Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2006, 05:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2006
nick w SL: romek03 Husky
Witam.Od dłuższego czasu chciałem pograć w Secondlife.Niestety przeszkadzało mi w tym to,że należało mieć kartę kredytową by się zarejestrować ( nie wszystkie karty visa były akceptowane).Dzisiaj-o dziwo-takiego utrudnienia nie było.Wprawdzie po okresie "Free Membership" na pewno trzeba będzie ją mieć, jednakże cieszę się ,że będę już dzisiaj mógł pograć w Secondlife.Forum na pewno z czasem rozbuduje się dla dobra wszystkich graczy,których jak na razie nie jest za wielu w Polsce.Mam nadzieję ,że teraz, z czasem będzie ich więcej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Cze 2006, 10:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
Witam i cieszę się niezmiernie z pierwszego postu ! :)

Z tego co wiem - podstawowe konto jest darmowe cały czas
jednak z ograniczeniami (np nie można kupować ziemi)
natomiast nie ma "okresu darmowego" - ograniczonego czasowo.

Mam nadzieję, ze podzielisz się na tym forum swoimi wrażeniami
z przygody w SecondLife :) Czekam na relację !

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Lis 2006, 23:56 
Jestem w podobnej sytuacji co kolega postu pierwszego :)
Zobaczymy co to za gra, czytałem, że jedna nauczycielka chińskiego zarobiła w niej tyle że może wymienić pieniądze z gry na milion dolarów :) ciekawe!

PostWysłany: 30 Lis 2006, 14:58 
:-) Ja zagralem pierwszy raz ok. miesiac temu, po przeczytaniu art. w gazecie. Tak mnie zachecil, a w szczegolnosci ta wzmianka o tej pani (zdaje sie, ze ona jest Chinka), ktora na spekulacjach i obrocie nieruchomosciami zarobila w zeszlym roku ok 0,5 miliona ale zlotych. Badz co badz kwota i tak calkiem pokazna jak na siedzenie przed kompem i granie w gierke hehe :-P

Nie podano
PostWysłany: 30 Lis 2006, 22:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Tak , zarobienie takeij kwoty jest mozliwe, jezeli tylko macie glowę do interesów i swietne pomysly , no i cóz nie bede was okłamywałą , troche obycia z gra tez sie przyda :)
Ja sosbiscie, wlasnie przygotowuje sie do otworzenia sklepu z ciuchami itp, zoaczymy jak to bedzie.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 02 Gru 2006, 23:49 
Emil napisał(a):
:-) Ja zagralem pierwszy raz ok. miesiac temu, po przeczytaniu art. w gazecie. Tak mnie zachecil, a w szczegolnosci ta wzmianka o tej pani (zdaje sie, ze ona jest Chinka), ktora na spekulacjach i obrocie nieruchomosciami zarobila w zeszlym roku ok 0,5 miliona ale zlotych. Badz co badz kwota i tak calkiem pokazna jak na siedzenie przed kompem i granie w gierke hehe :-P

Niestey jest potrzeban inwestycja w ziemię, za która trzeba również płacić podatek miesięczny.

PostWysłany: 28 Gru 2006, 10:57 
Admin napisał(a):
Z tego co wiem - podstawowe konto jest darmowe cały czas
jednak z ograniczeniami (np nie można kupować ziemi)
natomiast nie ma "okresu darmowego" - ograniczonego czasowo.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Tak więc proszę się nie stresować tylko rejestrować w grze. Come on !

Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2006, 11:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Male sprostowanie ... Nawet na Basic account jest mozliwosc posiadania ziemi :) cla chcacego nic trudnego , mozna go wynajac , bedziemy mieli do niego duze prawa, jednak trzeba placic miesiecznie lub tygodniowo w L$

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso