Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 09:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Arkadius Vollmar
Odwiedziłem wczoraj katedrę w Kolonii (Koeln)
SURL KATEDRY

I kurde jestem w szoku, no jak tak można, zakaz wstępu dla Furtrzaków!
No ja sobie wypraszam, jestem normalnym mieszkańcem SL, to pachnie rasizmem ze strony Niemców. :shock:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 11:57 
Dołączenie:
Sierpień 2007
ja tam cie nie popre :D
mnie futrzaki wkurzaja :P tak samo jak jakies kocie ogonki uszy :]

chociaz ciekawe czy moglbym tam wejsc w moim obecnym wygladzie :P jednookim ;]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:02 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nishi, a ja nie rozumiem takich zakazów. Taka już jest konwencja tego drugiego świata, że można wyglądać dowolnie... i tę wolność należy wg mnie respektować. Bez względu na to, czy się to lubi, czy nie.
Sama nigdy nie chodziłabym z ogonem... ani w futerku... bo ani nie odczuwam takiej potrzeby, ani mnie to nie bawi. Tak jak nie stworzę sobie męskiego awatara (a moje imię w SL wyklucza przebiórki), po prostu i w rl, i w sl czuję się nieźle w swojej skórze. Ale nie przeszkadza mi to, że ktoś ma ochotę być kimś całkiem innym. Może się dziwię, ale nie protestuję ;-)

Skoro SL dopuszcza możliwość bycia futrzakiem - i to już na poziomie rejestracji - nie powinno być takich zakazów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Podałeś slurla, na który nie można się teleportować :)
Chodziło o to?

Jesteś pewien, że nie wpuścili cię z powodu futra? Katedra jest otwarta między 11-13 czasu SL (czyli 20-22 naszego czasu).

Z ich notatki:
Cytuj:
The avatar design can of course be non humanoid, but please bare in mind to also not use an avatar that offends the christian faith.
Towards users which are not yet very familiar with Second Life, we'd like to point out that the appearance of avatars is overall very diverse - often even fantastic - and that this diversity is totally normal in the virtual environment.

Ostatnio edytowany przez jutylda, 12 Paź 2007, 12:08, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:06 
Dołączenie:
Sierpień 2007
jestem daleki od zwalczania futrzakow :)

ale popatrz na to z tej strony
kupujesz land i masz prawo zakazac wstepu wszystkim tym co maja niebeiskie oczy, to wkoncu twoj land ,chyba nie chcesz odbierac ludziom prawa do decydowania o swoim landzie?

heheh Mad ja moze przypomne ze niedawno na pewnej imprezce , zbanowalas osobe tylko dlatego ze wygladal lepiej niz inni , jak tak mozna przeciez ma prawo wygladac jak chce skoro SL to dopuszcza :) Ja tym faktem bylem szczerze wstrząśnięty :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wiesz, w rl były landy, gdzie obowiązkowe były niebieskie oczy 8-)

Nishi, co do sytuacji w Caffee del Mar - sytuacja była nieco inna. Przede wszystkim takie były reguły imprezy, bawią się wszyscy, nikt nie może być obserwatorem. Zauważ, że do tych reguł dostosowali się ludzie, których wygląd jest szalenie charakterystyczny, jest po prostu ich wizerunkiem, w RL-owym znaczeniu tego słowa. Po drugie udział był jak najbardziej dobrowolny, a uczestnicy najpierw byli przeze mnie proszeni o dostosowanie się do konwencji. No i na zakończenie - ban wyłączyłam o godzinie 1.00, czyli wtedy, kiedy wszyscy wrócili do swojego - mniej lub bardziej - normalnego wyglądu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:28 
Dołączenie:
Sierpień 2007
no rozumiem mad :) ale teraz zrozum tych z katedry :)
tez prosza o minimalnde dostosowanie sie aby w wirtualnym miejscu ktore odwzorowuje miejsce kultu byli chociaz ludzie :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Ale kiedy właśnie w katedrze wcale o to nie proszą!!!
Napisali wyraźnie, że awatar może być niehumanoidalny, byleby tylko nie obrażał wiary chrześcijańskiej. (Jak rozumiem anthro czarny kozioł zionący ogniem zostanie wyproszony).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:33 
Dołączenie:
Sierpień 2007
no ok Jut
ale nawet gdyby byl zakaz dla futrzakow to bym to zrozumial ;]
ale wedlug mad kazdy wyglad jest dozwolony co napisala wyzej

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nasza rozmowa skręca w nieco inną stronę.
Wg mnie odwzorowanie katedry nie jest miejscem kultu. I taki zakaz uznałabym za zasadny tylko w przypadku przyjęcia pewnej konwencji - o 12.00 wszyscy zwiedzający muszą mieć moherowe berety. O 13.00 tylko białe sukienki. I tak dalej...

A gdybym nawet zgodziła się, że katedra to "poważne" miejsce... nadal takiego zakazu nie rozumiem (teoretycznego, wg tego co zacytowała Jutylda). Futrzany awatar nie jest niczym odbiegającym od normy, można go wybrać podczas tworzenia konta, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałby być traktowany normalnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 12:45 
Dołączenie:
Sierpień 2007
a ja nie rozumiem dlaczego ktos niemialby prawa decydowac o swoim landzie ;] land swieta rzecz :P takie prawo wlasciciela ze moze sobie decydowac kto moze wejsc a kto nie

poza tym mad nie czytasz ze zrozumieniem :/ nie napisalem ze ta kateda w SL to miejsce kultu, tylko ze odwzorowuje miejsce kultu z RL :) wypij kawke :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
A ja uwazam, ze owszem wlasciciel moze decydowac o swoim landzie ale do pewnego momentu. jezeli nagle zakaze wstepu czarnym avatarom do swojego landu to jest to rasizm niezaleznie od tego czy to jego land czy nie. To samo tyczy sie futrzakow i innych.
Pozatym uwazam, ze takie cos jak BAN nie powinno miec prawa istnienia w SL

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:07 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Mikalunh Razor
Wychodzisz z punktu widzenia tych, którzy nie zostaja wpuszczeni nazywając to rasizmem, a może spójrz od strony właściciela landu ;-) Dlaczego musi przyjmować każdego? Na jakiej podstawie nie może chcieć np. tylko wyselekcjonowanych osób? To jego land i należy to uszanować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
W RL mam chyba prawo powiedzieć "Tego i tego do swojego domu nie zaproszę, bo nie"?
Tak się składa, że znam pewnego tolerancyjnego rasistę. To brzmi jak oksymoron, ale to nie jest oksymoron. On uważa czarną rasę za gorszą i się ich brzydzi - fizycznie, nie cierpi ich zapachu. Niemniej jednak uważa, że mają prawo mieszkać w Polsce, uczyć się i pracować jak każdy inny, nie chce ich wysyłać do Afryki, toleruje ich - uważa ich po prostu za gorszych. Poda rękę Murzynowi, żeby nie urazić jego uczuć - ale potem bedzie musiał bardzo dokładnie umyć ręce.

Taki rasizm wygląda mi na rodzaj fobii, to nie jest pogląd, który można zmienić z dnia na dzień, to tkwi głębiej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:15 
Dołączenie:
Sierpień 2007
zalozmy ze jest taka sytuacja w RL
masz mieszkanie i ty decydujesz o tym kto wchodzi do twojego mieszkania, tak samo jest z landem
taki daje argument bo wood lubi mieszczac swiat RL z SL :], chociaz SL rzadzi sie swoimi prawami

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:23 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
WoodPaker napisał(a):
A ja uwazam, ze owszem wlasciciel moze decydowac o swoim landzie ale do pewnego momentu. jezeli nagle zakaze wstepu czarnym avatarom do swojego landu to jest to rasizm niezaleznie od tego czy to jego land czy nie. To samo tyczy sie futrzakow i innych.
Pozatym uwazam, ze takie cos jak BAN nie powinno miec prawa istnienia w SL

Oj za takie coś to powinien być BAN ! (hehe ;P)
Wyobraź sobie sytuację: 10 nastolatków biega na golasa po Twoim klubie, rozrzucają różne badziewia, strzelają do innych (może i nie zabiją, ale wkurzą), puszczają particlowy dym tak że ludziom już komp nie wyrabia
I co ? Podchodzisz i grzecznie mówisz: proszę, opuśćcie mój teren. Myślisz że posłuchaliby ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:27 
Dołączenie:
Sierpień 2007
wtedy wood nic by nie mowil, bo niedaj Bog ktorys z nich bylby czarny, wtedy wood do konca zycia nie pogodzilby sie z mysla ze zachowal sie jak zwyrodnialy rasista

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nishi. Zle rozumiesz. Podalem przyklad dotyczacy blokowania wejscia konkretnym grupom, a nie osobom.
Wiesz. Po to budujac dom montujesz w nim drzwi, zeby je zamknac i powiedziec ---> Ty nie wejdziesz bo Ciebie nie znam, a to moj dom. Ale mowiac do kogos ---> Ty nie wejdziesz bo jestes czarny, zolty, zielony, biedny, futrzany itp stajesz sie rasista i niezaleznie czy jest to SL czy RL prawo jest po stronie tego drugiego. Wiec nie mow, ze mieszam SL z RL jesli dobrze nie odczytasz tego o czym ja mowie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:39 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
WoodPaker napisał(a):
Ale mowiac do kogos ---> Ty nie wejdziesz bo jestes czarny, zolty, zielony, biedny, futrzany itp stajesz sie rasista i niezaleznie czy jest to SL czy RL

Teraz to już mnie rozbawiłeś .. czyli jeśli w RL nigdy ale to przenigdy w życiu nie wpuszczę do domu grupy kiboli bez szyi tzn. że staję się rasistą ehhh :shock:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Rasor moj drogi. Czy Ty masz problemy z czytaniem? Mowie generalnie, a Ty odwracasz kota ogonem. Przeczytaj uwaznie, ze zrozumieniem co napisalem jak dorosly czlowiek, a nie jak knabry dzieciak. No chyba, ze jestes ale to juz temat na inny topic.
Z tego co widze poprostu chcesz sie przyuczepic slowek zeby ponabijac posty zamiast poporstu zrozumiec przeslanie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:45 
Dołączenie:
Sierpień 2007
wood z tym rasizmem robisz troche z siebie posmiewisko i tyle

za chwile mi powiesz ze za zabicie muchy powinienem zgnic w wiezieniu bo to morderstwo na tle rasistowskim

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:45 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Ja zrozumiałem i z łatwoscią obaliłem Twoją tezę. Jeśli brakuje Ci argumentów to przyjmij moje stanowisko jako ostateczne bo w kwestii wieku to raczej się nie porównujmy .. nie chcę ciągle wygrywać ;-) . Koniec offtop. :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
jutylda napisał(a):
Podałeś slurla, na który nie można się teleportować :)
Chodziło o to?

Faktycznie tak lepiej :)
jutylda napisał(a):
Jesteś pewien, że nie wpuścili cię z powodu futra? Katedra jest otwarta między 11-13 czasu SL (czyli 20-22 naszego czasu).

http://i189.photobucket.com/albums/z296 ... ofurry.jpg
To nie ja :), porostu poczytałem i okazało się ze więcej jest osób tym oburzonych.
jutylda napisał(a):
Z ich notatki:
Cytuj:
The avatar design can of course be non humanoid, but please bare in mind to also not use an avatar that offends the christian faith.
Towards users which are not yet very familiar with Second Life, we'd like to point out that the appearance of avatars is overall very diverse - often even fantastic - and that this diversity is totally normal in the virtual environment.

No właśnie sami sobie przeczą stawiając taka tabliczkę.
A ubrany bylem godnie, bo specjalnie nałożyłem garniturek z krawatem na ta okazje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Chyba rozumiem, o czym mowi Wood:
jest roznica miedzy moim domem, czyli miejscem generalnie zamknietym, otwartym tylko dla znajomych
a
miejscem publicznym otwartym dla wszystkich oprocz furries, bo wlasciciel nie lubi furries

No moze oprocz miejsc RPG. Graczy RPG to jeszcze rozumiem, nie chca, zeby ktos psul klimat gry kompletnie niedopasowana postacia. W koncu to sa ludzie, ktorzy nawet grajac w RL przebieraja sie w kostiumy, kupuja specjalne soczewki kontaktowe, zapalaja swieczki żeby było klimatycznie itd. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Razor napisał(a):
Ja zrozumiałem i z łatwoscią obaliłem Twoją tezę. Jeśli brakuje Ci argumentów to przyjmij moje stanowisko jako ostateczne bo w kwestii wieku to raczej się nie porównujmy .. nie chcę ciągle wygrywać ;-) . Koniec offtop. :mrgreen:

Niech Ci bedzie, ze obaliles. Jak juz ktos wczesniej napisal. Kazdy ma parwo do wlasnego zdania. Nie zgadzasz sie z moim to nie musisz. Ja sie nie zgadza z Twoim bo jak dla mnie nie rozumiesz podtsawowego pzreslania mojego tekstu. Co do kwestii wieku. Nie wnikam
C Nishi. Na temat tego czy robie z siebie posmiewisko czy nie mysle, ze nie ma co spekulowac bo to i tak Ciebie nie dotyczy, a piszac takie rzeczy....... bez kometarza

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
kiciek, teraz ta tablica wyglada inaczej, moze protest zadzialal i zmienili zalozenia. Mam nadzieje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Deso napisał(a):
Wyobraź sobie sytuację: 10 nastolatków biega na golasa po Twoim klubie, rozrzucają różne badziewia, strzelają do innych (może i nie zabiją, ale wkurzą), puszczają particlowy dym tak że ludziom już komp nie wyrabia
I co ? Podchodzisz i grzecznie mówisz: proszę, opuśćcie mój teren. Myślisz że posłuchaliby ?

Osobiście uważam że rozrabiaczy można banować, a nawet czasem trzeba, niezaleznie czy bedzie to Futrzak, Człowiek, Robot czy tyranozaurus rex.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:54 
Dołączenie:
Sierpień 2007
jutylda napisał(a):
jest roznica miedzy moim domem, czyli miejscem generalnie zamknietym, otwartym tylko dla znajomych
a
miejscem publicznym otwartym dla wszystkich oprocz furries, bo wlasciciel nie lubi furries

No moze oprocz miejsc RPG. Graczy RPG to jeszcze rozumiem, nie chca, zeby ktos psul klimat gry kompletnie niedopasowana postacia. W koncu to sa ludzie, ktorzy nawet grajac w RL przebieraja sie w kostiumy, kupuja specjalne soczewki kontaktowe, zapalaja swieczki żeby było klimatycznie itd. ;-)

restauracja w RL tez jest publiczna , a moga nie wpuszczac np dzieci, albo osob bez garniturku , na dyskotekach tez czasem jest selekcja osob pod wzgledem ubioru i nikt nie krzyczy ze rasisci

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
jutylda napisał(a):
kiciek, teraz ta tablica wyglada inaczej, moze protest zadzialal i zmienili zalozenia. Mam nadzieje :)

/me wywija kozła z radości
Furries górą!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
C Nishi napisał(a):
restauracja w RL tez jest publiczna , a moga nie wpuszczac np dzieci, albo osob bez garniturku , na dyskotekach tez czasem jest selekcja osob pod wzgledem ubioru i nikt nie krzyczy ze rasisci

Widzisz Nishi. Bo w Polsce niestety ludzi na to nie stac by walczyc z takimi. POzatym sam wiesz jak wyglada polski system sadowniczy. Ale prawda jest taka, ze jesli by Cie nie wpuscili na dyskoteke z powodu butow to jak bardzo bys chcial, mialbys czas i jeszcze w dodatku duuuzo pieniedzy to mozesz taka dyskoteke podac do sadu o dyskryminacje i wygrasz sprawe.
Wezmy np USA, ktore znam dosc dobrze dlatego o tym pisze. Tam byly takie sparwy i w tej chwili nikt Cie nie zatrzyma jak zamiast w adidasach przyjdziesz w laczkach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 13:59 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
C Nishi napisał(a):

Czekaj po tym jak napisała Jutylda zacząłem rozumiec tok rozumowania Wood'a:
czyli jeśli jest selekcja np. wg stroju to gdy będzie grupa "furry" w idealnych garniturach i grupa ludzi w takich samych garniturach to ci pierwsi nie zostaną wpuszczeni.
Czy o to chodziło Ci Wood?

Jeśli tak to nie mam nic przeciwko skasowaniu moich postów

P.S. Jutylda Ty może będziesz tłumaczem w naszych dyskusjach :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 14:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Tak, Razor, o to nam z grubsza chodziło (Wood, zrozumiałam od razu :-P)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 14:40 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: SEN Korobase
Jak świat cały zawsze byli równi i równiejsi :!:

I tego nie zmienimy trzeba to zaakceptować lub nie....

Jak Cię to w wqurza to zrób transparent i pikietę przed wejściem i protestuj może ktoś się jeszcze przyłączy
a jak przyjdzie dużo ludzi to zjawią się różne telewizje
a jak będą loodzie z telewizji to przyjdzie jeszcze więcej loodzi
a jak będzie jeszcze więcej loodzi to zrobi się taki masowy ruch ze zablokujesz im server
a wtedy ....

uff troche się zagalopowałem .....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 14:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
S_E_N napisał(a):
Jak świat cały zawsze byli równi i równiejsi :!:
uff troche się zagalopowałem .....

Raczej tak :)
Już w porządku, Furries wygraly dziś wybiorę sie zwiedzić to cudo.....
JAKO KOT mrrrrau! :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Tak, Razor, o to nam z grubsza chodziło (Wood, zrozumiałam od razu :-P)

jutylda napisał(a):
a

Dziewczyny. Nigdy w was nie watpilem :)
tak wlasnie o to mi chodzilo. Wolnoc Tomku w swoim domq - ale nie w domq ogolnodostepnym.
Ciekwae jak to jest, ze to wlasnie kobiety czesciej czytaja ze zrozumieniem :-P?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:17 
Dołączenie:
Sierpień 2007
ja rozumiem a nadal sie nie zgadzam :]

wood, tak bronisz mad, a jak to wytlumaczysz ze to wlasnie mad zbanowala(wyprosila) kogos w kawiarence wlasnie za wyglad ?
czy to wlasnie wood nie jestes przeciw takiemu banowaniu/kickowaniu?

no byla impreza na newbie, ale to ktos sobie moze zrobic impreze w garniturkach tylko, albo futrzaki tylko, albo futrzaki w garniturach i wypraszac tych co nie spalniaja wymogow :)

sam znam miejsca tylko dla futrzakow np :] lub tylko dla kobiet, lub tylko w strojach wieczorowych i takie miejsca beda

a ty mad zachowujesz sie niekonsekwentnie, robiac w SL jedno a mowic na forum o swobodzie wygladu, przyznaj sie do bledu , podobno potrafisz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
C Nishi napisał(a):
ja rozumiem a nadal sie nie zgadzam :]

wood, tak bronisz mad, a jak to wytlumaczysz ze to wlasnie mad zbanowala(wyprosila) kogos w kawiarence wlasnie za wyglad ?
czy to wlasnie wood nie jestes przeciw takiemu banowaniu/kickowaniu?

no byla impreza na newbie, ale to ktos sobie moze zrobic impreze w garniturkach tylko, albo futrzaki tylko, albo futrzaki w garniturach i wypraszac tych co nie spalniaja wymogow :)

sam znam miejsca tylko dla futrzakow np :] lub tylko dla kobiet, lub tylko w strojach wieczorowych i takie miejsca beda

a ty mad zachowujesz sie niekonsekwentnie, robiac w SL jedno a mowic na forum o swobodzie wygladu, przyznaj sie do bledu , podobno potrafisz

Ty nadal nic nie rozumiesz. Albo poprostu lubisz sie klocic.
I do jakiego bledu mam sie przyznac? Czy Ty wogole czytasz to co piszesz? Wyraznie napisalem. Mam swoje zdanie i uwazam, ze takie cos jak Ban nie powinno istniec. Moze istniec EJECT zeby wywalac niegrzecznych ale nie BAN. I pokaz mi miejsce gdzie bronie Mad bo cos nie widze. Napisalem tylko, ze zawsze wirzrylem w nasze dwie moderatorki bo one zrozumialy co mailem na mysli.
Nie zmienie swojego zdania bo Ty tak chcesz majac inne zdanie. Masz prawo je posiadac i to Twoja sprawa. Ja mam swoje i nie zmienie go.

P.S. Jesli uwazasz, za blad to, ze sie odezwalem. To przyznaje Ci racje. Odezwalem sie :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
C Nishi napisał(a):

Nishi, czy zostałeś wyproszony z Caffee del Mar z powodu swojego wyglądu?...
Nie widzę powodu, dla którego mam się po raz drugi tłumaczyć, ale poświęcę się z nadzieją, że zrozumiesz albo przynajmniej sobie to utrwalisz.
Nie wyrzucę z Caffee nikogo o odmiennym wyglądzie, o ile nie będzie swoim wyglądem obrażał uczuć innych. Ale owszem, będę banować gości, którzy przyjdą na zabawę znając jej zasady, ale nie będą się chcieli do nich dostosować. Czyli: jeśli wpadnie do mnie na kawę lis, kot, mysz, krokodyl usiądę i z przyjemnością porozmawiam. Ale jeżeli na imprezie, której założeniem będzie to, że wszyscy przychodzą w różowych spodniach i łysymi głowami pojawi się ktoś w smokingu najpierw poproszę o zmienienie spodni, potem poproszę o to, żeby wyszedł, a potem zbanuję. NA CZAS IMPREZY i ani minuty dłużej.
Nijak się to ma do kupowania landu i zabraniania wchodzenia tam np. wszystkim awatarom-Azjatom.

Bądź łaskaw odpuścić, bo naprawdę albo się czepiasz dla przyjemności czepiania, albo nie rozumiesz słowa pisanego.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:34 
Dołączenie:
Sierpień 2007
wood, moje ostatnie zdanie dotyczylo mad

Cytuj:
Mam swoje zdanie i uwazam, ze takie cos jak Ban nie powinno istniec. Moze istniec EJECT zeby wywalac niegrzecznych ale nie BAN.

no dobra to rozumiem ze mozesz miec takie zdanie , chociaz ja mysle inaczej

jednak podsumowujac uwazasz ze nie mozna kogos wypraszac ze wzgledu na wyglad ? np dajmy na to blondynek, o to ci chodzilo tak? (odpowiedz tylko tak lub nie ) aby sytuacja byla jasna :]

--------
Mad ja rozumiem i nie mam nic przeciwko temu co zrobilas i rozumiem ze blokowanie dostepu awatarow np azjatow jest niesmaczne.
ale jakbym mial land i ustawil na nim zakaz innych awatarow niz "newbie" to wedlug ciebie bym tego nie mogl zrobic bo
Cytuj:
Taka już jest konwencja tego drugiego świata, że można wyglądać dowolnie... i tę wolność należy wg mnie respektować. Bez względu na to, czy się to lubi, czy nie.
. wiec pytanie czy moge na wlasnym landzie np kawiarence nakazac wyglad newbie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nie wiem czy pamietasz ale na ten czas co byla ta zabawa z newbie. Kawiarnia ta stala sie kawiarnia zamknieta-prywatna. I tak tez ma miejsce w RL. Chodzby sluby-wesela. Takze i w tym wypadku Mad mogla dac chwilowego bana. Impreza byla zamknieta i pewnego rodzaju reguly byly. Ty moj drogi mylisz pojecia-generalizujesz. Czepiasz sie kazdego slowka tylko po co? Staraj sie zrozumiec, a nie na sile przekonac innych do swoich racji. Juz kiedys takich bylo kilku co na sile przekonywali masy, ze to oni maja racje. I wiesz co? W sumie to wygrali. Ludzie ich pamietaja i ucza sie o nich na historii ale tylko po to by przestrzec nastepne pokolenia........

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Paź 2007, 15:56 
Dołączenie:
Sierpień 2007
ja nie mam celu was przekonywac w sumie, bo w sl mi nic nie przeszkadza w tej kwestii tylko wam :)
ja sie ciesze ze w niektorych miejscach jest selekcja co do wygladu i wydac nie tylko ja skoro te miejsca sa bardzo popularne

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 09:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Że tak odświeżę temat... Spotkałam się z czymś takim... W SL mam elfie uszy i dlatego też mam i stroje zbliżone tematycznie, czasami zdarzy mi się łazić jako Vampir jak mam zły dzień ;) I w pewnym miejscu pracy, z którego zrezygnowałam od razu po jednym dniu było właśnie takie czepianie się... "Wygląd odstrasza" o.O Nie wiedziałam, że odstające uszy to jakiś koszmar, "żadnych elfów, skrzydeł, kłów, wampirów" "Ma być zwyczajny ludzki wygląd, normalny strój". To ja się w pewnym momencie spytałam - zrezygnowana stojąc w bluzce i jeansach (uszu nie zdjęłam za nic - bo zawsze je mam) się spytałam czy mogę założyć sukienkę - "Tak, ale nic wampirycznego". Mam więc rozumieć, że czarna sukienka to już wampir? Albo, że sukienka w kwiatki to już elf? Tylko czekać aż się pojawi przed wejściem tabliczka z przekreślonymi stworami "smok" "wampir" "elf" "futrzak"...

Jestem zdecydowanie przeciwna. Rozumiem, gdyby się ktoś naprawdę przebrał np. za gigantycznego grubasa wielkości Godzilli (widziałam takie coś raz na rynku), ale jak ktoś ma doczepione uszy czy kiełki?

I żeby jeszcze się koloru oczu czepiać... Że całe czarne...

To ja już wolałam zarobić troszkę mniej, ale nie przebierać się z powodu dziwnych upodobań "pracodawcy". I tutaj wręcz przeciwnie - popularne nie jest, tłumów tam nie widzę ot tak.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso