Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2008, 23:25 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: NekoKay
Hmm robie sobie szufladę i nie mogę przenieść skryptu z szuflady do inv. sprawdzam czy mogę chodzić - no mogę skryptu dalej nie idzie przełożyć - co jest? Relog - nie idzie się zalogować, zaglądam na stronkę - nie działa.

Jednym słowem padło :) to jakieś wyjątkowe jest czy to się zdarza częściej? Bo zapewne wszystko co nie było w inv. to straciłem :P

Edit:
Zepsuła sie DB ciekawe ile "zje przedmiotów" RL się nie wiesza :P

Ostatnio edytowany przez sharkos, 30 Mar 2008, 23:30, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2008, 23:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Sharkos, zdarza się, spokojnie.
Padło im co nieco.
Warto sprawdzać tutaj:
http://www.secondlife.com/status
i na blogu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2008, 23:37 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: NekoKay
Oczywiście sprawdziłem tutaj ale to tutaj nie działało a jak zaczęło działać to i bloga odwiedziłem :) ale szkoda mi mojego biurka z wysuwaną szufladą :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2008, 23:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
http://blog.secondlife.com/

In World Services Down/Website and Support
Sunday, March 30th, 2008 at 2:05 PM by: Kate Linden

[Update 14:25 PM] Second Life is still down. We expect to have a backup system online shortly.

Our database has crashed and caused in world services to go down. We expect it will be ten minutes minimum before we are up and running again.
Categories: Bugs & Fixes, Community, Service Status

Edit :
[Update 14:52 PM] The main database is back up and we are still bringing services online. Logins should be working again, as well as Maps, Search, TP Transactions and our Website. The support portal may be slow to load. We will continue to update you as more services are online.

Dałem to tutaj aby leniwi i ci którzy pytają co sie stało mieli odpowiedz ;)

Ostatnio edytowany przez Daro, 31 Mar 2008, 00:12, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2008, 23:55 
Dołączenie:
Marzec 2008
dziala ;]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 12:23 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
SL tak ma od dawna, że nie ma dnia kiedy wszystko chodziłoby non stop bez usterek.
Swoją drogą per analogiam przypomina mi się pierwszy komunikator IM jakim było ICQ jakieś 11 lat temu. Wtedy także wszystko chodziło w kratkę. Lagi przy wysyłaniu wiadomości były jeszcze gorsze jak w SL.
Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta o bloatware jakim było ICQ bo pojawiły się lepsze i sprawniejsze komunikatory chociażby polskie GG. Może to czas na nadejście 3DGG ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 13:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
doxent napisał(a):
Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta o bloatware jakim było ICQ bo pojawiły się lepsze i sprawniejsze komunikatory chociażby polskie GG. Może to czas na nadejście 3DGG ;-)

Ekhm... to żart prawda? ;) GG ma obecnie podobną sytuację (przeładowane reklamami, bardzo niedopracowanym protokołem, dosyć często padającymi serwerami...). Nie jest ani lepszy ani sprawniejszy - po prostu kolejny wypromowany produkt gdy nastawał boom na rynku na komunikatory IM ;)
Jeśli już szukamy lepszych i sprawniejszych komunikatorów to najlepszym przykładem są wszelkie bazujące na XMMP-jabberze ;)

Ostatnio edytowany przez RoomElppa, 05 Kwi 2008, 15:35, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 17:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
RoomElppa, Może się mylę... Ale polecam Wam AQQ... Dobry komunikator, kompatybilny z "tlenem", gg i innymi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 17:59 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Christoff Maruti
A ja polecam system komunikacji w SL :mrgreen: GG, Tlen, AQQ, MSN się chowają :mrgreen:

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 18:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
AQQ ze 2 razy położyło mi cały system ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 18:08 
jesli chodzi o komunikatory to najlepsza jest miranda;)

Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 18:25 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Miranda jest klientem Jabbera, próbowałem ale ma niestety mocno drewniany (non user friendly) interfejs, od razu odinstalowałem, nie szło dojść do ładu albo trzeba być doktorem informatyki aby wiedzieć jak to pokonfigurować. W pracy wykorzystuję tlen.pl chyba najlepszy ale też niedoskonały komunikator. Niestety jakby nie patrzeć i z której strony to wszystkie mają mocne wady, mają też zalety.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 18:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Rozróżnijmy dwa pojęcia:
- klient
- protokół

Pisząc wyżej mówiłem głównie o protokole który jest jednym z gorszych z istniejących. Fakt faktem, że dobry multikomunikator zwiększy komfort pracy z GG ale nie rozwiąże podstawowych bolączek (takich jak np. padanie serwerów).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 18:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Dla mnie dobry oznacza funkcjonalny. Jako że większość moich znajomych jest z Polski to używam GG, a do komunikacji z resztą oraz do audio/video Skype. Oczywiście mógłbym utrudnić sobie życie „lepszymi” komunikatorami ale nie lubię sobie mnożyć sztucznie problemów. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 19:27 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Widzac te ciagle przedluzania i czas od kiedy pracuja nad rozwiazaniem problemu, jak myslicie o ktorej SL bedzie online?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 19:29 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Christoff Maruti
Góra o 21 naszego czasu.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 19:45 
Dołączenie:
Luty 2008
To optymistyczne założenie. :) Od dłuższego czasu zapowiadało się, że będzie crash na dłużej. Miejmy nadzieję, że naprawią i chociaż przez tydzień będzie działało jak należy. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 20:45 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dopóki LL będzie się znajdowało w tym Zimbabwe Ameryki Północnej (czyt. USA) nic nie będzie tam chodziło jak należy. Amerykanie jak się za coś wezmą to z reguły będzie przypominało walkę z hydrą. Na odciętą jedną głowę wyrosną 3 nowe. A dlaczego Zimbabwe bo USA niewiele się od niego różni z tym, że za kilka lat sytuacja tam będzie podobna. Masowy dodruk dolarów wykończy tą gospodarkę prędzej czy później a za tym idą niedobory energii, wyłączenia prądu itp. katastrofy techniczne. Prędzej czy później dojdzie do zmarnowania potencjału o ile się nie opamiętają.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 20:51 
Dołączenie:
Luty 2008
doxent napisał(a):
Dopóki LL będzie się znajdowało w tym Zimbabwe Ameryki Północnej (czyt. USA) nic nie będzie tam chodziło jak należy. Amerykanie jak się za coś wezmą to z reguły będzie przypominało walkę z hydrą. Na odciętą jedną głowę wyrosną 3 nowe. A dlaczego Zimbabwe bo USA niewiele się od niego różni z tym, że za kilka lat sytuacja tam będzie podobna. Masowy dodruk dolarów wykończy tą gospodarkę prędzej czy później a za tym idą niedobory energii, wyłączenia prądu itp. katastrofy techniczne. Prędzej czy później dojdzie do zmarnowania potencjału o ile się nie opamiętają.

Ta wypowiedź + wypowiedź o dobrym GG. Zabawne.... no ale ja się pewnie nie znam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 21:27 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie twierdzę, że GG jest idealne bo nie jest. GG wyszło na wierzch kiedy ICQ padło i praktycznie przestało funkcjonować w normalnym stanie. Było to jakieś 8 lat temu więc wielu nie pamięta.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 21:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
A już miałem nadzieję, że nasz zwyczaj kilkustronicowej dyskusji przy gridzie OFFLINE gdzies przepadł... ale jak widzę tu jest nawet nieźle :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 21:41 
Dołączenie:
Luty 2008
A co można robić jak nie ma SL? dyskutować o SL...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 21:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Udało mi się włąśnie zalogować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 22:03 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
RoomElppa napisał(a):
Udało mi się włąśnie zalogować.

Ja nadal probuje z logowaniem sie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 22:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Pojawiają się powoli kolejni ludzie więc chyba zaczyna powracać do życia...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Kwi 2008, 08:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Mnie tam AQQ nie psuje systemu... Ale mam dla Was dobry pomysł... WP czat :P

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso