujące jak każdy sprowadza znajomych, żeby zaglosowali na niego i jak ktoś mi daje tp , to raczej odmawiam, noa ale co zrobić?
Myśle, że pierw powinno się zacząć od siebie, a potem probować zmieniać, zbawiać świat. :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:45 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Czytam ten topic i na zmiane padam ze smiechu (wypowiedz Jacka) i szczeka mi opada przy co poniektorych wypowiedziach....celem SL jest raz, ze drugie zycie, ale dwa - i to najwazniejsze - dobra zabawa. Przeraza mnie snucie spiskowej teorii dziejow w odniesieniu do konkursu, ktory wylonil rzeczywiscie najlepsze uczestniczki...wec nie jestem w stanie pojac, jakim cudem cos, co mialo z zalozenia byc zabawa - bo rzeczywiscie widzialam juz na samych wyborach, ze ludzie swietnie sie bawili, ja zreszta tez - nagle stalo sie podchodami i oburzeniem...zostal obnazony brak dojrzalosci, brak umiejetnosci rywalizacji, zdrowej rywalizacji....i rzeczywiscie Slienter, w takiej sytuacji nalezy zasugerowac jury, zeby nastepnym razem, w przyszlym roku, wybory zorganizowac w ten sposob...kudly beda leciec, oczka zostana wydrapane...ale wowczas te uczestniczki, ktore maja pretensje - beda mogly miec pretensje tylko do samych siebie...W tej dyskusji przebija sie nieuchronnie zlosc, rozgoryczenie, mnostwo negatywnych emocji...i rzeczywiscie, glosowanie na miss publicznosci to byla farsa - dziewczyny siedzace na swoich slupkach, stojace pod tablica...jak mozna zaglosowac na kogos, kogo sie nie zna?? widocznie mozna...Beyonce, nie widze, zeby dziewczyny, ktore zajely czolowe miejsca braly udzial w dyskusji...wiesz, to nie wynika z tego, ze to Ty masz racje, a one nie chca sie odzywac....nie biora udzialu, bo dziewczyny wiedza, co oznacza dojrzale zachowanie....i wierz mi Iska, sa pelnoletnie. Wystarczy wziac pod uwage poziom wypowiedzi w zadanych pytaniach...Ponadto powiem Wam szczerze - dochodzenia, kto ma kogo w znajomych...bylam Ci ja kiedys promotorka w jednym z klubow - znajomych mialam mnostwo we friendsach, ale nie znaczy to, ze laczy mnie z nimi kolko wzajemnej adoracji....Beynoce, Twoje ciuchy byly ladne, moze racja bylo to, ze jednak byl inny kreator, moze nie...nie interesuje mnie to, bo sie nie znam. Ale zacznij projektowac ciuchy, rob na tym pieniadze, stan sie tak rozpoznawalna marka, jak Agnieszka Allstar, osiagniesz sukces, i moze za rok to Ty bedziesz w jury i bedziesz mogla decydowac o tym, kto ma wygrac, komu dac glowna nagrode...cala energie, ktora teraz wkladasz w dyskusje, zamien w energie tworcza, a sukces masz murowany:))) czego zycze Ci z calego serca...a wszystkim dziewczynom, calej 50-tce gratuluje odwagi...pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie. Myślałam długo, analizowałam, rozważałam różne opcje i wiem. Konkurs był ustawiony.

Bo dlaczego JA NIE BYŁAM W JURY????
Zbieram głosy innych pokrzywdzonych.
Zgłaszam wniosek, żeby następnym razem zacząć od konkursu, wyłaniającego jurorów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 11:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Micho Wilkinson
Konkurs był ustawiony... bo ja nic o nim nie wiedziałem, a poza tym to ja jestem najpiękniejszy i ogłaszam konkurs za nieważny...

ech dajcie spokój.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 12:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Cytuj:
A to czy jury bylo z tego czy z innego środowika...

Jesli temat ktory ciagnie sie juz 5 strone, jest po to zeby sobie postukac w klawisze, to rzecyziwscie Calli... zadna roznica z jakiego srodowiska jest jury.. Mozna wybrac Jury sposrod uczestniczek.. bedzie fun..

Ale jesli ten temat czemus sluzy.. to... moim zdaniem (a z tego co wiem mozna je tu wyrazac ;)
jedna z zasad dobirania jury w RL czy SL jest jego zroznicowanie.. pod kazdym katem.. miedzy innymi wlasnie tym o ktorym wspomnialem.
7 osobowe Jury skladajace sie z 6 jurorow z Baru Adas, zawsze - nawet podswiadomie - preferowac bedzie stalych bywalcow baru Adac oceniajac ich w konkursie picia piwa z aluminiowego wiadra. I nie ma sily zeby bylo inaczej. Moze wiec jepiej wziac jednego jury od Adasia, 1go ze smazali u Pani Wiesi, jednego skadstam itp itd..
Czy nie ?:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 12:27 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Madelaine napisał(a):
Nie. Myślałam długo, analizowałam, rozważałam różne opcje i wiem. Konkurs był ustawiony.

Bo dlaczego JA NIE BYŁAM W JURY????
Zbieram głosy innych pokrzywdzonych.
Zgłaszam wniosek, żeby następnym razem zacząć od konkursu, wyłaniającego jurorów.

Hmm a jak dobierzemy jury ktore wyloni jury ?? :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 12:52 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
przez aklamacje?...:D

[ Dodano: 2008-06-25, 12:54 ]
Z drugiej strony - konkurs organizowany byl przez CP - polecam i innym wyspom, klubom badz innym, zorganizujcie swoj konkurs, zrobcie swoje jury, co za problem zeby Missek bylo 50??? przeciez nawet konkursy w klubach sie powtarzaja...ilez to juz notek dostalam o konkursie na najseksowniejsza bielizne, czy na stroj wieczorowy....co za problem? Robcie wybory, konczcie topic, bo przestal byc zabawny, a staje sie zenujacy...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 12:57 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
silenter napisał(a):
Hmm a jak dobierzemy jury ktore wyloni jury ?? :P

Proponuję audiotele. Będzie powód do narzekania, że niektórzy zarobili 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 13:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
Micho napisał(a):
Konkurs był ustawiony... bo ja nic o nim nie wiedziałem, a poza tym to ja jestem najpiękniejszy i ogłaszam konkurs za nieważny...

ech dajcie spokój.

BRAWO Micho !!!
Wygrałeś... !!!!

sorki..ale reszty postów juz od 2 strony odechciało mi się czytać .....
blee..bleee...

ktoś dobrze napisał, że SL to ma być zabawa ..

a jak nadal jest problem, proponuję powołać komisję śledczą oraz zarządać wydania teczek z eSLowego IPN-u .... wtedy wszyscy będą wszystko wiedzieć :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 13:21 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Madeleine, hehehe:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 13:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Skoro juz ku koncowi dyskusja zmierza, to jeszcze ja sie wtrace.
Ocena urody i uroku jest zawsze subiektywna i sa rozne gusty. Najlepszym dowodem jest to, ze ostatnio jakas avatarzyca powiedziala mi, iz jestem urokliwy. Pewnie miala zepsuty monitor ale staram sie o tym nie myslec. Zadne jury nie ma wiec szansy na udowodnienie, ze dokonalo wlasciwego wyboru.
Nie da sie wybrac obiektywnego jury. Jesli kandydatki beda jurorkami, to padna zarzuty, ze glosowaly na swoje kolezanki i je wciagnely do konkursu tylko po to zeby dostac od nich glos. Mozna wciagnac to ludzi z RL dla ktorych bedzie to pierwszy dzien w SL i nie beda mieli przyjaciol ( nie beda tez umieli usiasc i napisac IM) Ale ktos ich wciagnac musi, wiec beda stronniczy. Komisja w ktorej nie bedzie organizatorow. poza problemami organizacyjnymi, tez bedzie posadzana o stronniczosc - bo ktos ja wylonic musi. Glosowanie publicznosci odpadlo juz dawno.
Wybory byly prywatna inicjatywa i nikomu nic do tego jaki jest werdykt Uczestniczki nie wplacily ani lindena i wiedzialy na co sie zgadzaja. Organizatorzy mogliby powiedziec, ze przyznali nagrody wylacznie swoim znajomym i do tego tylko tym, ktorzy maja jdna noge krotsza. To byl ich konkurs, ich wyspa, ich stracony czas i pieniadze. Pozostaje im tylko podziekowac za wspolna zabawe. ( Nie mam tez pretensji do wlasciciela klubu, ktory nie chcial mnie przyjac jako tancerki przy rurce, a przyjal swoja znajoma)
Dla uspokojenia wzburzonych emocji proponuje nastepujace doswiadczenie:
Opowiedzcie cala historie wyborow Miss jakiemus RLowcowi, obserwujcie jego reakcje i posluchajcie co wam powie, Zrobilem to wczoraj i opowiedzialem koledze, ktory o SL juz cos ode mnie wiedzial wczesniej. Tylu fachowych zwrotow na okreslenie choroby psychicznej nie slyszalem juz dawno.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Wybory byly prywatna inicjatywa i nikomu nic do tego jaki jest werdykt

Dziękuje Jacku
własnie o to mi chodziło dokładnie o to....
jakże trafne spostrzeżenie podsumowujące to z czym mamy do czynienia podczas różnych konkursów,

Cytuj:
To byl ich konkurs, ich wyspa, ich stracony czas i pieniadze.

Brawo!!!
dokładnie tak trafiasz w sedno sprawy!!!!
skoro czas był stracony ???? to gdzie tu zabawa ??? - (tak na marginesie)

Cytuj:
Opowiedzcie cala historie wyborow Miss jakiemus RLowcowi

dokladnie tak zrobiłam Jacku, mało tego pokazałam moim znajomym ten post, tylu fachowych zwrotów na okreslenie hamstwa, zacietrzewienia, i braku zrozumienia na jakie sie tu napotkali nie słyszałam dawno.
na zakonczenie tego tematu
powiem
ze
w sl beda osoby, które będa miały watpliwosci, beda chcialy zadac pytanie, cos podwazyc czemus zaprzeczyc, czegos dowiesc
nie musza Jacku byc od razu chorzy psychicznie, moze maja otwarte oczy i widza co sie dzieje .
Tak SL mialo byc zabawa
ha ale pisza o tym akurat osoby ktore z zabawa nie wiele maja wspolnego i SL traktuja nieco inaczej.
Bedą , też osoby które tak jak ja glosno i otwarcie beda mówily o czyms co im sie nie podoba i gdzies mam to,że komuś może to zawadzac.
To jest moje zdanie i takie pozostanie, czy to sie komus podoba czy nie.
Prostactwo z jakim sie spotkałam czytajac ten temat - wiele mi wyjasnia , wiec popzostawie was samym sobie, skoro twierdzicie, ze nic sie nie stalo - tylko szkoda , że takie stwierdzenie jakie umiescil Jacek pojawilo sie dopiero teraz i trzeba bylo wielu obelg pod moim adresem zeby w koncu powiedziec to o czym od dawna wiadomo.

pozwolilam sobie zripostowac niektore wypowiedzi bo nie wiem czy sa one brakiem argumentow, przejawem braku myslenia , czy moze opoprostu okazem bezczelności

Cytuj:
zostal obnazony brak dojrzalosci, brak umiejetnosci rywalizacji, zdrowej rywalizacji

moja droga zdrowa rywalizacja w virtualnym swiecie - chyba śnisz

Cytuj:
Beyonce, nie widze, zeby dziewczyny, ktore zajely czolowe miejsca braly udzial w dyskusji...wiesz, to nie wynika z tego, ze to Ty masz racje, a one nie chca sie odzywac....nie biora udzialu, bo dziewczyny wiedza, co oznacza dojrzale zachowanie....

nie to wynika z tego , że maja to gdzies poprostu

Zatem
dziekuje wszystkim za zabrany glos w dyskusji, za obelgi , za wylany jad pod moim adresem, przepraszac narazie nie mam zamiaru nikogo, bo za co?? za prawde??? za to ze mam watpliwości, mam prawo zadawac pytania, wyciagac wnioski z obserwacji, nawet jesli sa nie po czyjejs mysli.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Podajmy wiec sobie teraz wszyscy rece w zgodzie i czekajmy na nastepny event. ( kiedy do pioruna beda wybory Mistera SL, co?! Dlaczego my mamy zawsze gorzej?! )
PS
Wypowiedz mojego znajomego z RL na temat chorob psychicznych dotyczyla glownie mojej osoby. O ile bowiem moglem mu wytlumaczyc sens posiadania ziemi w SL, to sensu kilkudniowej dyskusji nad "ludzikiem sklejonym z kilku pikseli' ( to jego okreslenie) juz nie:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:22 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Cytuj:
dokladnie tak zrobiłam Jacku, mało tego pokazałam moim znajomym ten post, tylu fachowych zwrotów na okreslenie hamstwa, zacietrzewienia, i braku zrozumienia na jakie sie tu napotkali nie słyszałam dawno.

Heheheheheheheheheheh kochana, wymiatasz:)))))))))))bardzo chetnie poznalabym Twoich znajomych:)))))))

Cytuj:
moja droga zdrowa rywalizacja w virtualnym swiecie - chyba śnisz

Snie, snie, bo SL to jak sen, le jesli przenosisz do SL zachowania z RL - jesli taka jestes w RL, to gratuluje:)))) a moze skoro juz tak mnie cytujesz, ustosunkujesz sie do autentycznosci prezentowanych przez Ciebie strojow? Ja Ci dziewczynko naprawde dobrze zycze...ale wywolywanie takich sensacji raczej dziala na Twoja niekorzysc...

Cytuj:
Cytuj:
Beyonce, nie widze, zeby dziewczyny, ktore zajely czolowe miejsca braly udzial w dyskusji...wiesz, to nie wynika z tego, ze to Ty masz racje, a one nie chca sie odzywac....nie biora udzialu, bo dziewczyny wiedza, co oznacza dojrzale zachowanie....

nie to wynika z tego , że maja to gdzies poprostu

Maja gdzies dyskusje bez sensu? Bo skoro tak jestes utwierdzona w swoich przekonaniach, to powiedz szczerze - co da dyskusja? Dziewczyny maja sie przet Toba tlumaczyc??? z jakiej racji? Zostan tam, gdzie jestes, i niech Ci sie wiedzie. Moze kiedys zostanie stworzony alternatywny SL, do ktorego biec beda wszyscy zacietrzewieni, beda sie mogli wyzyc za cala niesprawiedliwosc tego swiata i pokazac, co to znaczy byc zranionym, bo sie nie wygralo jakiegos konkursu.....trzymaj sie dzielnie, usmiechnij sie troche do swiata, to swiat usmiechnie sie do Ciebie...

Ostatnio edytowany przez AneczkaAkina, 25 Cze 2008, 17:15, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Ta dyskusja daje to, że następny konkurs miss raczej nie odbędzie się w najbliższej przyszłości. Podzielam też opinię, że na każdy konkurs ma wpływ ilość głosów oddanych przez znajomych osobnika biorącego udział w nim. Niestety, ma na to wpływ dziesiątki oddanych glosów. jeśli byłoby tysiące oddanych, to sytuacja zmienia się. Może ktoś kiedyś wymyśli doskonalszy system głosowania. Może poprzez stronę www połączoną z mechanizmami bedącymi bezpośrednio w sl...
Głosy można by oddawać tylko w wyznaczonym dość krótkim czasie ? Np. tylko od ..do i koniec ?
Jacek pewnie po cichu też się zastanawia nad dalszym sponsorowaniem takich konkursów. Jeśli nie są rzetelne, to po co angażować sie w nie ? 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:32 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Jacku, jesli sie odbeda wybory Mistera, to PODEX raczej nie bedzie mogl sponsorowac, bo to dopiero bedzie kumoterstwo:) w sumie podoba mi sie ta dyskusja, staje sie coraz bardziej zabawna i tworcza:) zmienia tez moj punkt widzenia na SL - Beyonce jestem Ci wdzieczna, dzieki Twojemu podejsiu likwiduje konto w SL, bo na co mi swiat, ktory mial byc oderwaniem od syfu za oknem, a coraz bardziej przestaje byc odskocznia, stajac sie tym samym....

Pozdrawiam wszystkich dyskutujacyh i...no coz, raczej nie do zobaczenia:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Jacek napisał(a):
Kiedy do pioruna beda wybory Mistera SL, co?! Dlaczego my mamy zawsze gorzej?!

Haha, jeśli będą wybory Mistera, proszę o miejsce w jury lol. Razem z Mad i Morri, jeśli będą chciały, ale kto by nie chciał ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Uff, to dobrze, bo wszystkie 3 mam we "friends" :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja już nie chcę, Ayu. Nie chcę się już nikomu narażać. Jak mawia mój wielkouchy przyjaciel, "SZKODA SENSU!"...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
przepraszac narazie nie mam zamiaru nikogo, bo za co??

BeyonceW napisał(a):
dwie osoby
stwierdzily ze te laski nja plakacie to te ktore napisałam bo te osoby je poprostu znaja
ale ...
zbadam to dokladnie

Smiech na sali :-D. Prosze, zakonczmy juz ten temat...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
I jak potem komukolwiek ma sie chciec cokolwiek organizowac - impreze, konkursy. CP przygotowywalo sie do tego prawie dwa miesiace. Wszyscy poswiecali swoj prywatny czas w czasie sesji, czy w wolnym czasie po pracy kiedy mozna bylo sie byczyc z brzuchem do gory. Po co?
Po co sie starac jak potem zmieszaja czlowieka z blotem a caly czas, energia i poswiecenie, o pieniadzach nie wspomne, ida na marne.
Milo...
Nie wiem jak wy- ale ja od dzisiaj bede lezec bykiem.
Pozdrawiam

Aha, jako ze wywalili mojego posta bo nic nie wnosil do dyskusji to powiem raz jeszcze-
OUMAJGAD BREJNZ :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 16:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
BeyonceW napisał(a):
przepraszac narazie nie mam zamiaru nikogo, bo za co??

BeyonceW napisał(a):
dwie osoby
ale ...
zbadam to dokladnie

Smiech na sali :-D. Prosze, zakonczmy juz ten temat...

udowodniłes,że jest inaczej??? wiec smiej sie...ale sam z siebie

[ Dodano: 2008-06-25, 17:02 ]
Cytuj:
a moze skoro juz tak mnie cytujesz, ustosunkujesz sie do autentycznosci prezentowanych przez Ciebie strojow?

mozesz jasniej???
co chces zgotowe templatki
ok daj maila to ci podesle
ja w przeciwienstwie do niektorych bardzo chetnie odpowiem na najglupszy nawet zarzut
bo nie mam nic do ukrycia

PS moich znajomych raczej nie poznasz, zreszta nie wiem czy oni chcieliby znac ciebie, czytaja c twoje wypowiedzi hmmm .. tak zdecydowanie nie chcieli by

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 17:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
AneczkaAkina napisał(a):
Beyonce jestem Ci wdzieczna, dzieki Twojemu podejsiu likwiduje konto w SL, bo na co mi swiat, ktory mial byc oderwaniem od syfu za oknem, a coraz bardziej przestaje byc odskocznia, stajac sie tym samym...

Aneczka widzę, z grubej rury ;-)
Bez przesady, to tylko incydent.

A SL jest takie, jakim je stworzymy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 17:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Po co?
Po co sie starac jak potem zmieszaja czlowieka z blotem

ja wyraziłam swoja watpliwośc
a kto kogo tu zmieszał z błotem????

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 17:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Morrigan napisał(a):
Ja już nie chcę, Ayu. Nie chcę się już nikomu narażać. Jak mawia mój wielkouchy przyjaciel, "SZKODA SENSU!"...

Głask, głask ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 17:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
A SL jest takie, jakim je stworzymy.[/quote]

Reakcja forumowiczów mówi sama za siebie,
Nie jestescie swietymi krowami, kazdy ma prawo miec watpliwosci, i poddawac w nie cokolwiek mu nie podpasuje.
Zastanawia mnie tylko to swiete oburzenie, a juz kompletnie nie rozumiem nie specjalnie kulturalnych epitetow

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 17:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
Dyskusja miala sens poki nie zostala po brzegi naladowana emocjami :)
Rozumiem Beyonce, bo mogla sie zaangazowac, zauwazyla jakies niesprawiedliwosci i ulomnosci systemu (prawdziwe czy nie - ma prawo do subiektywnej opinii), rozumiem tez po czesci druga strone tej "polemiki" :)

Nie rozumiem tylko slow typu "ide z SL bo tu pelno zlych ludzi i emocji" albo Tasiowych (kisss);) planow lezenia bykiem, bo komus sie cos nie podobalo :)
Ja cos tam tez w tym siwatku robie i wierzcie mi ze rozne klody pod nogi mi wrzucano, a i z roznymi krzywdzacymi ludzkimi zachowaniami (rowniez w hurtowej formie) sie spotkalem, ale..

Zycie to zycie RL czy SL, ludzie tacy sami tu i tu .. i do rzeki nie jest toto podobne.. nie da sie ciagle plynac z pradem.. ale nawet pod prad to taplanie sie w wodzie bywa mile..
I tych milych doznac wszystkim zycze jaknajwiecej, konczac swoj udzial w tym watku :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 18:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Rozumiem Beyonce, bo mogla sie zaangazowac, zauwazyla jakies niesprawiedliwosci i ulomnosci systemu

Dziękuję Toms
dziękuję za odrobine zrozumienia
jest dokladnie tak jak mowisz
wiem ze sie ze mna nie zgadzasz ale ciesze sie ze mnie rozumiesz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 18:43 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Hahaha no nie wytrzymamm:) ostatni post i moze sie powstrzymam w koncu:) Beyonce gratuluje umiejetnosci wyrywania z kontekstu:)))) ja tez tak chce!!!!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 19:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Hahaha no nie wytrzymamm

;-) ha to puśc jak nie wytrzymasz - bedzie ci lżej :mrgreen:
Alez ja nic nie wyrywalam z kontekstu, ale widac nie rozumiesz pojecia wyrywania z kontekstu, i zasady stosowania zdan wyrywanych z kontekstu :mrgreen:
najpierw sugeruje douczyc sie
bo aby słac złosliwosci trzeba wiedziec jak tego uzyc- zeby z siebie nie zrobic idioty przypadkiem
:lol:
wyluzuj , nadmiar jadu szkodzi :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 19:17 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Dziekuje nawzajem :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 19:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
AneczkaAkina napisał(a):
Dziekuje nawzajem :mrgreen:

:-/ :-? ...... :roll: .... :shock: ..... :-D .. :lol: ... :mrgreen: :mrgreen: ...buahahhaa

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 19:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Uprzejmie informuję, że jeśli obydwie strony się nie uspokoją i nie zaczną rozmawiać na cywilizowanym poziomie, wątek jednym kliknięciem wyląduje w dziale "Śmietnik".

Od razu uprzedzam - nie interesują mnie tłumaczenia "to nie my, to oni".

Madelaine

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 20:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Mad, nie jest to takie najgorsze wyjście.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 20:42 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Morrigan napisał(a):
Mad, nie jest to takie najgorsze wyjście.

Cicho bo zaraz cie okrzykna prowokatorem :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 20:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Madelaine napisał(a):
Uprzejmie informuję, że jeśli obydwie strony się nie uspokoją i nie zaczną rozmawiać na cywilizowanym poziomie, wątek jednym kliknięciem wyląduje w dziale "Śmietnik".

Od razu uprzedzam - nie interesują mnie tłumaczenia "to nie my, to oni".

Madelaine

prosze zatem, o zacytowanie moich wypowiedzi ktore nie sa na cywilizowanym poziomie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2008, 20:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Mad jeśli masz możliwość to smiało. Nie ma sensu robić burzy w szklance wody, bo i tak nikt nikogo pewnie do swoich racji nie przekona. Tyle...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso